Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74501) Stevenstyle válasza oriic (#74499) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Annyiért kenjék a hajukra :D

(#74502) Stevenstyle


Stevenstyle
senior tag

Nem tudom volt-e már, ha igen akkor sry, de a Limbo ingyenes a Store-ban.

(#74503) Def26 válasza oriic (#74499) üzenetére


Def26
félisten

Jó drága a slim. :Y

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#74504) Sicilian válasza oriic (#74499) üzenetére


Sicilian
addikt

Valaki itt írta régebben, hogy 100K alatt lesz ! :DDD
Már akkor se értettem, miért álmodik ilyenekről..
Valami ilyesmi árat vártam.
Most kell One-t venni, amíg még van akciósan a FAT ! :K

nothing is true everything is permitted..

(#74505) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

DOOM demó kipróbálható minden platformon. A kampány első pályája, de csak ezen a héten.

Live-Die-Respawn

(#74506) hackeeeee válasza oriic (#74499) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezek után kíváncsian várom, hogy lesz-e ebből 1TB-s és 500GB-s változat.

Egy ráncfelvarrásért ez itthoni árban nézve szerintem kicsit sok, bár oké, 2TB.

Ha az 500GB-s változatot letolják 100k alá, akkor jó lehet, ha nem, akkor szerintem ennek tényleg semmi értelme nem volt, egy dizájnváltást leszámítva. Hacsak tényleg nem javítottak valamit a controller minőségén.

De azért, hogy beletettek egy nagyobb vinyót, és új házba tették, ezért elkérni ~35-40k felárat.. Hát..

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#74507) csb. válasza bulikavagyok (#74500) üzenetére


csb.
csendes újonc

Ez inkább 100k,nem?

(#74508) pzstm válasza hackeeeee (#74506) üzenetére


pzstm
titán

40%-al kisebb lett és belerakták a tápot.....újabb technológia....majd idővel lejjebb megy szépen az ára....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#74509) Gabesz84 válasza hackeeeee (#74506) üzenetére


Gabesz84
őstag

lehet 2TB SSD lesz benne, azé ilyen drága :P

BTW, kiadhatnának már igazán egy olyat amiben 500GB SSD van, én annak jobban örülnék, vagy házilag is cserélhető (garivesztés nélkül) HDD-vel.

[ Szerkesztve ]

(#74510) hackeeeee válasza pzstm (#74508) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez mind szép és jó, összességében macerásabb, ha véletlen a táppal van gond, küld az egész gépet gariba. (nem mintha baj lenne a garival..)

Oké, újabb, de összességében mint játékos, semmivel sem kapsz többet. :(

Ha kicsit a játékos oldallal nézem, akkor ugyan úgy 720p-ben kell a játékok nagyrészét nézni, mint eddig.

Véleményem szubjektív...

(#74511) Jovanny2 válasza hackeeeee (#74506) üzenetére


Jovanny2
őstag

Szerintem ezzel már készítik fel a pénztárcádat az erősebb vasra. Csak hogy tudd majd hova tenni a fejedben miért lesz olyan b@szott drága. :DDD

@pzstm: nem indokolt szerintem sem ez a brutál ár. Semmivel sem jobb, mint az eredeti, mikor az kijött, és az Kinecttel volt ilyesmi áron. Nem? Tényleg, ehhez van Kinect? Amúgy magával a vassal szemben is vannak előítéleteim, mert ami ugyanolyan teljesítményt nyújt (bizonyos tekintetben többet is) és 40%-kal kisebb, benne van a táp, akkor ott valamit el kellett csalni, hogy kisebb/könnyebb legyen, és abból nagy rész a hűtés lehet. Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de ez sehogy sem ér -nekem- ennyit. A fat-tel semmi baj. Tényleg jól megcsinálták.

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#74512) Lefty válasza Jovanny2 (#74511) üzenetére


Lefty
addikt

Kinect az mar kuka.

(#74513) pzstm válasza Jovanny2 (#74511) üzenetére


pzstm
titán

ácsi, én sem azt mondtam olcsó, vagy megéri, vagy miért is drágább mint a jelenlegi ennyivel....

én amondó vagyok, várjuk meg a ma estét, tuti okosabbak leszünk csomó részlettel ;)

szerk.: 500 EUR volt anno az alapgép Kinect-el emlékeim szerint

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#74514) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha nem valami komoly fake cucc, akkor lehet hogy jön a Halo 3 Anniversary:

[link]
[link]

Live-Die-Respawn

(#74515) JamesHun válasza oriic (#74514) üzenetére


JamesHun
addikt

azért a Halo Collector után vicces lenne egy csak 3. rész felújítva

SeriesX: JamesSHun

(#74516) lmno válasza hackeeeee (#74510) üzenetére


lmno
őstag

"Oké, újabb, de összességében mint játékos, semmivel sem kapsz többet. :(
Ha kicsit a játékos oldallal nézem, akkor ugyan úgy 720p-ben kell a játékok nagyrészét nézni, mint eddig."
Ki mondta hogy másképp lesz? Az X-edik pletykalap? Ez van :)
Értsétek már meg, nem lesz erősebb Xbox One. Ha lesz erősebb Xbox, az a következő generáció lesz. Ez egy konzol, aki buherálni akar, vegyen pc-t, és cserélgesse a darabjait meg a drivereit kedvére.

(#74517) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#74518) #48967168


#48967168
törölt tag

Úgy néz ki elveszítette a Turtle Beach Elite 800X-em a kapcsolatot a reciver-ével... :(

Ha jól sejtem nincs szerződött szervizük itthon, ugye? Esetleg tudnátok ajánlani valami itthoni szerelőt akinak van tapasztalata komolyabb fejhallgatókkal?

Előre is köszi!

(#74519) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Hat en nem reg vettem a konzolt. Itt filoztam, hogy megeri e varni az ujra (hallottam a pletykakat) de nem banom, hogy nem vartam. 4K hidegen hagy, mert TV-m nem lesz hozza egy darabig az is biztos. HDR szintugy. Ha meg nagyobb tarhely kell akkor tudom a mostanit is boviteni. Az meg, hogy kisebb lett...pff. Van helyem boven a TV alvanyon szoval no problem!
Jatekokat meg ha 4K-ban akarjak majd futtatni ahhoz keveske lesz ez a hardver.

[ Szerkesztve ]

(#74520) zsolesz010 válasza JamesHun (#74515) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Miért? Most jár le a 10 év, követik az eddigieket.

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#74521) oriic válasza JamesHun (#74515) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jövőre lesz 10 éves a 3. rész, pont azért lenne lényeges.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#74522) JamesHun válasza oriic (#74521) üzenetére


JamesHun
addikt

de a 3. rész is benne volt a One ra kiadott összkiadásban nem?

SeriesX: JamesSHun

(#74523) Stevenstyle válasza JamesHun (#74522) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Benne, de nem felújítva!

(#74524) zsolesz010 válasza JamesHun (#74522) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Az eredeti, 2007-es verzió.
Próbálj ki egy váltást végigjátszás során a H2A-ról H3-ra; a grafikai "visszaesés" elég szembetűnő. Cifrázd a H2 kapcsolgatásával a régi és felújított nézetben. Oké, nem lepődsz meg, ha szem előtt tartod a H2-H3-H2A időrendet, de vitathatatlan, hogy a H3 grafikája felett egy kicsit már eljárt az idő.

Szerk.: Hogy írtam hozzászólást 13:29-es idővel 13:25-kor? :D

[ Szerkesztve ]

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#74525) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

4 percnyi Battlefield 1 Sniper gameplay.

Véleményem szubjektív...

(#74526) adalbert1 válasza pzstm (#74508) üzenetére


adalbert1
veterán

A kisebb méretnek örülök, az eredeti One azért elég nagyra sikerült, viszont a beépített táp elsőre nem igazán tetszik - a PS4-gyel is az a legnagyobb problémám, hogy iszonyatosan porszívó hangja tud lenni (pedig a 1216-os modellt vettem, milyen lehetett a régebbi), ehhez képest a One nagyon csendes.
Kicsit kételkedem, hogy hardver hőtermelésén tudtak annyit faragni (még ha kisebb csíkszélességre is váltottak), ami ellensúlyozza azt, hogy a tápot is beépítik. Egyelőre kíváncsian várom az első beszámolókat azoktól, akik rendelkeztek régi géppel is.

(#74527) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Kezdjük hát:

Forza Horizon 3 - Megjelenés szeptember 27.

Lamborghini Centenario;
It is set in Australia;
Extreme terrains;
The largest open-world ever built by PG;
Largest car roster ever seen in Horizon;
4 player campain co-op;
Exclusive Xbox One & Windows 10;
Available September 27, 2016.

___

Xbox One S nyitóár: 299 dollár

___

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#74528) Spike60 válasza lmno (#74516) üzenetére


Spike60
csendes tag

Te miről beszélsz? Hogyne lenne már erősebb Xbox, szerinted kibírna jelenlegi generáció 3 évet még? Már most is butított játékokról beszélünk PC verizóhoz képest... :W

[ Szerkesztve ]

(#74529) sugarforce válasza Spike60 (#74528) üzenetére


sugarforce
őstag

azért a pc-t ne hasonlítgassuk már egy konzolhoz. Persze, hogy butítva vannak, de egy konzolban nem is cserélgetsz évente 100+ ezres videókártyákat.

[ Szerkesztve ]

(#74530) hackeeeee válasza oriic (#74527) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez jól hangzik, eddig! :) Jöhet az autólista. ;]

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#74531) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hoppááá:

"About Project Scorpio? "The most powerful console ever". And nothing more. Only the release date."

Live-Die-Respawn

(#74532) JamesHun válasza sugarforce (#74529) üzenetére


JamesHun
addikt

aki évente 100++ os VGA-kat cserél PC ben meg is érdemli
lehet ésszel is cserélni és eladni a régi alkatrészt

és miért ne hasonlítsuk?
amíg a konzolok voltak erősebbek, nomeg szebbek persze mindenki örül neki, hogy jaj PC-n majd 2-3 év múlva láthattok ilyen grafikát
:)
az, hogy ez a konzol generáció el lett rontva az meg tény

SeriesX: JamesSHun

(#74533) Bazsi1987 válasza Spike60 (#74528) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nekem tökéletes lesz a sima ps4 meg one biztos nem fogok cserélni picit jobbra 2 évre kb ha mindent megkapok ugyan úgy... Inkább megvárom majd a ps5-öt meg a xbox valamit 😁 ha ilyenre vágynék már rég pc-n tolnám ☺ kb a baráti körből 20-an játszunk kb 2-3 ember mondta hogy lecseréli ezekre a fél megoldásokra... ☺ ha feltéve lesznek egyáltalán nekem gyanús picit visszább vett mindkét fél😏

(#74534) XFishboneHUN válasza Spike60 (#74528) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Nem tudom miért támadtad le szerencsétlen lmno-t ilyen agresszíven...

A következő konzol generációra nem azt írta, hogy három-négy év, hanem amikor megjelenik az új erősebb Xbox, ami valószínűleg a jövő évi E3-on be is következik, vagy max Gamescom-on.

Erősebb lesz ez 1000 %-ig borítékolható, viszont azt ne felestsd el, hogy egy PC-vel sosem fogja felvenni a versenyt, mert ezt egy adott konstrukcióra legyártják és jobb esetben bír a mai fejlődési ütemben, 3, nagyon max 4-5 évet.

Ellenben egy PC-hez 3-6 havonta adnak ki új hardware-t, ami lehetővé teszi, hogy mindig jobb minőségben játszhasson az ember... Szóval egy konzol sosem fogja utolérni a PC-t. Ebből a mondatodból kirí "Már most is butított játékokról beszélünk PC verizóhoz képest... :W", hogy te ezt nem igazán bírod megemészteni, akkor meg vegyél hardcore PC-t és megoldva minden gondod. Így nem kell a falba verni a fejed felháborodva, azért, mert gyengébb egy konzol, a PC-hez képest, mint ahogy itt teszed meg ezt a mozdulatot.

A többség, mint, ahogy én is azért vett konzolt, hogy elfogadható minőségben tudjon játszani, anélkül, hogy félévente kiadna 50-100+ ezer forintot PC hardverre 3-5 éves intervallumban. Sok a pixel huszár, meg fps vadász, akiknek ez nem megfelelő, de tipikusan ezek a PC-ről konzolt kipróbált emberek, akik természetesen csalódtak az adott generációban.....

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#74535) Def26 válasza oriic (#74531) üzenetére


Def26
félisten

Nem azt mondta anno philspencer, hogy a grafikanem minden? ;] várós amúgy. :C

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#74536) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#74537) Spike60 válasza XFishboneHUN (#74534) üzenetére


Spike60
csendes tag

Igazad van abban hogy nem fogja utolérni nyers erőben, csak ugye programozni/optimalizálni másabb egy fix vasat mint több 100 különbözőt.
És konzolhoz csinálják elsőnek a játékot aztán porolják át pc-re, mondjuk pc már csak extra hogy a fejlesztők mit hoznak még ki pluszba hogy ott valamivel szebb legyen/több textúra legyen.

(#74538) pzstm válasza oriic (#74531) üzenetére


pzstm
titán

600EUR-ért jöhet is akár :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#74539) ImpersonatoR válasza pzstm (#74538) üzenetére

Es ez a zöld fehér négyzet lesz a logója a kor helyett ami xli n nyomat a videó? :U

Egyébként a 299$ os ár elég baráti a slim ért bar en kicsit kevesebbre számítottam. (2tb nyomhatta meg)
Csak a hűtése legyen legalább olyan halk mint a mostanié és akkor nagy baj nem lehet. (kivéve hogy a hasznalt fat boxok majd gombokért mennek gondolom)

(#74540) XFishboneHUN válasza Spike60 (#74537) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Igen, de mivel a konzol gyengébb, mint egy gamer PC, ezért a gyártóknak, konzolos verzióból könnyebb, felfelé portolni, mint fordítva. : ) Ha mindig arra törekednének a szofteres cégek, hogy egy adott gépre jöjjön ki tökéletesen optimalizált játék lehet E3, vagy Gamescom se lenne csak 2-3 évente! :D :D

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#74541) pelenka35


pelenka35
őstag

Remélem 18.30-tól jönnek majd ide is az nfok ,mert munka van es csak mobil net .Előre is köszönöm.

Gamertag:Rob3rt75

(#74542) RichieTri válasza hackeeeee (#74525) üzenetére


RichieTri
senior tag

közel 3/4 óra BF1 gameplay

eddig idegenkedtem ettől, de ez most egyre jobban tetszik.

live:RichieTriH , origin:RichieTriH , uplay:RichieTri

(#74543) #51177472


#51177472
törölt tag

Rocket League weekend nem csak tnapig tartott? még mindig megy a játék

(#74544) Jovanny2 válasza Bazsi1987 (#74533) üzenetére


Jovanny2
őstag

Igen, félmegoldás. Picit olyan ez, mint a 360E. Nyilván aki a One megjelenése után vett 360-at, az elgondolkodott/vett E-t, de váltani senki sem váltott rá. Itt meg aki most akar majd venni One-t, az lehet, hogy vesz S-t, de akinek van, az miért cserélné le? Akkor már megvárjuk a nagytesót. Aztán ha lehetne újra venni a játékokat, akkor marad a One még vagy 5 évig, mert annyi játékom van rá, hogy azzal ellennék évekig. :D

Az élet túl rövid a hardverek biztonságos eltávolításához.

(#74545) bobooo


bobooo
addikt

Frissítették iOS-en a Smartglass app-ot!

(#74546) Rage47 válasza bobooo (#74545) üzenetére


Rage47
veterán

De minek... :D

(#74547) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#74548) negyven2 válasza bobooo (#74545) üzenetére


negyven2
veterán

Androidra is.

más:

Amúgy azon gondolkozok, hogy ezzel a gyakrabban történő frissesség, azzal, hogy a játékok egyaránt jönnek majd ONE-ra és Windows 10-re (Store), plusz a mostani Win10+ONE store összevonások után, lényegében már csak pár lépés az, hogy az MS megcsinálja a saját SteamBox-át (pontosabban az aminek a STeamBoxnak kellet volna lennie. Vagyis lesz egy pár db fix hardverű konzol, amire a fejlesztők tudnak "optimalizálni" (vagy nem ;] ), ami lényegében megmarad konzolnak. Illetve lesz a Windows 10 rendszer ahol a minőségmániások pénzt nem ismerve tudnak majd játszani. És mivel közös lesz a store, akár azt is megléphetik, hogy az összes játék UWP lesz. vagyis elég egyszer megvenni és játszhatsz vele akár PC-n akár ONE-os. (bizonyos megkötéssékel).

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#74549) Def26 válasza negyven2 (#74548) üzenetére


Def26
félisten

Lehet betaláltál. :D [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#74550) JamesHun válasza negyven2 (#74548) üzenetére


JamesHun
addikt

már csak azt kellene elérni, ha valamit megveszek One ra akkor ha a PC-s store ba elérhető lett a játék az xboxos MS accountommal elérhessem a PC-s kiadást és játszhassak vele
Azért egy BF1 et lehet néha Pc-n játszanék néha meg One on
Ha meg a mentéseim is közösek lennének lenne a legkirályabb :D

SeriesX: JamesSHun

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.