Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18801) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

De szépre sikeredett: You now own előre fizetett 1 havi Xbox LIVE arany tagság. :DDD

Amiről kaptam mail-t is, amiben az áll, hogy 360-ra havi 2, One-ra havi 1 játék jár. Most akkor mi van?

(#18802) Def26


Def26
félisten

Ez szerintetek kamu? [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18803) boost


boost
addikt

Mikor jön a következo" jobb játék PS4re?

(#18804) dunc válasza Def26 (#18799) üzenetére


dunc
nagyúr

Azért nem , de eszi a ellemet! 12x5 olyan 60 nap, persze egy akksi sett. el jobban járunk.

( #18803 ) szgergely miért van rá jó játék? :D

[ Szerkesztve ]

(#18805) bulikavagyok válasza Def26 (#18802) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szerintem nem. Bár csak személyesen bonyolítanám.. ;)

(#18806) boost válasza dunc (#18804) üzenetére


boost
addikt

oké, most esett le, hogy rossz helyen kérdeztem meg.

def26 megtévesztett. def26, akkora napraforgó vagy, hogy csak na :D

(#18807) vg válasza Def26 (#18802) üzenetére


vg
addikt

Nem feltétlen lehet kamu, én is brutális veszteséggel adtam el ps4-et.

(#18808) Def26 válasza boost (#18806) üzenetére


Def26
félisten

Miért? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18809) N.GÁBOR


N.GÁBOR
aktív tag

Szeritem is simán lehet. Igaz, hogy ez egy rendkívüli akció volt és emaitt olyan sor volt a MEtroban már nyitáskor mint amit a neten szoktam látni az apple storoknál, de pl előttem vittek el egy Xbox Onet 322 eur-ért. Kinecttel és a Fifa 2014-gyel. Pedig ez nincs egészen 100 ezer Huf. Persze félóra alatt elfogyott a teljes raktárkészlet. Ami még érdekes, hogy először a PS4 fogyott, xboxot már csak azután vettek szinte hogy a PS4 nem állt rendelkezésre.

[ Szerkesztve ]

May the force be with you!

(#18810) FefeeX válasza gduck (#18784) üzenetére


FefeeX
veterán

A p&c kit élettartama is megér egy misét, mennyire lesz az még jó 1-2 év múlva, hogy egy nap alatt állásában is lemerül kb...
Egyébként hasonló az eset a ceruza akksikkal. Rossz töltővel vehetsz te bármit, leamortizálod hamar.
Voltcraft IPC-1L akksitöltő, ami támogatja a csepptöltést, egyedi elemenkénti töltés, feszültségméréssel
+
Sanyo Eneloop
Varta Ready2Use
Energizer - erre nem tudom mi volt írva a dobozán, de alacsony önkisülésű szintén
Panasonic Infinium
(ezekhez is tudok olcsó helyet ajánlani ha kell)

A lényeg, hogy alacsony önkisülésű legyen, mert megcseszheted a 2800-3000 mAh-t ha lemerül magában, használaton kívül (mint pl a P&C kit). Aztán előbb-utóbb rájön ám az ember hogy az ilyenek egyszeri költség, és utána hamar visszahozza az árát.

(#18811) FefeeX


FefeeX
veterán

Ezennel köszönöm a tegnapi kollégáknak a segítséget :)
MunezXBK, MajaG ti nem szoktatok headsetelni?
Amúgy remélem amíg nincs bedugva a headset a kinecttel nem vagyunk lehallgathatóak - mondjuk a játékostársak érdekében is :) Különösképp mivel a gyerek délután fél óráig üvöltött :)

pzstm: sajnos este 10 után a gyerek már alszik, és ugyan elvileg egy hónapon belül költözünk és onnantól jó lesz, de addig nem tudok beszélni. Természetesen ez csak a kommunikáció egyik oldala, nyugodtan beszélhettél volna, jó hallgatóság vagyok :P Viszont addigra már kiestem a pixisből, így lehet, hogy elég béna voltam :)

És amire rájöttem, hogy SmartGlasson sokkal egyszerűbb írni, mint usb billentyűzeten, egyrészt mert annak a helye kötött, másrészt, mert nincs HU kiosztás támogatás, így 1-2 dologgal csak szívás...

(#18812) pzstm válasza FefeeX (#18811) üzenetére


pzstm
titán

semmi gond, egész jót nyomtunk azért :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18813) FefeeX válasza pzstm (#18812) üzenetére


FefeeX
veterán

Lassan kijöhetnének már az agyhullámszinkronizáló chattel, hogy ne zavarjunk a beszélgetéssel senkit :)

Ezekkel a bounty-kkal, meg engrave szarokkal meg fegyver összehasonlításokkal meg vagyok még lőve azért... Lassan kezd alakulni a kép, de elég aprólékos, maximalista vagyok, és elég nehéz ezekre magadtól rájönni, mi mire jó, mivel mit merre meddig :) Tegnap pl elköltöttem az összes pénzem az engravesnél, mert a negyediknél jöttem kb rá, hogy ez nekem fegyvereket gyárt. Sajna a leírásban nem ezt mondja, hanem hogy fegyverre tudja dekódolni, gondoltam a fehérből zöld fegyvert "enchantol"

[ Szerkesztve ]

(#18814) MunezXBK válasza FefeeX (#18811) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

De, mi beszélgettünk is. :D

Este Én is brutál jót játszottam 2 emberrel. Rendesen megizzasztott minket a goliath tank.

(#18815) FefeeX válasza MunezXBK (#18814) üzenetére


FefeeX
veterán

De azt meg hogy, én nem hallottam semmit, pedig be volt dugva a headset-em...

(#18816) MunezXBK válasza FefeeX (#18815) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Van ilyen. Ilyenkor több trükk is van. Kilép, join újra. De van mikor elég kihúzni-visszadugni a fülest.

(#18817) dunc


dunc
nagyúr

Ma este egy nagy Fight? 19 től orrvérzésig! Destiny terészetesen! :-)

(#18818) FefeeX


FefeeX
veterán

Ja igen, bepróbáltam tegnap a Forza Horizon2 demót. Szép, nekem nem tűnt fel hogy "nincs meg az FPS", de eddig is szőrszálhasogatásnak tűnt, amellett, hogy a BD filmek 24 képkocka/másodperccel tökéletes képet adnak.
Pro: a játék fíling, valami elképesztően jó zene van benn, az elején legalábbis, mikor be kell vinni a Huracant. A grafika állati. Valahogy az is tökjó, hogy átsuhansz a mezőn sebességcsökkenés nélkül

Kontra: valami eszméletlen balfékül van megoldva az irányítás. Vezettem Gallardo LP570 Superleggera-t, de még csak köszönőviszonyban sincs a forzában tapasztalttal... A Huracán-t nem tudtam gyakorlatilag az úton tartani. Értem én, hogy nehezíteni kell meg minden, de ez így nem oké. Hozzátartozik, hogy már vagy egy éve nem Forzáztam, így kijöttem a gyakorlatból, de akkoris... Irányítás szempontjából mondjuk nálam a Real Racing 3 az etalon, örülnék, ha valahogy feltalálnák, hogy ipad minit használhassak kormánynak...

[ Szerkesztve ]

(#18819) KraX


KraX
őstag

Szervusztok, annyi lenne a kerdesem, hogy videolejatszas szempontjabol hogy all az xo? Szeretnek egy nas-t venni es a filmeket kepes lenne lejatszani onnan streamelve, illetve milyen formatumokat eszik meg? Igy nem kene plusz egy lejatszo csak filmekhez. Illetve ps4 is kepes erre (filmek lejatszasa streamelve nasrol)?
Elore is koszonom a valaszokat.

For the God Emperor!

(#18820) vg válasza KraX (#18819) üzenetére


vg
addikt

Én próbaképpen pár napja próbáltam divx filmet streamolni, jó szarul, kicsit szaggatottan ment rajta. Bár lehet azért mert pc->xbox1->tv volt a menet, így meg semmi értelme nem volt.

(#18822) Tison válasza dunc (#18817) üzenetére


Tison
tag

Mégse fejezed be.
Nem tudsz elszakadni. :)

(#18823) ForRedGlory válasza FefeeX (#18818) üzenetére


ForRedGlory
félisten

"Szép, nekem nem tűnt fel hogy "nincs meg az FPS", de eddig is szőrszálhasogatásnak tűnt, amellett, hogy a BD filmek 24 képkocka/másodperccel tökéletes képet adnak."

Jaj, ezt hagyjuk. A film 24 kocka/másodperc rohadtul mást jelent, mint játékban a 24 vagy 30 kocka/másodperc.

(#18824) tunkiih


tunkiih
őstag

Hétfőn vitték el ugyebár az Xboxom, ma már el is indult visszafele Németből! :C

(#18825) FefeeX válasza ForRedGlory (#18823) üzenetére


FefeeX
veterán

Igen tudom, ugyanaz de mégse, meg kell tudni magyarázni valahogy azt, hogy ez szar :)

(#18826) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#18827) KraX válasza vg (#18820) üzenetére


KraX
őstag

Koszonom, meg megprobalkozom a ps4 topikban is, hatha van vkinek szemelyes tapasztalata.

For the God Emperor!

(#18828) a.sebi


a.sebi
őstag

Na én is 20 as szinten vagyok destinyben, az utolsó küldi a marson rohadt nehéz volt! De megvan......

(#18829) zeus90 válasza KraX (#18819) üzenetére


zeus90
aktív tag

(majdnem) Minden formátumot megeszik (mkv-t is), nem tudom, hogy elkészült-e már a végleges dlna support de nagyon rövid időn belül elkészül ha még nincs.

Épp tegnap vagy tegnap előtt láttam a hírt, hogy már tesztelik a Plex appot.

PS4 passz, hogy tudja-e, ha jól rémlik 1-2 hónapja még nem tudta.

Az, meg hogy szaggatott a divx streamelésnél elég sok mindenen múlik és legfőképpen a routeren szerintem.

Bár én boxot nem tervezem dlna-ra használni mivel a tv-m is képes erre egymagában, de kellett vennem egy új routert, hogy a 25-50 gigás BD rip-eket is szépen akadás nélkül letudjam játszani.

[ Szerkesztve ]

(#18830) vg válasza zeus90 (#18829) üzenetére


vg
addikt

valóban zeus, a router a hibás, biztos kevés a 100-as vagy a 1000-es kábel rajta hint: a 50GB átvitelre 15mb/s-el kb egy óra kell, csúcskategóriás router kell hozzá, idézőjelbe

[ Szerkesztve ]

(#18831) gduck válasza FefeeX (#18810) üzenetére


gduck
addikt

Köszi a részletes választ ;) Akkor majd az x360 kontrollerben lévő aksikat használom a mostani felállásban (saját töltővel)

Más: kontroller szoftvert vezetékkel lehet frissíteni ha jól értettem. Az van a csomagban vagy bármilyen mikro usb kábel jó a célra?

(#18832) m3ss


m3ss
veterán

vki hasznal ilyen chronus max adaptert, amivel lehet xbox one-ra logi g27 kormanyt kotni? jol mukodik?
kb csak autos jatekokkal jatszom, es gondoltam megkerdezem mennyire hasznalhato ez a megoldas...

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#18833) Def26


Def26
félisten

Jó ez a forza horizon 2 demo, de ez a szőlőtőke verseny vicc. :D Remélem a teljesben nem lesz részem ilyen versenyen. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18834) Krisz0630


Krisz0630
senior tag

Annak jár csak 2 év garancia a konzolra, aki a hivatalos magyar gépet vette szeptember 5-én?

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#18835) Def26 válasza Krisz0630 (#18834) üzenetére


Def26
félisten

Nem.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18836) ^Boss


^Boss
őstag

valaki használ plex-et az xbox-szal?

illetve, hamarosan valószínűleg belépek a klubba, a 360 után ismét az ms mellett letéve a voksot, valójában az ár és a forza miatt. mint új tulajdonosnak, mi az, amit tudnom kéne, de nincs leírva a hivatalos oldalakon? :R

(#18837) Krisz0630 válasza Def26 (#18835) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Tehát akkor amit nyáron vettem gépet (KSZ-től) arra is 2 év garancia van?

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

(#18838) bulikavagyok válasza Krisz0630 (#18837) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Igen. Az enyém tavaly decemberi, és 2016 februárig garis.
Regisztráld be a Live-on.

[ Szerkesztve ]

(#18839) mlinus válasza FefeeX (#18818) üzenetére


mlinus
őstag

ez ugye csak egy troll hsz? :D

1) a filmek fps-ét ne hasonlítsuk össze már a játékokkal.
2) a horizon széria árkádosabb élményt nyújt, ezért más a fizika mint a motorsportban. ha túl nehéz, kapcsolj be assistokat
3) mobiljáték mint etalon? :))

(#18840) Def26


Def26
félisten

Ha engedélyezem akkor a kinect vesz fel gameplay videókat. Na most ezeket a kis filmecskéket rögzíti és tárolja a gép, de csak azokat tölti fel skydrive -ba amiket kijelölök.
Észrevettem, hogy a smartglass app. -ban meg tudom nézni a kis videóimat, kérdés, hogy kerül ez fel a netre amikor én ezeket nem szeretném feltölteni? Lehetséges, hogy a háttérben "sunyi" módon töltögeti fel a rendszer? :F

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18841) dunc válasza Krisz0630 (#18837) üzenetére


dunc
nagyúr

Regisztráld be a géped, és meglátod, szerintem igen! A számla a fontos.

(#18842) oriic válasza dunc (#18841) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MS garanciához nem kell számla, sőt semmi más.

Live-Die-Respawn

(#18843) vg válasza oriic (#18842) üzenetére


vg
addikt

Viccelsz?

(#18844) bulikavagyok válasza vg (#18843) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem viccel. Én is úgy tudom, hogy nem kell hozzá semmi. De van köztünk olyan aki már gariztatta, majd megmondja..:)

(#18845) zeus90 válasza vg (#18830) üzenetére


zeus90
aktív tag

Nem teljesen értem ezt a stílust, mivel érdemeltem ki de hát egészségedre.

Leírtam a saját tapasztalataimat, (hint) de hát biztos hazudok. Nem hiszem, hogy bárkit is kioktattam volna.

De ezek szerint nekem csúcskategóriás routerem van, hogy megtudom nézni a bd ripeket a tv-n wifin streamelve a routerről (nem pc-ről)

[ Szerkesztve ]

(#18846) tunkiih válasza bulikavagyok (#18844) üzenetére


tunkiih
őstag

Semmi sem kell, sose kellett. :) Hibátlanul és gördülékenyen megy náluk a gariztatás, már uton van visszafele a németből az uj gépem mint irtam.

[ Szerkesztve ]

(#18847) vg válasza zeus90 (#18845) üzenetére


vg
addikt

whut? routerről nézel filmeket? Jólvan. :D

(#18848) Madwe válasza zeus90 (#18845) üzenetére


Madwe
nagyúr

ez az ő világszemlélete, nem neked szól ez a stílus, alapból ilyen mindenkivel ;)

(#18849) bulikavagyok válasza m3ss (#18832) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A Chronus Max-ról még nem hallottam, de volt itt valaki aki rendelt egy ilyet G27-hez. Szerintem használhatatlan. Túl nagy a lagg, és nincs FF sem tudomásom szerint. 30-ért vicc szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#18850) Krisz0630 válasza bulikavagyok (#18838) üzenetére


Krisz0630
senior tag

Köszi szépen, most regisztráltam be. :R
2016. június 1-ig van gari. :)

PS5- PSN ID: Krisz0630 + iPhone 12 Pro Max + Macbook Air 2020

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.