Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18251) adrian94 válasza vg (#18247) üzenetére


adrian94
őstag

nem az enyém rossz hanem az ismerősömé... azt mondja, hogy 2-3 percenként kikapcsol neki pedig az elemek fel vannak töltve és többel is próbálta...

(#18252) adrian94 válasza dunc (#18248) üzenetére


adrian94
őstag

Bár csak ilyen könnyen menne :DDD

(#18253) vg válasza adrian94 (#18251) üzenetére


vg
addikt

Mivel friss az élmény, erre azt tudom mondani amit jó öreg Keanu Reeves ebben az előzetesben 2:10-nél. "Aha". :D :DDD

(#18254) bLaCkDoGoNe válasza vw23 (#18234) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Igen, működik. A Spoken Language opciót kell beállítani angolra, magyar régió választásakor ez "kinullázódik", vissza kell állítani és megy rendben.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#18255) eastone1 válasza MunezXBK (#18243) üzenetére


eastone1
senior tag

Forza is mehet csak az erős verdákat nehezen tudom az úton tartani. :DDD Ott meg elég egy ilyen baki és uccsó vagyok ami egy idő után lelomboz.

(#18256) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Estefelé majd én is bekukkantok, és ha találok olyan fireteam-et, ahol nincs meg a létszám, akkor majd becsatlakozom esetleg. Mikrofont jellemzően nem használok a családi béke megőrzése érdekében én sem, szintén Smartglass app-on élek. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#18257) pzstm


pzstm
titán

Valaki majd elmeséli, hogy a grimoire card-ok amiket dobál alul párszor meg vagy harmincat kóddal beváltottam mikre is jók? Azon kívül hogy bungie.net-en látom őket :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18258) vw23 válasza bLaCkDoGoNe (#18254) üzenetére


vw23
csendes tag

Köszi a biztató híreket Neked is! Már azt hittem küldhetem vissza MS-nek. :) Letesztelem este.

Xbox One GT: X1D1HUN

(#18259) MunezXBK válasza eastone1 (#18255) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Nem gond, mehetünk alacsonyabb kategóriában is.

(#18260) eastone1 válasza bLaCkDoGoNe (#18256) üzenetére


eastone1
senior tag

Látom nálad is elkelne egy nappali. :)

(#18261) Tison válasza pzstm (#18202) üzenetére


Tison
tag

Vénuszon segítek.

(#18262) bLaCkDoGoNe válasza eastone1 (#18260) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Van nappali, én ott játszom, csak hajlamos vagyok belefeledkezni és akkor túl hangos vagyok, ami még a hálóba is behallatszik. :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#18263) dunc


dunc
nagyúr

Szerintem ha egy kívűlálló hallja a játék közbeni kommunikációt mentőt akar hívni! ”gyere jobbról két varázsló, anyád kinyírt egy lövéssel" és most finom voltam! XD

(#18264) Csöbronit válasza pzstm (#18257) üzenetére


Csöbronit
tag

Azok a játékon belüli külön e-pénisz növelő adatok pl hogy kinyírtál 50 főboss-t meg ilyesmi,nem külön achik hanem csak ilyen statisztika gyanánt. Mivel kifelejtették a játékból a stat opciót így legalább valahol nyomon lehet követni hogy mennyit öltél.

FaZe Clan Member - MLG player

(#18265) boost válasza Csöbronit (#18264) üzenetére


boost
addikt

A battlefieldhez hasonlán a bungie.net -en elég részletes stat van.

(#18266) tunkiih


tunkiih
őstag

na elvitte a futár a hangos one-t, nemsokára ujra. irhatnátok holnap pár szót a horizon 2 demo-rol! :))

(#18267) pzstm válasza tunkiih (#18266) üzenetére


pzstm
titán

nem hiszem, hogy bárkit is érdekelne az a játék...kizárt hogy innen bárki is feltegye...esetleg külföldi fórumokon nézz szét ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18268) JamesHun válasza tunkiih (#18266) üzenetére


JamesHun
addikt

kíváncsi leszek mennyi idő alatt ér vissza
mennyire durván volt hangos?
instant on módban is hangoskodott neked amikor nem is használtad?
Én ideiglenesen kikapcsoltam az instant on-t mert hajnali 1 kor ott kerestem mi cicereg a lakásba
Hát a box volt az :S

SeriesX: JamesSHun

(#18269) tunkiih válasza pzstm (#18267) üzenetére


tunkiih
őstag

rendes vagy! :D :D

JamesHun: így van, istantban is kerregett időnként de én alapbol energy-savingbe használom. a legelső bekapcsolás pillanataiban volt a leghangosabb, mostanába csak annyira volt zajos a menüben hogy idegesítő legyen, 1 uj gépet meg 1,5 hetet kb megér a dolog, főleg hogy a legujabb közlemény szerint mindenképp vissza kell küldeni mert tönkre mennek ezek a gépek idővel, a rendszerfileokban darálgat a hdd, de hallottam már ventillátort is.. lényeg a lényeg 2 év garancia van felesleges huzni a dolgot. széria hibás, cserélni kell!

és igen.. játékban teljes volt a csend.

[ Szerkesztve ]

(#18270) MunezXBK válasza dunc (#18263) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Vagy becsenget, hogy adjá má nekem is abból. ;]

(#18271) adrian94


adrian94
őstag

Ez a telefonszám ( +36 80 01 85 90 ) ingyenesen hívható ugye ?

(#18272) MasterMark válasza adrian94 (#18271) üzenetére


MasterMark
titán

Igen.

Switch Tax

(#18273) pzstm válasza adrian94 (#18271) üzenetére


pzstm
titán

igen

3 másodperc :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18274) pelenka35


pelenka35
őstag

Mennyire érti a magyar angolt ez a büdös kinect ?
Mert nekem semmit nem csinál ekszboksz a kinect utasitásaira :)
Hol ronthattam el ?

Gamertag:Rob3rt75

(#18275) bulikavagyok válasza pelenka35 (#18274) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Engem megért, bár ritkán használom.. Egyébként ekszboksz helyett inkább ekszbáksz! :))
szgergely: Így igaz! :D

[ Szerkesztve ]

(#18276) boost válasza bulikavagyok (#18275) üzenetére


boost
addikt

Ha másra nem is, a kiejtés javítására remek eszköz a Kinect :D

(#18277) hadogabi1


hadogabi1
senior tag

Nekem is kerreg néha de csak menü-be játékok alatt nem. De igazából 1,5-2 méterről már nem is hallani. Csak ha 1 méterről hallgatózok. Gariztassam majd vagy várjak vele és ha hangosodik akkor gariztatom ha nem akkor marad így ?

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

(#18278) tunkiih válasza hadogabi1 (#18277) üzenetére


tunkiih
őstag

Gariztasd. Mindenkinek csak a menüben, felesleges huzni, de ahogy gondolod.. :)

[ Szerkesztve ]

(#18279) JamesHun


JamesHun
addikt

mondjuk jófej 576 cseszik visszaírni a levelemre ahol a 3 napos garit írtam nekik, hogy miattuk nem lehetett kicserélni, mert nem volt készletük, írjanak opciókat, hogy tudnánk kicserélni, de 0 válasz
lehet ha bent a cégnél felidegelnek utána felhívom őket
csak kerüljek "idegállapotba" :D

Azért kíváncsi lennék csak a HDD lehet a ludas ebben a kerregésben, vagy más hardver is hibás

ha lehetne HDD-t cserélni a gépben mennyivel egyszerübb lenne csak azt elküldeni, addig meg betennék egy másik HDD-t és mehetne a Forza2, meg a Destiny amíg cserélnék

SeriesX: JamesSHun

(#18280) dunc válasza JamesHun (#18279) üzenetére


dunc
nagyúr

De jó neked kompatibilis x360 al! XD Forza2 :-) ! Én a HDD re tippelek!

(#18281) vw23 válasza pelenka35 (#18274) üzenetére


vw23
csendes tag

[link]

Ezt a beállítást nézted? Mert nálam ugyanez a probléma, de valószínűleg emiatt nem reagált eddig semmire.

Xbox One GT: X1D1HUN

(#18282) i@lex


i@lex
őstag

Valaki nem tudja véletlenül, hogy a multiban egyes emberek feje felett miért van két csík? Egy fehér és egy piros. Kvázi kétszer kell őket megölni... Ez valami extra pajzs? Hol tudok ilyet szerezni?

(Destiny)

[ Szerkesztve ]

(#18283) oriic válasza i@lex (#18282) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg az egyik kaszt képessége.

Live-Die-Respawn

(#18284) i@lex válasza oriic (#18283) üzenetére


i@lex
őstag

Gondolom akkor nem a Titan Subclass-é.

(#18285) tunkiih válasza JamesHun (#18279) üzenetére


tunkiih
őstag

Igazság szerint ha hivatalosan azon az uton gariztatnád ahol kell, már rég elvitték volna a te géped is. Igy legalább vissza kaptad volna a szept 30-as horizon 2 megjelenésig. :DDD

(#18286) pzstm válasza oriic (#18283) üzenetére


pzstm
titán

multiban szinte mindenki feje felett van egy fehér és piros csík is......ahogy néztem legalábbis :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18287) JamesHun válasza tunkiih (#18285) üzenetére


JamesHun
addikt

most indulna el nekem is vissza leghamarabb, max pénteken, de Destiny-vel elkezdtem játszani és tetszik sajna :D
Ha az nem lett volna már rég hívtam volna a futárt vigye el

Mentéseket hova teszi a gép, mert 360 nál tudtam, hogy vagy neten, vagy lokálisan, de itt nem tudom mi a helyzet

SeriesX: JamesSHun

(#18288) oriic válasza pzstm (#18286) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, fel sem tűnt, én csak pár embernél láttam. :D

Live-Die-Respawn

(#18289) i@lex válasza oriic (#18288) üzenetére


i@lex
őstag

Derítsétek ki kérlek szépen, hogy ilyet hogyan tudok beszerezni, mert 6-7-es szintűek feje felett is látom már.

[ Szerkesztve ]

(#18290) tunkiih válasza JamesHun (#18287) üzenetére


tunkiih
őstag

a beállításokban tudod törölni a profilt és a mentéseket is, de gondolom tárolja online is. énis direkt vártam hétfőig, hogy kijátszam magam valamennyire. :DD

(#18291) MunezXBK válasza JamesHun (#18279) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Állítólag a dash update részleteit szétszórja a HDD-n és amiatt kerreg, mert össze-vissza keresi. Nem nagy gond, csak zavaró.

Mondjuk a vinyó típusára kíváncsi lennék.

(#18292) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

off:

MS 2.5 milliárd dollárért vette meg Minecraftot készítő Mojang-ot... WTF??

(#18291) MunezXBK

Már nem emlékszem melyik topicba írtam, de most újra utánanéztem.

Samsung ST500LM012

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#18293) vg válasza MunezXBK (#18291) üzenetére


vg
addikt

Szinte biztos, hogy Hitachi Travelstar Z5K500, vagy Z7K500.

(#18294) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Most akkor melyik? :D

(#18295) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Destiny teszt

Live-Die-Respawn

(#18296) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#18297) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

És elkészült az Xbox One laptop. :)

(#18298) MasterMark

Főleg úgy hogy 1500 dollárba kerül: :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#18298) MasterMark válasza oriic (#18297) üzenetére


MasterMark
titán

Semmi, de annyira semmi értelme. :D

Switch Tax

(#18299) Silent77 válasza MasterMark (#18298) üzenetére


Silent77
veterán

Kb ez fogalmazódott meg bennem is. :D

Szép ára van, ps4 is be van építve? :DDD

[ Szerkesztve ]

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#18300) hadogabi1


hadogabi1
senior tag

Na felhívtam őket. Aztmondta ha zavar akkor gariztassam ha nem zavar akkor ne foglalkozzak vele. És van rá 2 év gari. 2 hetet mondott ha elvitetem gariztatni a javításra. De ha jól értem akkor amit kapnék az már tuti hogy nem hibás mert előtte letesztelik? Csak a gépet kell visszaküldeni a csomagba kinect minden egyéb nélkül?

TUF Gaming X670E-Plus Wifi, AMD Ryzen 7 7800x3d, Inno 3D 4090 Ichill X3, Arctic Cooling Liquid Freezer II 420 RGB, Lian Li LANCOOL III Mesh RGB, Kingston Fury 6000 Cl32 2*16GB, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 1TB AORUS, GIGABYTE SSD M.2 2280 NVMe 2TB AORUS,

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.