Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:08:33

LOGOUT.hu

XBOX ONE TOPIK

Xbox Support elérhetőségei:
Telefon: +3680018590 (magyar) (H-P)
Web: Xbox Support (angol chat)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174824) l.skywalker válasza parandroid (#174807) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

De igen, valószínűleg igazad van. Mondta is az ügyfélszolgálatos, hogy én vagyok az egyetlen aki váltogatva a régiókat vásárol és mivel mindenki más csak egy store-t használ, így könnyen ki tudtak szűrni és annak ellenére, hogy magyar IP alól akarok magyar bankkártyát regisztrálni, van egy Xbox-os elit alakulat, ugyanazok kik már három tizedesig tudják a Gét számolni (!) és ha online vagyok, minden hozzáférésemet tiltják. A Live-ról nem bannolnak, mert jó a bevételi rátám az ő oldalukról, de csak azért, hogy érezzem kicsit a dolgot, belepiszkálgatnak a hozzám tartozó folyamatokba, hogy borsot törjenek az orrom alá. A következő E3-on lesz egy videó montázs, ahol azokat az ügyfélszolgálatosokat fogják meginterjúvolni, akikkel eddig beszéltem, nagy fun lesz és én égni fogok. De cserébe kapok 14 nap gold trialt a bangladeshi store-ba, mert az az egyetlen amibe még nem regisztráltam.

;]

És nem elég, hogy milyen vagyok, de globálisan beszarattam az egész Xbox Live-ot. [link]
Hát milyen ember az ilyen? [link]

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox One (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.