Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) Petie válasza mobal (#7849) üzenetére


Petie
veterán

..i..
:DDD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#7852) Luos válasza (Kolombusz) (#7843) üzenetére


Luos
tag

Nem több a retard, csak megérted amit irnak :) angolul nem annyira feltünő, mondjuk tőlük is lehet szépeket hallani éjfél után, a silver handesek osztják az észt, lilfait nevü hunter feltünően aktív :)

Multkor olvastam valahol (talán bs forum) hogy az angoloknak nem hianyzik az hogy valaki belepofazzon a csetbe hogy pls angolul, mert abbol mindig csak a channel szétbaszása lesz..a horda oldalrol nem tudok nyilatkozni :)

(#7853) sasa311 válasza (Kolombusz) (#7838) üzenetére


sasa311
veterán

Keresek 2000$ napi 8 óra munkával, nemmelesleg hetente még 3-4K aranyat is "el tudok adni mellette", ami szintén nem 2 fillér.

Úgy, hogy 2 wowot futtatsz 1 gépen, alt tabozol és folyamatosan egy 70es karival húzod az altot instákba nem tart túl sokáig felhúzni egy karit 60ig.
A 60 - 70 pedig már amúgy is eléggé gyors outlandsen, ha ismered hol mit kell csinálni.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7854) whitezo88


whitezo88
nagyúr

mostani aranyköpésem, mint CL:

(#7855) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Lassan 56 az ma meglesz jövő héten egész héten itthon leszek mehet a fejlődés csak azt nem tudom leálljak e 58 59-esen pvp-zni megéri nem?70-en tutter szétkapnak

(#7856) Wolverine


Wolverine
félisten

És sikerült groupot szervezni, megvan az Ony kulcs és BWL attunement :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7857) Gordian


Gordian
csendes tag

Questeléshez találtam egy jó kis addont, neve Questhelper.
[link]

(#7858) Petie válasza Wolverine (#7856) üzenetére


Petie
veterán

késtél egy másfél évet :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#7859) anxius válasza Ptech (#7850) üzenetére


anxius
aktív tag

Az meg honnan?:D

(#7860) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na a tegnapi nap elég termékeny volt:

1. Egy csomó XP-t szereztem a bombázós küldetésekkel. Nagyon hangulatosak és remek változatosságot nyújtanak a gyaloglós küldik után.

2. Megvolt az első Outland-i Instám, a Hellfire Ramparts. Elég sok jó cuccot szereztem itt, többek között egy nacit, ami socket-es. Bár még sajna nem találtam belevaló köveket.

3. Reggel áttettem a székhelyemet Zangarmarsh-ba. Nagyon szép hely, a gombaerdő sokkal kellemesebb, mint a kopár pusztaság.

4. Mindjárt szólok Gordon Freeman-nek hogy adja kölcsön a Strider Buster-t.
5. Elég szép XP-t érnek itt a mobok, 500-600 körül. Kell is, mivel 60 után eléggé megnő a szintek közötti XP-igény.

6. Kíváncsiságból átkukkantottam Tekkar Forest-be is, ami ha lehet még Zangarmarsh-nál is szebb. Shattrath City-ben aktiváltam a flypoint-ot, így amint végeztem a gombaerdőben, egy ugrással áttelepülök oda.

Szóval szép kis quest-elgetéseknek nézek elébe. Sokkal hangulatosabbak az új helyszínek. És bár a küldetések még mindig ugyanolyanok "Ölj meg x db xy-t" és "Gyűjts x db zx-et", sokkal hangulatosabb itt mászkálni.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7861) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Jó az Auctioneer addon is, most csinált nekem 30 arany hasznot. :)

(#7862) mobal válasza Vistaboy (#7860) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

folyton resteddel fejlödsz lesz az 1.5k is :) ramprats jó. az csak az eleje. mikor a tk instákat tolod majd...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#7863) mobal válasza Petie (#7858) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

az nekem is needes. majd segitel kolléga :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#7864) sasa311 válasza Vistaboy (#7860) üzenetére


sasa311
veterán

T4es tankal könnyű :P

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7865) ATish0 válasza steveetm (#7847) üzenetére


ATish0
tag

Akkor elvileg be vannak kapcsolva?
Asszem volt valami vízre vonatkozó shader, amit néztem tegnap, és tényleg be volt kapcsolva, de szerintem pl. a terrain highlights még mindig nincs benyomva. A kártyám biztos, hogy támogatja.

(#7866) Vistaboy válasza sasa311 (#7864) üzenetére


Vistaboy
veterán

Persze hogy könnyű. Könnyebb egy emberre figyelni mint 4-re. :P

Amúgy néha nem árt ha jön velünk egy húzóember (Persze nem állandóan), kevesebb a nyavalygás. Pl. mielőtt a 70-es kolléga jött volna, egy svéd tankunk volt, aki a második wipe után egyszerűen lelépett egy "died many times" üzenettel. :U Pedig én már úgy is vittem végig instát, hogy vagy húszszor otthagytam a fogamat. Türelem rózsát terem. :DDD

Ui.: Persze abban az esetben egy "LOL" üzenet inkább szimpatikusabb, mint a "F*ck you!" vagy a " - - CENSORED - - ". :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7867) Ptech válasza anxius (#7859) üzenetére


Ptech
őstag

Azsharában van a questadó, Archmage Xylem, 20 perc az egész, 2 rövid quest rögtön ott Azsharában.

(#7868) sasa311 válasza Vistaboy (#7866) üzenetére


sasa311
veterán

a T4-es tank nem jelenti, hogy tud is normálisan tankolni xD
Csak azt, hogy nem kell bele heal egyáltalán, amíg őt ütik... ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7869) steveetm


steveetm
őstag

Beszarás, megint depleted badge-t dobott shartuul::D:D:D
Üdv.: steveetm

(#7870) Vistaboy válasza sasa311 (#7868) üzenetére


Vistaboy
veterán

Miért, én nem azt mondtam? Könnyebb tíz percenként healelni egy embert, mint fél másodpercenként szórni a "Prayer of Healing"-ot... :DDD :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7871) steveetm válasza ATish0 (#7865) üzenetére


steveetm
őstag

nem lehetett bekapcsolni a régiben sem azzal semmit, csak külön kikapcsolni mindet egybe.
Üdv.: steveetm

(#7872) whitezo88 válasza Vistaboy (#7870) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ha prayert kell spemelni az már rég noob csapatra utal (=folyton lehúzzák a mobokat) :U

(#7873) steveetm válasza whitezo88 (#7872) üzenetére


steveetm
őstag

vagy arra hogy hexx lordnál járnak za-ba :U
Üdv.: steveetm

(#7874) Ptech válasza steveetm (#7873) üzenetére


Ptech
őstag

Hexx Lord olyan mint egy mini-Maulgar, tök vicces :>

Legfunabb fight eddig Kael'thas nekem, bár Hyjalbak meg tiszta WC3 hangulata van :)

(#7875) D4v3 válasza Wolverine (#7810) üzenetére


D4v3
őstag

Rákerestem wowace updaterrel erre és egy olyat hozott ki, ami a JasonQuesthez társuló addon.. letöltöttem mindkettőt, de még így is "dependency missing"et ír a játék :F

(#7876) sasa311 válasza Ptech (#7874) üzenetére


sasa311
veterán

ja olyan, csak baszott idegesítő az AOEja ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7877) ATish0 válasza steveetm (#7871) üzenetére


ATish0
tag

Egy dolgról beszélünk? :DDD
A "régi" optionsban egyenként be lehetett lőni a shader effekteket. Nekem mindgeyik be volt kapcsolva, és szerintem msáhogy nézewtt ki mint most.

(#7878) nak0n


nak0n
aktív tag

Ki lehet valahogy kapcsolni WOWban, hogy a mobokból kapott XPt ne írja ki középre? Mert kiírja a battle text addon is, kettő meg nem kell, és az addonos text jobban tetszik. :D

(#7879) Wolverine válasza D4v3 (#7875) üzenetére


Wolverine
félisten

A Lightheaded nem frissíthető WAU-rel :P Tessék szépen elmenni a WoWInterface-re és lekapni onnan.

Vistaboy, a socketekbe való köveket jewelcraftertől tessék megvenni AH-ból; máshonnan nem lesz ezen a szinten. (mivel fejlődsz, zöld kövek simán jók lesznek, nem kell kéket vagy lilát venni :DDD) szerk: korán mentél át Zangarmarshba. Sok quested van még Peninsulán, az biztos; én 62-63 körül mentem csak át, addig ott questeltem... (pl. Temple of Telhamatban jártál? Cenarion Expeditionös druidák a zangari átjáró előtt? A goblin a bányában Thrallmartól északra?)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7880) steveetm válasza ATish0 (#7877) üzenetére


steveetm
őstag

neharagudj de erre nem szeretnék több hszt gyártani, úgy kell kinéznie ahogy linkelted a képen, megváltoztatták, új opciókat is kaptál, és a shader effektet is ottvannak, csak a globális kapcsoló nincs ott ami mindet kikapcsolja.
Üdv.: steveetm

(#7881) ATish0 válasza steveetm (#7880) üzenetére


ATish0
tag

Okés értemén. Akkor minden rendben :C Köszi a segítséget.

(#7882) sasa311 válasza Wolverine (#7879) üzenetére


sasa311
veterán

ha 58on jössz át a portálon akkor 61 körül mész át marshba

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7883) Vistaboy válasza Wolverine (#7879) üzenetére


Vistaboy
veterán

Lehet hogy korai, de egyenlőre nekem az új területek felfedezése is még öröm. Ne feledd el hogy én első karival játszok, nekem még minden új terület új. Nem célom minden küldetést idő és helyrendi sorrendben megcsinálni. És nekem jobban tetszik Zangarmarsh, mint Hellfire Peninsula, az valahogy lehangoló és kopár. Ahogy átértem, és megláttam hogy ott szintén ilyen szintű küldik vannak, inkább azt választottam.

Amúgy ma átmentünk Barrens-be és végigirtottuk a kisebb falvakat, őrposztokat. Utána átmentünk Ashenvale-be, és végigvertük ott is Splintertree Post-ot. Csak akkor jött egy ??-os Tauren és véget vetett az örömünknek. De addig rengeteg 20-30-40-es hordást csaptunk le. Fun volt. Ők is ezt csinálják velünk, nem? :DDD Alig várom már hogy 70 legyek és legyen valamilyen durva cuccom... ;]
Ogrimmar még meg fogja ismerni a nevemet egyszer... ;] :P
Persze ez még most csak ilyen apróbetűs rész... :DDD
Majd 70-en vastagon kiemelem. :U :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7884) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Vista tök jó amiket belinkelsz meg írsz szinte csak a te hsz-eidet olvasom csak:D Csak így tovább. :R

(#7885) Bencus88


Bencus88
nagyúr

bocsesz kétszer ment el

[ Szerkesztve ]

(#7886) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nah, egy jó partyval sikerült megjárni sunkent, esett is egy fasza kard.
Az új cuccaimat majd megnézhetitek, ha menni fog az armory.

Mit gondoltok, jobb ez már, mint az eddigiek voltak?

(#7887) anxius


anxius
aktív tag

Vista jólbeszél,együtt voltunk,Vista,egy 51es rugó meg én:).Miután Vista lelépett,kb 1 óra mulva ujra nekiálltunk,és 40percig irtottuk a rezzelő npcket splintertreenél és campeltük a hullákat.
Amúgy ma voltam STben,és Brd-ben is,tök jó volt,Brdben esett egy kurvajó fejes,STben meg esett egy wand:)

Ptech:A röfi poli nem 60as q?

[ Szerkesztve ]

(#7888) Wolverine válasza Vistaboy (#7883) üzenetére


Wolverine
félisten

Azért nem érdemes questet kihagyni az elején, mert brutálisan erős cuccokat kapsz a sima questekből is, legalábbis az azerothiakhoz képest ;) Csak a felcuccolódás miatt javaslom, hogy menj vissza :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7889) anxius


anxius
aktív tag

(#7890) Luos válasza Vistaboy (#7883) üzenetére


Luos
tag

:D:D

Hm..várjálcsak, emlékszem valamire, mostanság írtad:
Kezdek egy új karit pven, utálom a pvp szervert.
Meg szerintem a kezdetek kezdetén ilyen is volt:
Biztos ugyan azt a játékélményt nyujtja mindkettő. Amugy se akarok kicsiket gyilkolni, az uncsi. :DDD :DDD

(nem bántás, csak vicc) :B :K

(#7891) Luos válasza anxius (#7889) üzenetére


Luos
tag

a halaas gank is néha kicsit vicces, persze olykor a másik félnek :) [link]

(#7892) bozont


bozont
veterán

Mostanság milyen addonokat érdemes használni? Legutóbb mikor játszottam a titan ui volt felrakva, az tetszett.

(#7893) (Kolombusz) válasza Luos (#7891) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Melyik az az addon, ami jobb szélen mutatja a debuffokat rajtad?

(#7894) Luos válasza (Kolombusz) (#7893) üzenetére


Luos
tag

Jó kérdés, szerintem elkbuff bar de lehet hogy buffalo, már nem emlékszem, azóta meg már töröltem és mgé nem volt lehetőségem ujat építeni :) http://files.wowace.com/cat-buffs.html

(#7895) whitezo88


whitezo88
nagyúr

kis walljump: kép
és motherhez is elértem eye-al: kép

(#7896) Vistaboy válasza Wolverine (#7888) üzenetére


Vistaboy
veterán

Majd meglátom. Amúgy sok quest szól unalmas, egyedül csak hosszú és kínlódó mob-gyilkolás árán elérhető helyre. Olyan sűrűn vannak néhol, hogy még a mounttal sem tudsz úgy átvágni közöttük hogy elérnél egy olyan helyre, ahol már nem követ senki.

Kapok így is jó cuccokat. De előbb fel akarom fedezni a környéket és most már sűrűbben akarok majd instába menni.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7897) Vistaboy válasza Luos (#7890) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nézd.
1. Útálom a PvP-t, ez igaz. De csak az 1v1-et. Ha már többen vagyunk, az más. :P
2. Igaz, nem szeretek kicsiket gyilkolászni, ez a mostani eset volt az első hogy megtettem, általában hagyom őket békén. De tegnap annyiszor csaptak le engemet is a ??-osok, hogy muszály voltam egy kicsit kiereszteni a gőzt. :DDD
3. Outland-on már normálisabbak a hordások is. Előfordul nem egyszer hogy közösen irtjuk a mobokat, ha ugyanazt a quest-et toljuk.

Ui.: A Honor pontjaim száma 60-as szinten összesen 44. Ebből látszik hogy mekkora PvP-s vagyok. :) Majd ha csapattal lehet menni Raid-elni, akkor megyek én is. Egyedül nem megy. :(

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7898) Nevar válasza Vistaboy (#7883) üzenetére


Nevar
aktív tag

Hellfire Peninsulát BC első napján kellett volna látnod, nem kicsit volt tömeg, mekkora harcok voltak ott 1-1 questmobért ...

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#7899) arpeen2


arpeen2
senior tag

Valaki tudna egy linket adni hogy az új WoW-nak mi lesz kb a gépigénye? Egy gépet rakok össze azért szeretném tudni, de én nem ismerem ezt a game-t.

(#7900) Ptech válasza arpeen2 (#7899) üzenetére


Ptech
őstag

Hát új WoW nem nagyon lesz, de a következő kiegészítő nem fog nagyban változtatni a gépigényen. Az én gépemen vígan elszaladgál (3200A64, 2GB RAM, 6600 GT) szóval még ez az öreg kis gép is elviszi. Ha nem jársz 25 fős instákba, amik azért eléggé zabálják az FPS-t, akkor nem lesz gondod vele. Igazából a RAM-ot szereti nagyon, abból min 1GB, de 2 GB elég sokat gyorsít rajta, utána a proci, és végül a VGA, amihez amihez elég még a 6600 GT is.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.