Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8701) Bencus88 válasza Polacheck (#8700) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen old town-ba én is nézegettem.Jó lenne, ha super mana potionnal érne fel, de ez egyel gyengébb.

(#8702) Polacheck válasza Bencus88 (#8701) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

alchemy trinket ftw.

less qq more pewpew!

(#8703) Bencus88 válasza Polacheck (#8702) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ezt most nem teljesen értem:)

(#8704) Polacheck válasza Bencus88 (#8703) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

[link]
Szerintem az egyik legjobb cucc kezdő manapotinyakaló raidereknek.

less qq more pewpew!

(#8705) Bencus88 válasza Polacheck (#8704) üzenetére


Bencus88
nagyúr

ÁÁ, de kemény:)
Nekem most trinket 2 ütős spelles van:)De ideje lenne elmenni már egy olyan instába ahol végre epic dolgok esnek nem szaros zangi insta meg mana egyebek :C Csak ehez cumo is kell

(#8706) -conrad-


-conrad-
addikt

Tegnap minden mindegy alapon nekiálltam BG-ni, komolyan mondom szétröhögtem magam. :) Nagyon béna emberekkel voltam összezárva WSG-n, így én sem a szokásos kondában vonulós hátulról healelős játékot játszottam, hanem bevetettem az "igegesítő köcsög" figurát. :D Egy csapattal valahogy eljutottunk az ellen zászlójáig, aztán hiába healeltem én maradtam meg egyedül, meg egy lock az ellenfélnél. Feldotolt, minion (felhound), minden, én megpirítottam néhány monfire-vel, aztán futottam, de folyamatosan lol meg rofl makrókat toltam, ugráltam, meg-meglőttem egy spellel, és így elhúztam a mi zászlónkig :) Egyszer OOM lett, akkor meg rajta ugráltam, ütögettem a healer mace-vel ami kb 260as szinten van (a skill) szóval ütöt vagy 30akat. :) Végülis a mi bázisunkon kinyírta valaki.
Aztán a végén betámadtak minket, egyedl maradtam egy warri+mage ellen. Minden manám elfogyott csak az innervate maradt meg, de a mage-t azt kinyírtam, a warri meg rajtam gyakorolt. :) Folyamatosan healeltem magam, de dmg spellre nem volt időm, csak mace-vel ütöttem, meg ugye a thorns, és még egyetlen lövés kellett volna neki, amire vissza is regenerálódott a manám, erre vége lett a bg-nek. :(

Viszont AV-n összefutottam a világ legbénább rugójával. :D
Egyik pala kifagyott nálunk ott állt mounton mint a tök, erre egy rugó vadul becserkészte, stun, méreg, minden, én meg 5 méterre tőle nekiálltam healelni. Nekem hamar leesett, hogy a pala afk, szóval lol, de azért hotoltam, közben meg 700as wrath-okkal lelövöldöztem a rugó HP-ját. :) De komolyan, meg sem moccan az ellen, én folyamatosan maxra healelem, közben monotonul lövöldözöm a wrath-okat, de még ki sem targetelt, csak kombózott a palán. :)

(#8707) Luos válasza Bencus88 (#8705) üzenetére


Luos
tag

Akkor először gogo hc insták :) azutan meg keresned kell egy guildet amiben raidelnek, vegülis annyira nincs rossz cuccod, nagy része kék, de kiüthetnél magadnak jobb fegyókat, ajánlom az egykezeseket és valami jó kis offhandot mellé mert az 70en a fegyó kb 120 dmg up + offhand 20, igy nyernél 60 dmg upot meg pár % critet/hitet, és ne sajnáld felvenni a clothot ha az jobb dmg szempontjából.

persze ha pvpzni akarsz akkor ez semmis, viszont ha "olyan instába akarsz járni ahol epicec esnek" akkor megfontolandó :)

Ja és a badge-s cuccok megvételével lehet várnék következő peccsig de ezt már te döntöd el :)

[ Szerkesztve ]

(#8708) Bencus88 válasza Luos (#8707) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Jaja már szerzem a kara kulcsot oda készülünk majd addigra meglesz a gladi staff meg még1 set az tuti.1 kezeseket anyira nem szeretem, meg nem is esett még olyan ami a gladi staffnál jobb volna:)

(#8709) Luos válasza Bencus88 (#8708) üzenetére


Luos
tag

addig azért farmold a heroicocat, kell a badge, karából se a loot kell már szinte hanem a badge ;)

(#8710) Bencus88 válasza Luos (#8709) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Ja csak tegnap is akkora lámákkal voltunk, hogy ihaj.70-esek szinte dps sem volt egyiknek el kellett mennie másiknak fájt a feje nem lehet így instázni :(

(#8711) Wolverine válasza Bencus88 (#8710) üzenetére


Wolverine
félisten

Na ezért nem járok én instába :P (meg azért, mert nem vagyok online egyszerűen)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8712) Bencus88 válasza Wolverine (#8711) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én meg szívesen mennék, de egy jó raidet nehéz találni, de már bővítem a baráti köröm :C

(#8713) -conrad- válasza Bencus88 (#8708) üzenetére


-conrad-
addikt

Nálunk egy boomkin levarrta a spellfire tailoros ruhát, amin az arcane dmg van, és wrath helyett stafire-vel és moonfire-vel okoskodik..

(#8714) animatrix11 válasza Wolverine (#8695) üzenetére


animatrix11
őstag

beregeztem, az Arathor szerverre mentem, rákeretem kik és hányan vannak bent, elég kevesen 49 ember van bent jelenleleg a déli órákban, létezhet ez :F jah 1. alacsony szintűt egyáltalán nem találtam

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#8715) Bencus88 válasza -conrad- (#8713) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Meg a starfire mire becastol:)
only wrath meg moonfire no perc alatt meghalnak a trashek mindenkit aggrózok ezerrel:)

Amúgy engem mindig hívnak instába.Hy bla bla bla last spot need tank or need healer:)De én balance vagyok b@szki.Általába ahol hil kell oda elnézek, de tankolni nem.

(#8716) Ptech válasza animatrix11 (#8714) üzenetére


Ptech
őstag

49 a max amit mutat a /who, ettől még lehetnek 5000-en is fenn. De lehet szintenként, hely, kaszt alapján is, meg ezeket kombinálva is keresni.

(#8717) Wolverine válasza animatrix11 (#8714) üzenetére


Wolverine
félisten

49-nél többet nem jelez ki az ablak, ez Blizzardos megkötés. Alacsony szintű azért nincs, mert az Arathor öreg szerver, és a legtöbb ember 49. altja is már minimum 30-as :DDD (na meg napközben vagyunk :U)

szerk: #8715: szvsz tanulj aggrokontrollt. Első lépésnek szerezz egy Oment, másodszor meg használj downrankinget :U Ugyan ismerek olyan boomkint, aki tankol bagolyként, ha unatkozik, de neked nem lenne az dolgod.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8718) Ptech válasza Bencus88 (#8715) üzenetére


Ptech
őstag

Trashen szép is a burst damage, csak egy raidbosson sem bírnád manával Moonfire spammel, oda pont hogy nem a burst kell általában, hanem a sokáig fenntartható stabil DPS. Annak meg ne nagyon örülj ha aggrózol ezerrel ;)

[ Szerkesztve ]

(#8719) Bencus88 válasza Ptech (#8718) üzenetére


Bencus88
nagyúr

igen igazad van.Egy darabig jó dps aztán elmegyek inni addig a többiek behoznak dps-ben:D
Aggrózásnak meg néha megvan a böjtje ;] , de ha senki se dps-el csak néznek meg alig sebeznek nem várok én anyit beindítom az ágyúkat:D

(#8720) Polacheck válasza Bencus88 (#8719) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Rossz a taktika :(

less qq more pewpew!

(#8721) Wolverine válasza Bencus88 (#8719) üzenetére


Wolverine
félisten

Én speciel erre azt tudom mondani, ha valaki állandóan lehúzná rólam, mint tankról a mobokat (és nem a saját hibámból), akkor kickelném a csapatból azonnal :P (lévén a jelölések miatt amúgy is elkérem mindig a leadert)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8722) Bencus88 válasza Polacheck (#8720) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Most egy megszervezetlen ismeretlen raidtól mit vársz.Én lennék a legboldogabb, ha végre valaki utasítana meg menne a kommunikáció.
Wolverine:Érthető

[ Szerkesztve ]

(#8723) whitezo88 válasza -conrad- (#8713) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem tudok szépen nézni olyan 70es druidokra akik clothot viselnek. boomkinnek is van LW mesterség, akárcsak a restoknak akik mooncloth cuccokban ugrálnak... Windhawk Armor

(#8724) D4v3 válasza Polacheck (#8704) üzenetére


D4v3
őstag

Én spriestet szoktam magammal vinni :DD

(#8725) Polacheck válasza D4v3 (#8724) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Szerencséd van, mert kapsz :D
Holyként néha én is, de retriként esélytelen (bár, ott meg más trinkettel dolgozom)

less qq more pewpew!

(#8726) Ptech válasza Bencus88 (#8722) üzenetére


Ptech
őstag

Na most raidről vagy 5fősről beszélsz, vagy mivan? 5fősben a trash kb semmiből sem áll, focus fire/AOE és megdöglik mind. 25fősben már van pár trükkösebb, bár maxrange állni vagy feart spammolni, rebanish/repoly sem atomfizika. Az viszont alapvető mindenhol, hogy nem húzogatod le a tankról, mert le leszel baxva/kickelve előbb-utóbb :DDD

(#8727) animatrix11 válasza Wolverine (#8717) üzenetére


animatrix11
őstag

igen közben rájöttem :B
bementem sá szerverekre is és ott is csak 49 en voltak

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#8728) Wolverine válasza whitezo88 (#8723) üzenetére


Wolverine
félisten

Hmm. Nem minden droid LW ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8729) Bencus88 válasza Ptech (#8726) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Kisebb 10 fős raid vagy 5-ös party.
De az a durva néha az 5 fős partyk se mennek :( Swedek powa :DDD

(#8730) Ptech válasza Bencus88 (#8729) üzenetére


Ptech
őstag

Random hülyék mindenhol vannak, személyes tapasztalat szerint a magyarok a legrosszabbak. Így BS meg minden olyan szerver felejtős ahol sok magyar van. Egyszerűen ég a pofámon a bőr amikor nem képes csak magyarul beszélni a tap parasztja, és le se szarja, hogy nem magyarok is vannak a partyban, meg hogy külön megkéri az ember őket, hogy whisperben vagy angolul. Nem egyszer, nem kétszer történt meg. Ilyet például más országból nem nagyon csinálnak. A guildem fele meg svéd/finn, és teljesen biztos vagyok benne, hogy nélkülük marhára nem lennénk még T6 insták közelében sem. Tanulság: a randomok hülyék mindenhol hülyék, bárhonnan is játszanak.

(#8731) -conrad- válasza whitezo88 (#8723) üzenetére


-conrad-
addikt

Én értem, nekem is tribal LW cuccom van, abban healelek, sem ZA-s chestre, sem t4-re nem cserélném le, (pedig megvannak bankban) nagyon imba heal van rajta, meg dmg done is. Sokan azt felejtik el, hogy 2 sorban van dmg and healing done rajta és nem adják össze. :)
De azt is megértem aki fullll pve területen tevékenykedik, és felveszi, mert a LW kimaxolása egy rémálom.

(#8732) -conrad- válasza Wolverine (#8728) üzenetére


-conrad-
addikt

Pedig minden druidnak annak kellene lennie. :)
Nekem egyedül az a bajom vele, hogy sok recept az mail. :(
Egy LEATHERworkernél ne legyen már mail! Az legyen akkor a blacksmith-nél, mert LW-ben is van "downgrade", tud clothot csinálni. Ilyen upgrade meg annyira szánalmas.. Tailorok nem tudom mit szólnának, ha pár imbább recept az leather lenne, de tailoringgal lehetne elkészíteni. Shamanok meg hunterek legyenek blacksmith.-ek, ha mail kell nekik.
Nem beszélve arról, hogy egy healer shamant nem sokszor fog megütni trash pve-ben, ha meg igen akkor nem az a +2000 armor menti meg

A legdrágábban legidőigényesebben felhúzható prof, és a jobb healer patternek mailok.. Semmit nem tudtam lecraftolni magamnak a 3as seten kívül, de az nagyon megérte.
(valami shoulderpad of renewed life is van, de az is mi már.. t4nél kisebb healup meg stat, csak van rajta spell haste. Hotoknak nem kell, healing touch spammer meg nem leszek soha - marad a t5. :) )

[ Szerkesztve ]

(#8733) fordfairlane válasza -conrad- (#8732) üzenetére


fordfairlane
veterán

Volna kérdésem mail-gyártással kapcsolatosan. Egy hunter és/vagy sámán számára melyik szakmával lehet használhatóbb mail cuccokat gyártani, LW-vel vagy BS-sel, mi a tapasztalat?

Shamanok meg hunterek legyenek blacksmith.-ek, ha mail kell nekik.

Ez alatt azt érted, hogy a BS jobb nekik, vagy ezt arra érted, hogy így kéne a játékban lennie, de nem így van?

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#8734) -conrad- válasza fordfairlane (#8733) üzenetére


-conrad-
addikt

Így kellene lennie, de leatherworking alatt vannak jó receptek nekik. BS-ben van egy-két mail recept, de a zöme az plate.

(#8735) fordfairlane válasza -conrad- (#8734) üzenetére


fordfairlane
veterán

Értem. Engem is megkavart kicsit, hogy mail armort mindkettő tud készíteni. Köszönöm.

x gon' give it to ya

(#8736) nak0n válasza -conrad- (#8732) üzenetére


nak0n
aktív tag

A legdrágább a LW? Hmm... Volt már enchanter karid? Esetleg blacksmith? Ha már a drágaságról beszélünk, érdemes meglesni ezeket is.

(#8737) whitezo88 válasza Wolverine (#8728) üzenetére


whitezo88
nagyúr

arra céloztam, hogy ha már képes felvenni cuccgyártó szakmát, ne tailort vegyen fel.

(#8738) -conrad- válasza nak0n (#8736) üzenetére


-conrad-
addikt

Mindegyik volt/van.
Enchanter "ingyen" van kb., mert anyag sok esik a zöldekből, akár egy tailor leveling "melléktermékeként" is, meg sokan hozzák az anyagot, ha jó receptjeid vannak, így sokat nem kell rá költeni.
BS-t valami 240-ről 375-re 3 nap alatt húztuk fel a páromnak, a végén nullára sikerült kihozni.
LW azért volt nekem szenvedés, mert 350-375 az egy rémálom. Dobok exalted repusak, ezer év farm mire megvan, főleg, ha LW-re koncentrálsz, és nem csak "majd meglesz a repu egyszer azt felhúzom az LW-t is" instázgatsz, akkor nagyon hosszúnak tűnik. Aztán a bőr. Thick clefthoof leahter.. én azzal húztam fel, már citrom/zöld volt, és vagy 30-40 kell egy itemhez. És volt, hogy 8x nem proccolt be. :( Már úgy farmoltam a bőrt, hogy vittem az anyagokat, ha meglett a kellő thick cl. l. akkor lecraftoltam és reménykedtem, ha nem akkor go tovább farmolni.

De módosítom akkor a hozzászólásomat: Engem ez a prof szívatott meg a legjobban. :)

(#8739) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Sunder armort van értelme használni Devastate mellett? Ahogy elnéztem wowikin több threatot generál, akkor inkább sundert használjak?

[ Szerkesztve ]

(#8740) mobal válasza SzlobiG (#8739) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

sunder alap.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#8741) Ptech válasza SzlobiG (#8739) üzenetére


Ptech
őstag

A Devastate generál több threatet.

With Patch 2.3 Devastate is affected by all talents that affect Sunder Armor, will cause the Sunder Armor effect and threat bonus, and will therefore generate more threat per rage than (talented or otherwise) Sunder Armor does. If you are a Protection-tree warrior and have Devastate, use it in every situation that you would have used Sunder Armor before 2.3, as Devastate currently functions exactly as a Sunder Armor that causes damage (and thus extra threat).

-Wowwiki

(#8742) mobal válasza Ptech (#8730) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ez érdekes amit irtál. BS éjfél után megered a külföldek szája... pl.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#8743) bobace válasza -conrad- (#8738) üzenetére


bobace
őstag

Mondjuk enchanternél nagyon nem mindegy, mikor kezded el. Én kb akkor váltottam rá mikor Outlandre mentem, azelőtt herb és alch, az alch-ot adtam le.
Így azért elég húzós. Az első 150 skillpont kb ingyen volt, lowlevel instát farmoltam érte, de utána indult az élet. :D 250-től 300-ig valami rémálom, nem tudom hány száz gold ment el rá, egy ezresre besaccolható kb. Drágábbak az árak majdnem mint 300 felett... Ja gyakorlatilag pénzem csak questből volt, meg ha utamba akadt egy-két virág(ilyenkor a fejlődés nálam hangsúlyosabb volt sokkal, meg ugye 68-tól százszor könyebb), a kék-zöld rewardok mentek disenchantra, így mire majd' 70-en meglett a 300-as skill, utána volt anyag húzni 340-ig, talán pár shard kellett. Utána meg már trade csati spammel is lehetett pár pontot hozni. De azóta sem álltam egyenesbe, kicsit bánom a dolgot, nagyon hiányzik most az az össz 1500-2000g körüli pénz (AH, rewardeladás, minden járulék), mert most meg kellene a Alcehmist's stone... na így jártam. Viszont hordás alton tailoringgal lowlvl-től igy csinálva, sokkal egyszerűbb, és nem tűnik olyan drágának.
LW-vel is szemeztem de az az egy set nekem nem ért meg annyit ami kellett volna belőle, bár enchnating se nevezhető jövedelmező szakmának... Talán majd WOTLK-ban hátha.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#8744) Ptech válasza mobal (#8742) üzenetére


Ptech
őstag

Mert a más nációkból jövő hülyegyerekek meg úgy vannak vele -a magyar hülyegyerekek példájára- hogy ha nekik lehet, akkor nekem is. BS egy érdekes szerver, nekem már nem volt türelmem hozzá. Ennek ellenére ismerek olyat aki szereti, mert ott kezdett/ott vannak a barátai/csak magyarul gagyog

(#8745) SzlobiG válasza Ptech (#8741) üzenetére


SzlobiG
félisten

Hmm, akkor a sundert nem használom, kössz.

(#8746) Wolverine válasza Ptech (#8744) üzenetére


Wolverine
félisten

A Ragnán a svédeknek/finneknek sincs túl jó híre... (igaz, a magyaroknak se, de nem annyira rossz, mint BS-en)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8747) bobace válasza Wolverine (#8746) üzenetére


bobace
őstag

A svédeknek sehol nincs jó híre, én minden szerveren csak azt hallom hogy noob svédek :D És akikkel én találkoztam azokra ez igaz is.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#8748) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na, lassan meglesz nekem is a 70. Bár a meló miatt most nagyon lemaradtam, már lassan örülhetek ha Anxius előtt leszek 70-es, pedig még Ripper is mögöttem volt sokáig szint tekintetében. Hiába, egy instát sem tudok végigvinni, mert 5 óra, mire hazaérek, és 7-fél 8-ig nem mindig jön össze egy insta. Már csak 6 xp bar kell, remélem hogy Vasárnapig meglesz, mert akkor megyünk HC-instákba, hogy legyen egy-két normlis cuccunk a jövő hét végére. Azt tervezzük, hogy elmegyünk Karába. Igaz hogy addig még végig kell csinálnom a questeket, de majdcsak összejön.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#8749) anxius válasza Vistaboy (#8748) üzenetére


anxius
aktív tag

Höhö:D.Nekem meglett a ding,65lvl,már csak 5szint :C

(#8750) Ptech válasza bobace (#8743) üzenetére


Ptech
őstag

Ha feljődés közben csinálod bármelyik mesterséget, akkor közel sem annyira költséges, sőt a mindnhol hűdedrágának mondott enchantinggal skillezés közben is lehet pénzt keresni, nem low level enchantok, hanem nem kellő quest rewardok, már lecserélt itemek disenchantolásával. Az viszont tény, hogy ha 70-en állsz neki, akkor nem lesz olcsó móka. Én ~3000 aranyat vertem el enchanting powerlevellingre nemrég, mindössze +24 spelldam miatt :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.