Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7551) mobal válasza SzlobiG (#7544) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Tegnap este kicsit utánajártam ,hogy kérdezted. Erra a talentre jutottem PvE amig a Fury nem elérhető.

Arms (31/31/0)
[link]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#7552) Nevar válasza sasa311 (#7549) üzenetére


Nevar
aktív tag

Gondolom elfelejtette a titkos kédés/választ. Nagyon sokan csak beírnak valamit mikor csinálják az accot hogy jóvan' haladjunk már...

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#7553) -conrad- válasza mobal (#7551) üzenetére


-conrad-
addikt

Őőő.. 31/31/0 hogyan jön ki? Csak 61 pont elosztható. :)
Amúgy sztem arms addig amíg nincs jó geared, amint van elég AP meg crit go fury.

(#7554) szepi79 válasza mobal (#7551) üzenetére


szepi79
őstag

gratulálok a 71es szinthez! :DDD (maga a link már jól mutatja, hogy 31/30/0, de azért viccesnek vicces.)

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#7555) sasa311 válasza mobal (#7551) üzenetére


sasa311
veterán

Azért a Slam spammolás az nagyon jó dmg, de tip-top net kell hozzá, hogy gyakorlatilag ~0 latencyd legyen. Meg egy vagonynyi AP sem ár.
Próbáld meg, de ha nem megy kirakod SS-t meg 1 pontot még valamire és úgy se lesz épp szar dmg.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7556) Wentar


Wentar
csendes tag

Sziasztok. Lenne nekem egy kérdésem, mégpedig ki tudná nekem megmondani hogy a wow mennyi adatforgalmat bonyolít havonta? valami progi amivel megtudnám ezt mérni vagy egyéb ötlet? Mobil internethez kéne. be akarom lőni hogy mekkora kéne, mármint nem sebesség hanem adatforgalom korlát.

Kösz

Ívfényes termitkarabély eladó (önvédelmi, tömegoszlatási célokra tökéletesen megfelelő)

(#7557) steveetm válasza Wentar (#7556) üzenetére


steveetm
őstag

pár kilobyte /sec.
Üdv.: steveetm

(#7558) steveetm válasza whitezo88 (#7543) üzenetére


steveetm
őstag

mondjátok meg aliennek, hogy ő reportolja az illetőt, mer egyébként mire föl, lehet nem teljesen egyértelmü szegénynek hogy tennie kéne valami:) Ja, és emailben, adatokkal, mindennel.
Bár még az is kiderülhet, hogy le se nyúlták^^

(#7559) szepi79 válasza Wentar (#7556) üzenetére


szepi79
őstag

lefele asszem 1kb/sec, felfele meg valami 80 byte.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#7560) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Gusztustalanabb ocsmányabb helyet nem ismerek un goronál:)De még van pár questem amit megcsinálok és megyek is el innen.lvl52 :C

(#7561) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ez komoly??link
Megjelenési dátum: 2008.08.31. :F Ilyen későn lenne a megjelenés??

(#7562) Rizzo válasza Bencus88 (#7561) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Ovass lejjebb ;)
Egyelőre nem ismert a játék megjelenési dátuma, így a feltüntetett időpont csak technikai okok miatt szerepel.
A feltüntetett megjelenési dátum és ár tájékoztató jellegű, változás lehetséges.

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#7563) Wolverine válasza Bencus88 (#7560) üzenetére


Wolverine
félisten

Szvsz Un'goro teljesen korrekt, legalábbis Desolace-hoz, Silithushoz, Felwoodhoz vagy a Plaguelandsekhez viszonyítva :P

szerk: korai??? Túlbecsülték, később fog jönni :DDD

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7564) Vistaboy válasza Bencus88 (#7560) üzenetére


Vistaboy
veterán

Mert még nem jártál Felwood-on... :P

Ha igen, akkor bocs, nekem idáig az a leglehangolóbb hely. Az a mocskos, büdös megfertőződött erdő... brr... :(

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7565) Bencus88 válasza Rizzo (#7562) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Jó, de csak viszonyultak valamihez, hogy hónap napot is megadtak.Na majd kiderül

(#7566) Bencus88 válasza Wolverine (#7563) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Sajnos azok a helyek se tetszenek anyira a felwood az oké, de silithus hasonlít tanarisra ott is rengetek trash meg csak ölni ölni vááá én érdekes questeket akarok nem csak menj el északra és ölj le 15 sárkányt vagy szedj 5 itemet a krokidilokból :DDD

(#7567) Bencus88 válasza Vistaboy (#7564) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Minden helyet ismerek akár a tenyeremet, 1 évig nyomtam törtön és volt szerencsém mindent kiismerni és felfedezni.Amúgy én imádom az erdőt meg nagyon szép sztem nagyon szeretem nem véletlen lettem elf:)

(#7568) sasa311 válasza Bencus88 (#7561) üzenetére


sasa311
veterán

Optimista becslés az, szerintem legkorábban ősszel, de inkább karácsonyra fog kijönni...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7569) Polacheck válasza sasa311 (#7568) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Hála istennek. Az én véleményem az, hogy ráérnek vele, inkább legyen normális. Remélem viszont nyáron kijön az SC2 és akkor elfoglalt lesz megint mindenki egy darabig.

less qq more pewpew!

(#7570) Wolverine válasza Bencus88 (#7566) üzenetére


Wolverine
félisten

Silithus ellenséges terület, ne csodáld, hogy bárhová lépsz, harcolni kell :P (mondjuk ebből a szempontból HFP és Shadowmoon durvább, Ogri'láról nem is beszélve :DDD)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7571) SzlobiG válasza mobal (#7546) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ja hát úgy jó ha visznek.:)

Talentra: Slamat én nem szoktam használni soha a castja miatt, meg nem is jön be, de amúgy egész jól fogsz majd darálni. PVE-re én így képzelném el sweeping strikera sztem mindenképp nyomj egyet nagyon hasznos tud lenni.:)

(#7572) Polacheck válasza Wolverine (#7570) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ezt az Ogrillát mindenki istenít, hogy milyen jók a daily questek, és én még csak nem is jártam ott. Asszem valamelyik este megnézem.

less qq more pewpew!

(#7573) mobal válasza mobal (#7551) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

jovan elirtam mert siettem

Arms
(31/30/0)

Kövezzetek ezaz :D mééég :D:D :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#7574) mobal válasza Polacheck (#7572) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

szorakoztato szvsz és jo pénz is.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#7575) D4v3 válasza Wentar (#7556) üzenetére


D4v3
őstag

Én tavaly nyáron valami belépő szintű éppen akciós mobilnetet használtam, ott ahol még csak EDGE volt szal 256os net jött csak be. De jobbára így is játszható volt és néhány száz mega lett a hó végére aktív játék mellett.

(#7576) Polacheck válasza Wentar (#7556) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

KB 300 körüli pinged lesz HSDPA-val. Az 1 gigás csomagi biztosan nem elég wowra, viszont szerintem 5 giga biztosan elég lesz. Esetleg a voda korlátlan csomagja ami még remek, csak ott figyelj arra, hogy a patcheket ne torrenten húzd le, ugyanis azért bünti jár...

less qq more pewpew!

(#7577) sasa311 válasza Polacheck (#7576) üzenetére


sasa311
veterán

miért? o.O

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7578) Polacheck válasza sasa311 (#7577) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Benne van a felhasználási feltételekben, hogy ha bármilyen fájlmegosztó programot használsz, akkor megszeged a szerződést és visszaváltanak adatforgalmi korlátos csomagra. A wow patchei pedig ugye torrenten jönnek...

less qq more pewpew!

(#7579) sasa311 válasza Polacheck (#7578) üzenetére


sasa311
veterán

Egy éve vagy mikor volt az, hogy a Tonline megszüntette xx emberrel a korlátlan ADSL-jét, mert irreálisan nagy adatforgalmat csináltak, és sajtóközleménybe valami olyan hülyeséget mondta, hogy "biztos illegálisan töltöttek fel / le" és azért.
És akkor hatalmas perpatvar volt abból, hogy a szolgáltatónak semmi köze ahhoz, hogy a júzer milyen adatforgalmat bonyolít, sőt nem is vizsgálhatja azt.. akkor a Vodka mégis?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7580) Polacheck válasza sasa311 (#7579) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Gondolom a Ténél azért volt probléma a korlátlan ADSL megszüntetésével, mert úgy tették azt, hogy nem volt rá jogalapjuk. Itt viszont te aláírod, hogy fájlcserélő alkalmazásokat nem fogsz használni.

less qq more pewpew!

(#7581) sasa311 válasza Polacheck (#7580) üzenetére


sasa311
veterán

ezt értem, de ha törvényileg ő nem vizsgálhatja, hogy te mire használod az internetet?
Én ugyan megszegem az aláírt szerződést, de erre ők "jogosan" elvileg nem jöhetnének rá.. Ha meg ezért valakivel bontanak, akkor be kell vallani, hogy ők is csaltak, és akkor 1-1 :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7582) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Haverom most töltötte fel az accját és én hívtam meg a wow világába, akkor most megkapom az egyhónap ingyen gémet ugye? Értesítenek erről vagy, hol tudom megnézni?

(#7583) Ptech válasza sasa311 (#7579) üzenetére


Ptech
őstag

Én úgy tudom, hogy a net 'extrém használata' volt a gond, tehát 24/7 töltött le az ürge, hogy p2p vagy sem, arról nem tudok. Abszurdisztánban a korlátlan net is korlátos ;]

(#7584) Ribi válasza Ptech (#7583) üzenetére


Ribi
nagyúr

En is ugy tudom hogy az adatmennyiseggel volt a bajuk, nem a mikentjevel.

(#7585) Polacheck válasza sasa311 (#7581) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Nem tudom, hogy vizsgálhatják-e.

less qq more pewpew!

(#7586) Ptech válasza Ribi (#7584) üzenetére


Ptech
őstag

Ööö, pont ezt írtam én is.

(#7587) Nevar válasza SzlobiG (#7582) üzenetére


Nevar
aktív tag

Recruit a friend/Scroll of resurrection akciókban magyarok nem vehetnek részt úgy tudom. GG.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#7588) Ptech válasza SzlobiG (#7582) üzenetére


Ptech
őstag

Are all players eligible to "Recruit-A-Friend"?

Players with a World of Warcraft account from the following countries are able to "Recruit-A-Friend": Austria, Finland, France, Germany, Italy, the Netherlands, UK, Norway, Sweden, Greece, Ireland and Spain. Players from outside of these countries; players with trial accounts, or with full accounts with five referrals from the "Recruit-A-Friend" currently pending, are ineligible.

Copypaste from: [link]

Csak a felsorolt országok.

[ Szerkesztve ]

(#7589) Polacheck válasza Ptech (#7588) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Mondjuk egy Why not? kérdést azért nekiszegeznék az illetékeseknek.

less qq more pewpew!

(#7590) SzlobiG válasza Ptech (#7588) üzenetére


SzlobiG
félisten

Pff, ennyit a blizzről.:(((

(#7591) Ptech válasza Polacheck (#7589) üzenetére


Ptech
őstag

Blue response:
Unfortunately there are legal issues, and as a result we cannot open the offer to all countries. We are always working on adding new countries to the list, so hopefully your country will become eligible in the future.

Mondjuk marhára nem tudom, hogy milyen 'jogi korlátai' vannak, vagy vannak-e egyáltalán, egy csöppet mellébeszélésnek hangzik.

(#7592) Wolverine válasza Ptech (#7588) üzenetére


Wolverine
félisten

A Scroll of Resurrection működik. A Recruit nem.

Pola, a booterangos questet egyik Ogri'lás sem üti, de azért vannak jók (a bombázás pl. határozottan kellemesebb így, hogy lőnek is rád :DDD)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7593) DrGonzo22


DrGonzo22
őstag

Üdv,

Trinity Bars 2 beállításban kéne egy kis segítség, valamiért csak 3 action bar-om van. Ha újat nyitok, akkor 8-tól kezdi, és egy üres lilabar-t ad, nem tudok rá spelleket sem tenni. Mind a 6 alap wow bar-om tele van, de ezekből csak az első 3-at alakította át a Trinity. Az add new buttons nyomogatásával megjelent az összes kimaradt spellem, pont abban a sorrendben, ahogy a 4-6 barokon vannak, de nem tudom kitenni őket.

Illetve még kérdezném, hogy van-e olyan add-on, ami állítja az a-d (jobbra-balra) fordulás sebességét billentyűzetről, így nem kéne egérrel fordulnom, és nem kéne a spelleket hotkey-re raknom.

Előre is köszönöm.

(#7594) steveetm


steveetm
őstag

[link]
fake patch notes, azért a druida része nekem qrvára teccik, van benne pár egész jó 5let(úgy az egészében is)
Üdv.: steveetm

(#7595) Polacheck válasza DrGonzo22 (#7593) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

így nem kéne egérrel fordulnom, és nem kéne a spelleket hotkey-re raknom.

Pedig így kell csinálni, ugyanis csak így tudsz időben reagálni...

less qq more pewpew!

(#7596) DrGonzo22 válasza Polacheck (#7595) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Egyenlőre én is így csinálom, de, ha lenne egy ilyan add-on, akkor el lehetne felejteni az egész hotkey-zést.

(#7597) Ptech válasza DrGonzo22 (#7593) üzenetére


Ptech
őstag

Keyboard turning is bad. Clicking is bad. :U

mod: miért felejtenéd el, amikor sokkat gyorsabb és pontosabb egérrel fordulni és hotkeyeket használni? Mintha FPS-t akarna valaki egér nélkül játszani :S

[ Szerkesztve ]

(#7598) steveetm válasza Ptech (#7597) üzenetére


steveetm
őstag

Én máig várom a minimum 20 gombos egeret, hotkey ftw^^
Üdv.: steveetm

(#7599) sasa311 válasza steveetm (#7594) üzenetére


sasa311
veterán

miért lepődök meg azon, hogy a sok jókis buff között a warlockokat még egy kamu peccsnotesban is nerfelik ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7600) steveetm válasza sasa311 (#7599) üzenetére


steveetm
őstag

egyedüli nerf az a 5sec drain life cd, minden más, ha jól néztem átkerült talentbe.
inci cast time csökkentés 2.5re vissza, inci + stun esély, improved dc (lol), conf cd csökkentés.
de ugyanez tetszik a druidánál is, cyclon cdre vágása, de balance megkapja cd nélkül.

Egyébként meg hülyeség, onnan látni hogy fake, mert mageknak változtatásokat írnak, és nincs új ice armor meg mage armor ikon!!lol14!
Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.