Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Megvan Kara kulcsának két darabja. A Tempest Keep-i darabért majd most délután megyünk.
Majdcsak összejön a jövő heti raid. :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#8852) Polacheck válasza whitezo88 (#8849) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

elég lesz az bőven.

less qq more pewpew!

(#8853) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ok.

kis érdekesség: dueleztünk lockokkal én 386os ressel voltam (még jó h stackel a demon armorral) és kemény 3-4-500as sboltok repkedtek :D

[ Szerkesztve ]

(#8854) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Utálom a pugokat. :W

(#8855) whitezo88


whitezo88
nagyúr

LOL

lementünk Shahrazra és Oneshot :D első tryra

(#8856) Ptech válasza whitezo88 (#8855) üzenetére


Ptech
őstag

o.O Nerf! Vagyis gz! xD

(#8857) D4v3 válasza whitezo88 (#8855) üzenetére


D4v3
őstag

Velünk is ez volt. Aztán nem is tudtunk hirtelen mit kezdeni councilal, nem készült még rá senki :)

(#8858) whitezo88 válasza D4v3 (#8857) üzenetére


whitezo88
nagyúr

első try 95% 2. 93% :DDD

(#8859) (Kolombusz) válasza (Kolombusz) (#8842) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Barátom meg kiszedte a GM puskát.

(#8860) Luos válasza (Kolombusz) (#8859) üzenetére


Luos
tag

Abbol akár 70re is kiszedhettetek volna valamit.. en is kiszedtem mondjuk a gm spellbladet, de csak azért mert nekem nem volt bc-m, en nyáron vettem meg és mint tudjuk az már januar körül megjelent, ugyhogy nekem volt időm, de amugy szerintem fölösleges :) a bankban megvan.

(#8861) (Kolombusz) válasza Luos (#8860) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Lassan játszunk, inkább kiélvezzük a játékot. Márpedig a szinthez képest imba cuccokkal azért szívesen járkál az ember. Bár azt modntam priviben sasa311 kollégának, hogy nem szedem ki off handbe is a gm kardot, de este úgy döntöttem, hogy mégis. Viszont az 1.80-ast veszem ki, mainbe meg marad a lassú 2.90es.

(#8862) sasa311 válasza Polacheck (#8852) üzenetére


sasa311
veterán

THUNROG KEZDŐDIK!

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8863) Wolverine válasza -conrad- (#8837) üzenetére


Wolverine
félisten

Isten hozott, ördög visz majd :DDD (hétvégén otthon voltam offline, szal remélem, senki sem hiányolt :D)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8864) arpi6k


arpi6k
addikt

Üdv!

Olyan addon kellene nekem, ami jelzi ha a célom elkezd castolni. (rugó-nak a kick képessége miatt lenne nagyon fontos)

Intel & ATI

(#8865) Ptech válasza arpi6k (#8864) üzenetére


Ptech
őstag

Blizz UIban is van ilyen már. Interface -> Show Enemy Cast bar. Vagy ha mindenképpen addont szeretnél, akkor Nature Enemy Casting Bar.

(#8866) Polacheck válasza sasa311 (#8862) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

FU!

Mi a fakkért van az, hogy amint kilépek a raidből, következő pullra azonnal lemegy a boss? (neeeeeeem, nincs összefüggésben a skillemel, mielőtt bárki rosszra gondolna).

less qq more pewpew!

(#8867) arpi6k válasza Ptech (#8865) üzenetére


arpi6k
addikt

:R

Intel & ATI

(#8868) Toffifee


Toffifee
csendes tag

Elcserélném eredeti Medal of Honor/Pacific Assault/ játékomat,WoW-ra
Vkit érdekel a csere? :)

(#8869) whitezo88


whitezo88
nagyúr

melyik boss mond olyat hogy "Time for you to go." ?

(#8870) Ptech válasza Toffifee (#8868) üzenetére


Ptech
őstag

Ömm, szvsz nagyon nem egy kategória a kettő. Aki már hónapok óta játszik vele az hülye lenne elcserélni a saját karakterét amivel elég sokat foglalkozott, újat meg minek cserélnél, amúgy is 3500 Ft az alapjáték amihez egy ingyen hónap is jár...

(#8871) Wolverine válasza Toffifee (#8868) üzenetére


Wolverine
félisten

Innen a tippem szerint a világon senkit :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8872) -conrad- válasza Wolverine (#8863) üzenetére


-conrad-
addikt

:)
Már beszéltem pár PH!-s arccal, Polával whisperelgettünk tegnap, aztán kiderült, hogy HC-ben van. :B
Anxius is írt, Histrixet meg Vistaboyt is láttam online, csak instáztak és nem akartam zavarni. Téged nem láttalak online, de neked meg annyi karaktered van.. :)

(#8873) whitezo88


whitezo88
nagyúr

én is húzogatok ragnán egy low lvl drenaj shamant :)

(#8874) steveetm válasza (Kolombusz) (#8861) üzenetére


steveetm
őstag

Én úgytom, hogy mainbe gyors, offba lassú a nyerő.
Üdv.: steveetm

(#8875) Ribi válasza steveetm (#8874) üzenetére


Ribi
nagyúr

Forditva.
Mivel main handre vannak a skillek, annak kell nagyot sebeznie amikor benyomod, az offhand pedig csak dps, vagy a rajta levo poison/spell minnel tobbszori ervenyesulese a lenyeg.
Amugy minden parban levo 2 weapon is igy nez ki.

(#8876) Nevar válasza whitezo88 (#8873) üzenetére


Nevar
aktív tag

Nekem 30as night elf druidom van ott :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#8877) steveetm válasza Ribi (#8875) üzenetére


steveetm
őstag

warriorról volt szó, vagy félrenéztem?

mod: vagy ugyanolyan sebességű mindkét kézbe, flurry proc miatt, én csak ezt a két verziót ismerem.
Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#8878) Wolverine válasza -conrad- (#8872) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem is voltam online, mert nem voltam a gépem közelében :DDD Ráadásul az utóbbi hetekben péntek-szombat-vasárnap játszom csak...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8879) Ptech válasza steveetm (#8877) üzenetére


Ptech
őstag

Rugó, de tényleg MH-ba lassú kell az instant skillek nagyobb sebzése miatt, offhandba meg gyors Combat Potency miatt.

(#8880) Polacheck válasza -conrad- (#8872) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Igen, bunkó módon leráztalak. Sajna retrzés közben még figyelnem kell, nem megy csuklóból, mint a heal.

less qq more pewpew!

(#8881) Ptech


Ptech
őstag

Ezt nézzétek meg [link]

Ez mostmár tényleg vicc kategória :DDD

(#8882) Polacheck válasza Ptech (#8881) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Miért?

Innentől a 25 fős guildek könnyebben mennek majd keresztül rajta, és a nagyobbak pedig a szombat délutáni altos runokba be tudják iktatni ezt is.

less qq more pewpew!

(#8883) Ribi válasza Polacheck (#8882) üzenetére


Ribi
nagyúr

Mi most arra hajtunk hogy nerf elott leverjuk maggit.
Elso wipenal kb az elso chanelert alig oltuk meg :)
masodiknal mar lement kb 3.
harmadiknal mar 4 is.
otodiknel mar 4 halottvolt mire maggi megjelent. es ezutan meg parszor ugyanaz volt,
a kockazas nemmegy :)
4 csaneler halott, kocka elott az otodik is, senki sem hal meg, de a kocazasnal wipe.
viszont nerf utan utt fogunk malmozni hogy maggi elomasszon.
szentem nem kellene 3 kockara nerfelni.

(#8884) Ptech válasza Polacheck (#8882) üzenetére


Ptech
őstag

Jah, asszem altokkal Kara után Maggy lesz a műsor...
Mondjuk lore szerint Kael, Akama, Vashj és Illidan kellett a legyőzéséhez, és Illidan rakta el banishelve, hogy később még jól jöhet, mikor átvette a helyét a Black Temple és Outland uraként. Vicces hogy Kara után már ölhető is lesz.
Meg 600g ezért szerintem egy csöppet sok. Vagy az összes többi boss dob nagyon keveset, vagy Maggy nevetségesen sokat. Vagy ő lesz Ony v 2.0?

(#8885) Polacheck válasza Ribi (#8883) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Ahol nincs 5 olyan ember, aki időben tud klikkelni egy adott pontra, ott 3 is nehézkes lesz.
Magginak pedig kb ez a lényege.

less qq more pewpew!

(#8886) Ribi válasza Polacheck (#8885) üzenetére


Ribi
nagyúr

Persze ez inkabb az elso alkalom hatása volt:)
Tegnap letoltuk a maradek Ilhoofot, nethert es nighbane-t wipe nelkul.
1 hettel ezelott ugyanezen a 3 mobon voltam, es kb 6 wipal sikerult megcsinalni.
Szal nem lesz ezzel gond, csak lanyos zavaraban mindenki ossze vissza nyomta a kockat.
Van par magasabb szintu ember es eleg sok friss 70-es.
En sem lattam soha Onixit es a tobbi pre60 bosst :(
1x majd nosztalgiarun alkalmaval sejtem megnezzuk azert.
Gruul sem megy még ecceruen, de ahanyszor nekimentunk mindig megadta magat elobb utobb.
Amugy nem 5 hanem 10 ember kell kockazni, igaz az elsőn se jutottunk túl :D

[ Szerkesztve ]

(#8887) -conrad- válasza Polacheck (#8880) üzenetére


-conrad-
addikt

Ugyan! Teljesen megértem. :)
Azért mertem csak rádírni, mert nem láttalak instában, gondolom akkor volt az inv meg a summon.

(#8888) Polacheck válasza -conrad- (#8887) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Semmi gond, szivesen cseverészem PH-sokkal. Sőt, szivesen megyek healelni vagy dps-elni is heroikokba mostanában, szóval ha ilyesmi van, jöhet a whisp :D

less qq more pewpew!

(#8889) DebilEvil


DebilEvil
tag

A kockat mar 1-2 nap utan vissza is raktak otre.
5 kocka

(#8890) (Kolombusz) válasza Ptech (#8879) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Én warrior vagyok.

(#8891) steveetm válasza Ptech (#8879) üzenetére


steveetm
őstag

lényegtelen lett volna ha rugó, de tényleg warrior:)
Üdv.: steveetm

(#8892) Ptech válasza (Kolombusz) (#8890) üzenetére


Ptech
őstag

Bocsesz, rogóra emlékeztem valamiért. De warrinak is jobb a Lassú MH és gyors OH, szóval ugyanott vagyunk :)

(#8893) Ribi válasza DebilEvil (#8889) üzenetére


Ribi
nagyúr

Nem 2.4-ben lesz nerfelve 3-ra ? Azt tudom hogy most 5 van, de szerintem eddig sosem volt 3.

Ja és ha megnéztek 1 korabeli filmet, abban is mainhand kard, offhand tőrszerű izé (nemtom a hivatalos nevét). Szal márcsak ezért is ez a helyes felállás.
( Kivétel persze Conan a barbár aki 2 db 2kezes kardal nyomul :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#8894) steveetm válasza Ptech (#8892) üzenetére


steveetm
őstag

sztem biztos jobb a slow oh, whirlwind miatt biztosan. De két azonos sebességű is, a + flurry effekt miatt.

wari tuti nem rugó, elég sok theroycraft van erről, slow oh, fast mh.
Üdv.: steveetm

(#8895) -conrad- válasza Ptech (#8892) üzenetére


-conrad-
addikt

Ha jól tudom akkor a warriornak jobb a lassú offhand, mint a gyors, mert a whirlwind az offhand dmg-jével is számol. A párom fury warri, neki a gyors offhand van meg, de a lassú arena offhandet tervezi kivenni, pont emiatt.

(#8896) sasa311 válasza steveetm (#8874) üzenetére


sasa311
veterán

Egyik kasztnak sem jó MH-be gyors fegyó. OH-be lassú meg max jólgearelt warriornak. (illetve sámánnak egy lassabb OH mint MH de az MHnek is lassúnak kell lennie - pl.: 2.6 - 2.7)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8897) steveetm válasza sasa311 (#8896) üzenetére


steveetm
őstag

basszus, ne csináljátok már ezt velem, végig warrioról volt szó, és én is csak warriorról beszéltem, és geartől is független sztem.
Nem nagyon érdekel, hogy rugónak, vagy talentelt sámlinak mi jó offhandbe, mikor nem erről szólt, és ezzel a +2 kaszttal ki is merült az "egyik kasztnak sem".
De, érdekel, csak nem most, mer totál irreveláns, nem is értem mér jön még mindig vissza mikor már egyértelmü, hogy warrior a kérdés.
Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#8898) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ma meglett a staff végre :C ÍMeg kész a quest ahol 2 kulcs kell, és már csak 2 questem van és megvan a kara kulcs :C

(#8899) steveetm válasza steveetm (#8897) üzenetére


steveetm
őstag

nembírok magammal:
[walloftext]
Fast verse slow weapons. This is important, and dramatically affects dps. It?s all based on your stats. The more hit and crit reduces the possiblility of not keeping flurry up. I go for slow weapons, and the first reason for this is not that the weapon hits harder, it's down to the amount of time I have to refresh flurry. After a crit you get three flurry charges. I want as much time in-between the time I use the first charge to the last charge to refresh flurry. I am going to be generous in the below examples with me hitting all the time Examples:

For slow weapons I?ll be using a 2.7 secs per swing weapon & for fast I'll be using 1.5.

[size=x-small]With flurry buff those timers are:[/size]
2.7/1.25 = a swing timer of now 2.16 for slow.
1.5/1.25 = 1.2 secs per swing.

When duel wielding slow weapons with flurry charged I have three hits. I will have 4.32 seconds before my third white hit uses my flurry. That gives me 7 possible weapon strikes to crit (three auto swings and 4 special attacks). That?s a lot, but I am 31.5% crit before raid buffs and I will not see flurry up 100% of a boss fight.

With a fast off hand this is now cut to 2.4 seconds in which to crit again?five hits. A reduction of roughly 28.5% chance to keep flurry up permanently. That is big, that is massive. Now think for a second on Dodges, parries, misses and that 2.4 seconds really is hurting. With the addition of haste items further reducing our swing timers by obsence amounts 2.4 seconds per swing can drop a further 10-15% with ease. Also something to ponder is 30% to crit is a 70% chance not to crit.

Fast Main hands surprisingly reduce WW damage also.

Fast off hands and slow main hands. This is going to follow in from the above. Having a slow main hand and a fast off hand is all good and well for rogues but bollocks for us. An OH weapon hits at 75% the damage of the weapon. That means your slow MH hits once and then you get two OH hits at 75%. With a reduced chance to keep flurry up compared to a slow off hand you are potentially feeding the 25% reduction to swing timer to a weapon that is going to be doing 75% of it's damage potential. Unless you can guarantee a critical hit every 2.4 seconds then you are nerfing your own damage and no amount of haste items will be better than the procs from flurry. They are an addition not a substitution.

(#8900) Ptech válasza steveetm (#8894) üzenetére


Ptech
őstag

Ok, warrior. A fast MH-t nagyon nem értem. Ideális esetben Furyként slow MH, már csak a PPM alapú Mongoose és Executioner, meg Heroic Strike miatt is, slow OH a Whirlwind miatt, ha 20% alatt van a boss rage generálás miatt gyorsakra lecserélhető mindkettő, és mehet az execute spam.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.