Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7751) -conrad- válasza Polacheck (#7750) üzenetére


-conrad-
addikt

Akkor keresek egy tank havert, aztán megpróbáljuk, nátha a funolás visszahozza a párom kedvét.. :)

(#7752) Polacheck válasza -conrad- (#7751) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Hárman mehettek zg-be raptort és tigrist farmolni is.

less qq more pewpew!

(#7753) Flen


Flen
tag

Halihó! Psizok sokszor voltam már ZGben mountot farmolni de még sose láttam esni, de még játékos alatt is csak egyszer láttam :)
Egy kis off: Quel'Thalas-on van egy 110 accountos guildünk, Veszett Sereg a neve. 4 hónapja alakultunk újra, fél HC üzemben toljuk, heti 3 este 25 fős raid, heti 2 este 10 fősök. Maulgar, Gruul, VR, farm szinten, lassan Maghteridon is. Haladunk ahogy csak tudunk, de szeretettel várnánk még játékosokat, főleg lock, tank, healer, de bárkit aki szeret játszani, jó hangulatban tölteni az ingame időt. Tudom nem nagy cucc amit elértünk eddig, de haladunk, elszántság, teljesíteni akarás van :)
Guild név: Veszett Sereg
Honlap: [link]

Minden érdeklődőt szerettel várunk, bátran forduljatok hozzám, Boszme néven játszom :))
Thx a figyelmet :)

(#7754) D4v3 válasza -conrad- (#7749) üzenetére


D4v3
őstag

Phase2ben (60%?) felszáll és nem árt a ranged, szerintem dps warri helyett jobb a mage, bár úgy h a pároddal mennél nem tudom mit kéne cserélni a warri helyett. Legutóbb nálunk bugos volt ony és p1ben csak fel-alá szaladgált a teremben, befutott a tojásokhoz majd ki... Tiszta olyan érzés volt, mintha egy GM szórakozna velünk.

(#7755) Jarlaxle


Jarlaxle
senior tag

Ez a billentyűzettel fordulós téma nem semmi. :DDD Billentyűzettel fordulással karazhanon is nehézkes túljutni, pvpről nem is beszélve.

(#7756) -conrad- válasza D4v3 (#7754) üzenetére


-conrad-
addikt

Ha jól tudom a levegőben is el lehet érni ha meele vagy, ha mögötte/alatta állsz.

[ Szerkesztve ]

(#7757) whitezo88 válasza D4v3 (#7754) üzenetére


whitezo88
nagyúr

múltkor palatank+woodkin+én (lock) csináltuk, P2ben a pala írtotta az addokat, én meg végig lőttem, mikor P1ben lehúzogattam, csak beálltam a tank elé és addig ott maradtam amíg nem knockbackelt (csak 2k-kat ütöt rám)

de volt h rugó volt lock helyett akkor meg alulról tudta ütni a bosst :D

[ Szerkesztve ]

(#7758) Wolverine válasza Vistaboy (#7729) üzenetére


Wolverine
félisten

Nyugi, a legelső HFP-s rewardok T1-T2 közötti erősségűek, és simán felöltözöl ott egy nagyon durva gearbe (gyűjthetsz is holyra/shadowra egyaránt...), legalábbis a korábbiakhoz képest ;)

Amúgy BRD fun, főleg szólóban :DDD bár mire kiseggeltem egy teljes Jailbreaket, a pokolba kívántam az egészet... (viszont közben esett vagy 20 black diamond, kb. 500 runecloth, a vendortrasht már fel se szedtem...) Az viszont nem ártana, ha az ottani mobok adnának Thorium reput :U
(egyébként ha valaki tud egy kicsit ráérő healer vagy balance druidát Ragnán, szóljon neki, hoigy keressen meg egy Drakkisath stealthrun erejéig...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7759) -conrad- válasza Wolverine (#7758) üzenetére


-conrad-
addikt

Ha átmegyek a rangára akkor megkereslek, febr. elejére van tervezve :)
(resto dru)

(#7760) Ptech válasza Wolverine (#7758) üzenetére


Ptech
őstag

Prot warrijaink is Drakkit szólóznak funból XD

(#7761) Wolverine válasza Ptech (#7760) üzenetére


Wolverine
félisten

Én ahhoz kevés vagyok még pre-D3 gearben :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7762) rudeee


rudeee
őstag

Sziasztok!

Lenne pár kérdésem néhány addonnal kapcsolatban.
Eddig egyáltalán nem használtam semmilyet sem, úgyhogy nemnagyon tudom milyenek vannak és azok mit is tudnak.

Amit szeretnék ha tudna:

Láttam olyan addont ami kiírja a hp adatokat, asszem mobinfó a neve.
Olyanra is szükségem lenne ami kihelyez egy plusz sávot alulra és/vagy oldalra a skilleknek vagy potiknak helyet ad a képernyőn, hogy ne kelljen táskát nyitogatnom hozzá.
Valamint olyan is jólenne ami kiírja a damage done, és healeing done értékeket is.

Ha leírnátok hogy ezeknek az addonoknak mi a pontos neve és honnan lehet leszedni legegyszerűbben azt megköszönném.
Esetleg milyen egyéb funkciókat tudnak ezek a cuccosok.

Köszi!

(#7763) Ribi válasza rudeee (#7762) üzenetére


Ribi
nagyúr

mobinfo.
wow interface otsönz advanced fül és bárok bekapcs.
damage meter.
google.

[ Szerkesztve ]

(#7764) rudeee válasza Ribi (#7763) üzenetére


rudeee
őstag

Köszi, majd megnézem ha hazaértem.
A koordinátákat a Titan Panel segítségével lehet behatárolni, vagy az egy megint másik addon lesz?

[ Szerkesztve ]

(#7765) nierthen válasza rudeee (#7764) üzenetére


nierthen
tag

koordinator pölö. esetleg plusz cartographer, vagy a cartographer1 (itt a bánat tudja, meg a guruk, hogy mi a különbség), plusz lightheaded és a világon semmi gondod a kvesztekkel, ha egy kicsit tudsz angolul is

Nierthen#2767

(#7766) Wolverine válasza nierthen (#7765) üzenetére


Wolverine
félisten

A Cartographer1 a régebbi, Ace2-re épülő változat, a Cartographer meg az újabb, Rockra épülő. Ugyanaz a viszonyuk, mint a FuBar2-nek meg a FuBarnak (utóbbi az újabb)...

Koordinátákra szvsz a legegyszerűbb egy Minimalist telepítése :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7767) rudeee válasza Wolverine (#7766) üzenetére


rudeee
őstag

Akkor a koordináták beazonosítására a minimaplist addon kéne ha jól értem?
Fölös cuccokat nem akarok feltenni, csak azt ami valóban hasznos és kell is.
Küldizni meg akkor fogok leginkább ha már kint lesz az új kiegészítő a Wrath of The Lich King. :)

(#7768) Kanczy


Kanczy
veterán

zárassátok be a topicot,mert nem bírom ki,és a végén újrakezdem a játékot a sok fincsi ízelítő,élmény,meg high-end raid leírásától ;] :C

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#7769) Ribi válasza Kanczy (#7768) üzenetére


Ribi
nagyúr

Tegnap előtt voltam előszor karában :)
Vicces volt. Semmi raid kit, de kellet neki a dps. Mondjuk meglepo modon alig maradtam le dps-ben.
Mondjuk 2x meghaltam tul gyorsan ellőtt aoe miatt. Az operas resz az naon vicces :D
Foleg amikor a farkas kergeti piroskat :D
Nem csinaltuk valami jol, mert 5 futasbol 4x agyonverte az illetot. 1x a rugo menekult meg mert neki volt sprint ugyebar es elszaladt. A papon volt SS szal o felkelt szerencsere.
Es dobott egy naon faja ki nacit is.
Mar csak normalisan ossze kellene szerverzni 1 csapatot guilden belul is hogy legyen sok kara, mert bejott. Lider mondta ki micsinal, aztcsinaltuk es ment minden flottul.

Remelem nem veszed rossz neven ezt a kis leirast ;]

(#7770) bozont


bozont
veterán

A strategy guide pontosan mit takar? Inkább az érdekel, hogy pl a quest-ek leírása, tárgyak lelőhelye meg ilyesmik levannak írva benne?

[ Szerkesztve ]

(#7771) Luos válasza Ribi (#7769) üzenetére


Luos
tag

Nalunk is mindig ilyen jol ment :D csak az élte túl akit a pala tudott bubizni, szal olyan gyorsan kellett dpselni hogy meghaljon mielött mindenki meghal :)

(#7772) bobace válasza bozont (#7770) üzenetére


bobace
őstag

Nekem a Brian kopp féle allis és a Joana-s hordás guide van meg. lvl20 alatt és 60felett még screenshotok is vannak, de a koordináták ott figyelnek mindenhol.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#7773) bozont válasza bobace (#7772) üzenetére


bozont
veterán

Ha jól látom akkor ami a battlechest-hez van az a Bradygames féle. Bár lehet nem is kell az annyira, neten úgy is mindent megtalálok, csak ha itt van előttem talán kicsit kényelmesebb.

(#7774) Vistaboy válasza Bencus88 (#7745) üzenetére


Vistaboy
veterán

Akartam, de Amela nem szólt hogy lehet magamat jelöltetni. Csak reggel tudtam meg a Guild Message-ból hogy van ilyesmi.

Azóta már elbeszélgettem Amela-val erről a dologról. Megígérte hogy legközelebb nem lesz szavazás, én leszek a "Vezér-Helyettes". ;] :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7775) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Anxius-nak egy pár kép az Outland-i Flóráról és Fauná-ról. :P

Ilyen mobok kóricálnak általában a Portál körül.

Fel Reaver mindenhol ott van.
Bár ekkora lábakon nem tart sokáig körbejárnia Outlandot. :DDD

Ui.: Azért ilyen távolról készült a kép, mert közvetlenül mellette max. a térdéig érne a képbe. ;]

MOD: Amúgy holnap meglesz a 60. Csak sajnos a gyorsabb mount-ra megintcsak egy kisebb vagyon kell. De most akkor sem kérek kölcsön. :O

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7776) ATish0


ATish0
tag

Sziasztok!

Lenne egy problémám, remélem tud valaki segíteni.
Nem figyeltem talán egy patch óta, de egyszer csak eltűntek a Video optionsból a Shader effect beállítások. Volt esetleg valakinek ilyen problémája?

Előre is köszi!

(#7777) LucifeI2 válasza Vistaboy (#7775) üzenetére


LucifeI2
őstag

Én mire 70-es lettem, lett 2000 goldom. 60-70-ig ennyi gyűlt össze questelésből. Szerintem nem kell aggódnod pénz miatt mostantól.

[ Szerkesztve ]

(#7778) mex3000


mex3000
csendes tag

ezt a játékot az egyik gyerek má 2 honapja irja ki nekem... :DDD

mex

(#7779) mex3000


mex3000
csendes tag

ebbe mijen jo server van ? aho ingyé lehet játszani ?

mex

(#7780) Ptech válasza LucifeI2 (#7777) üzenetére


Ptech
őstag

Én most vertem el 2000 goldot enchanting 0->375 re húzásával, igazából csak a ring encsant miatt. +24 spelldam 2k goldért :DDD

(#7781) SzlobiG válasza mex3000 (#7779) üzenetére


SzlobiG
félisten

Na nee. :W

(#7782) Ptech válasza mex3000 (#7778) üzenetére


Ptech
őstag

Kickbanplzthx, helyét sóval beszórni.

(#7783) LucifeI2 válasza mex3000 (#7779) üzenetére


LucifeI2
őstag

Fizetni kell, ha ezzel akarsz játszani. A tört szerverek pocsékok, nincsen "jó" tört server. "Ingyen" szervereken a játék élmény 30-40%-át élheted át, talán kevesebb is.

(#7784) Petie válasza LucifeI2 (#7783) üzenetére


Petie
veterán

30-as elöl kihagytál egy minusz jelet :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#7785) mobal válasza Ribi (#7769) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

délután toltuk le aran -t 3. -ra Arant ugy ,hogy min 3 dc volt boss fight alatt és 1k ms lagg :) bloodscalp megint laggos :(

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#7786) SzlobiG válasza mobal (#7785) üzenetére


SzlobiG
félisten

Laggos meg nemlehet AV-ra jelenteni mert nincs hova.:D

(#7787) nak0n válasza mobal (#7785) üzenetére


nak0n
aktív tag

Akkor lehet, hogy nem a szerveretekkel van a baj. Arathor tegnap este óta egy nagy rakás fos, és ugye egy battlegroupban van BS-sel.
Épp levertük tegnap este Lurkert meg Hydrosst, mentünk volna első Tidewalker-próbánkra, mikor kb. fél perc alatt kivágta a fél szervert, azóta az emberek nagy részének négyszámjegyű lagja van, már ha fél percnél tovább online tudnak maradni.
Tényleg: a Tidewalker előtti murloc-csapatokat egy palatank fel tudja venni? Értem ezalatt, hogy ki is lehet akkor healelni az illetőt?

(#7788) SzlobiG válasza nak0n (#7787) üzenetére


SzlobiG
félisten

Azt meglehet nézni vhol, hogy BS melyik szerókkal van egy battlegroupba?

(#7789) Viktor77 válasza nak0n (#7787) üzenetére


Viktor77
titán

Szerintem nem. Nálunk több tank csinálja, és legyen egy hunter készenlétben a nyugtató lövésével (nem jut eszembe a neve). Ha egy murloc megnő, oda tud csapni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7790) nak0n válasza SzlobiG (#7788) üzenetére


nak0n
aktív tag

(#7791) Luos válasza nak0n (#7790) üzenetére


Luos
tag

Miért nem tudják a kicsiket összerakni? és akkor máris nem sírna annyi ember hogy kevés a bg/aréna pont.

(#7792) SzlobiG válasza nak0n (#7790) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kössz, BS elég sokkal összevan rakva.:U

(#7793) steveetm válasza mobal (#7785) üzenetére


steveetm
őstag

Nem a bs-el vagy más szerverrel van a gond, külföldi isp, talán telenor, szarozik.
Üdv.: steveetm

(#7794) Wolverine válasza Vistaboy (#7775) üzenetére


Wolverine
félisten

Az a pénz questelésből meglesz legkésőbb 65-re. Sőt, ha ügyesen AH-zol (herba/alchemy még mindig? adj el virágot, az outlandieket el lehet simán :DDD), előbb is ;)
Ja igen, a Fel Reavert úgy nézegesd, hogy 70-en quest lesz a legyilkolása :D

szerk: #7767: nem minimaplist, hanem Minimalist :DDD

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7795) nak0n válasza steveetm (#7793) üzenetére


nak0n
aktív tag

Több guildtársam tapasztalata alapján Arathoron szar a lag, Ragnán semmi baj vele.

(#7796) whitezo88 válasza steveetm (#7793) üzenetére


whitezo88
nagyúr

remélem megjavul, tegnap alig tudtuk Gurtoggot tryolni pedig jó lineup lett volna...

(#7797) Nevar válasza whitezo88 (#7796) üzenetére


Nevar
aktív tag

Mi meg egy hete nem arénáztunk mert palánknak vizsgái voltak, ma estére volt megbeszélve, de a 2000es latencyk miatt nem jött össze ... :/

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#7798) Wolverine válasza nak0n (#7795) üzenetére


Wolverine
félisten

A jelek szerint a Telia a hibás már megint...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7799) sasa311 válasza mex3000 (#7779) üzenetére


sasa311
veterán

Tard

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7800) Vistaboy válasza Wolverine (#7794) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nagyszerű. Majd ha nem boldogulok vele, szólok. :DDD

Remélem tényleg összejön a pénz, mert szánnám-bánnám ha még azt a nyomorult kilót sem tudnám visszaadni neked. Pedig mindig az körül vagyok pénzügyileg, de mire összeszedném, addigra vagy a javítások vagy a tanulás vagy szimplán csak a rengeteg kaja/pia miatt bukom a dolgot. :P

Ja, megvan még a Herbalism, 300-as. Nem tudom feljebbvinni, nem találok Master Trainer-t belőle. Az Alchemy már nincsen meg, nem esik jól kis területeken virágot szedni csak ez miatt. Gondolkodok hogy felveszek mást, de nem nagyon esik már jó ilyesmikkel foglalkozni. majd a következő karimmal (Ami tuti nem pvp-szerón lesz), rendesen kitanulom a szakmákat.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.