Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7351) szepi79 válasza Iginotus (#7350) üzenetére


szepi79
őstag

nem. hugom gépén is az van, és megy rajta a wow.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#7352) anxius


anxius
aktív tag

Wolwerine ment privi :)

(#7353) Iginotus válasza szepi79 (#7351) üzenetére


Iginotus
őstag

oki nálunk még mindig nem sikerült életre lehelni már probálunk bele másik hálokarit hátha.. de ahoz meg nincs winx64 es supportja :(
Ujraraktad wow-t vagy csak simán copyztad? ez lehet gond mi csak copyztuk... (mint eddig mindig.)

Plug and Pray... :)

(#7354) Petie válasza Iginotus (#7353) üzenetére


Petie
veterán

hálokártya a gond, nekem is volt ilyen nvidias lan kártyával
pill keresem a topicot ami megoldja.

szerk: meg is van

szerk2: ja jovan akkor :)

[ Szerkesztve ]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#7355) Iginotus válasza szepi79 (#7351) üzenetére


Iginotus
őstag

Probléma megoldodott, pci-x es driver kellet volna nem pci-os driver van különbség de ment vele :)

Szóval most tökkéletes.

Plug and Pray... :)

(#7356) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Hát, vazze, ilyen nincs. :W

Már harmadik alkalommal megyek le BRD-be, és nem tudok egy quest-et sem befejezni. Ráadásul összesen 3K xp hiányzik az 53-as szinthez. A Sunken Temple-be is egyre több quest-em van, lassan tele lesz a quest-log velük. Ha hétvégén nem jön össze egy normális társaság, asszem talonba megy a dolog. Jövő hét kedd-től meló... :O

Mod: Amúgy az az ideg, hogy amióta áttalentoltam, sokkal többet hívnak instába. Csak legtöbbször nem tudjuk befejezni, mert lelépnek az emberek. Este meg már én nem tudok végig játszani.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7357) whitezo88 válasza Vistaboy (#7356) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ezt nem szeretem a pugokban, hogy gyakran lépnek le főleg hosszabbakból, pl soha sem sikerült puggal végigvinni egy BRD-t, soha.

(#7358) Wolverine válasza Vistaboy (#7356) üzenetére


Wolverine
félisten

Készülj fel, BRD baromi hosszú :DDD Én legalább 3 napnyi játékidőt töltöttem ott, egy-kétszer segíteni próbáltam lvl52-55-ös pugoknak... aztán annyit lámáztak, hogy inkább bementem szólóban. Úgy már ment is a dolog :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7359) Blizz válasza szepi79 (#7341) üzenetére


Blizz
őstag

ki mondta hogy hidd el hogy azaz én karim?

No mistakes, just happy little accidents

(#7360) Blizz válasza Polacheck (#7344) üzenetére


Blizz
őstag

eredetin nyomom,nyugi

No mistakes, just happy little accidents

(#7361) Jarlaxle válasza sasa311 (#7342) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Nekemis megvan healer és dd full t6. Csakhogy menőzzek egyet. ;)

(#7362) Vistaboy válasza Wolverine (#7358) üzenetére


Vistaboy
veterán

Na, akkor ha lesz egy kis időd, lemehetnénk egyszer együtt. Van egy-két normális arc a guildben, majd szólok nekik és végigvisszük, oké? ;) :P

Amúgy eszméletlen hogy milyen lámákat lehet kifogni néha. Ha a guildből megyünk le valakivel, akkor soha nem szenvedek meg a heal-okkal, míg ilyen noob-csapatnál alig-alig tudok normálisan heal-elni. Ha nem kaptam volna már több megbízható embertől elismerést a heal-ra, amit nyújtok, azt hinném hogy én vagyok totál noob... :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7363) nak0n válasza Vistaboy (#7362) üzenetére


nak0n
aktív tag

Ezért nem járok PUGba healelni a palámmal. Guildes csapatnál is nagynéha előfordul, hogy bewipe-olunk egy heroicba, csak nem mindegy a halálonkénti 3,5g-s repair költségnél, hogy hányszor, meg hogy egy HC insta egy óra vagy 2 és fél.

(#7364) (Kolombusz) válasza Vistaboy (#7356) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Tegnap Sunkenben jártunk úgy, hogy két healer is kilépett kb. 20 perc alatt.
Persze egyik sem tudott healelni, hiába mondtam nekik, hogy használják a dispell magicet, mert ha polymorphed vagyok, nem tudok tankolni, de nem hatott rá.

Aztán Jammal'al előtt a fearelős moboknál sem használta, ketten szépen be is futottak a tömegbe, wipe. Ekkora döntöttem úgy, hogy köszönöm, ennyi elég volt belőlük. Főleg, hogy a healer közölte, hogy ő lelép.

A hülye warlock meg inkább magára teszi a soulstone-t, minthogy a healerre, hogyha meghalunk, akkorő tudjon resselni.

(#7365) whitezo88


whitezo88
nagyúr

aztakurva....!

ellopták az egyik officer accját, aki ráadásul RL is és MT, és mindent kivett a Gbankból, rakat epic gemet, reciket, mindent... és reggel óta SL-t farmol... nagyon remélem h visszakapja az accot minél hamarabb, mert addig rendesen raidelni se tudunk... se semmi...

(#7366) Petie válasza whitezo88 (#7365) üzenetére


Petie
veterán

:((
ilyen velem is volt, akkor még nem volt gbank, de nálam van volt a guild bankos kari. 5k gold értékű cucc ugrott :(

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#7367) whitezo88 válasza Petie (#7366) üzenetére


whitezo88
nagyúr

pénzt nem vette ki (12k gold), az illidarikat és 3 HoD-t már bearoktt bankba Qqwwaa néven, meg asszem a reciket is, a gemeket még nem...
HOGY ROHADNA EL az összes mocskos acctolvaj!! ezzel szabotálták a proggressünket, MT+RL nélkül nem lesz könnyű...

(#7368) Rizzo


Rizzo
aktív tag

Sziasztok

Van valakinek lvl70-es tauren druidja? :U

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#7369) Wolverine válasza Vistaboy (#7362) üzenetére


Wolverine
félisten

Ydrivel végigszólózom :DDD bár van pár hely, ahol healelik egymást a mobok, ott inkább lopakodni szoktam, hogy ne idegesítsem magam... Mish meg lemaradt kicsit, még 45-ös :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7370) arpi6k válasza whitezo88 (#7365) üzenetére


arpi6k
addikt

Részvétem! :( Át tudom érezni nekem is lopták már el accom. Bár az messze nem volt ilyen értékes. :(

Intel & ATI

(#7371) bobace válasza Rizzo (#7368) üzenetére


bobace
őstag

Van NyálElf. Az nem jó? De egyszerűbb feltenni a kérdést :U

whitezo: és ilyenkor nem lehet lekapcsolni vagy valami, csak nézi az ember hogy épp mit csinál és eszi magát?

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#7372) whitezo88 válasza bobace (#7371) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ticket+webform már jóiedeje elment, de a gbank zárolásán kívül nem tudtunk mit csinálni...

(#7373) sasa311 válasza whitezo88 (#7367) üzenetére


sasa311
veterán

elég érdekes acctolvaj, akinek nem az az első dolga, hogy a 12K goldot, meg az összes eladható cuccot nem vette ki a bankból :U
Hanem inkább elment egy T6os karival SL-t farmolni :F

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7374) steveetm válasza sasa311 (#7373) üzenetére


steveetm
őstag

9mark of illidare 60g ért ahba, csodálkoztam is, meg bidre is vmi veszett olcsón. Adta ő a cuccokat sztem.
Üdv.: steveetm

(#7375) whitezo88 válasza sasa311 (#7373) üzenetére


whitezo88
nagyúr

kivett mindent csak a pénzt nem, (farmolni meg nem a main karival ment el hanem egy közepes gearű lock alttal. )

(#7376) sasa311 válasza whitezo88 (#7375) üzenetére


sasa311
veterán

de miért nem vette ki a pénzt? Az lett volna a világ legegyszerűbb dolga :F

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7377) steveetm válasza sasa311 (#7376) üzenetére


steveetm
őstag

gondolom ha elküldi vkinek a pénzt az gecire egyértelmü, de ha berak cuccokat az ahba, és azt sikerül megvennie olcsón annak, akinek a pénzt szánta, kb sose bizonyitod rá hogy ő volt, ő csak látta olcsón az ahba, és megvette...
Üdv.: steveetm

(#7378) sasa311 válasza steveetm (#7377) üzenetére


sasa311
veterán

hát nemtudom..
Ha blizzard lekövetné a lopott accoknál a pénzmozgásokat, akkor eddig se lopták volna így a pénzt :/
De akkor ennyi erővel ugyan ezt a rendszert követve kiveszi a 12K goldot, vesz belőle AH-ban 5-6 epiket, vagy 600 primal fire-t vagy bármit és hajnali 3kor bevágja 1G BO-ra AHba és a span ugyan így megveszi, ahogy mondod, és akkor ugyan ott járnak.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7379) steveetm válasza sasa311 (#7378) üzenetére


steveetm
őstag

hm, nem is rossz 5let^^
Üdv.: steveetm

(#7380) Apophis válasza sasa311 (#7378) üzenetére


Apophis
őstag

A Blizz semmit nem tesz a goldsellerek ellen, szerintem komoly százalékot kap a profitból. Már maga a rendszer is - könnyen farmolható, botosítható pénzszerzés, nem BoP alapanyagok, nevetségesen magas (grindre kényszerítő) ára a lényegtelen dolgoknak, eleve a "mindenhez gold kell" elv, professionök - úgy van kitalálva, hogy virágozzék a kereskedelem. Mindenki fél, hogy jön a ban, ha goldot veszel, akkor miből él a sokezer farmer? Nálunk az egykori guild master ezerszámra vette a goldot, ahogy sokan mások, nulla következménnyel. Senkit nem ismerek, aki emiatt eltűnt volna. Pár egyszerű lépéssel elérhető, hogy a sellereknek ne érje meg (pl. WAR economyja).

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#7381) Apophis


Apophis
őstag

Acclopás ellen meg pláne. Kérdem én, mire van a jól fizetett GM horda? Ingame problémán még életemben nem tudtak segíteni, a játékról fingjuk nincs, csak szórják az automata üzeneteket, amire egy kulcsszókereső program is képes lenne. Ehelyett foglalkozhatnának a lopásokkal, adategyeztetés, secret question etc., visszaállítás. A kifosztott, meztelen ex-BT kari után a "visszaadjuk zöld gearben, de pénz, az nem lesz" hozzáállás egyszerűen felháborító. Csak ugye akit feltörnek és ugrik minden, 90%-ban folytatja a játékot, így érdemesebb tenni rájuk, mint pl. letiltani minden kínai IP-t, mert az rengeteg account és subscripption.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#7382) steveetm válasza Apophis (#7381) üzenetére


steveetm
őstag

picit továbbgondolod és rájössz hogy ez nagyon durva visszaélésekre ad lehetőséget. Azért nem ien eccerü ez, bármennyire is hiszel ebben a blizzard-goldseller összeesküvésben.
Üdv.: steveetm

(#7383) whitezo88 válasza Apophis (#7381) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az is érdekes hogy GMje válogatja mi lesz, van hogy semmit sem kapsz vissza van hogy mindent (2 hete volt egy másik acclopás a guildben, egyik gm azt mondta nem tud mindent visszadni írt egy másiknak is az meg az utolsó copperig visszaadott mindent)

(#7384) szepi79 válasza Apophis (#7381) üzenetére


szepi79
őstag

botosítható pénzszerzés

már bocs, de speciel pont hogy állandóan az ellen dolgozik a blizz, hogy ezt meg lehessen csinálni. nemrégiben eltévedtem egy honlapra, ahol farmer progit árultak (100% detektálás-elkerülés, meg ilyenek), aztán a fórum csak úgy zengett attól, hogy idén már a 4. accountomat zárolták, szemét blizz, blabla. (félreértés ne essék, nem progit kerestem saját célra, röhögni mentem oda)

az meg megint vicces, hogy a blizz részese lenne egy jól felépitett összeesküvésnek. sokkal többet veszithetnek azon, ha ez valahogy kiderül.

Pár egyszerű lépéssel elérhető, hogy a sellereknek ne érje meg (pl. WAR economyja).

ez pontosan mit takar?

Kérdem én, mire van a jól fizetett GM horda?

hát khm... én már dolgoztam ügyfélszolgálaton, állatira kemény meló. ne azt vedd alapul, hogy rajtad nem tudnak segiteni, mert te elég pró játékos vagy, és csak komplex hibákkal keresed meg őket, amikre nincs instant megoldás, de ott van Dr. Vér istván junior, akinek még nem sok fogalma mindenről, neki hasznosabb, hogy van az a x db GM. egyébként igazad van, valóban azzal kéne foglalkozniuk, amiket felsoroltál, node nem tudjuk, mivel is töltik az idejüket. megint visszakanyarodnék hozzám, amikor anno én dolgoztam helpdeskesként a T-nél, állandóan csak azt láttuk fórumokon, hogy ilyen-olyan szemét banda, egy tollat nem képesek keresztbe rakni, pedig majd megdöglöttünk a melóban. meg ugye az is sokkal jobban látszik, ha valakinek nem tud a GM segiteni, de azt már nehezebb észrevenni, hogy aznap kb 10x annyi embernek tudott segiteni, mint ahánynak nem.

pl. letiltani minden kínai IP-t, mert az rengeteg account és subscripption.

aham... és téged az nem basz fel idegileg, amikor rendelnél valamit külföldről, egy pólót vagy akármit, de nem lehet, mert MO tiltólistán van?

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#7385) steveetm


steveetm
őstag

gm most adta vissza a crystalforged darkruneomat bugos shartuul után^^ pedig állítólag nem szokták:)
Üdv.: steveetm

(#7386) Apophis válasza szepi79 (#7384) üzenetére


Apophis
őstag

Mégis vannak botok, nem kevés. Sőt, maguk a zombi farmerek is annak tekinthetők.

"az meg megint vicces, hogy a blizz részese lenne egy jól felépitett összeesküvésnek. sokkal többet veszithetnek azon, ha ez valahogy kiderül"

Ezt csak pedzegetem, de nem kizárt. Jogilag sok országban nincs szabályozva, ingoványos terület, sokan szedik meg magukat illegálisan. Mindenki tudja, a net mekkora szeméttelep.

"pl. letiltani minden kínai IP-t, mert az rengeteg account és subscripption"

Máshol már bevált. Egy kínai játszon a kínai serveren, teljesen nyilvánvaló, hogy farmolni jön EU-ra és USA-ra.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#7387) Apophis válasza steveetm (#7382) üzenetére


Apophis
őstag

Éspedig?
Aki rendesen kezeli az accját, nem lesz feltörve, ezért én eleve szkeptikusan állok hozzá a témához. Normálisan kell kitölteni acc creationnél az adatokat, amik nem változtathatóak és csak külön kóddal, emailen lekérhetők. Lopás esetén telefonon érnek el, egyeztetés, visszaállítás. Ebayerek megszívnák, de ez a legkevésbé sem érdekel. Mellé a kínai IPk teljes tiltása.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#7388) steveetm válasza Apophis (#7387) üzenetére


steveetm
őstag

ezt a kínai ip-k teljes tiltását fejtsd már ki picit.
ja látom alább, kínia kínai szerveren, ha nem bánod ehhez nem fűznék kommentet inkább. Bár de, fűzök. Kinevezik a bloodscalpot magyar szervernek, magyar játszon magyar szerveren. Bs-t csak azért írtam mer ott jáccok, írhattam volna ragnát vagy bármi mást, remélem érted...
Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#7389) LucifeI2 válasza whitezo88 (#7383) üzenetére


LucifeI2
őstag

Egyszer töröltem az egyik altomat, de előtte eladtam minden cuccot, ami nála volt. Teljesen pucér volt :DDD Aztán 3-4 héttel később írtam GM-nek, hogy vissza szeretném kérni a karaktert. Nem említettem, hogy előtte minden itemet eladtam. Gondolom a lusta GM pedig nem nézte meg pontosan, sac/kb az egyik aznapi logból állította vissza. Az összes item rajta volta a karakteremen. Bejött vagy 50g az eladott cuccokból. :DDD

(#7390) Blizz


Blizz
őstag

de durva hely manatombs főleg az utolsó boss

No mistakes, just happy little accidents

(#7391) sasa311 válasza Blizz (#7390) üzenetére


sasa311
veterán

téged nem bannoltak már egyszer innen? :F

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7392) Blizz


Blizz
őstag

eredetin játszok!

No mistakes, just happy little accidents

(#7393) Apophis válasza steveetm (#7388) üzenetére


Apophis
őstag

Ne csúsztass, ahogy USA lakosok sem EU serverre járnak, úgy a kínaiak se jöjjenek ide. A Bloodscalp nem magyar, hanem angol nyelvű EU server, ahogy azt te is tudod. Van nekik külön X server fenntartva, ahol nem 1500-as pingel játszanak. Aki kínai (és pár egyéb ország) IP-vel EU serveren van, az 99.99%, hogy goldfarmer, ilyen egyszerű. És bevallom, a tököm tele, hogy minden 5 másodpercben megjelenik egy Hjjjjuuthszztjj nevű lvl 1 dwarf/gnome és fél percig spamolja a hirdetéseit.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#7394) sasa311 válasza Apophis (#7393) üzenetére


sasa311
veterán

És ezt te még elhiszed, hogy valóban "kínai" az a goldseller? hm...

Amúgy és az a kínai, aki BCvel akart játszani? mert ugye fél évvel később jelent meg kínában... az most bassza meg, hogy fél évet raidelt európai serveren, de most menjen át kínaira és hagyja a kariját ott?
Ugye ezt te sem gondolhatod komolyan.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7395) steveetm válasza Apophis (#7393) üzenetére


steveetm
őstag

persze és minden európai aki amcsi szerveren jáccik az goldfarmer, és fordítva?:) Ez már nem is akkor csúsztatás.
Üdv.: steveetm

(#7396) steveetm válasza sasa311 (#7391) üzenetére


steveetm
őstag

Ugye? Én is tökre így emléxem...
Üdv.: steveetm

(#7397) Apophis válasza sasa311 (#7394) üzenetére


Apophis
őstag

Természetesen bármilyen lehet, ahol az életszínvonal megfelelően alacsony és/vagy ér valamit az az X dollár/euró, amit amerikaiak és nyugateurópaiak csokipénzként beváltanak goldra. Így nyilván sok a keleteurópai, esetleg orosz is, de az is ismert, hogy a kínaiak mennyire bírják az ilyen robotot (goldfarm) és mennyire komolyan veszik az MMO-kat. Tudtommal már más, az USA-EU piacra szánt MMO-kban, ahol az economy ennek kedvezett, és megjelent a mértéktelen eladás, bevált ez a drasztikus módszer.

Egyébként örülök, hogy vidámkodtok és elbagatellizáljátok a dolgot, de tönkremegy az economy, mivel EU servereken minden nyugati előszeretettel vesz goldot tonnaszámra, így az árak durván felmennek, és a becsületes/csóró magyarnak háromszor annyit kell farmolnia. Más MMO-k már mentek nagyon durván tönkre kizárólag a sellerek miatt. Pl. a WAR esetében is komoly probléma, hogyan tudják meggátolni. Például nem 5000g-ért kell adni a mountot, nem kell obligát 800g-s enchant minden ruhára, hanem mondjuk a szükséges cucok csak PvP-ből, vagy a WoW esetében HC PvE contentből szerezhető (pl. Aldor vagy Sapphiron vállenchant).

[ Szerkesztve ]

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#7398) steveetm válasza Apophis (#7397) üzenetére


steveetm
őstag

lehet félreértem a dolgokat nagyon, de akkor szerinted a goldsellerek tönkreteszik a wowot, és a blizzard ezekkel a goldsellerekkel szövetkezik. Nem ezt hívják úgy, hogy maga alatt vágja a fát?
Üdv.: steveetm

(#7399) sasa311 válasza Apophis (#7397) üzenetére


sasa311
veterán

Mond, te már hallottad azt a fogalmat, hogy farmbot?
Várjál, kiemelem a lényeget: farmBOT
Azért hívják így, mert nem egy kis srága vágottszemű nyomkodja a billentyűzetet reggel 7től hajnali 3ig, hanem egy roBOT, azaz egy program előre beállított funkciókkal.
Ebből egyenesen következik, hogy a goldfarmerek nem feltétlen csóró ország kihasznált munkásai, hanem a német csóka otthon csücsül egész nap és a pincében konstant 20 db számítógépen szinkronba futtatja a wowot egy BOT programmal, ami farmol neki.
Mindezt úgy, hogy a fórumokon heti 8-10 zöldgeares megunt accountot vesz, hogy pótolja a bannoltakat. Utána hétfő hajnali 3kor mikor a legkevesebb ember van online az összefarmolt pénzért vesz X dolgot AH-ban, amit bevág nagyon-nagyon olcsón a lopott / olcsón seftelt farmolt accról, amiről várható, hogy nemsoká bannolják és gyorsan megveszi a goldtároló karijával, amivel aztán már normál áron eladja.
Így nincs jogalapja a blizzardnak arra, hogy a goldos kariját lebannolja, hiszen "ő csak szemfülesen megvette az olcsó cuccot AH-n". Hiába napnál is világosabb miről van szó, nem tehetnek semmit, mert 7. érzékre hivatkozva nem bannolhatnak senkit.

És szerintem pont, hogy nem a botoló kecseg miatt árulnak mindent szarhugyért AH-ba és kell 5X annyit farmolnod, mint normális lenne, hanem azért, mert hunPetihun vérpesta olyan hülye, hogy miután kiseggelte a farmolást beteszi normál ár feléért a cuccot és virul a feje, ha megvették. Én pl. nagyon élvezem, hogy tegnap is 30 db zöldet vettem AH-n bid-el, amit aztán elvendoroltam, mert a hülyéje olcsóbban tette be, mint a vendorár...

A Blizz részéről meg szvsz azért kerül pl a mount goldba, mert a kazsuál, aki heti 2x 1 órát játszik az nem tud raidbe menni a mountért, sőt talán még kisinstába is csak heti egyszer vasárnap, viszont a pénzt - ha lassan is - össze tudja szedni és legalább leköti..

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7400) sasa311 válasza Blizz (#7392) üzenetére


sasa311
veterán

de biztos vagyok benne, hogy téged már egyszer bannoltak, akkor is ilyen okos voltál, hogy

- nem ismered a válasz gombot
- köze nincs a válaszodnak a kérdéshez
- alapvetően a topichoz se

/report for being an Rtard

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.