Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7051) -conrad- válasza steveetm (#7043) üzenetére


-conrad-
addikt

Gondolom nekem is szól, de nekem egy Linksys routerem van ami nem rossz, és ez max. 3 méterre van a géptől nincs fal útban és semmi más, csak esztétikai szempontból kellett a router, hogy ne kelljen végigvezetékeznem a két ajtókeretet. (a két ajtó egyik oldalán vannak a gépek a másikon meg a router + adslmodem + telefon)

A mikrós net pedig tényleg nem a legjobb, nálunk legalábbis több eszközön lőtték keresztül a jelet, és sok packet loss volt nagyon. (nem nálam volt gond, hanem mindig valamelyik továbbítóhelyen, még én mondtam meg a szervizeseknek, hogy éppen hova másszanak fel, mert ha nem ment a net vagy akadozott akkor már volt rá egy rutinművelet, amivel kiszűrtem, hogy melyik eszköz rossz. :/)

"Adsl is szar wowra egyébként, ha szakadt telefonkábelen tolod" --> ha átkábelezem az egészet, és a routerből vezetéken viszem a gépbe akkor meg jó... szóval nem a telefonvonal a rossz.

[ Szerkesztve ]

(#7052) mobal válasza Lenry (#7042) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

visa electron jo (otp ez uj). de nézd meg subscriptionnál ha kitudod választani a kártyát és elfogadja sztem semmi akadálya.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#7053) mobal válasza Lenry (#7049) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

nekem is visa e. nem dombornyomott :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#7054) Lenry válasza Lenry (#7049) üzenetére


Lenry
félisten

sima OTP-s... tehát nem... :B
remélem nálam is jó lesz...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7055) Lenry válasza mobal (#7053) üzenetére


Lenry
félisten

köszi szépen. amint lesz annyi zs-m, megpróbálom.
:R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7056) arpi6k válasza Lenry (#7049) üzenetére


arpi6k
addikt

dehogy. kb 1000éves.:D

Intel & ATI

(#7057) steveetm válasza -conrad- (#7051) üzenetére


steveetm
őstag

egy gyenge poénnak szántam, miszerint az átviteli technológia nem befolyásolja az azon száguldó adatot, kivéve ha az adattovábbításra használt csatorna szar.
A mikrós net is tökéletes mindenre, ideális körülmények között. Ja hogy ideális körülményeket mikrónak csinálni szopás?
Szar (wifin,adslen,mikrón,...) szar jáccani, de nem a (wifi,adsl,mikró,...) szar játékra.
Üdv.: steveetm

(#7058) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

Tegnap eleg sok gondom volt a ragnaros szerveren. Az elsö hiba az volt hogy a honort nem szamoltak el, ez meg nem is lett volna gond csak valami miatt a meg levö honorombol vontak le. Ezert irtam egy ticketet, irtak vissza ra hogy hagyjam nyitva, majd utana neznek.
A masik gond az volt hogy a Blade's Edge -s napi questet nem tudtam megcsinalni. Pontosan a bombas küldivel volt a gond. Hiaba dobaltam le a bombat, nem szamolta a felrobantott cuccokat. Mondjuk erröl a gondomrol mar nem irtam ticketet. Volt mar valakinek hasonlo problemaja?
Paran mondtak hogy egyes instakba nem lehetett belepni, es irt egy priest is hogy a shadow formot nem tudja hasznalni. Gondolom hogy valami inkabb a blizznel van, nem pedig nalunk.

[ Szerkesztve ]

"Later Nerd!"

(#7059) (Kolombusz) válasza Polacheck (#7050) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nekem sem, azt nem értem, hogy miután megszakad, miért nem folytatja tovább a kommunikációt, mint eddig.

(#7060) sasa311 válasza Dr.Burn (#7058) üzenetére


sasa311
veterán

questet nem tudod csinálni pl ha raidbe vagy.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7061) Dr.Burn válasza sasa311 (#7060) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Nem voltam raidbe akkor meg. Direkt gyorsan raid elött akartam megcsinalni. A többit engedte, csak ennel volt gaz. Probaltam ugy is hogy eldobom es ujra felveszem, de igy se ment. :(

"Later Nerd!"

(#7062) SzlobiG válasza Lenry (#7049) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én szintén OTP juniorral. Amikor kötöttem a szerződést mondtam, hogy lehessen vele weben vásárolni és ennyi.

(#7063) bobace válasza (Kolombusz) (#7059) üzenetére


bobace
őstag

Hasonló probléma van itt is. Elég sokszor leszakad a wlan-adsl kombóm. A torrent vígan száguld, de a WoW dc-zik, laggol.. A torrentet is azért használom a háttérben kb 10 kilóra állitva a sávszéljét, hogy folyamatos legyen az adatforgalom,de nem mindig használ ez sem, sőt.. Már alig várom hogy új netem lehessen. Próbálkoztam még a cfossspeedel is,de az se az igazi, annyi haszna volt, hogy láttam wow közben mikor lesz dc-m, mert olyankor egy pillanatra a sávszél mutató leugrott 0-ra, és ujra fel. Bár január 4-e óta frottul megy, lehet valami újitás lett :S

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#7064) arpi6k válasza SzlobiG (#7062) üzenetére


arpi6k
addikt

Énmég csak szólni sem szóltam.

Intel & ATI

(#7065) mobal válasza bobace (#7063) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

esetleg router nélkül? router csere?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#7066) bobace válasza mobal (#7065) üzenetére


bobace
őstag

Router nélkül kábellel hibátlan természetesen,vagyis úgy tűnik, router cserére még nem volt lehetőségem. De most jól megy már pár napja,szal nem nyúlok semmihez :D

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#7067) MaddeNNNN válasza Dr.Burn (#7058) üzenetére


MaddeNNNN
őstag

8 körül istance server down a hihetetlen izgalmas Hyjal trasheken. :O
De legalább visszajött.

To protect the sheep you gotta catch the wolf. And it takes a wolf to catch a wolf.

(#7068) nierthen válasza Lenry (#7042) üzenetére


nierthen
tag

gyakorlatilag alig van olyan kártya Mo-n, ami nem jó. lassan már a pontgyűjtő kártyák is jók! :-D nyugodtan regisztráld be, el fogja fogadni. merem állítani, mert tudtommal a budapestBanknak nincs olyan plasztikja, ami neten ne lenne jó

[ Szerkesztve ]

Nierthen#2767

(#7069) nierthen válasza Dr.Burn (#7058) üzenetére


nierthen
tag

nem voltál raid-ben mostanság? ha raidben maradsz nem számolja a napikveszteket a blizz. tapasztalat. nem teljesen fedtem le a hibák lehetséges okait 100%-osan, de atöbbiek tuti írják majd a többi opciót, ha nem ez a gondod

Nierthen#2767

(#7070) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Vistagirl.

Lassacskán fejlődök a Blood Elf-el is. Így előbb-utóbb megismerem a Hordás területeket is.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7071) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Nem idevág, de sztem egyszer nézzétek meg.

Bill Gates utolsó napja az MS-nél.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7072) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Szerintetek melyiket kéne kiváltani? Ezt, vagy ezt? DD warrinak persze.:)

(#7073) sasa311 válasza SzlobiG (#7072) üzenetére


sasa311
veterán

a 80AP-t. :))

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7074) SzlobiG válasza sasa311 (#7073) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem ér többet az a+ 30resi?

(#7075) sasa311 válasza SzlobiG (#7074) üzenetére


sasa311
veterán

sokat nem érsz vele, hogy lassan halsz meg, hogyha senkit nem tudsz megütni.
De ha nagyon egysíkú szeretnék lenni, akkor így is gondolkodhatok:
Gemek ilyenek vannak:
8 resi
8 str / 16Ap
vagyis 80 AP az 5 gem
30 resi az 3 (és fél) gem

Tehát a resit könyebb pótolni.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7076) SzlobiG válasza sasa311 (#7075) üzenetére


SzlobiG
félisten

Az igaz. Hát most itt tartok a karival, szerinted akkor jelenleg fontosabb az attack power mi? Ahogy megfigyeltem 10ből kb 2-3-szor kezdenek el engem támadni, vagy még anyniszor se, szal inkább a DPS-re érdemes rámenni warrinál szerintem.:U

(#7077) sasa311 válasza SzlobiG (#7076) üzenetére


sasa311
veterán

Ez attól függ milyen csapattal játszol.
Ahol nem téged nukeolnak, ott érdmeesebb inkább a DMG-re ráfutni.
Értelemszerűen ahol téged nukeolnak ott nem. Bár warrit nukeolni ... tele lesz ragel.
Én a trinketet venném, mert 380 resi az már izmos, viszont 1400 Ap... :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7078) SzlobiG válasza sasa311 (#7077) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor az lesz, jah tudom attackpower kevés, de ennek ellenére szinte mindég én sebzek legtöbbet.:D

(#7079) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hmm, az új patch óta alig kaptam disconnectet.
Ha be is laggol, folytatja a kommunikációt.
Ez marha jó, ma este pl össz-vissz 1 dc-m volt, pedig többször is belaggolt.

(#7080) nak0n válasza Vistaboy (#7070) üzenetére


nak0n
aktív tag

háhá, Angyalok Dühe? A minap egész kellemes kis world PVpt csináltunk velük Nagrandban, Circle of Bloodnál. PVE szerveren ritka élmény az ilyen.

Routerkérdéshez: eleinte nekem is gondjaim voltak a WLANnal, aztán elkezdtem nézegetni a beállításokat, mit tudok benne buzerálni. Volt egy olyan opció, hogy a kapcsolatot folyamatosan tartsa fenn, ne csak kérésre (vagy valami hasonló, nem vagyok egy nagy guru a témában). Átraktam arra, és ezzel meg is szűntek a DC-gondjaim, simán megy azóta.

(#7081) arpi6k


arpi6k
addikt

Üdv!

Instázásra rugónak tőr vagy kard? Ez az én dilemmám.

Intel & ATI

(#7082) sasa311 válasza arpi6k (#7081) üzenetére


sasa311
veterán

Ami tetszik :-) Backstab vagy sinisterspam :DDD
Bár ahogy tudom raid szinten már a kard jobb, pl azért is, mert nem kell a mob mögé menned, mint a backstabhez.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7083) SzlobiG válasza arpi6k (#7081) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kard mert az jobban néz ki mongoose encahntal.:D

[ Szerkesztve ]

(#7084) Wolverine válasza arpi6k (#7081) üzenetére


Wolverine
félisten

Buildtől függ. Karddal nem kell helyezkedned; Mutilate-hez tőr kell.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7085) LordX válasza SzlobiG (#7072) üzenetére


LordX
veterán

Alapesetben jó kiinduló két tárgy értékéhez az itemlevel.. Az egyik 90, a másik 133, vajh melyik a jobb?

(#7086) sasa311 válasza Wolverine (#7084) üzenetére


sasa311
veterán

muti azért nemtudom raiden mit nyújtana, nincs energy regen offhand ütésből :/
sajnos szvsz az eléggé must have.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7087) SzlobiG válasza LordX (#7085) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nem feltétlen az item lvl dönti el egy cuccnál, hogy melyik a jobb, ezért is kérdeztem meg.:)

(#7088) Lenry válasza Wolverine (#6173) üzenetére


Lenry
félisten

leszedtem. megnéztem...
:Y :Y
és :R :R a készítőnek...
aki úgy gondolja látott már álleejtős machinimia-t... az nézze meg a Tales of the Past három részét és gondolja át újra... különösen a harmadik rész óriási (de az első kettő is fontos, a sztori miatt)
odab@sz... NAGYON...

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7089) mobal


mobal
MODERÁTOR

Kérdés mindenkihez szól. szóval Pitbull UF -et használok de valami nem tetszik. Ki akarom kapcsolni raid frameket BG alatt ,hogy ne mutassamert minek. Ez ok Raid fül hideInBg "true". Namost akkor bedobja a pary -t (nemmondtam a célom ,hogy csak magamat lássam BG-n) ott pedig kivan pipálva ,hogy ne mutassa raidben. :C de mutatja. Akkor most mit rontottam el? (raidben partyt nem látom (bekapcsolt raidframek), raidben kikapcsolt raid framekkel partyt látom.)

remélem érthető voltam :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#7090) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Voltam ma tanarisba esett egy jó kis hand szereztem sok xp-t meg manyt:)15K és mevan a lvl 40 és a moonkin végre :C

(#7091) Wolverine válasza sasa311 (#7086) üzenetére


Wolverine
félisten

Kérdezd Arkot, ő esküszik a Mutilate buildre ;)

szerk: a jelek szerint muszáj lesz kiszednem a PvP trinketet, a hétvégén SV-ben párszor megszívtuk a Fearrel... (nem volt sok, de épp elég ahhoz, hogy valami ellenszer után nézzek)
Már csak azt kellene eldöntenem, hogy megér-e nekem 15k plusz kifarmolandó honort az a 20 resilience. (első blikkre nem.)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7092) Ptech válasza sasa311 (#7086) üzenetére


Ptech
őstag

Nem az lenne a fő gond, hanem jópár boss poison immun, Mutinak meg nagyon kell a poison debuff a DPS-hez.

Másrészt a kardos rugók is hátulról támadnak, mert úgy nem üthetsz parry-t, ergó nagyobb :D;):S

(#7093) sasa311 válasza Wolverine (#7091) üzenetére


sasa311
veterán

a simának 5 perc a CD-je a 20 resisnek meg csak 2, ez is szempont :)

Ptech: Ez a rogues like it from behind jogos :D
mondjuk azért sok poison immune bosst így nem tudnék mondani :I T4-be curator, T5be void reaver és hydross, T6-ba.. abba tán nincs is :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7094) Wolverine válasza sasa311 (#7093) üzenetére


Wolverine
félisten

... mennyi időbe is kerül 17k honor? (azaz 16,5k? :U)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7095) sasa311 válasza Wolverine (#7094) üzenetére


sasa311
veterán

hát attól függ.
AV hétvégén pl. ha szerencséd van és sokat nyertek (meg van segged hozzá) akkor akár egy nap alatt is összejön.
De számolhatsz úgy is, hogy kb 50 AV ha PUG szinten megy ;]
napi 2 órával 3-4 nap máktól függően.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7096) LordX válasza SzlobiG (#7087) üzenetére


LordX
veterán

Ha azonos célú a cucc, akkor szinte mindig igen. Ez mindkettő PvP trinket egy melee classnak.

(#7097) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Sziasztok. Lenne egy kérdésem:

Van egy OTP Multipont kártyám, ami dombornyomott. Lehet ezt használni a wow-hoz?

MasterCard, a listában szerepel, de gondoltam előbb megkérdezem.

És ha igen, akkor a Validation Code most melyik? Így néz ki az elején lévő számsor:

**** **** **** ****

A Hátán meg így van:

**** ***

A kártya száma gondolom az elején lévő teljes szám, a Validation Code meg a hátán lévő.

De melyik? A 3 jegyűre gondolok, de lehet hogy tévedek.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7098) SzlobiG válasza Vistaboy (#7097) üzenetére


SzlobiG
félisten

A három jegyű.

(#7099) arpi6k válasza Wolverine (#7084) üzenetére


arpi6k
addikt

Combat talenten vagyok, és nem is nagyon akarok váltani róla.

Intel & ATI

(#7100) Nevar válasza SzlobiG (#7072) üzenetére


Nevar
aktív tag

Healelős trinketet warriornak teljesen felesleges kiváltani. Ha téged nukeolnak akkor úgyse az a nyamvadt 900 hp heal fog segíteni rajtad, hanem az ha kimozogsz losbol, vagy sikerül reflectelni 1-1 frostboltot, chain lightninget.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.