Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7701) szepi79


szepi79
őstag

én már csak röhögök :)

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#7702) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Bakker, egy óráig nem nézek fel, és ilyen jó kis témából maradok ki???

:D

less qq more pewpew!

(#7703) Ptech


Ptech
őstag

Provokátor! Égessük meg! ;]

(#7704) Wolverine válasza Nevar (#7699) üzenetére


Wolverine
félisten

S3 azért már elég rég megy ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7705) SzlobiG


SzlobiG
félisten

A nagy téma után egy kis érdekesség full s3-as druid jött a BS-re.:D Még nem láttam egy fullot se BS-en egyik kasztból se.:U

(#7706) LucifeI2 válasza SzlobiG (#7705) üzenetére


LucifeI2
őstag

Pedig van egy jópár ilyen szinten felszerelt PvP-s. Ennél jobb is van, mert másnak már van Off-hand, Wand is.

(#7707) steveetm


steveetm
őstag

depleted badget megvették 1200g-ért:D:D:D:D
lehet hülye voltam hogy annyiért tetem be bo-ra:D
Üdv.: steveetm

(#7708) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Ma végre megléptem az 58-at és átmentem Outland-ra. Egy röpke óra alatt 80.000.XP-t szedtem össze (600-1200xp/mob). Reggel korán kelek és quest-elek egy kicsit a környéken. :DDD

Csináltam egy pár képet is.

Anxius nem akarta elhinni hogy átmentem.

Én is ilyen mount-ot akarok!

Ez az égbolt szimplán tetszik.

A Portál túlsó oldala.

Szép kis ostrom folyik a túlsó oldalon.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7709) bobace


bobace
őstag

Jó látni hogy pezseg az élet itt a topikban, hozzá se merek szólni. Az én realmomon is csak ~610. vagyok a warcrafter szerint, nemhogy endgame tartalom, életem legnagyobb eredménye egy AQ20 maintankolás :D
Sajnos én is egérrel kattintgatok, csak 1-4ig használok billentyűzetet :( Megszoktam már a többi gombot ott ahol van, és ahányszor próbálok átállni a hotkeyre mindig megunom a próbálkozások alatt az effektív sikertelenségeket.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#7710) Vistaboy válasza bobace (#7709) üzenetére


Vistaboy
veterán

Dettó. Én is így vagyok vele. Kipróbáltam rengeteg addon-t és hotkey-t, de csakis úgy a jó, ahogyan az elejétől fogva játszok vele. Más mindig összezavar.

Ui.: Akinek a fentebb linkelt képek nem jönnek be, az próbálja később. A kepfeltoltes.hu olyan szar volt, hogy alig tudtam a linkeket megcsinálni. :P

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7711) Ptech válasza bobace (#7709) üzenetére


Ptech
őstag

Kb annyit lehet normálisan és gyorsan elérni, mondjuk 0-5 ig, a többit meg lehet extra egérgombokra és nem használt billentyűkre, amik közel vannak a WASD-hoz, így azért sokkat könnyebb.

(#7712) SzlobiG válasza bobace (#7709) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én meg folyamatosan szoktatom hozzá magam.:D Tegnap is bebindeltem kettő funkciót pár bg/aréna után hozzászokok.

(#7713) LucifeI2 válasza Ptech (#7711) üzenetére


LucifeI2
őstag

Nekem az L-ig van bindelve. ;]

(#7714) bobace válasza Ptech (#7711) üzenetére


bobace
őstag

A nem használt billentyűk nálam a esetleg a Q és E :D Talán még az Í és Y-ra tehetek valamit,de már az is kényelmetlennek tűnik, F-re is megszoktam pl a target targetjére váltást, majd ha feltöltöm megpróbálok kitalálni valamit. Egér meg 2gomb-görgő: arra nincs mit bindelni :D
Pl druidnak meg kell oldani a formváltást is, azt van aki bebindeli? Tul sok a gomb egyszerre ami kéne, mert ok hogy pve-re elég 4-5 gomb, de pvp-re - és mivel abból jön az easy gear azt kezdtem el, hogy legalább ne legyek már olyan ratyi- már gyakorlatilag simán 10 felett, formaváltással még több, szinte mind kellhet vészhelyzetben. Ezzel mit kezdjek? Egy tapasztalt pvpző druidátol várom a tanácsokat wow jeligére a topikba :D Ja és ha moonkin talentre tud valaki még jobb, persze feralra is jöhet,mert azon is előfordulok.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#7715) Nevar válasza SzlobiG (#7705) üzenetére


Nevar
aktív tag

Nekem 90 ponton múlt hogy nem lett meg a full s3 set + fegyó a héten :( minden teamemből kiléptem és újakat csináltunk, csak vizsgaidőszak, meg még nem mindenki tudja az újak közül mi merre hány méter, szóval még csak ilyen 1900en vagyunk :(

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#7716) SzlobiG válasza Nevar (#7715) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ejha gondolom nem voltál ideg.:D Néztem amúgy nagyon komoly a karid.:)

Kipróbáltam az új talentet jobb mint volt, de valahogy azt az 1600-os ratinget mindég levisszük 1560-ra.:B Mindég próbálok vmi újat csinálni ha látom, hogy nem megy, de a fő gond az az, hogy axem van és nem mace a stun meg kéne, most eltudom készíteni a Thundert, de az gyengébb mint a gladi axem, a deep thunderhez meg kell sok primal nether.:U A másik meg az, hogy attól őrülök meg amikor kétszer ugyanazt a full jó gearelt teamot kapjuk amik nem is tudom, hogy mit keresnek 1600-os ratingnél.:U

(#7717) steveetm válasza LucifeI2 (#7713) üzenetére


steveetm
őstag

nekem csak qetfgcxy, meg az egéren 8^^
Üdv.: steveetm

(#7718) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ha én most Hammersmithes bs-es vagyok azt letudom cserélni swordsmithesre ugye? Csak egy swordot akarok megcsinálni ami kell utána viszont megint a Hammersmith. Lehet így váltogatni?

(#7719) Viktor77 válasza SzlobiG (#7718) üzenetére


Viktor77
titán

Nem. Ezekhez az új craftolható epic fegyókhoz oda is van írva, hogy "Required Master Swordsmith/Hammersmith".

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7720) anxius válasza Vistaboy (#7708) üzenetére


anxius
aktív tag

Ejjhajj nice pictures:).Mai nap nem volt rossz,meglett 46llvl,végigtoltam egy maraudont,és meglett az 1k crit is:)

(#7721) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Jeee officer vagyok a klánba hehe:) Másnéven vezér helyettes:)Köszi a bizalmat jól végzem a dolgom majd :R

(#7722) mobal válasza SzlobiG (#7718) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Nah! Csakmeglett :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#7723) SzlobiG válasza Viktor77 (#7719) üzenetére


SzlobiG
félisten

Értem, kössz.

Mobal: Jaja sikerült, köszi.:)

(#7724) Polacheck válasza Bencus88 (#7721) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

nincs mit :D

less qq more pewpew!

(#7725) whitezo88


whitezo88
nagyúr

lopott karis Offink azt mondja holnapra visszakapja, már zárolták is pár napja, stb, de 1 hét az rekord lenne kb...

(#7726) bozont


bozont
veterán

Sziasztok
A Battlechest verzió hogy van csomagolva, csak a dvd-k meg kézikönyv, vagy az alap és a kiegészítő dobozostul vannak benne? Ha az előbbi, akkor lehet inkább külön-külön veszem meg őket, mert nagyon tetszik a doboza mindkettőnek.

(#7727) Luos


Luos
tag

Ehe, már lassan 3 hónapja nincs saját accom...(frozenelve van :) ), már várom a nyarat, szerintem akkor újra befizetem ha jön pár haver is. Mikor jatszottam jo sokat kockultam...mostanában 2 hetente max 2szer logolok be haverom karijával, de kb multkor is arra jutottam hogy próbáltam egy napi questet megoldani, de spirit healernél kellett élednem:D. Mondjuk kockaságra utal hogy még mindíg a wow a második legtöbbet használt program a gépen, pedig mostanság tényleg egyszer sem indítottam el, utána ventrilo :)

Elsősorban az hogy nem tudtam semmit sem csinálni, haverokkal elhülyültünk, karába jártunk (ez a másik 4 hónap karázás után volt 3 lootom..nem azért mert nem adták, hanem mert nem esett), már ezután is majdnem abbahagytam, de összeolvadtunk egy klánnal és ugy nézett ki benézhetünk gruul elé, de sajna ez nem sikerült, szal ügydöntöttem kis időre vége, bár még mostansag is sokat nezem a blackravenst meg ezt az oldalt, kezdek mar lenyugodni :DDD első napokban 3 percenként frissitettem valami uj hírért.

Tök jó olvasni amiket irtok :D főleg vistaboy, érdekes látni ahogy fejlődik, meg ahogy kommentálja mondjuk nekem a 1-60 kb fél év volt, 25 played nappal asszem .

Na ezt nemtom miért irtam, de ugygondoltam ezt most megosztom :))

(#7728) Wolverine válasza Vistaboy (#7708) üzenetére


Wolverine
félisten

:DDD Pedig bíztam benne, hogy ezt látni fogom... Nem baj, talán Anxiusnál :D (amúgy az a mount csak ~6200 aranyat és lvl70-et igényel, a 225-ös és a 300-as skillért... persze előbb majd 60-on meg kell venni a 150-est :P)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7729) Vistaboy válasza Wolverine (#7728) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem gond, majd adsz megint kölcsön... :DDD :P

Amúgy nem fontos, most egyenlőre már nem ártana egy jobb felszerelés. Utána jöhet az élvezkedés... :D

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7730) nierthen válasza steveetm (#7707) üzenetére


nierthen
tag

utólag mindig megbánja az ember, hogy nem drágábban tette be, ha elvitték :-D gondolom egy vagyon volt a a berakás ah-ba...

Nierthen#2767

(#7731) anxius válasza bozont (#7726) üzenetére


anxius
aktív tag

A csomagolás:Alul van a két kézikönyv,rajtuk a trial lap,és azon két gyönyörű papírtokban a két dvd:)

Wolwerine:Két Maraudon után már megvan a kölcsönkapott össszeg fele:D.Ha ST és Brd is ilyen,akkor már hamarosan visszakapod,és még gyűjteni is nekifogok,csak nemtom ,hogy az epicre,vagy a flyingra,vagy az epic flyingra:D
Arragondoltam,h Stratholmeban dobnak epic mountot:DAddig járok le amig kiesik:)

Zeuszelf: Végül is ki szavazott rád rajtam kívűl?Amúgy ismét csak gz,használd egézséggel a posztod,vagy mit kell ilyenkor mondani :C

Más:Tegnap sok fele qeltem,voltam feralasban,azsharában,blasted landsen és searing gorgen.Hát az utóbbi helyen 15 percig birtam.Még egy ilyen nyomasztó hely nincs sehol:S

[ Szerkesztve ]

(#7732) steveetm válasza nierthen (#7730) üzenetére


steveetm
őstag

ezen lepődtem meg a legjobban, 0 aranyba került:D
Gondolom mer nem tettem bele 50 shardot, és nem ért így semmit, az árat meg abból számolja, vagy nemtom:)
Üdv.: steveetm

(#7733) Ptech válasza anxius (#7731) üzenetére


Ptech
őstag

Asszem míg Stratban a Baron mount kiesik, addig a hajad is kihull, hehe. Nem érdemes BRD-re időt pazarolni, powerlevel 58-ig, és nyomás Outland, nagyságrendekkel több pénz, XP, messze az Azerothi feletti quest jutalmak.

(#7734) nierthen válasza steveetm (#7732) üzenetére


nierthen
tag

na ezt felírtam. ez az info, remélem nekem is hasznot hoz, mert ugye 50g az 50g. és spórolni kell!!! mindig, mindenhol ahol lehet
szerk: merthogy annyi minimum lenne a shardokkal

[ Szerkesztve ]

Nierthen#2767

(#7735) Nevar válasza Ptech (#7733) üzenetére


Nevar
aktív tag

BRD azért musthave sztem, egyszer érdemes lenézni oda. Meg az összes többi 60 körüli preBC instába is. Sokkal hangulatosabbak, meg nagyobbak mint az outlandi 5 fős insták, ahol csak menni kell egy irányba és levágni 3 bosst.

[ Szerkesztve ]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#7736) whitezo88 válasza Nevar (#7735) üzenetére


whitezo88
nagyúr

BRDvel még az a gond, hogy nem igazán lehet találni csapattagot 54 felett, de inkább 52 körül vannak akik mennek... pedig a brdben a felétől már 55+ szint kell nagyon...

de az tény h a BCs insták nem überelik se Maraudont, se Scholot se Stratot, se BRD-t stb stb
túl mintaszerűek, nem elég kidolgozottak.

[ Szerkesztve ]

(#7737) Polacheck válasza whitezo88 (#7736) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Huhh, hát Maraudontól hánytam kb anno. Szerintem szörnyű hely. BRD viszont az egyik legfeelingesebb insta, ráadásul régen kötelező volt lejárni az Ony chain miatt :)

less qq more pewpew!

(#7738) steveetm


steveetm
őstag

új athene videó, 82 perc, és 7percnél lefordultam a székről és ki kellett kapcsolnom,
"if u r pro like me, u get chick like that" kész, kötelező darab:D
Üdv.: steveetm

(#7739) Nevar válasza steveetm (#7738) üzenetére


Nevar
aktív tag

Azt tudod ugye hogy kamu az egész? Pedig én marha jókat röhögtem rajta, de így azért már más szemmel nézi az ember.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#7740) Polacheck válasza Nevar (#7739) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Számomra az első videó első pillanatától kezdve egyértelmű volt, hogy kamu. Ennek ellenére kötelező darabok a videói :D

less qq more pewpew!

(#7741) steveetm válasza Nevar (#7739) üzenetére


steveetm
őstag

Alap, hogy kamu:)
Vkinek vagy nagyon hülyének kell lennie ehhez, vagy kurvajól jáccania(mármint a szerepet a videóban) , és ez a legjobb benne^^
Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#7742) Ptech válasza Nevar (#7735) üzenetére


Ptech
őstag

Hangulatban tényleg a legjobb, tiszta vicc, hogy a WoWban már nosztalgia is van, a régi szép pre TBC-idők ugyebár :K , de ha (epic) mountra akarsz farmolni akkor nem épp ideális hely. Meg tényleg hosszú, de pont emiatt nem sok esélye lehet neki PuG-al végigvinni.
Mi még Onyxiára is vissza szoktunk ugrani néha, 10 perc pewpew és fun farmolás :>

(#7743) Bencus88


Bencus88
nagyúr

A balance teljesen kész innentől már csak restóra megy a talent pont.1 már van is bennt :U
ja lvl54:)

[ Szerkesztve ]

(#7744) Nevar válasza Ptech (#7742) üzenetére


Nevar
aktív tag

Karácsonykor mi BWL+AQ40-ben voltunk :)

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#7745) Bencus88 válasza anxius (#7731) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Erre anyit tudok mondani aki okos volt rám szavazott:)Értem én ezt a wowos témát:)
Amúgy ßrutal Kroenen Anxius Alinax és az 5ödiket nemtudom lehet Vistaboy :U

(#7746) arpi6k válasza Bencus88 (#7745) üzenetére


arpi6k
addikt

Milyen szerény srác vagy.:)

Intel & ATI

(#7747) Bencus88 válasza arpi6k (#7746) üzenetére


Bencus88
nagyúr

csak a valót mondom :C :R

(#7748) whitezo88 válasza Ptech (#7742) üzenetére


whitezo88
nagyúr

10 perc? ony 3 emberrel jó, 24 perc pewpew és fejeként 60G :DDD

viszont sztm Naxx 2.0 elég sikeres lesz, ha nem változtatnak rajta csak a lootot meg a taxokat változtatják...

(#7749) -conrad- válasza whitezo88 (#7748) üzenetére


-conrad-
addikt

Milyen 3 ember kell?
Tank, healer-dru, meg 1 dps warri aki az addokat szedi meg dps-el, így menne?
:)

(#7750) Polacheck válasza -conrad- (#7749) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Simán. Mi bc előtt is 5%-ra vittük 5en.

less qq more pewpew!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.