Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7101) szepi79 válasza sasa311 (#7086) üzenetére


szepi79
őstag

nálunk 2 main kari rugó van, egyik muti-s, másik combat sword, nagyjából azonos felszereltségűek. ég és föld. 2-300DPS különbség. (igaz, a muti-s PVP talentezésű, vagyis a maradék pontok inkább subban vannak, mint combatban, de akkor is)

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#7102) szepi79 válasza arpi6k (#7099) üzenetére


szepi79
őstag

combattal is lehetsz tőrös, bár már annyira nem divat.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#7103) arpi6k válasza szepi79 (#7101) üzenetére


arpi6k
addikt

Kinek a javára?

Intel & ATI

(#7104) Nevar válasza arpi6k (#7103) üzenetére


Nevar
aktív tag

Mivel a mutilates az pvp talent, gondolom a combat rugo javára. Meglepődnék ha nem.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#7105) Wolverine válasza sasa311 (#7095) üzenetére


Wolverine
félisten

Pfff. (említettem már, hogy utálok PvP-zni?)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7106) Nevar válasza Wolverine (#7105) üzenetére


Nevar
aktív tag

Szerintem te a pug pvp-t utálod. Rendezett csapatban pvp-zni, ahol mindenkinek megvan mi a dolga, nagyon szórakoztató.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#7107) Viktor77 válasza Nevar (#7106) üzenetére


Viktor77
titán

Attól még utálhatja. Ahogy én is.

370 pont kéne az S2-es healer mace-hoz, és két hete nem tudtam magam rávenni arra a kötelező 10 meccsre. :)

A PvP minden vállfaját utálom, pedig tetszik pár reward. De egyszerűen nem megy.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7108) tyutyu1983


tyutyu1983
tag

Sziasztok! Tapasztalt druid tankoktól szeretném kérdezni,hogy mennyi defens kell druidnak tankoláshoz,mert akárhány embertöl kérdeztem mind mást mondott. Mostani gearem ilyen:[link]
Köszi előre is a segítséget.

Lenovo IdeaPad Y580

(#7109) nierthen válasza sasa311 (#7095) üzenetére


nierthen
tag

és számoljunk hozzá nap i egy pvp napi kvesztet majd 500honorért

Nierthen#2767

(#7110) sasa311 válasza tyutyu1983 (#7108) üzenetére


sasa311
veterán

Survival of the Fittest-t kitalentolod, akkor 415.

ITT a pontos leírás.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7111) arpi6k válasza Viktor77 (#7107) üzenetére


arpi6k
addikt

Ugyan így vagyok ezzel én is. Kiszenvedem a kötelezőt (fegyver), és soha többe nem akarok a közelébe menni....

Intel & ATI

(#7112) Nevar válasza arpi6k (#7111) üzenetére


Nevar
aktív tag

Én meg úgy hogy red=dead. És keresem a bajt :DDD Multkor altomat levágák bátor 70es allik Ashenvale-ben (3x70, 1x67). Ok, log mainre. Addigra már Splintertree postban ölték a kicsiket. Odaérek charge be közéjük, Recklessness, Deathwish durran, Sweeping Strikes, 3at lekaszáltam, a negyedik viszont már megölt, de azért kiröhögtem őket, el is tűntek nagyon gyorsan. Pedig hívtam egy pala havert, meg üzentem is nekik allis haverral, hogy jöjjenek már vissza egy kis 2v4-re, de nem mertek ;] Mondjuk ez outdoor, ami sokkal nagyobb fun mint bg, ilyeneket se szeretitek?

[ Szerkesztve ]

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#7113) arpi6k válasza Nevar (#7112) üzenetére


arpi6k
addikt

Bármennyire is érdekes, de ezek engem totál hidegen hagynak.

Intel & ATI

(#7114) mobal válasza Nevar (#7106) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

föleg ha a horda kezdés elött becsiteli ab -n az egyik base -t. premaden.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#7115) steveetm válasza mobal (#7114) üzenetére


steveetm
őstag

föleg ha az ally kezdés elött becsiteli ab -n az egyik base -t. premaden.
ez most igy jobb?
Üdv.: steveetm

(#7116) Vistaboy válasza Viktor77 (#7107) üzenetére


Vistaboy
veterán

Én is. :O

Gyere te is át Arathor-ra. :DDD

Amúgy meg olyan nagy lag volt most egy fél órán át, hogy egyszerűen képtelen voltam játszani. Pedig jó lenne nagyon nyomulni a BE-vel.

A NE-vel már nem tudok fejlődni rendesen. Legalábbis csak reggel tudok vele játszani, mert ilyenkor sok a hordás.

Apropó: Az Un'Goro (vagy milyen) kráterben azok a színes power stone-ok és az a "mittoménmilyen" Sprout mire való? (Amelyik olyan mint egy szőlőszem, és Binds when pickup), van értelme gyűjtögetni őket? :F

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7117) Wolverine válasza Vistaboy (#7116) üzenetére


Wolverine
félisten

A Sproutot a táborban adhatod a kodónak, a power crystalokhoz meg kapcsolódik egy quest; van pár oszlop, ahol ezeket a kristályokat buffot adókra cserélheted.

#7106: tévedsz. Lifetime 136 kill és 544 honor szerinted mire utal? :U (BG-n utoljára az 1.5-ös PTR-en voltam... igen, az volt az a patch, amelyikkel behozták a BG-ket a WoW-ba, akkor játszottam 2-3 WSG-t és ennyi... live-on egyszer sem.)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7118) Bencus88


Bencus88
nagyúr

 :C

(#7119) mobal válasza steveetm (#7115) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

sry nem akartam általánositani. forditva is igaz... tuti. de ez igy még "jobbá" teszi. meg érzésem szerint (ez sem a horda baja) a mérleg feléjük döl bg -n.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#7120) Ptech válasza Nevar (#7112) üzenetére


Ptech
őstag

Az ilyenek a legjobbak, én is szoktam büntető körútra menni ha valami okoska azt hiszi hogy CCzni lehet az altjaimat. A múltkor erősítést is hívott az egyik, miután meghalt már párszor, aztán már 3x70-est corpse campeltem egyszerre (mondjuk friss 70esek voltak kékekben, de akkor is lol) Amikor a negyedik is megjött addigra én is hívtam egy guildtársat :D

A másik meg amikor szerver rémét játszunk, én allis vagyok, hordás haver feljön Ventre, és egymás mellett megyünk körbe-körbe Nagrandban. Ha hordás van ott, akkor én ölöm meg, ha allis akkor ő, marha nagy fórum sírás szokott belőle lenni :DDD ;]

(#7121) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Úgy látom, nem csak nálam volt ma olyan sokszor és nagyon lagos a játék.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7122) Wolverine válasza Vistaboy (#7121) üzenetére


Wolverine
félisten

Nekem Ragnán a világon semmi bajom nem volt :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7123) Vistaboy válasza Wolverine (#7122) üzenetére


Vistaboy
veterán

You so lucky, lucky... ;]

Én reggel Ragnán akartam a szerver-restart után quest-elgetni egy kicsit, mivel lehetőleg kerülöm a pvp-t. De nem volt szerencsém, mert a lag miatt nem tudtam játszani.
Akkor átlogoltam Arathor-ra, de ott még jobban lagos volt.

Summa summárum: A mai nap suxx!! :O

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7124) Ptech válasza Vistaboy (#7121) üzenetére


Ptech
őstag

Miért, 'csak' 2 battlegroup ;)

(#7125) arpi6k


arpi6k
addikt

Ma láttam egy rugót full T6-ban. Fúú de jól nézett ki. Egyből magamra is próbáltam.:) Mit ne mondjak azért rajtam is jól állt.:)

Intel & ATI

(#7126) szepi79 válasza arpi6k (#7103) üzenetére


szepi79
őstag

természetesen a combat-kard javára.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#7127) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Első mount
és level 41 haladok:) :R

(#7128) Vistaboy válasza Bencus88 (#7127) üzenetére


Vistaboy
veterán

Gratula!

Tudom mekkora feeling az első mount megszerzése. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7129) arpi6k válasza szepi79 (#7126) üzenetére


arpi6k
addikt

Akkor asszem a kard lesz kiváltva.

Intel & ATI

(#7130) anulu válasza Bencus88 (#7127) üzenetére


anulu
félisten

gizike :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7131) Bencus88 válasza Vistaboy (#7128) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Tapasztaltam már, de sajnos tartozok 30 arannyal:) De már 10 megvan:) :C
anulu:ty :R

[ Szerkesztve ]

(#7132) Nevar válasza Bencus88 (#7131) üzenetére


Nevar
aktív tag

Én anno 60 G-vel lógtam mikor lvl43-on megvettem a mountot. Csóró voltam, na! :DDD

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#7133) ciao


ciao
senior tag

dps warriornak mennyi hit ratinget érdemes összeszedni PVE-re?

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#7134) Bencus88 válasza Nevar (#7132) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Nekem lehet meglett volna, mivel elég sokat questelek meg instázok csak az volt a baj, hogy egy üzletet akartam lebonyolítani 25 goldért vettem egy fegyvert 300-ér akartam eladni csak sajnos nem vették meg és 35-ér tudtam eladni, de közbe buktam csomót mire felpakolta 7 aranyakért.

(#7135) sasa311 válasza ciao (#7133) üzenetére


sasa311
veterán

armsal keveset
furyval sokat

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7136) MCGaiwer válasza ciao (#7133) üzenetére


MCGaiwer
addikt

geartöl függ, de én szeretem 200felett tartani.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#7137) anulu válasza ciao (#7133) üzenetére


anulu
félisten

wowwiki knowledge base :) sok-sok okossag van benne. warrioromnak 222 most, ezzel eleg keveset miss-elek, de a glancing hit meg eleg sok :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7138) anulu válasza Nevar (#7132) üzenetére


anulu
félisten

anno warriorommal megleptem SM-ben lvl40-et, majd mentem Brillbe traiderhez es vendorhoz :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7139) whitezo88


whitezo88
nagyúr

kis off: ez milyen event volt Silithusban? link

(#7141) sasa311 válasza whitezo88 (#7139) üzenetére


sasa311
veterán

BC előtt kazzak disszidált, és ez a csóka jött helyette.
Vicces srác volt, a wow összes zónáját körbejárta (beleértve a nagyvárosokat is, MUHAHAH) és lezúzott mindent és mindekit (mobokat is).
Vicces volt.

acpumpa: 'nyádnak linkelsz ide ilyen hülyeségeket? :W

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7142) Polacheck válasza sasa311 (#7141) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Rosszul emlékszem, hogy megölte néhány guild?

less qq more pewpew!

(#7143) Viktor77 válasza sasa311 (#7141) üzenetére


Viktor77
titán

Már bannolva.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7144) sasa311 válasza Polacheck (#7142) üzenetére


sasa311
veterán

De biztos volt, de városban pl elég lehetetlen volt kinyírni, mert a sok random emberkét megölte az AOE és felgyógyult.

Winterspringbe biztos meg lehetett :D

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7145) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na, végre megvan a 49. szint.

Megkérdeztem Amela-t (A Guild Leader), hogy nem adna-e 100.000.XP. kedvezményt a Veterán ranghoz, ami 50. szintnél jár. Persze nem adott. :O

A vicc az, hogy két napig megkaptam, mert valaki elnézte. Utána lefokoztak, és azóta sajnálom. Mindegy, holnap meglesz.

Ma kib*sztam magammal egy quest-ben. Uldum-ban elfelejtettem másodszorra megérinteni a piedesztált, így reggel mehetek vissza. :O

Mindegy, majdcsak lesz valahogy, ma az Un'Goro kráterben összeszedtem egy csomó quest-et, holnap megcélzom az 50-es szintet.

Na, jóccakát és további jó játékot.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7146) Luos válasza Vistaboy (#7145) üzenetére


Luos
tag

Nem vágom ezt az xps dolgot :DDD

gracca amugy :) elég gyorsan haladsz, nekem 4-5 honapig tartott eljutni 60ig első karival :)

Nem éri meg egy questért visszamenni, 6szor gyorsabban megcsinálsz 12 másik questet, ha nem voltál még searing gorgeban akkor ajanlom, gyorsan lehet fejlődni, elit questek kihagyásával :)

(#7147) whitezo88 válasza Vistaboy (#7145) üzenetére


whitezo88
nagyúr

és az neked miért is lenne ekkora előny?

(#7148) sasa311 válasza whitezo88 (#7147) üzenetére


sasa311
veterán

epeen ;) ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7149) Vistaboy válasza whitezo88 (#7147) üzenetére


Vistaboy
veterán

Szimplán mellény-növelő hatása lenne... :DDD :U

Előny nem származik belőle, de rossz érzés, hogy amikor beléptem a guild-be, még nem sokan voltak benne. Azóta sokan jöttek, és csak szimplán rosszul esik, hogy nem az eltelt idő, hanem a szint számít.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7150) Wolverine válasza Luos (#7146) üzenetére


Wolverine
félisten

Gyorsítottak az xp szerzésen. Pár napja egyetlen átlagos játéknap alatt 44-ről 46-ra toltam a lockom, és még másik karival is játszottam mellette :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.