Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7901) arpeen2 válasza Ptech (#7900) üzenetére


arpeen2
senior tag

Köszi !

Wratt of the Lich King erre gondoltam. Akkor ez csak kiegészítő ?

(#7902) sasa311 válasza arpeen2 (#7901) üzenetére


sasa311
veterán

igen

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7903) Polacheck válasza sasa311 (#7902) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Átnevezték a kieget? :D

less qq more pewpew!

(#7904) -conrad-


-conrad-
addikt

Hali,

farmolt már valaki Orb of deceptiont?
Azért kérdezem, mert ott dekkolok a papommal DM arénában, tegnap óránként belogoltam, éjfélkor is, de semmi. Ma reggel 6-7 között is, de akkor sem volt ott. Namost a mob respawn time-ja elvileg 6 óra +/- 20 perc, tehát ha olyan szerencsétlen vagyok, hogy valaki mindig farmolja amikor kilogolok, akkor is, ha éjfélkor nem volt ott, reggel 7re csak spawnolnia kellett volna, hajnalban meg csak nem kel fel senki érte. :)
Szóval van valami amivel elő kell hívni, vagy elég, ha lenn dekkolok az arena alján?

(#7905) Nevar válasza -conrad- (#7904) üzenetére


Nevar
aktív tag

Lehet gyorsabb kifarmolni rá a pénzt és megvenni AH-ban nem?

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#7906) -conrad- válasza Nevar (#7905) üzenetére


-conrad-
addikt

Pénzt nem adok érte, csak 2 percre belogolok naponta többször, ha egyszer ott lesz akkor leverem. :)
Aztán reménykedem, hogy esik :)

(#7907) bobace válasza -conrad- (#7904) üzenetére


bobace
őstag

Ismerős érzés :D Nekem sem jött össze soha, én is kíváncsi lennéka megoldásra. ráadásul nem elég hogy jo lenne ott találni, de még dobnia is kellene :(

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#7908) -conrad- válasza bobace (#7907) üzenetére


-conrad-
addikt

Én olyan apró dologra gondoltam, hogy akkor indul az "event" ha leugrok, vagy bemegyek lenn az ajtón, mert mindig ott logoutolok az arénában, és soha nincs ott.
Azért kérdeztem meg, mert lehet, hogy ilyen bagatell dolgon múlik csak, addig meg nem spawnol, hiába várom.

(#7909) Viktor77 válasza -conrad- (#7904) üzenetére


Viktor77
titán

Az Orb of Deception tudtommal world drop. Szóval bármelyik mob dobhatja 0.1% eséllyel.

MOD: Megnéztem, mégsem az, bár szerintem az a 13% az arénás bossnál erősen túlzó.
MOD2: Ha belegondolok tök sokszor láttam esni, bár mindig átengedtem másnak, engem nem hoz lázba. Stratban többször is, szóval szerintem megérné azt farmolni.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#7910) whitezo88 válasza Viktor77 (#7909) üzenetére


whitezo88
nagyúr

részben. link

(#7911) Wolverine válasza Nevar (#7898) üzenetére


Wolverine
félisten

Na yahh - de akkor nagyobb volt a mobsűrűség, és felgyorsították a respawnt is... Emlékszem, én kb. egy héttel a portál megnyitása után mentem át; így nézett ki a dolog: egy mobot leverek, közben behúzom a másodikat is véletlenül, mire az is lemegy, behúzom a harmadikat, amikor az is meghalt és szusszanhatnék egyet, respawnolt az első :DDD Ehhez képest HFP már kihalt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7912) -conrad- válasza Viktor77 (#7909) üzenetére


-conrad-
addikt

A klán régi tagjai közül rengetegnek megvolt, abból a bossból ütötték ki, gyakran esett nekik, olyan 10% az kb. reális. Igazából nem egetrengető dolog, csak fun, de a párom nagyon szereti az ilyen apróságokat, neki akartam adni. :) (ő is jött segíteni farmolni(azaz várni :) ) egyik nap )
Másik, hogy olyan mobokat is kerestünk ami megoldható párban, és még fun is. Ez a boss leverhető egyedül is, még nem láttuk és érdekes, plusz ha valami kéket dob az eladható pár g-ért. Ha orb esik meg female taurenként tud szaladgálni Puszedli. :)

De a probléma nem is ez, hanem, hogy soha nem látom spawnolni, pedig 6 órát ír rá a wowhead, sztem oda van állítva egy farmkari, aki adja el az orbokat. :(

(#7913) whitezo88 válasza -conrad- (#7912) üzenetére


whitezo88
nagyúr

erre csak az lehetne a megoldás hogy végig ott állni és lesni mikor poppol, ha meg jön vki, azt meg lekaszabolni ^^ esetleg mielőtt leölné, hátbalövöd, ekkor elvileg tied lesz a mob, mintha anno tapasztaltam volna ilyet 1x.

(#7914) Bencus88


Bencus88
nagyúr

57 :C
A mai cél, hogy outlandra átjutni ami tutter menni fog sztem:)Aztán go pvp-s set 60-ra.
Ott csak 2 közül tudok választani??Van a kék meg az epic ti mit ajánlotok egy balance-os druidnak??

(#7915) -conrad- válasza Bencus88 (#7914) üzenetére


-conrad-
addikt

Azt, hogy legyen mielőbb 70 mert feleslegesen szedi ki a 60as cuccokat. :)
Majd 70en összeszeded a s1-es gladiator cuccokat a honorodból.

(#7916) Polacheck válasza -conrad- (#7915) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Pontosan. Outlanden az első fóka úgyis jobb zöldet dob, mint anno a naxos T3-aim.

less qq more pewpew!

(#7917) mobal válasza Bencus88 (#7914) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

ajánlat: 70 szint majd aztán pvp -z a Setért. Full felesleges kiszedni ahogy fentebb leirták.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#7918) Ribi válasza Ptech (#7900) üzenetére


Ribi
nagyúr

Hat azert amikor szilveszterkor ment SW-ben a tuzijatek es vagy 100 ember ott figyelt, akkor meglathattam a ~10 fps-t. Szal van olyan helyzet amikor semmi sem elég :D

(#7919) Luos válasza Ribi (#7918) üzenetére


Luos
tag

Átlagos délután swben, mikor állnak páran a főtéren, na nekem akkor van 10 fps :)) :)
fel kéne javitani a gépet, csak hát a péénz :)

(#7920) -conrad-


-conrad-
addikt

Jó helyen várom egyáltalán azt a mobot? :F
Ez az aréna ahol spawnol?

(#7921) Ptech válasza -conrad- (#7920) üzenetére


Ptech
őstag

Jaja, ez az.

(#7922) bobace válasza -conrad- (#7920) üzenetére


bobace
őstag

Most már legalább azt is tudom hol a kis csákó :D Akárhányszor jártam körbe, soha nem láttam...

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#7923) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Bevált a tervem ma már szedtem 250K xp-t új fejesem új staffom is van 6 kocka megvan 58-ból léptem 2 szintet ma:D És még hol van az este:D

(#7924) Bencus88 válasza mobal (#7917) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Jó de ott sok a 70-es és szétkapnak mint a szart:)De lehet megfogadom tanácsotokat:)

(#7925) bobace válasza Bencus88 (#7924) üzenetére


bobace
őstag

Szerintem nem csak lehet, hanem fogadd meg :) Tényleg csak elvesztegettett idő :) Az a 10 szint szerintem 2 hét, s még addig sem használnád, nem éri meg, inkább haljak meg párszor, meg igyis ugyis leütnének a 70esek, hiába van 60as PVP geared :D Amugy meg balance druid FTW, én is azzal kenem

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#7926) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na fele xp megvan 300K eddig a termés:D Lehet ma meglépem 59-et is:)

bobace:Köszönöm tanácsot megfogadom amúgy nekem kb 3 nap lenne innen 70-re fejlődni:)De sztem instázok meg elnézegetek meg 59-en pvp 70-re gladi set miatt meg 69-esen is , de 2 hét az sok lenne rá:D

(#7927) bobace válasza Bencus88 (#7926) üzenetére


bobace
őstag

Jol van na, én csak öreg komótos fejlődést irtam le :D a 2 hetet meg természetesen nem played időben gondoltam :)

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#7928) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ma ismét szar a BS 20percek az aréna behívások, AB-EYE nincs.:D

(#7929) Ptech válasza SzlobiG (#7928) üzenetére


Ptech
őstag

Többek között ezért hagytam is hagytam ott a BS-t.

(#7930) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Enyi 10K és 59 ma 3 szintet léptem közelítek a fél millio xp-hez ma:D Na jó csak 400K eddig:) De még messze van az este:)

(#7931) SzlobiG válasza Ptech (#7929) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mostmár megértem.:(

(#7932) DebilEvil válasza Bencus88 (#7926) üzenetére


DebilEvil
tag

lvl 20-60 kozt lett csak csokkentve a szintlepeshez szukseges xp, ezt ne felejtsd el. 60-61 az ha jol emlekszem 470K xp lesz majd. Meg lehet csinalni 3 nap alatt, sot 2 nap alatt is, de ahhoz gyakorlatilag mindent ismerni kell es tudni hova kell menni.

(#7933) steveetm válasza SzlobiG (#7928) üzenetére


steveetm
őstag

kár hogy xserver bg, de főleg aréna óta ennek semmi köze a bs-hez, de azért tényleg szar.
Üdv.: steveetm

(#7934) -conrad- válasza bobace (#7922) üzenetére


-conrad-
addikt

Nekem mákom volt, ott volt az egyik mob (a sárkány) mikor belogoltam. :)
Egyedül sikerült levernem a papommal pedig nem valami power karakter az a spriest :)
(persze orb nem esett, csak 2 kék. puska meg cloth bracer. majd megy ah-ba)

(#7935) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Mai nap:
-Fél millip xp-t szedtem össze
-új fejes, neck, gatya, öv, gyűrű, chest
-Közel 2000-es critik

És lehet megyünk még HFC-be:D

(#7936) Wolverine


Wolverine
félisten

Új NPC a Wowheaden...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7937) Ptech válasza Wolverine (#7936) üzenetére


Ptech
őstag

:DDD

(#7938) nierthen válasza Wolverine (#7936) üzenetére


nierthen
tag

és még a strategy is ott van :-D kiváncsi leszek egy hét múlva kábé mennyi kommentje lesz :-D

Nierthen#2767

(#7939) Jarlaxle


Jarlaxle
senior tag

Nemrég feltettem Vistá-t a gépre, és wowban elég komoly fps növekedést tapasztaltam, ajánlom mindenkinek. :)

(#7940) nierthen válasza Jarlaxle (#7939) üzenetére


nierthen
tag

fake vistát?

Nierthen#2767

(#7941) arpi6k


arpi6k
addikt

Üdv!

Létezik olyan enchante ami a hit rating-hez ad hozzá? Akármire jöhetne.

Intel & ATI

(#7942) Jarlaxle válasza nierthen (#7940) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Számít bármit is az fps növekedésben hogy eredeti avagy sem? Amúgy természetesen eredeti... ;)

(#7943) Nevar válasza SzlobiG (#7931) üzenetére


Nevar
aktív tag

Nem a BS volt a szar, hanem a cross realm halt le úgy ahogy van. Délután csináltunk egy új 3v3 teamet, na essünk neki. Queue. Nézzük 30 perc. Hangos nevetés, már megint bugos. Requeue. 30 perc. Rájöttünk hogy ez bizony nem bugos :/ 40 perc után elmentem afkolni kb 3 percre. Mondanom sem kell, az alatt a 3 perc alatt hívott be. Aztán úgy ahogy megjavult, 7-10 perces queuekkal lehetett játszani.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#7944) nierthen válasza Jarlaxle (#7942) üzenetére


nierthen
tag

igen számít, mert én is váltanék xp-ről vistára, viszont semmi értelme kérdéseket feltennem, ha tört. bocs, ha nem tettem egyértelművé, mert szűkszavú voltam. de itt a büntetésem. :-D egyébirát semmi gonod a vistával? wow terén látom hálás vagy a váltás miatt, de minden más? summázva egy 100-as listán az xp-hez képest hova tennéd?

Nierthen#2767

(#7945) Jarlaxle válasza nierthen (#7944) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Egyelőre semmi gond, nekem személy szerint nagyon bejön ez az Aero felület, hál isten a gépem teljesítménye bőven megengedi ennek a használatát. Ahogy nézegettem a teszteket akár ph-n akár külföldi oldalakon, mai játékok terén jobb az xp, ezért is lepődtem meg a wow alatt tapasztalható teljesítmény növekedés miatt. Hozzáteszem én szinte csak wowval játszom ezért engem az ilyen crysisben kevesebb fps dolgok nem érintenek. Természetesen másik partición ott figyel az xp is ha esetleg más játékkal támadna kedvem játszani. Teljes váltást ha játszol mai játékokkal akkor biztos nem javasolnék, de egy külön particiót megér a vista. :)

[ Szerkesztve ]

(#7946) nierthen válasza Jarlaxle (#7945) üzenetére


nierthen
tag

köszi. más játékkal nem játszom, csak a wow és kész. benn a gyárban sem váltottunk még vistára, így sajnos munka terén sincs még tapasztalatom, de hagyjuk is. ne offoljuk szét a topikot. köszi az infot

Nierthen#2767

(#7947) nierthen válasza nierthen (#7946) üzenetére


nierthen
tag

csak nem birom ki. aki használ ati vga-t ahhoz lenne kérdésem, félig wow-os, félig oprendszeres.
a 7.8 as ati driver a gépemen lévő ati driver, bár jól tudom, azóta havonta jöttek ki frissítések, de amint felrakom, nem indul el a wow, és állandóan bűvészkednem kell a driver downgradejével, hogy újra játszhassak. azért a bűvészkedés szót használom, mert igazából nem tudom hola a hiba, csak azt, hogy a hibaüzenet szerint nincs meg a directx9.c, ezért leáll a játék. ilyenkor nullára gyalulom a directx-et, a vgadrivert (újabban a .net-et is) és újból teszek mindent. valaki tapasztalt ilyet? esetleg látott, hallott megoldást erre. túrtam már e miatt a netet, de nem találkoztam hasonló hibával így már a drivereket le sem töltöm, pedig jó lenne.
kösz a helpet, meg a várhatóan kialakuló brainstormingot, ha lesz:-D

Nierthen#2767

(#7948) sasa311 válasza arpi6k (#7941) üzenetére


sasa311
veterán

kesztyű enchant létezik + hit ratinges.
Sőt főzhető kaja is!

Haverom is kipróbálta vistát több gépén is ( számítástechnikus) és azt mondta, hogy nagyon bika gépen látott csak javulást, de ott is csak minimálisat, a gyengébb (relatíve lol, jobb mint az enyém) gépen inkább lassulást tapasztalt, főleg 2 giga ram alatt.

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7949) Wolverine válasza nierthen (#7947) üzenetére


Wolverine
félisten

Nálam otthon asszem 7.11 van, semmi bajom nincsen... DX a legfrissebb; otthonról adok linket is. (melóban nincs meg és nem MS-től húzom :B)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7950) nierthen válasza Wolverine (#7949) üzenetére


nierthen
tag

hát ez az, értem én, hogy legfrissebb, ati driver page-éről elérhető, szabályosan installálom is, és agyárival esik szét valamiért a dx9.c-m. látom, hogy fenn van, mert telepítés előtt és után is futtatom a dxdiag nevű appot, hibás file-okat sem talál, mégsem indul a wow, ha felrakok 7.8 felettit. a wow repair.exe sem javít ilyenkor. attól tartok hardveres probléma lesz. de ebbe bele sem merek gondolni. de köszi, természetesen megnézem a majd adott linket, max újrapakolok mindent, vagy megoldod és akkor meg örülök! :-D

Nierthen#2767

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.