Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) Wolverine válasza steveetm (#8600) üzenetére


Wolverine
félisten

Tisztában vagyok vele, BWL-be attuned vagyok - de ki a tök jár oda manapság? :DDD (szerk: amúgy rájöttem arra is, hogy egy Swift Swim Potionnel valsz. simán meglett volna, csak nem csináltam :D)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8602) Cathfaern válasza Wolverine (#8595) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Azzal én is szoktam szórakozni, hogy látszólag elérhetetlen helyekre próbálok felugrálni :D Kedvencem eddig western plaguelanden volt, ott van egy ház, ahol fel lehet ugrani a csillárra.

(#8603) sasa311


sasa311
veterán

Ez azért büntet...

egy pofon a szarnak :DD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8604) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Ma 2-kor megléptem a 69-et jeee:DHa hazaérek lehet gyűjtök még egy kis xp-t, de várhatóan legkésőbb szerdára meglesz a 70.Csak azt nem tudom, hogy honorból elöbb fegyvert vegyem meg vagy a 3-ik setet, bár fegyverre kell még egy kicsi:)

(#8605) Ptech válasza Bencus88 (#8604) üzenetére


Ptech
őstag

Ha megfogadod a tanácsom a fegyvert veszed ki. Sokkal többet dob ugynis a sebzéseden, mint bármilyen másik item amit lecserélnél.

(#8606) whitezo88


whitezo88
nagyúr

frissítettem ma Oment és nem bírom előhozni, be van kapcsolva de olyan mintha nem is lenne... eléggé idegesítő...

(#8607) steveetm


steveetm
őstag

Eddig anetheron és najentus down mára:)
Üdv.: steveetm

(#8608) Luos válasza whitezo88 (#8606) üzenetére


Luos
tag

szerintem /omen toggle

(#8609) whitezo88 válasza Luos (#8608) üzenetére


whitezo88
nagyúr

orly? első gondolatom volt. nem tudom miért nem megy...

(#8610) steveetm válasza steveetm (#8607) üzenetére


steveetm
őstag

és supremus is down elsőre:)
Üdv.: steveetm

(#8611) sasa311 válasza steveetm (#8610) üzenetére


sasa311
veterán

és akama is lenn lesz másodikra, ha még mindig bugos :DDD ;]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8612) steveetm válasza sasa311 (#8611) üzenetére


steveetm
őstag

áh, de az már nem ma, raidend:) elég volt ez mára bőven, így is messze túlteljesítettük magunkat sztem:)
Üdv.: steveetm

(#8613) Wolverine válasza Wolverine (#8582) üzenetére


Wolverine
félisten

Módosítok: általában nem vagyok online hétköznap, csak péntek-szombat-vasárnap. (így még altozni sem lehet rendesen :((()

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8614) Ptech válasza sasa311 (#8611) üzenetére


Ptech
őstag

Már nem bugos, de még így sem nehéz :)

(#8615) Bencus88 válasza Ptech (#8605) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Szerintem megfogadom köszi :R

(#8616) Wolverine válasza steveetm (#8612) üzenetére


Wolverine
félisten

Hmm, tippelek: LokNarad :DDD (oké, én írom a wow.hu fórumában a listát, így egyszerű :D)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8617) whitezo88 válasza steveetm (#8612) üzenetére


whitezo88
nagyúr

miért nem kaz'rogal-ra mentetek anetheron után amúgy? :U

(#8618) steveetm válasza whitezo88 (#8617) üzenetére


steveetm
őstag

Nem tom, talán oda kell shadowres, az meg kb még senkinek nincs kiütve.
De BT jobban bejött most, ott még sose voltunk:)
Üdv.: steveetm

(#8619) steveetm válasza Wolverine (#8616) üzenetére


steveetm
őstag

ja, stimmel:)
Üdv.: steveetm

(#8620) animatrix11


animatrix11
őstag

üdv

Most tudom hogy mindjárt fognak repülni a kövek, de én kipróbáltam a wow-ot ,de tört szerveren! Miért irom ezt be? mert nem akartam költeni olyan dolgora ami nem biztos hogy teszik, de mert megtetszettt a játék, és már 8k körül megkapnám a játékot kiegészitővel együtt kéthavonta meg a 8 rugó kibirható, hogy olyan serveren játszak ami nincs te bugokkal, és találkozom emberekkel és nem az van hogy nagy ritkán összeuttok valakivel, egészen türhetően fejlődtem ahoz képest , hogy kb 2 naponta tudok vele játszani 3 órát, mondom akkor be a boltba és megveszem a cuccot, de egy bökkenő van amin nagyon gondolkozom, kiderült hogy a tört szerveren az monsztákért 1,5x, a questekért 2,5x szorzóval kapom az xp, azért annyira nem fejlődtem jól és ezek után monjuk egy küldetésért 2500 tp helyett csak 1000-et kapok?

Tulképpen arra akarok kilyukadni, hogy mennyire gyors a fejlődés? mert nincs időm napi 5-8 órát (irigylem akinek van :W ) játszani

ha ez a hsz nagyon nem ide való kérem az egyik modi törölje

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#8621) mobal válasza animatrix11 (#8620) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

nemgyors. nem kell tört van eu trial. azzal sztem kezd előröl ha tetszik vedd meg. min 70 12 nap played. 60 az meg olyan 7 nap körüli.sztem tetszeni fog és mikor fejlödtem én sem toltam napi 5 órát :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#8622) Ptech válasza animatrix11 (#8620) üzenetére


Ptech
őstag

Akkor mindent meg lehet szépen kapni, láttam már olyan szervert is ahol Illidan lootot lehetett vendortól venni, meg full Tier 6-ot, csak játékélményt nem, mert az csak eredetin van.

(#8623) whitezo88 válasza steveetm (#8618) üzenetére


whitezo88
nagyúr

kazrogalra bőven elég a buff + karabor medál.
két dolog kell oda: dps és aki nem lock, annak cdre kell innia a manapotit.

(#8624) steveetm válasza Ptech (#8622) üzenetére


steveetm
őstag

illidanról meg törtről most eszembejutott, pár napja voltam havernál, 15en álltak illidan elött, ő shadowpap, healcuccba öltözve. Letöltött egy progit amit beállít, hogy x másodpercenként klikkeljen egy balgombot, bekapcs, vissza wow, tankot kitargetel, egér rávisz lesser heal-re, és 75 manából 1600as heal, aztán 20 perc afk után kb már le is ment.
:D:D:D:D:D
Üdv.: steveetm

(#8625) Bencus88


Bencus88
nagyúr

14 bar a 70-ig:)Hazaérek és gyúrok rá ha ma nem is, de holnapra meglesz

(#8626) arpi6k válasza Ptech (#8622) üzenetére


arpi6k
addikt

Elég szánalmas az ilyen... :(

Intel & ATI

(#8627) Ptech válasza steveetm (#8624) üzenetére


Ptech
őstag

Lál, az igen, Illidan farmbot? :DDD

(#8628) animatrix11 válasza mobal (#8621) üzenetére


animatrix11
őstag

a trialt hogyan lehet kipróbálni? elvileg akinek megvan az eredeti annak 10 nap ingyen gém van benne, vagy lehet leszedni demót valahonnan?

"min 70 12 nap played. 60 az meg olyan 7 nap körüli"
azt most valahogy nem vágom :F

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#8629) steveetm válasza Ptech (#8627) üzenetére


steveetm
őstag

ja, illidan két fős boss, csak nem jöttek még rá erre:D
15en is azért voltak mer hogy raid, és hát hogymáshogy. Autoattackon kívül mást nem tud:D
Üdv.: steveetm

(#8630) Viktor77 válasza animatrix11 (#8628) üzenetére


Viktor77
titán

Az #1-esben van link a trialhoz.

A 12 nap played, illetve a 7 nap played az ennyiszer 24 órát tiszta játékidőt jelent.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8631) animatrix11 válasza Viktor77 (#8630) üzenetére


animatrix11
őstag

thx

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#8632) animatrix11


animatrix11
őstag

milyen szerverre menjek fel ahol van sok magyar?

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#8633) Wolverine válasza animatrix11 (#8632) üzenetére


Wolverine
félisten

Nézd meg a wow.hu fórumát; amelyik szervernek kiemelt topicja van, ott vannak szépen. (plusz még a Twisting Nether, főleg horda oldalon)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8634) Jarlaxle


Jarlaxle
senior tag

Kalecgos down by Public Enemy@EU PvP PTR. ;) Tegnap este elfeküdt a kicsike. pár óra tryolás után.

(#8635) ciao válasza Jarlaxle (#8634) üzenetére


ciao
senior tag

grat, tegnap PvE PTR-en 220as sor volt :O

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#8636) sasa311 válasza animatrix11 (#8628) üzenetére


sasa311
veterán

Azért szerintem a 12D played még egy "kezdőnek" is sok, lvl 70et kb 8nap played ki lehet tolni, hogyha van egy minimláis rutinod ilyen jellegű játékokban.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8637) Wolverine válasza Jarlaxle (#8634) üzenetére


Wolverine
félisten

És ahogy olvastam, a Nihilum előtt :DDD Szép volt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8638) dilipok válasza sasa311 (#8636) üzenetére


dilipok
veterán

sztem meg aki szépen nyugodtan napi pár órát játszik, megnézi a dolgokat, eljár instázni, annak úgy kb 10-12 körül lesz mire meglesz. Nekem elég sok lett mire annó 60as lettem. Mondjuk nem is rohantam :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#8639) sasa311 válasza Wolverine (#8637) üzenetére


sasa311
veterán

Nihilum szerintem direkt nem is nagyon baszkódik PTR-el, úgy vannak vele, hogy majd ha megnyílt az út az utolsó bossig, akkor majd felmennek, egy este beverik odáig az utat, (annak tudatában, hogy mivel már 4-5 guild leverte őket úgyis lesz taxuk, így kb 3 pullból meglesz minden boss) az utolsó boss úgyis bugos lesz, de majd pofonverik oszt' annyi :DDD

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8640) Wolverine


Wolverine
félisten

Ahogy elnéztem az új badge-es cuccok árait, a Blizz azért tett róla, hogy ne legyen minden pistikének T6 szintű fegyvere :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8641) sasa311 válasza Wolverine (#8640) üzenetére


sasa311
veterán

na mert 150 badge?
Egy full karazhan 22 badge + mondjuk minden este megcsinálja haverokkal a daily heroicot (az 5 vagy 6?).
2,5 hét alatt megvan. imba epic. :U
Ha neadjisten nem azért nem raidel 25 ment mert nub hanem mert nincs guildje hozzá, de van benne 10 annyira életképes egyén, hogy még ZA-ban is ténykednek, akkor 2 hét se kell hozzá.

[ Szerkesztve ]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8642) Wolverine válasza sasa311 (#8641) üzenetére


Wolverine
félisten

Daily heroic: +2 badge az instából alapból esőn kívül, ha jól emlékszem (arról gőzöm sincs, ez összesen mennyi :U heroicban egyáltalán nem voltam, instás dailyt pláne nem csináltam). A full Karazhanhoz meg kell az a 9 ember még. :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8643) Ptech válasza Wolverine (#8640) üzenetére


Ptech
őstag

Há nemtom, ilyen szintű PvE gear szerintem nem azon kellene hogy múljon hogy van-e segge az ürgének hozzá. Valójában nem értem hogy kinek szánja ezeket a lootokat a Blizz.
Tegyük fel hogy egy guild elakad egy bossnál, legyen az mondjuk Vashj vagy Kael. Na most Ezek a lootok nem fogják helyettük megölni a bosst, ergo nem számít semmit hogy van-e ilyen cuccuk vagy nincs, az esetek 90%-ában nem gear miat wipeol rajtuk senki, hanem nincs elég csapatmunka/nem ismerik még a fightot. Na most ezen az új imba gear nem fog segíteni. Akkor meg minek is? Hogy ki lehessen hagyni SSC/TK-t? Mire kell annak a T6 szintű PvE gear aki láthatólag nem foglalkozik PvE-vel komolyan?

2.4 egyre inkább 'keep them playing' patchnek látszik, olyan mint TBC előtt volt a HWL gear honorért. Mindenki tudta, hogy szinte felesleges az a bazi nagy grind, mert Outlanden az első quest rewardok überimbák lesznek (ami így is lett) mégis mindenki honort farmolt és leállt a raideléssel meg minden mással.
Na most van aki erre azt mondta nekem, hogy azért kell ez a gear, hogy felhozzák a nem raidelők gearjét is WotLK előtt egy szintre. De miért is, ha majd ott is überimbák lesznek a quest rewardok, meg ne mondja nekem senki, hogy questelgetni nem lehet akár zöldekben is, arról nem is beszélve, hogy a kezdő gear elég keveset fog számítani a +10 elérhető szint miatt...
Altoknak talán jó lenne, ha hajlandó lennék szétgrindolni az agyam 500 badge-ért, de nem igazán vagyok rá kapható.

(#8644) sasa311 válasza Wolverine (#8642) üzenetére


sasa311
veterán

Én is csak ezt tudom rá mondani:
Minek valakinek T6 (igen T6, mind highend) szintű gear, hogyha annyira nem PVE-zik, hogy nincs még 9 ember akivel egy karazhant lenyomhatna? :U

ez a tartsuk az utolsó kazsuált is a játékban a lilával peccs.

Amúgy szvsz mostmár SSC/Tk úgy ahogy van skippelhető a a francba (illetve lesz a peccsel)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8645) whitezo88


whitezo88
nagyúr

a gear csak megkönnyíti a bossfgtot, semmi más.

(#8646) Wolverine válasza sasa311 (#8644) üzenetére


Wolverine
félisten

Egyetértek; engem zavar is, akármilyen casual vagyok. (igazából már az SSC/TK attunement eltörlése is zavart)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8647) whitezo88


whitezo88
nagyúr

mitől van az, h RoS-on a rugók 80% feletti dodgeal folyton bekapják enrage alatt a damaget? nem 1x nem 2xm hanem folyton beledöglenek....

[ Szerkesztve ]

(#8648) sasa311 válasza whitezo88 (#8647) üzenetére


sasa311
veterán

mert nullára húzza a defet, ami durván csökkenti a dodge-t és parryt is.

Amúgy meg unluck. Go sub, ghostly strike + dupla evasion ftw :))

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#8649) Bencus88


Bencus88
nagyúr

És igeeeeeeeeeeeeeeeeen
Nem nyilatkozok a képek magukért beszélnek:)8 óra kockulás után végre sikerült:)
egyik legszebb pillanat az életembe:)
Ez már 2 gladi setbe:)

(#8650) whitezo88 válasza sasa311 (#8648) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hát most inkább a mindenki beállós + low hpn kiállós taktik megy, így 2 enrage alatt megyünk át p2be. így össze is jönnek jó tryok itt is csak azon mnt el h szinte összes deadent leszakították pedig minden reflectelni kell.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.