Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Ez a topik a World of Warcraft világát érintő kérdésekkel, történetekkel és beszámolókkal foglalkozik.
Hivatalos rendszerkövetelmények WoW-hoz
Blizzard által támogatott videokártyák listája
Prohardveres, Blizzard in game Community
WoW Token goldárfolyama

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7601) szepi79 válasza steveetm (#7600) üzenetére


szepi79
őstag

nekem az gyanús kurvára, hogy a death coil horror effect-jének a növelése a destró fában van, pedig a DC az igencsak aff spell. és igazából oda is lenne értelme berakni (mivel ez PVP változtatás), elvégre az aff ág van a leggyengébb védelemmel felszerelve.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#7602) Gerikefg


Gerikefg
csendes tag

Hol lehet letolni patcheket a jatekhoz a legelso patcheket mert nekem 1.4.0 van :O HELP :))

(#7603) mobal


mobal
MODERÁTOR

Egész imba kis talent ez :D ~ 600 DPS volt G5 ös questben. Joleszez érzem :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#7604) DrGonzo22 válasza Ptech (#7597) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Szerintem abból, amit leírtam már világos, de leírhatom mégegyszer, ha be lehet gyorsítani az a-d billentyűket, értelmetlenné válik az egérrel való fordulás, és a hotkey használat.

Trinity Bars 2-re valaki?

(#7605) Ptech válasza Gerikefg (#7602) üzenetére


Ptech
őstag

Ez pl egy nagyszerű oldal: http://a.wirebrain.de/wow/

(Pola, esetleg hozzá is csaphatnád az első hsz-hez)

DrGonzo: gyors lehet hogy lenne (bár nem tudom meg lehet-e egyáltalán oldani) de pontos tuti nem. Persze csináld úgy ahogy jólesik :)

[ Szerkesztve ]

(#7606) steveetm válasza szepi79 (#7601) üzenetére


steveetm
őstag

ebben semmi gyanus nincs, mer hogy 99%a fake az tuti, ami nekem tetszik benne, hogy van pár jó 5let.
Üdv.: steveetm

(#7607) steveetm válasza DrGonzo22 (#7604) üzenetére


steveetm
őstag

sztem abból amit leírtunk már világos, de leírhatjuk még1x, billentyűvel sose tudsz oan gyorsan és (figyelj!) pontosan pozicionálni, mint egérrel. soha. halott az 5let is.
Üdv.: steveetm

(#7608) Wolverine válasza DrGonzo22 (#7604) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem lehet gyorsítani a billel fordulást.

2.4-es patchnote: abból érzem fake-nek, hogy feral druida talentet akarna Int-re építeni... ami feral cuccon nincs. (na meg a backpack átalakítása ebben a formában eléggé idióta dolog lenne, bár állítólag tervezik a reformját...) A többi részlet áttanulmányozásához kicsit nagyobb odafigyelés kellene, mint amire melóból képes vagyok...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7609) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Betehetnék egyik patch-be, hogy meg lehetne tanulni a hordás nyelvet. Utána lehetne dumcsizni velük, vagy csak elküldeni az anyjába ha megölt. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7610) SzlobiG válasza Vistaboy (#7609) üzenetére


SzlobiG
félisten

"elküldeni az anyjába ha megölt" Nahát pont ezért nem lehet sztem.:DD

(#7611) Ptech válasza Vistaboy (#7609) üzenetére


Ptech
őstag

Pont ezért vették ki, gg.

(#7612) sasa311 válasza Ptech (#7611) üzenetére


sasa311
veterán

hú, pedig mit kapnának tőlem a gnómok muahhaha ;] :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7613) DrGonzo22 válasza steveetm (#7607) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Ezzel, mint Dragon's Breath-t használó firemage ( [link] a karakterem egyébként megfelelő áron eladó) végképp nem tudok egyetérteni, ugyanis az egerrél való furdulás csak akkor pontos, ha közben előre is haladsz, különben a karaktered kicsit mindig lemarad a fordulással (úgy 2-3mp-et, sőt van amikor végleg megáll a forgásban, és egy jó 45 fokkal odébb néz!) és arra lövi ki a spell-t, amerre ő néz, nem pedig arra, amerre a játékos (elvileg a kettőnek a jobb egér klikk forgás esetén egybe kellene esnie, de hát nem esik egybe, csak akkor, ha közben előre is mozog a karakter). Járkálva dranongt fújni pedig gyakran nehezebb, mint a-d és klikk a spellre... Szóval nekem mindenképpen pontosságban is előrébb lenne egy gyorsított a-d, hiszen ilyenkor egybeesik a karaktered iránya, amerre ki fogja fújni a dragon's breath-t, ill. az az irány, amerre én, mint játékos nézek (vagy ha másik opciót választom, nem kell előre mozogni, ami szintén nem éppen a pontosság oldalán áll). Igazából frostként semmi bajom nem volt az egeres fordulással, egy amúgy is halálra lassított targetot nem volt nagy művészet eltalálni a cone of colddal, na de ez az új build már kicsit más, ennek kiküszöbölésére gondoltam h gyorsított a-d + spellek action bar-ról.

Trinity Bars 2.0-t senki nem használ, mert sajnos még mindig nem sikerült beállítanom:( ?

(#7614) szepi79 válasza DrGonzo22 (#7613) üzenetére


szepi79
őstag

pedig kis gyakorlással könnyen elsajátitható, hogy mennyivel kell "túlvinni" az egeret a forduláshoz; ezzel szemben nem hiszem, hogy egy rajtad "átsuhanó" rugó után tudnál fordulni billentyűvel.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#7615) DrGonzo22 válasza szepi79 (#7614) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Ha ugyanolyan sebességgel lehetne a-d-vel fordulni, már miért ne?

(#7616) anxius


anxius
aktív tag

Megvan a lvl44,voltam ZFben,bár a mojo maskot elneedelték előlem,de qből meglett a Trinket.Kezdtem Arathoron egy Tauren Druidot,párhuzamosan tolom majd:).Van valaki arathoron?Jólenne néha vkivel talizni is néha:D

(#7617) arpi6k


arpi6k
addikt

[link]:)

Intel & ATI

(#7618) steveetm válasza DrGonzo22 (#7615) üzenetére


steveetm
őstag

lol, remélem ezt te sem gondolod komolyan:D

más:
[link]
vééégre, kidobta ez a nyomi, lehet lesz egy kis ugrás a vagyonomban^^

Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#7619) DrGonzo22 válasza steveetm (#7618) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Látom Te is mélyen megértetted, amit leírtam.

(#7620) steveetm válasza DrGonzo22 (#7619) üzenetére


steveetm
őstag

az a baj, hogy értem:D
Üdv.: steveetm

(#7621) whitezo88


whitezo88
nagyúr

skillzsákok a'la Conflict 30%tól 3 dps élt: [link]

(#7622) Luos válasza DrGonzo22 (#7619) üzenetére


Luos
tag

En is dragon breathelő fire mage vagyok, es ahhoz kepest hogy froston fejlődtem szerintem elég könnyü :) nem vagom amugy minek allnal meg egy magel, ha mar ugyis instantokat kasztolsz nyugottan lehet futkorászni körbe körbe :) (en legalabbis ezt szeretem benne..szoltak is mar aoe közben hogy ne ugraljak ide oda..)

(#7623) DrGonzo22 válasza Luos (#7622) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Itt nem arról van szó, hogy meg akarok-e állni, hanem arról, hogy nem állhatok meg, ha pontosan akarom kirakni a db-t (pvp-ben).

(#7624) steveetm válasza DrGonzo22 (#7623) üzenetére


steveetm
őstag

huha, akkor itt valami most bugos a logikádban, mert eddig az volt a baj hogy egér csak addig pontos, ameddig előre vagy hátra mész fordulás közben(==mozogsz). Na most akkor ha nem szabad megállnod a-d skillel sem, akkor mozognod kell, mozognod meg forgás közben vagy előre vagy hátra tudsz, szal áruld már el a titkot, hogy csinálod hogy a-d, de nem állsz meg, de ez jobb mint ha egérrel nem állnál meg:D
Ja és a nonplusz ultra, a-d és klikk, tényleg egyszerübb mint egy hotkey:D
Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#7625) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Stance váltáshoz van valami gyorsgomb, vagy tudnátok irni egy makrót?

(#7626) Luos válasza (Kolombusz) (#7625) üzenetére


Luos
tag

szerintem lehet bindenli, asszem vmi special bar nak vagy minek hivják (hasonló mint a pet bar, talán class bar? )

amugy [link]

(#7627) SzlobiG válasza arpi6k (#7617) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ázsia: >5,5 millió

Ezt nem gondoltam volna, hogy ott tolják a legtöbben, de végül is a sok kínai meg japán...:D

(#7628) sasa311 válasza whitezo88 (#7621) üzenetére


sasa311
veterán

pedig amíg van tank komoly tehetséget igényel a ranged dps számára, hogy kihaljon :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7629) whitezo88 válasza sasa311 (#7628) üzenetére


whitezo88
nagyúr

csak simán faszlámák és nem bírnak járni.
3.ra mikor lement végre tök simán, zsinórban 3x rakta alám a vulkánt (rámrakja-kiugrok-rámrakja stb), a 3nál csak azért éltem túl 300 hpval mert resisteltem 1000-t :D és túléltem...

[ Szerkesztve ]

(#7630) DrGonzo22 válasza steveetm (#7624) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Már ezt is off-topic-ként válaszolom meg.
Kíméletlenül félreértetted, amit írtam, olvasd át még egyszer, ha nem érted lendülj túl rajta, nem érdekes, ha nem érted meg, mert úgysincs add-on a-d gyorsításra, így az egész elképzelésem tárgytalan. Tehát, ha megérted, hogy mit akartam kihozni a játékból, azzal se mész semmire, mert kivitelezhetetlen (sajnos, mert komoly előnyökkel járt volna...).

A trinity bars 2.0 beállításokra még mindig él a kérdésem.

(#7631) szepi79 válasza DrGonzo22 (#7615) üzenetére


szepi79
őstag

Ha ugyanolyan sebességgel lehetne a-d-vel fordulni, már miért ne?

1. de nem lehet.
2. az egérrel egész egyszerű a fordulás sebességét szabályozni. billentyűzettel meg k***a nehéz, sok gyakorlást igényelne. meg bonyolult lenne.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#7632) Wolverine válasza Luos (#7626) üzenetére


Wolverine
félisten

Stancebarnak hívják és emlékeim szerint nincs a keybindingsben. (viszont makrózható a stanceváltás)

szerk: #7630-ra: segítenék, de sosem használtam a TrinityBarst, még kipróbálásra sem. Addonletöltő oldalakon nézz szét a hozzászólások között, hátha bugos; illetve ásd magad bele a beállításaiba, hátha valami kimaradt... legrosszabb esetben válts Bartender3-ra vagy Bongosra.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7633) DrGonzo22 válasza szepi79 (#7631) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Na jó, akkor összefoglalom, hogyan lehet mozogni a wow-ban:

1/a. wasd mindenre, egérrel target, spellek módszer: kezdő wow játékos módszere, alapban ez adja magát, pve-re tökéletesen meg is felel (pláne ha vlki mondjuk mage-et játszik:) ) egyszerű kezelni, gyors, 1,5sec global cd alatt bőven van idő egyik spelltől eljutni a másikig, azokat a spelleket, amelyet nem triggerelik a gcd-t érdemes úgyus macro-val használni pl. pom-pyro. Hátrányai pvp-ban gyakorlatilag használhatatlan az a-d-vel való rendkívül lassú fordulás miatt (talán egy wlock, v egy priest azonban még így is komoly eredményeket érhet el)

1/b. wasd-al mozog a játékos, de időnyereség miatt Tab-bal targetol, és egérrel csak a spelleket rakja ki. Elsőre jobb módszernek tűnik, mint az előző, hiszen az egérrel így sokkal folyamatosabban lehet spelleket kirakni, azonban gyorsan belátható, hogy ha az illatő nem használ targeting macro-kat, vagy addon-okat, akkor sokkal rosszabb, pl. Tab-bal egy év amíg megtargetolsz egy olyan huntert, akinek belefutottál a kígyós csapdájába...

2. az ún. pro módszer (aminek nem mindenben jobb, mint a fenti kettő, erre próbáltam volna eddig is felhívni a figyelmet, és ezért is kerestem az a-d sebességmódosító addon-t)
w megtartva, a többi akár mehet hotkey-nek, mozgás az egér bal gombjának megnyomásával történik, nézetváltás a gomb felengedésével. Spelleket egérrel csak akkor lehet kirakni, ha visszaváltunk wasd mozgásra, ezt pedig el akarjuk kerülni, hiszen olyan lassú, hogy azalatt 6-szor megölnek, beszakítják a cast-ot... Itt jönnek a képbe a hotkey-k, amikre egyébként az égvilágon semmi szükség nem lenne, hiszen, aki a 1,5sec-es gcd alatt nem tudja az egerét elvinni az egyik spelltől a másikig az valószínűleg nem fog komoly pvp sikereket elérni amúgy sem...
A combat-ban használt spelljeinket, macro-inkat tehát hotkey-kre kell raknunk, valamint az összes smart target macronkat is, vagy addon is, hiszen a Tab nem éppen alaklmas a zökkenűmentes targetolásra, egérrel meg mozognunk kell, így azzal nem elvégezhető a targetolás.
Most persze úgy tűnik, hogy minden a lehető legjobb, pedig korántsincs így. Ha egy helyben akarunk fordulni, bizony így is nagy gondban vagyunk, ugyanis hiába nyomjuk le a jobb egérgombot a karakterünk csak késéssel, sőt lesz eset amikor sehogyan sem fog belefordulni a mi nézőpontunkba, 45 fokos eltérés is igen gyakori! ez az említett Dragon's Breath spellnél pedig azzal egyenlő, hogy a spell mellé fog menni (ice lance spam-hez bővel elég). Tehát ha azt akarjuk, hogy a mi, és a karakterünk tengelye egybe essen, akkor folyamatosan mozgásban kell lennünk (hiszen ekkor valóban mindig arra néz a karakter, amerre mi), ez pedig egyértelműen egy súlyos kényszer, ami bekorlátoz, és nehezíti bizonyos spellekkel a találatot (most persze lehet erre azt felelni, hogy be kell tanulni, de ez nem ellenérv, hiszen szélben is meg lehet tanulni íjjal, pontosan lőni, de nem hiszem, hogy egyetlen íjász is azt mondaná, hogy persze a szél nem nehezíti a célzást, hiszen bele lehet tanulni...). Emellett még az sem mellékes, hogy a targetokat valamikor fel kell venni focus-ba..., ezt szituációtól függően tehetjük a Tab-bal, vagy az egérrel, bár mostanában hallottam, hogy van olyan aréna addon, ami eleve betölti az ellenségeket, és ehhez ráadásul még hotkey-ket is lehet társítani (kb. cheat kategória egy ilyen addon nélkül játszó team-mel szemben, de ebbe ne menjünk bele, elvileg bárki letöltheti, és használhatja), így ez a hátrány az arénában (és duelben, mivel ott többnyire elég a Tab) elesik. Tehát lesz egy olyan szakasz, amikor wasd-al avgyunk kénytelenek mozogni, vagy Tab-bal targetolni...
Ezekből remélem már érthető, hogy a hotkey használat messze nem annyira felhőtlen dolog, mint elsőre tűnik, sőt bizonyos classok-nak kifejezetten hátrány az 1/a-hoz képest (pláne, hogy vannak olyan action bar-ok, mint a trinity, amivel egészen közel esik egymáshoz a spell, és a targetolás, így pedig lerövidül idő, és nő a targetolás pontossága).

3. általam elképzelt mozgás, targetolás, spellhasználat: wasd-dal mozgás q-e oldalazás, egy olyan addon segítségével, ami az a-d fordulást meggyorsítja, hiszen ez az igazi gynege pontja. Spellhasználat egérrel trinity bars-hoz hasonló addon-nal, így a (1.) targetolást (azok felvételét focusba...) intézhetjük a sokkal pontosabb, és gyorsabb egérről (nincs Tab kényszer, ami nyilván nem mindig azt teszi target-tá amit akartunk). (2.) nem kell folyamatosan mozognunk a pontosság érdekében, gyorsan, pontosan tudunk fordulni álló helyzetből is. (3.) a dinamikus egér spell-target kombinációval az aktuális helyzethez igazodva bárkire könnyen tehetűnk ki spellt az aktuális target-ünkön, és focus-unkon kívül is, amennyiben az a látómezőnkben van, anékül, hogy ez belezavarna a mozgás irányításunkba (az említett aréna addon-ok mondjuk ezt elvileg megoldják a 2-es módszer esetén is, duel-ben elég a focustarget, targetfocus kombináció, bg-ken viszont igen komoly előny!)

Az az érved, hogy a billentyűzettel nehéz lenne megtanulni a fordulás sebességének szabályozását félreértésből adódik, mert a billentyűzettel nem lehet szabályozni a 3-as módszer szerinti fordulást sem, ám erre nem is lenne szükség. Játszottam olyan flash-játékot, amiben egy a-d-re irtó gyorsan forduló katonát kellett irányítani, baromira könnyen meg lehetett szokni, és nagyon kézre állt.

Ha ezek után is vannak érveid, amelyek szerint a 2-es módszer jobb, mint - a sajnos úgy néz ki nem megvalósítható - 3-as, akkor szívesen várom őket, tényleg érdekel a téma, ill. az, hgy ki hogyan mozog, targetol, és castol a wow-ban (elsősorban pvp-ben).

(#7634) DrGonzo22 válasza Wolverine (#7632) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Ok, köszi, csak azért csodálkozom, emrt elvileg ez a legnépszerűbb bar-ok egyike:) Bartender3-al meg lehet csinálni, hogy a spell bar-okat (vízszintes rendezésben) egymásra halmozom (egy téglalap lesz az eredmény), és ezeket a képernyő bármely részére helyezhetem?

(#7635) Wolverine válasza DrGonzo22 (#7634) üzenetére


Wolverine
félisten

Ofkorz. Ilyet a BT3 és a Bongos is tud.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#7636) DrGonzo22 válasza Wolverine (#7635) üzenetére


DrGonzo22
őstag

Ok,köszi, ha kell benne vlmi segítség, újra jelentkezem:)

(#7637) sasa311 válasza DrGonzo22 (#7633) üzenetére


sasa311
veterán

Már nem azért, de a wow alapból A és D vel nem jobbra / balra oldalazik? Legalábbis nekem így van.
Azt meg el se tudom képzelni, hogy akár milyen állítással a fordulás gyorsabb és pontosabb lehetne, mint az egér.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#7638) nak0n


nak0n
aktív tag

Szerintetek 2.4-gyel jönnek új badge-es cuccok? Mert megint, már sokadszorra van vagy 100 badge-em, és nem tudom hova rakni őket, gondolkodom hogy netherre váltom és elkovácsolom.

(#7639) DrGonzo22 válasza sasa311 (#7637) üzenetére


DrGonzo22
őstag

A-D természetesen nem az oldalazás, hanem a balra-jobbra. Q-E a két oldalazó. Amúgy elég felesleges volt átírni őket, mert jobb katt A-D már oldalazás, és azt úgyis nyomni kell, ha egérrel mozogsz... Szerintem elég érthetően leírtam, hogy miért lenne pontosabb, na mindegy.

(#7640) szepi79 válasza DrGonzo22 (#7633) üzenetére


szepi79
őstag

1/b. wasd-al mozog a játékos, de időnyereség miatt Tab-bal targetol, és egérrel csak a spelleket rakja ki.

lehet én vagyok a tapasztalatlan, de ilyet én még életemben nem hallottam. mármint hogy valaki igy használta volna az irányitást.

Itt jönnek a képbe a hotkey-k, amikre egyébként az égvilágon semmi szükség nem lenne, hiszen, aki a 1,5sec-es gcd alatt nem tudja az egerét elvinni az egyik spelltől a másikig az valószínűleg nem fog komoly pvp sikereket elérni amúgy sem...

hát nézd, sztem PVPben elég arra figyelni, hogy
a, az ellenfél mit csinál
b, az ellenfél felé legyek fordulva, vagy meneküljek előle, szal a saját mozgásomra
emellett még az egérrel is el kelljen találni azt a 25x25 pixel méretű ikont... lehet te über skilles vagy, nekem nem megy.

Ha ezek után is vannak érveid, amelyek szerint a 2-es módszer jobb, mint - a sajnos úgy néz ki nem megvalósítható - 3-as, akkor szívesen várom őket, tényleg érdekel a téma, ill. az, hgy ki hogyan mozog, targetol, és castol a wow-ban (elsősorban pvp-ben).

nekem idáig mindig kézreállt az egeres mozgás, még melee karakterrel is, akivel MINDIG az ellenfél felé kell fordulva legyél, nem csak castoláskor. A-D-t csak oldalazásra használtam.

a billentyűs-fordulós módszer: én azt hiszem, annál jobb érv nem kell, mint amit te is emlitettél, hogy nem megvalósitható.

[ Szerkesztve ]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#7641) LucifeI2 válasza DrGonzo22 (#7633) üzenetére


LucifeI2
őstag

"Itt jönnek a képbe a hotkey-k, amikre egyébként az égvilágon semmi szükség nem lenne, hiszen, aki a 1,5sec-es gcd alatt nem tudja az egerét elvinni az egyik spelltől a másikig az valószínűleg nem fog komoly pvp sikereket elérni amúgy sem..."

Nem sok közöd lehet a PvP-hez, ha ezt komolyan gondolod.

Az egész teóriád egy hatalmas baromság. A nállad tapasztalt "45 fokos eltérés", a lag miatt lehet, nem az egér miatt. Semmit nem fog változtatni, az hogy A-D-vel fordulsz. Gyakorlatilag egérrel akarsz a spellekre kattintani, targetelni és A-D-vel fordulni csak gyorsabban. Kivitelezhető, de bárki aki jól játszik és Hotkey-eket használ porig fog alázni.

Mond már el nekem légyszi, hogy te vakon is tudod-e kattintgatni a spelljeidet, miközbe átlátod az egész csatateret és persze azt is látod, hogy mit castol a targeted. Ne nevetess már az ilyen hülyeséggel. Te komoly PvP-t még nem láttál.

"hiszen ekkor valóban mindig arra néz a karakter, amerre mi"

Ez rohadtul nem így van. A bal gombbal, lehet forgatni csak a kamerát külön.

"Emellett még az sem mellékes, hogy a targetokat valamikor fel kell venni focus-ba..., ezt szituációtól függően tehetjük a Tab-bal, vagy az egérrel, bár mostanában hallottam, hogy van olyan aréna addon, ami eleve betölti az ellenségeket, és ehhez ráadásul még hotkey-ket is lehet társítani (kb. cheat kategória egy ilyen addon nélkül játszó team-mel szemben, de ebbe ne menjünk bele, elvileg bárki letöltheti, és használhatja)"

Igen, minden aréna játékos ezt használja. Tájékozott vagy a PvP témában. Focus-t kirakni, rettentő bonyolult egérrel targetelve és persze tabbal is. Tényleg ez nehezíti meg a játékot...

(#7642) steveetm válasza LucifeI2 (#7641) üzenetére


steveetm
őstag

baszkbaszki:D rájöttem miez a 45fokos eltérés:D:D:D
mikor egérrel fordulsz, amig tud a karakter oldalra nézni, csak a feje fordul, utána kezd a teste:DD

gonzo, de istenem, nézd már meg egyszer merre lövi szerencsétlen embered a dragonbreatht, képzeld a feje irányába fogja:D

jaj istenem, könnyem is kicsordult, ez annyira szép:D
a hotkeyes agymenésbe már bele se merek gondolni, sztem rövid távon belepusztulnék ma.

Üdv.: steveetm

[ Szerkesztve ]

(#7643) Nevar válasza DrGonzo22 (#7633) üzenetére


Nevar
aktív tag

Hacsak nem tudod vakon hogy hova kell klikkelned az action barjaidon egérrel, akkor komoly pvpben kb 10sec alatt véged. Action bart nézni "high end" pvp-ben = lose.

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#7644) nierthen válasza anxius (#7616) üzenetére


nierthen
tag

velem tslálkozhatsz :-D. bg-ken még agyon is vághatsz se perc alatt, ha megnősz...

Nierthen#2767

(#7645) nierthen válasza steveetm (#7618) üzenetére


nierthen
tag

GRAT. hát... garantált a vagyonosodás

Nierthen#2767

(#7646) LucifeI2 válasza steveetm (#7642) üzenetére


LucifeI2
őstag

Én erre nem is gondoltam. LOL :DDD

(#7647) Ptech válasza LucifeI2 (#7646) üzenetére


Ptech
őstag

Lál. Ha normálisan kezeli valaki az egeret (gyk: folyamatosan nyomni kell a jobb gombot, nem atomfizika) akkor nincs ilyen. Az egészet el lehet intézni egy frappáns 'L2P'-vel ;]

(#7648) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Tegnap szedtem vagy 160-170K-t és 53 megvan meg új staff új nadrág:)
3-szor voltam sunken temple-ben aludtam 5 órát:)
Az új staff questből van az 1-es boss dobja az itemet és un goroban tudtam beváltani elég komoly kis staff majd belinkelem ha megtalálom:)

(#7649) Nevar válasza Ptech (#7647) üzenetére


Nevar
aktív tag

Erről a billentyűvel fordulós témáról eszembe jutott a sajtreszelős mondás :DDD

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Bloodscalp&n=Nevar

(#7650) -conrad-


-conrad-
addikt

Azt hiszem, hogy nálam is véget ér a wow.. :(
Nagyon unalmas már, nem nyújt semmi újat.

Max. elteszem a karit hátha a WoTLK nyújt majd valami újat..

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  WoW avagy World of Warcraft -=MMORPG=- (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.