Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bypass|HUN

    tag

    Legyen egy más vélemény is, nekem eddig nem volt gondom a "kiskarizással", sőt, inkább jobb lett szerintem.
    Tegnap este 18.30-kor ültem le játszani, monk mist-el join, kb. 5 percen belül bent voltam. Level 24 közepe-háromnegyede felé jártam és aktív volt a rested is. Úgy 21.30-ig voltam online, ebbe benne volt a kiszaladok bagózni, gyors kaja, meg illemhely tárlatvezetés is, így belefért 6 dungeon. Level 31-es karival zártam a napot, a játékmenet pedig kifejezetten tetszett. A tank a státuszának megfelelően elöl (nem úgy mint korábban rush, és hol a tank, hátul), a dps-ek, még a (tisztelet a kivételnek) huntardok is szépen nyugodtan range távolságból a tank target-ét lőtték, igen fegyelmezett és átgondolt higgadt játéktempóban mentek le a fightok. Mivel csak 2 dungeont mentem ugyan azzal a team-el, a többi mind random volt, így nekem healer-ként, kifejezetten tetszett a játék. Nem mondom, hogy nem lett lassabb, de sokkal jobban szórakoztam mint a korábbi rush-rush-rush, és ha valaki valamit elbaxott akkor hülye low healer, azt jött a kick...:-) Mivel 110-es karim van alin és hordán is, így nekem teljesen belefér a kicsit lassabb, de minőségében jobb játékmenet a fejlődéshez. :K

    Az fps-el nekem nem volt észrevehető gondom, és a válaszidővel sem küzdöttem tegnap, viszont a velem egy realm-en lévő guildtársaim panaszkodtak, hogy Antorus raid szinte játszhatatlan... :(((

    Üdv: bypass

    "A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés