Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94601) Spet válasza akos3 (#94600) üzenetére


Spet
addikt

Milyen telefon, milyen rendszer?

(én mondjuk ajánlom a onedrive-ra való feltöltést wi-fi-n keresztül néha napi mentésre)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#94602) akos3 válasza Spet (#94601) üzenetére


akos3
addikt

win10

Lumia550

Eddig semmi gond nem volt, most kezdte el és 2 gépet se érzékel, de mindegyiken tölt. Olyan mintha vmi paranccsal meg lett volna adva neki h csak töltsön usb csatlakozáskor. Pedig a kábel az ereseti adatkábel (amivel eddig is használva volt)

(#94603) this is life válasza akos3 (#94602) üzenetére


this is life
Ármester

Az usb kabel rendben van ? Windows 10-hez az mtp driver telepitve van ? Ha nagyon nem menne a dolog akkor shareit a telefonra es gepre is wifin told at a kepeket,videokat ..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94604) akos3 válasza this is life (#94603) üzenetére


akos3
addikt

a kábel tuti jo

Mi az az mtp szerver? Tudsz ebben segíteni?
Én nem telepítetem eddig semmit se külön, mert egyből felismerte

szerk:

feltelepítettem az mtp szervert (itt is ezt ajánlották), újraindult a pc, de semmi változást nem látok.
Egyátalán mit kéne észlelni? Gépen win7 van.

[ Szerkesztve ]

(#94605) akos3 válasza akos3 (#94604) üzenetére


akos3
addikt

ja lehet nem is kellett volna ez az mtp driver mert a gépen win7 van.

de mi a szar törtétn?? eddig jo volt simán, most miértnem látja?? :O

Ó hogy rohadjon el, kikapcsoltam a telót és újra be, és most úgy tűnik látja :)

[ Szerkesztve ]

(#94606) zsoltzsolt válasza akos3 (#94605) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Képernyőzár fel van oldva?

(#94607) this is life válasza akos3 (#94605) üzenetére


this is life
Ármester

Az mtp driver a windows media player rakja fel ...
Nalad a pont zsoltzsolt. 😀

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94608) akos3 válasza this is life (#94607) üzenetére


akos3
addikt

hát nem tudom, én külön leszedtem egyet, de lehet h win10-hez volt, bár gond nélkül felment...nah mindegy remélem nem okoz galibát, hogy most fenn van valahol...

zsoltzsolt :)

(#94609) juuzer


juuzer
addikt

Akkor elengedem a témát elnézést :)

Hiányzott a rendsze, tudom, hogy szar és egy agyonromolt ksziaomival a világot is megválthatnám. De csak szerettem volna egy phone-t amin WP megy és Nokia. Ennyi :) a rendszer hátrányaival még mindig tisztában vagyok és voltam is mindig :)

Egyébként: S7 mikrolaggjai kb a TouchJizz launcher használatánál jönnek elő. A P9 meg néha kint felejti a billenytűzetet ha nyomok egy "home" - ot pl egy Messengerből és mint említettem, a kameránál ha pro módban felejtem és úgy indítom el vagy zárom be azt se tudja szegény, hogy merre van épp. Egyébként meg mindkét telefont szeretem, csak szeretnék picit nosztalgiázni is, ennyi :)

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#94610) spiderpig820 válasza juuzer (#94609) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

valahol vicces - de lehet, inkább szomorú - hogy egy WP topikban elnézést kell kérnie annak, aki WP-t szeretne venni, vagy annál szeretne maradni.

4B

(#94611) this is life válasza juuzer (#94609) üzenetére


this is life
Ármester

Ne engedd el , ha teged kiszolgal, megfelelo szamodra a rendszer , akkor egy 735 vagy egy 830 elfogadhato valasztas , jo aron hozza lehet jutni , sot egyre alacsonyabb aron. A korlatok ismereteben dontesz igy meglepetes nem er. De az x40,x50 szeriat kihagynam a kepbol ,az rs2/rs3 eleg rossz omen .

Van egy 52p itthon , ha gondolod ☺ illetve egy 820 screen crash hibaval (legyozte a gravitacio es egy kavics)

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94612) juuzer válasza spiderpig820 (#94610) üzenetére


juuzer
addikt

Szerintem is. Attól, mert anno a szívemhez nőtt a WP, nem szeretem, ha hülyének néznek. De ofkorsz bennem van a hiba.

This is life: köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#94613) ftc


ftc
nagyúr

En most neztem egy 950XL-t de 230EUR-t egy használt teloért sokallok..max 1 év garanciával....

Van még jövője a platformank? Vagy kezdjek keresgélni más vonalon.. sajnos Lumia 820-as akkuja kezdi megadni magát...

(#94614) this is life válasza ftc (#94613) üzenetére


this is life
Ármester

Jovoje nincs a plattformnak ,csak multja ... ha debrecenben jarsz tudok ajandekba adni egy 820 akksit...hmm ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94615) Pacee87


Pacee87
aktív tag

Sziasztok!

Kicsit az előző 60 x hozzászólásra is reagálva megosztanám az elmúlt 2 nap tapasztalatait 950-ről visszaállva 620-ra.

Döbbenetesnek tartom, hogy a 4 éves akkor is belépő szintűnek számító 620-on folyamatosabbak az animációk, mint a 950-en! Persze komótosabban csinál mindent, de folyamatos.
A 620-ba úgy ahogy van átpakoltam a 950-hez drága pénzen vásárolt UHS 3-as SD kártyák a kb. 2000 db fotóval és a szerencsétlen kis 620 gyorsabban csinál a galériában bélyegképeket belőle mint a 950.

Azért Microfostosék 8.1-en is igyekeznek rombolni. A moslék áruház app folyton hibát dobál, hogy nem érhető el az áruház és csak újraindítás segít rajta. 20 alkalmazás letöltéséhez 15-ször kellett újraindítanom szegényt.

(#94617) scyllarus válasza juuzer (#94609) üzenetére


scyllarus
veterán

A xiaomit már nem kell agyonromolni, pont ez a lényeg.
De a témaindító írásodban nem volt arról szó, hogy csak nosztalgiázásra kell a WP. Páran meg akartak óvni attól, hogy kidobd a pénzedet, mert ha csak ilyen telód lenne, az bizony az lenne, hiszen az okostelefonos funkciókat nem vagy korlátozottan kapnád meg annyi pénzért, amennyiért jó megoldást is vehetnél.Természetesen más platformok sem hibátlanok, de azért reálisan nézve elenyésző mennyiségű probléma van ott ehhez képest...
A te eseted más, akkor a 735-re szavazok én is.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#94618) karway válasza scyllarus (#94617) üzenetére


karway
csendes tag

sztem is jó választás a számára a 735 vagy újabb ameddig bírja a pénztárca, a kis kivárás talán megér neki annyit, és ha minden igaz jön az Andromeda OS :)

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Never Settle

(#94619) Ganz-[HUN]


Ganz-[HUN]
addikt

Hali!
Anyu vett magának egy új droidos telót. A régi viszont egy WP8.1-es készülék, és be van állítva, hogy szinkronizálja a contactokat a gmailbe. Viszont Google contactsban csak a gmailes emberek vannak, telszámok nincsnek. Hogy vigyem át, vagy szinkronizáljam őket felhőbe?

EDIT: Siker. CVS-ben megoldottam

[ Szerkesztve ]

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#94620) regnilreg


regnilreg
csendes tag

Sziasztok!

Egy éve váltottam Xiaomi MI4-re (a windowsra visszatérek, ha rühelleni kezdem a droidot), és nyomtam vele kb fél évet. Kétszer átraktam windowsra, valami botrány rossz rajta: 6 óra aksi idő max, akadás laggolás újra indulás. Utána úgy gondoltam váltok másik xiaomira (redmi note 4X), és kibírom még pár hónapig, mire a windows össze szedi magát (Szörfész fón vagy valami), de ahogy a hangulatból felmérem nem nagyon látni jövőt. Küldenek még frissítéseket, ha igen van benne köszönet? Lesz még valaha használható vindóz telefon a közeli jövőben? Ki mit hallott?

(#94621) this is life válasza regnilreg (#94620) üzenetére


this is life
Ármester

Jonnek meg frissitesek , de sok koszonet nincs benne , alapveto hibakat nem javitanak, vagy ha valamit javitanak helyette mast rontanak el . Jovoje nincs a w10m-nek a sir godor mar meg van asva , a windows 10 on arm ,illetve a surface olyan mint Columbo felesege , sokat van rola szo , de meg senki sem latta,talalkozott vele .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94622) scyllarus


scyllarus
veterán

Ja, meg az új mézesmadzag, az Andromeda OS..
Sajnos már hiteltelen az egész, ígéretek vannak, de valahogy nem valósulnak meg soha.
Pedig a 8.1 idején bíztam nagyon a jövőben.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#94623) this is life


this is life
Ármester

Az andromeda os es a w10m jovoje ???andromeda_os_a_microsoft_kinyirja_a_windows_10_mobile_platformot

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94624) Pearce válasza this is life (#94623) üzenetére


Pearce
aktív tag

Akkor már itt az eredeti cikk: [link]

Az mondjuk sejthető volt, hogy a jelenlegi készülékek nem fogják megkapni.

[ Szerkesztve ]

(#94625) this is life válasza Pearce (#94624) üzenetére


this is life
Ármester

A lenyeg az androbites irasban is benne van , ami nem mas mint

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94626) ftc válasza this is life (#94614) üzenetére


ftc
nagyúr

Arrafele nem igen járok, de azért köszi...szal irány Android vonal...

(#94627) this is life válasza ftc (#94626) üzenetére


this is life
Ármester

Sajnos vagy Android vagy iOS .
Az ms ezt is jól elqrta ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94628) ozirisz64


ozirisz64
újonc

Sziasztok! Nem vagyok informatikus, egyszerű windows phone felhasználóként írok (Lumia 950). A kérdésem, hogy tud-e valaki valami módot arra, hogy ne frissítsen a telefonom többet? (Illetve én választhassam meg, hogy mit frissítsen)
Minden egyes automatikus frissítés után kellemetlen meglepetések várnak (kellemes sosem, esetleg az, ha egy korábbi elszúrt funkció megjavul), most éppen az van, hogy a gépházban, ha éjszakára le akarom venni az sms-ek hangjelzését, akkor az "alkalmazások hangjelzéseinek kezelése" gombra nyomva a telefon igen sokszor lefagy, csak az újraindítás segít.
Elnézést, ha nyitott kapukat döngetek, visszaolvastam valameddig, de nem találtam megoldást.

(#94629) this is life válasza ozirisz64 (#94628) üzenetére


this is life
Ármester

Interop unlock és a registry átírása ,nem.tamogatott telefonra az x30 széria ilyen, a kevésbé drasztikus megoldás ,a belső tárhelyet töltsd fel mondjuk videókkal,hogy 600-700 meganal ne maradjon több szabad terület ,és akkor nem tud frissulni,a legbetegesebb módszer,ne engedd wifire csatlakozni.ezzel csak meg gátolni tudod a frissítéseket,válogatni nem tudsz köztük...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94630) ozirisz64 válasza this is life (#94629) üzenetére


ozirisz64
újonc

Köszönöm, elbabrálok vele. Amúgy nem tudom, hogyan lehetséges, de a wifit is leveszem éjszakára, hogy ne jöhessenek üzenetek ilyen módon sem. De aztán egyszercsak, amikor éppen be van kapcsolva a wifi, fogja magát és frissít. Még egyszer, köszi :)

(#94631) this is life válasza ozirisz64 (#94630) üzenetére


this is life
Ármester

Alapbeallitason ha kikapcsolódás a wifit magától újból bekapcsol x idő múlva ,ha ezt ki akarod küszöbölni akkor wifi kikapcsolás majd menj a wifi beállításaiba és állítsd át hogy soha ne kapcsolja vissza,ezen beállítás csak kikapcsolt wifi mellett érhető el.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94632) zsoltzsolt válasza this is life (#94623) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nem igazán mobil, de Ms ez is.
Nem ajánlott termék lett a Surface

(#94633) Ice_Man22 válasza zsoltzsolt (#94632) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Olvastam a hirt... Helyes!!!!

(#94634) this is life válasza zsoltzsolt (#94632) üzenetére


this is life
Ármester

Na ez koser a noname chuwi tabletem pedig mar lassan 2 eve huzza az igat (igaz volt egy akksi csere iden) de ezt laszamitva no problem ..
Gondolom a surface oem gyartoja, beszallitoja nincs a helyzet magaslatan..(rossz konstrukcio).

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94635) Ganz-[HUN] válasza this is life (#94634) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

talán foxconn? Az alkatrészek egy része samsung elméletileg.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#94636) Arpee78


Arpee78
senior tag

Lumia920+W10M

Az akku gyorsabban merül a szokottnál, az akkuhasználatnál a "keresés" van az élen, mikor én nem is használom, nincs is megnyitva. Be ragadt volna a háttérben? Hogy lehet kilőni? Újraindítás nem használt.

[ Szerkesztve ]

(#94637) dokee78


dokee78
félisten

Gyors help:
Windows Phoneon lévő névjegyzéket hogyan tudom exportálni,hogy Androidos telóra később tegyem?

(#94638) ΞΔGLΞ válasza dokee78 (#94637) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Gmail-re (is) szinkronizáld, ennél egyszerűbb már nem is lehetne.

-------------
(#94632) zsoltzsolt

Már a minőség sem játszik?

Van egy ilyen laposom (is), mondanom sem kell, hogy a másfél év alatt hányszor kellett újraindítani, installálni etc.. mert meghülyült volna, vagy valami egészen apró hibája lenne, vagy lett volna, de nincs és ennyi! Ha valamihez ért az apple, akkor az a stabilitás, felhasználóbarát kezelés, gyorsaság és a minőség, frankó frissítésekkel.. Bár a 2 éves garancia lejárta előtt úgyis lecserélem...

MACBOOK 15 RETINA i7 2.8GHZ 16GB PRO|

[ Szerkesztve ]

(#94639) this is life válasza dokee78 (#94637) üzenetére


this is life
Ármester

Vagy vallalati fiokkent adod hozza exchange activsync hasznalataval , es mindent az ms fiokba ment
igy legyenek kitoltve a fiok adatok , mert kuka robin a gyari kliens mast hasznal ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94640) dokee78


dokee78
félisten

Köszi közben kiderült másik Windowsra kellett azt meg megoldotta a gyári adatátvitel.

(#94641) ΞΔGLΞ válasza dokee78 (#94640) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A helyedben egy gmail-és címtárba is szinkronizálnám. Az a legbiztosabb és egy másik készüléken 1 perc alatt ott van minden kontaktod.

(#94642) betegphiu


betegphiu
senior tag

azért aki megvette az X3-at, azt (is) rendesen megszívatták. :W

(#94643) Cane válasza betegphiu (#94642) üzenetére


Cane
őstag

Miért?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#94644) zsoltzsolt válasza Cane (#94643) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Szerinted?

(#94645) this is life válasza Cane (#94643) üzenetére


this is life
Ármester

Mert olcsó volt és a support párját ritkitoan jó ,nem beszélve a rendszer időallosagarol ;]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94646) Pacee87 válasza this is life (#94645) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Pedig most az iponon kihagyhatatlan akcióban van a 2 hónappal ezelőtti árához képest! :C

(#94647) hroberto válasza Pacee87 (#94646) üzenetére


hroberto
veterán

Nem tudom elképzelni, hogy van olyan marha aki ezt ennyiért megveszi. :U

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#94648) k-adi válasza Pacee87 (#94646) üzenetére


k-adi
nagyúr

350 ezer ft????????? omg.... :Y

(#94649) karway válasza hroberto (#94647) üzenetére


karway
csendes tag

háát nem az app-bökködő droidoknak való ;]

Never Settle

(#94650) this is life válasza Pacee87 (#94646) üzenetére


this is life
Ármester

Nehogy vegyek egyet ,ennyiért ajándék ,az egyik vesemet megérné bealdozni.. :DDD
Van egy forumtarsunk akinek birtokában van egy ilyen neptelefon. Már pár hónapos korában egy frissitestol megnyuvadt a telefonja ,please insert DISC vagy hasonló szöveggel ..
Azért nagy szemetek vagyunk,itt korozunk mint a keselyuk a tetem felett... ;]

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.