Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46001) szaki26a válasza Steelers (#45999) üzenetére


szaki26a
aktív tag

Chronos Calendarban láttam névnapokat.

(#46002) SpongyaBob válasza savoo (#45990) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nálam sem történt semmi változás. Ugyanolyan mint volt..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#46003) confuser válasza Steelers (#45999) üzenetére


confuser
senior tag

Gyári naptárba:
http://mobilarena.hu/tema/re_minden_a_windows_phone_7-rol/hsz_20593-20593.html

(#46004) Dzsosy válasza SpongyaBob (#46002) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Nálam jelentősen gyorsabban indul. 😋

(#46005) Steelers válasza confuser (#46003) üzenetére


Steelers
senior tag

Az a link már nem működik,de azért köszi.

(#46006) confuser válasza Steelers (#46005) üzenetére


confuser
senior tag

Akkor keress egy másik ics kiterjesztésű magyar névnapnaptárt, és importáld azt. Vagy használj alternatív naptárt a Store-ból, soknál vannak beépítve névnapok... Találd fel magad:)

(#46007) Bukk900 válasza Steelers (#46005) üzenetére


Bukk900
őstag

Belépsz a live.com-on > naptár > importálás > betallozod a névnap.ics-t, naptár neve: névnapok és kész.

(#46008) spider23


spider23
aktív tag

Régebben 8.0-án lehetett menteni szavakat hogy utána ne kelljen begépelni végig hanem felajánlja üzenetírás közben. 8.1-en nem tudok hozzáadni a szavakat csak a régiek maradtak meg. Erre van valami megoldás? Vagy ezentúl erre nem lesz lehetőség? Az ok hogy még a swype sem megy magyar nyelven, de legalább a szavak hozzáadását ne vették volna ki belőle... :(

(#46009) Clemi


Clemi
veterán

Nem akarok offolni, de itt gondolom jobban idevágó megkérdezni. Az iphone 4/5 fülesek vezérlő gombjai működnek vajon a Nokia telefonokkal? Csak mert tök jó áron van például ez is ráadásul pont olyan "earpods" amit szeretnék. A másik aminél kikötöttem bár az majdnem 2x annyiba kerül, az Urbanista San Francisco. Ezt ismeri valaki?

(#46010) tony_snow


tony_snow
tag

Sziasztok!
Lumia 630. Magyar sim aktiv, 3g-re állítva, angol sim inaktivalva.
Este 11-kor 100% toltottsegnel levettem toltorol. Reggel 7-kor 64%-on volt a toltottseg. A két idő között hozza sem nyúltam.
Nem reg hasznalok wp-t, ez normalis?
Hogy tudom kideríteni mi eszi ennyire az aksit? A battery saver menupont alatt a recent battery usage-nel csak az internet explorer kiugro, de az sem a hatterben fut, hanem in use, gondolom a reggeli fel ora netezés. Semmi letoltott Facebook vagy bármilyen app nincs. Mindent probaltam kilőni ami eheti az aksit, helymeghatározás, wifi, stb. Van egy két menüpont, pl audio, display, extras, Network aminel azt irja ki, hogy waiting for wifi. De hat nem hinnem, hogy ez lenne a gond, csak varja hogy wifit fogjon, hogy frissithessen.
Koszi!

(#46011) Steelers válasza Bukk900 (#46007) üzenetére


Steelers
senior tag

Köszi!

(#46012) Bukk900 válasza tony_snow (#46010) üzenetére


Bukk900
őstag

Ha új a készülék, úgy tapasztaltam, kell neki pár töltés-kisütés ciklus, amire ereje teljébe kerül az akku.
Melyik os verzió van rajta, 8.10.12359.845, 8.10.12382.878, 8.10.12393.890, vagy 8.10.12397.895?
A 630 még az elsővel jött ki, azóta a frissítések sokat javítottak a készenléti időn.

(#46013) tony_snow válasza Bukk900 (#46012) üzenetére


tony_snow
tag

Koszi a valaszt, 8.10.12359.845 van fent. Még semmit sem frissitett, nem jutottam wifi közelébe. Ki is irja, hogy 25 app var frissítésre.
Remelem ha frissít jo lesz, mert azert az durva, hogy 8 ora készenléti állapot semmi használattal, plusz 1 ora netezés reggel es kevesebb mint 50% az akuszint.
Manuálisan tudom valahol ezt az egyet wifi nelkul mobilinternettel frissíteni?

(#46014) Steelers válasza Bukk900 (#46012) üzenetére


Steelers
senior tag

8.10.12359.845 , nekem viszont nincs drasztikus merülés.

[ Szerkesztve ]

(#46015) sztikac válasza tony_snow (#46013) üzenetére


sztikac
őstag

Nekem ugyanez a verzió van fent, óránként kb. 1% merülést produkál (3 mail fiók, facebook, twitter van beállítva rajta). Tegnap lehúzott 630 MB frissítést, próbáld meg te is frissíteni.

(#46016) savoo válasza Clemi (#45994) üzenetére


savoo
addikt

Kb tök mindegy hogy milyet veszel ha nem agyba dugós. Gyengén szól mindegyik. Szerintem.

(#46017) kchris78


kchris78
veterán

Köszi ezuttal is a Nokia Collection 8e Ft ajandekkartyas felhívást, 1520-on sikerült bereggelnem rá :).

Kérdés: wp az fotozaskor menti a fotók gps koordinátáit mint az ios?

(#46018) Воланд válasza kchris78 (#46017) üzenetére


Воланд
titán

igen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#46019) BobTail válasza kchris78 (#46017) üzenetére


BobTail
őstag

Ha be van állítva, akkor igen, de amikor elsőként elindítottad a kamerát, elvileg rá is kérdezett, hogy akarod-e menteni a koordinátákat.

(#46020) Steelers


Steelers
senior tag

A naptárból egy beszinkeonizált ics fájlt hogyan lehet törölni?

(#46021) Bukk900 válasza Steelers (#46020) üzenetére


Bukk900
őstag

Ezt importálod ugyanoda.

(#46022) tony_snow válasza sztikac (#46015) üzenetére


tony_snow
tag

Neked is meg hjoci1980-nak is ugyanez a verzio van fent es nálatok nincs ilyen probléma, akkor lehet az enyemnel nem programhiba van, hanem az akksi gyárilag hibas.. ?Megprobalom frissíteni, csak ahol most lakom ott nincs wifi. Bp-n van valami nyilvános hely ahol van free wifi es ekkora méretű frissítést le lehet tölteni?

(#46023) sztikac válasza tony_snow (#46022) üzenetére


sztikac
őstag

Free wifi-t passzolom, de mindenképpen frissítsd először és adj neki 2-3 napot, valószínűleg helyre jön...

(#46024) tony_snow válasza sztikac (#46023) üzenetére


tony_snow
tag

Ok, koszi szepen!

(#46025) Steelers válasza Bukk900 (#46021) üzenetére


Steelers
senior tag

Az a baj hogy nem a linkelt ics-t akarom törölni, hanem ezt: [link]
Ugyanis előbb ezt találtam meg és szinkronizáltam,viszont nem jó mert az ékezetes betűk helyett össze-vissza karakterek vannak.

(#46026) savoo válasza Steelers (#46025) üzenetére


savoo
addikt

Hát akkor töröld ki az outlook.com-on.

(#46027) Steelers válasza savoo (#46026) üzenetére


Steelers
senior tag

Igen,de azt hogy? Próbáltam, de nem találtam...egyesével kellene minden napról törölgetni minden nevet?

(#46028) Воланд válasza Steelers (#46027) üzenetére


Воланд
titán

itt kivalasztod a naptarat es torlod.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#46029) Clemi válasza Clemi (#46009) üzenetére


Clemi
veterán

Magamnak válaszolok :K Az apple füles gombjai nem vezérlik semmilyen módon a telefont, ellenben az urbanista tökéletesen, ráadásul még jól is szól. Nem tudom dokumentálva van-e valahol, de a gombot 1x megnyomva pause/start 2x megnyomva következő szám, 3x megnyomva az aktuális szám elejére ugrik és kezdi elölről, hosszan nyomva indítja hangvezérlést.

(#46030) anorche1


anorche1
őstag

Sziasztok!

Ma reggel léptem be a wp -sek táborába. Kérdésem, hogy 8.1 alatt hogyan tudok onedrive -ból mp3- at letölteni? Megynitni megtudom, letölteni nem.

A másik. hogy belépve a zene appba, megkér hogy fogadjam el a módosult felhasználói feltételeket. Elis fogadnám, csak kiírja hogy:
Szülő: Jóváhagyás szükséges

A használati feltételek elfogadásához szülőjének be kell jelentkeznie az ő Microsoft-fiókjának e-mail címével és jelszavával.

Honnan tudjam meg a szülői e-mail címet? A súgót néztem, de nem lettem okosabb.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#46031) tony_snow


tony_snow
tag

Bocs a totál amatőr kérdésért, hogyan tudnám a jelenlegi
8.10.12359.845-öt frissíteni? Felcsatlakoztam wifire de nem jelez, hogy van frissebb rendszer.
(próbáltam megnezni az összefoglalóban, hogy le van-e irva, de valamiért nem tudtam megnyitni)

(#46032) Воланд válasza tony_snow (#46031) üzenetére


Воланд
titán

630? arra jelenleg nincs frissebb rendszer.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#46033) cattus válasza tony_snow (#46031) üzenetére


cattus
őstag

Beállítások --> telefonfrissítés

Do the thing!

(#46034) HKorn válasza anorche1 (#46030) üzenetére


HKorn
addikt

Microsoft fiókodban állítsd át a születési évedet, hogy ne kiskorúnak tűnj :)

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#46035) tony_snow válasza Воланд (#46032) üzenetére


tony_snow
tag

Ertem, koszi. Pedig ebben bíztam, hogy ettol fog megoldódni a durva merules. (8 ora alatt készenlétben majdnem 40%)

Cattus koszi ott mar neztem de up to date a telefon.

(#46036) Blyan válasza tony_snow (#46035) üzenetére


Blyan
félisten

Lehet valami mas gond van, mert mas 630 hasznalók meg nem panaszkodnak a ilyen drasztikus merülésre.
Mikor inditottad ujra?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#46037) tony_snow válasza Blyan (#46036) üzenetére


tony_snow
tag

2 napja vettem, azota szerintem nem inditottam ujra.

(#46038) l925 válasza Clemi (#46029) üzenetére


l925
tag

szerintem is az apple headseat az (egyik) legjobb fejhallgató. Korábban én is reménykedte mbenne h működik más telefonnal is de kipróbáltam és még az utángyártott iphoneos headset sem vezérelhető más telefonon. Csak zenehallgatásra jó sajnos. Megérdemelne a Nokia is egy normális jó minőségű headsetet. kár h nincs ilyen.

(#46039) Blyan válasza tony_snow (#46037) üzenetére


Blyan
félisten

Előbb próbáld meg azt, sajnos azért ezzel is előfordul, hogy beragad valami, aztán eszi az akksit (megnézheted esetleg a Battery Savert mire ír ki nagyobb fogyasztást, bár szerintem az egy nesze semmi, fogd meg jól megoldás lett a MS-tól).
Ha azután sem lesz jobb, akkor próbálhatsz egy radikálisabb alaphelyzetbe hozást.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#46040) tony_snow válasza Blyan (#46039) üzenetére


tony_snow
tag

Ok, koszi megprobalom hatha..

(#46041) anorche1 válasza HKorn (#46034) üzenetére


anorche1
őstag

Tárgytalan, az xbox supporttal sikerült megcsinálnom, kiderítették melyik microsoft account a szülő account, így eltudtam fogadni :)

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#46042) Steelers válasza Воланд (#46028) üzenetére


Steelers
senior tag

az a gond hogy ott sincs az a naptár amit törölni szeretnék,csak a jó névnap naptár szerepel....

(#46043) sztikac


sztikac
őstag

Valahogy meg lehet oldani, hogy minden levelem 1 inbox-ban mutasson a WP?

(#46044) cattus válasza sztikac (#46043) üzenetére


cattus
őstag

Bemész az egyik levelesládába --> 3 pötty menü --> levelesládák összevonása.

Do the thing!

(#46045) szabosasito


szabosasito
aktív tag

Letöltöttem 8.1-et, de a telepítés gombra még nem mertem rányomni. Akinek fent van már mi a véleménye indítsam a telepítést? Nincsenek komoly hibák, aksi, hogy bírja? Ez a frissítés megegyezik a majdani véglegessel?

Köszönöm a segítséget.

(#46046) Blyan válasza szabosasito (#46045) üzenetére


Blyan
félisten

Benyitsz az ajtón, de a küszöbön lökjünk át? :U

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#46047) moleculez


moleculez
veterán

Olvass vissza, semmi gáz, ha van az nagyrészt user error, vagy egyedi esetek, de elhanygolható ezek aránya.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#46048) szabosasito válasza moleculez (#46047) üzenetére


szabosasito
aktív tag

Köszönöm nektek a segítséget. :R :R

(#46049) -atesz- válasza szabosasito (#46045) üzenetére


-atesz-
aktív tag

Hajrá

(#46050) HKorn


HKorn
addikt

Felraktam én is a 8.1-et, nem volt kedvem nyár végéig várni vele. Atom jól néz ki a 925-ön. :)

Viszont az az érdekes dolog jelentkezett, hogy most a wifi jelerősség, nem mutat semmit, illetve csak a kis pontocskát, ha nagyon közel megyek a routerhez akkor egy csík. Ugyanez a helyzet a 630-on is. Eddig azt hittem az hibás, majdnem visszavittem gariztatni, de most a 925 is ugyanezt csinálja 8.1-gyel.

8.0-val full jelerősség volt mindenhol a házban.

Mi lehet a gond? Router probléma?

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.