Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87001) Folee válasza jr1994 (#86959) üzenetére


Folee
tag

A 640 szerintem, még Nokia, csak a cégváltás miatt átnevezték. Ugyanúgy néz ki a belseje, mint a 630-nak. A 640-esemmel nagyon meg voltam elégedve, a Zeiss optika miatt váltottam XL-re. A hangminőség és a sebesség viszont a kisebben jobb volt.

(#87002) pprod94 válasza Folee (#87001) üzenetére


pprod94
aktív tag

Ugye? Nekem 635 volt, már-már pofátlan gyors még most is! :) A 640 pedig szenved picit, mondjuk ugyanaz a SOC, bár illene bírnia a valamivel nagyobb felbontást.

(#87003) starr


starr
őstag

Jól látom, hogy a Onedrive automatikus képfeltöltése a DNG-ket nem tölti fel?
Vagy csak nálam nem működik...

(#87004) Lauda


Lauda
félisten

Sziasztok!

Tegnap vasaroltam egy lumia 650-et, eddig nagyon tetszik. :D Szeretnek par dolgot kerdezni toletek.

A masik telomrol, a lumia 520-rol hogyan tudom a 650-re attolni az sms uzeneteimet?

Beallitottam a hotmail fiokomat a 650-en, hogyan tudom elinditani a szinkronizalast a fiokkal?

Egyelore ennyi, koszonom a segitseget! :) :)

(#87005) Folee válasza pprod94 (#87002) üzenetére


Folee
tag

Én a kisebb 640-re értettem, hogy gyorsabb, mint az XL.:-) A 630-ra már nem emlékszem, de azon még 8.1 volt.

A második bejövő hívást még mindig nem jelzi a telefon, ezt mikor javítják? :(

(#87006) mtomi95 válasza Folee (#87005) üzenetére


mtomi95
senior tag

Majd valamikor az RS2-ben, kiadás után! :DDD Melyik frissítés után lett ez ilyen? Vagy mindig ilyen volt RS1-en?

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#87007) pprod94 válasza Folee (#87005) üzenetére


pprod94
aktív tag

Akkor bocsi. :) De arra a két mobilra is igaz. A hívásvárakoztatás jó volt, csak elcseszték. Ki tudja abból is mikor lesz valami...

(#87008) jaffa 2843 válasza starr (#87003) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nálam feltölti. 950XL

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#87009) konci79


konci79
őstag

Sziasztok!

Hátha itt valaki tudja: Csinálok egy fényképet,belépek megnézni akkor még ott van,aztán egyszer csak eltűnik...
Egy kép meg folyton visszajön amit töröltem,de csak az az egy..
Belső tárhelyre 4 képet megnéztem,mind megmaradt.
Rákötöttem gépre ott meg látszik az sd-n az összes kép??
Vesszek meg ha értem...

(#87010) zsoltzsolt válasza starr (#87003) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ez nem csak egy beállítási lehetőség miatt van, vagyis hogy nem látod duplikáltan a képeket?

(#87011) Ryoo válasza konci79 (#87009) üzenetére


Ryoo
senior tag

Sajnos a win telefonoknak nagyon el van baltázva az sd kártya kezelése. Vagy nagyon válogatós, vagy ennyire nagy a minőségi szórás a kártyák között, vagy eleve az innen-onnan rendelt olcsóbban számla nélkül a rászitált sandisk és kingston logókkal ellátott kártyákat raknak bele a felhasználók. Pont az utolsó variáció miatt akarják a telefongyártók egy része eltüntetni az sd-t a telefonjaikból, mert a legtöbb problémát ezek a kártyák okozzák, és ilyenkor mindig a gyártó van elővéve, hogy szar a készüléke, mert a 3000 Ft-ért vett 128 GB-os samsung sd kártya biztos nem lehet rossz, hisz márkás...

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#87012) zsoltzsolt válasza Ryoo (#87011) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

+1, én pont emiatt nem veszek sd kártyás telefont, vagyis olyat keresek, aminek nagy a belső tárhelye.

(#87013) nrbx válasza Lauda (#87004) üzenetére


nrbx
tag

Hello, be volt kapcsolva a regi keszulekeden az SMS-ek archivalasa? ebben az esetben: megnyitod az uzeneteket, alul ... majd Beallitasok. Ott van az "uzenetek letoltese ebbol az idoszakbol".

(#87014) Ryoo válasza zsoltzsolt (#87012) üzenetére


Ryoo
senior tag

Igen, ezt lehet csak csinálni. Csak azért ez bicskanyitogató dolog, hogy van már egy jó sd kártyád, amit továbbra is használnál, de nem tudod azért, mert a telefon nem szereti, még ha csak képeket és videokat tárolsz rajta, akkor se. Egyébként androidos telefonok között is van ilyen dögivel, csak ott ugye nagyobb a választék, kisebb az esélye, hogy belefutsz ilyenbe.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#87015) starr válasza zsoltzsolt (#87010) üzenetére


starr
őstag

Mostmár feltölti a DNG-t is, ha engedélyezem, hogy forgalmi díjas hálózatokon is legyen feltöltés. Pedig Wifi-n volt mindig. Nincs is mobilnetem. :DDD

(#87016) konci79 válasza Ryoo (#87011) üzenetére


konci79
őstag

Kb másfél hónapja vettem,ez meg friss probléma.
Most kivettem,visszaraktam és mutatja a régi képeket...
De a pc-n akkor is mutatta,ezt nem értem...

(#87017) Ryoo válasza konci79 (#87016) üzenetére


Ryoo
senior tag

Az ebből a szempontból lényegtelen, egy darabig működik, aztán gondol egyet és meghülyül, nekem is ez volt. Az általam leírtakkal ellentétben nekem egy drága sony kártyát nem szeretett egyik napról a másikra, az occó kínai pedig tökéletesen működik még mind a mai napig. Csak már platformot váltottam és másban, de a winen 1 év alatt nem volt semmi gondja.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#87018) mtomi95 válasza konci79 (#87009) üzenetére


mtomi95
senior tag

A Fényképek-ben kapcsold ki az összekapcsolt média példányokat és az One Drive csak felhőben tárolt tartalom megjelenítését. Ezek szoktak kavarodást okozni.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#87019) Lauda válasza nrbx (#87013) üzenetére


Lauda
félisten

Szia!

Igen, be volt! Be is allitottam az uj telon ezt a fiokot is, be is jelentkeztem, valamiert nem szinkronizalja le, azt sem talalom hol lehet ezt manualisan inditani. ;)

(#87020) konci79 válasza mtomi95 (#87018) üzenetére


konci79
őstag

Kikapcsolva van mindkettő.Most egyelőre jó,de nem kell több ilyen kaland :((

(#87021) nrbx válasza Lauda (#87019) üzenetére


nrbx
tag

Később sem töltötte le az SMS-eket?

(#87022) Lauda válasza nrbx (#87021) üzenetére


Lauda
félisten

Nem toltotte le. A masik telon lehet olyat, hogy nyomva tartod a fiokot es elougrik, hogy szinkronizalas. Itt nem talalok ilyet. Amugy igen franko telo, eddig nagyon tetszik. :K :K

(#87023) Sjkolrd válasza Ryoo (#87011) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Nekem Samu prémium sd kártya van az egyik telóban 16 GB-os igaz nem is volt olcsó, de működik, 2012 óta megvan Szerintem inkább sd kártya minőségi problémák a gondok, s nem egy kártya olvasó...

(#87024) this is life válasza Sjkolrd (#87023) üzenetére


this is life
Ármester

Nalam egy samsung class 10 8 gigaval is nyuglodik neha es a sandisk 16 gigaval is , es erdekes akkor finnyaskodik amikor a kartya kapacitasanak szuk 2/3-a foglalt .. addig semmi baja ... hogy ez kartya vagy OS gond e nem tudom...

Leallt valamiert a naptar csempeje , a datumot mutatja a bejegyzeseket nem , sem outlook sem google fiokbol... mas is bele futott ebbe ?

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#87025) TommyX_ válasza this is life (#87024) üzenetére


TommyX_
őstag

A naptár csempénél nálam is ez van most.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#87026) this is life válasza TommyX_ (#87025) üzenetére


this is life
Ármester

Lassan a w10 megkaphatja a windows 95 nevet , nem igaz hogy mindig elcseszodik valami , leallt a naptar pc-n is ... :W

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#87027) Dalai Láma válasza TommyX_ (#87025) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Nekem frankón megy, még sose volt vele gondom. Mindenesetre ma frissült az app, lehet, hogy egyeseknél ez hozta be a gebaszt.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#87028) Ryoo válasza Sjkolrd (#87023) üzenetére


Ryoo
senior tag

Benne van, azért írtam, hogy vagy-vagy. Simán lehet, hogy a drága sony SD-m szar minőségű volt, a kínai dzsunkából meg kifogtam épp egy jót.

Csak akkor ilyenkor azért az MS mondjuk adhatnak némi iránymutatást, hogy milyen SD-t rakjon bele az ember, amivel jó eséllyel elkerülik a hibák.

[ Szerkesztve ]

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#87029) TommyX_ válasza this is life (#87026) üzenetére


TommyX_
őstag

Nálam visszatért komából, a naptár csempe. :DDD

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#87030) turbulencia8 válasza Lauda (#87022) üzenetére


turbulencia8
őstag

A sebessege es akkuideje milyen a 650-nek? Baratnomnek cserelni kellene a telojat, es ezen gondolkodok leginkabb. Neki csak edge, viber, whatsapp es skype kell.

(#87031) Bogyó bá' válasza turbulencia8 (#87030) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A játékokat leszámítva nemigen van sebességi gondja a 650-nek. Napi egy óra használat mellett 2 egész napot bír ki nálam, napi 10 perc használat mellett meg 3 és felet. (Napi nulla használattal, de bekapcsolt WiFivel - nejemnek karácsonyi ajándékként vett készülék, még 2 hónapig semmi dolga a frissítgetéseken kívül- 5 napig elketyeg a dobozában.) Nálam legalábbis...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#87032) Brucehun


Brucehun
aktív tag

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy azt hogy lehetséges megoldani, hogy WIn 10-et tenni a Lumia 530-ra? Mert vannak videók youtube-onés képek is arrol árúlkodnak, hogy ez valahogy lehetséges.

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#87033) mtomi95 válasza Brucehun (#87032) üzenetére


mtomi95
senior tag

Ha 1GB ram-os model akkor Frissítési Tanácsadó-val. Az áruházból letölthető alkalmazás.
Ha 512MB ram van benne akkor a képek és a videók arról árulkodnak, hogy mikor még RP rigen TH2 release volt, valószínűleg insider kereteken belül volt rajta. Ez az opció az RS1 arra a ringre kerülésével megszűnt.
Nem tudom van e Win8.1-re Registry Hack és mennyire működik rajta, de egy támogatott Lumia model-re átírva akár Redstone is kerülhet rá.
Viszont nem hiába nem kapta meg a 10-es támogatást! Egyszerűen kevés a ram benne ahhoz, hogy a 10-t megfelelően használni lehessen rajta.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#87034) Francia91 válasza mtomi95 (#87033) üzenetére


Francia91
veterán

1020-asra is lekaszálták a Win10-est, ott nem lehet a RAM-ra fogni viszont. Én Insideren keresztül sokáig használtam W10-est az 1020-ason, semmilyen problémám nem volt vele. Egyedül az akkuidő volt kevesebb, amit talán tudtak volna orvosolni a későbbi frissítésekkel

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#87035) starr válasza Brucehun (#87032) üzenetére


starr
őstag

1GB RAM van az 530-ban viszont csak 4GB tárhely. Ezért maradt ki a Win10-ből.
Registry Hack-el sikerült az 520-ra is feltennem a Redstone-t.
Más kérdés, hogy nem volt érdemes, mert ..va lassú.
Ezzel a módszerrel raktam fel: [link]
Lényege, hogy 830-nak fogja állítani magát a telefon.
Szerintem csinálj előtte egy HR-t, majd minden előtelepített programot törölj le, hogy legyen elég tárhely. Word, Excel, stb mindent, amit lehet.
Sok sikert! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#87036) boncser válasza starr (#87035) üzenetére


boncser
aktív tag

512Mb ram van az 530-ban.

(#87037) starr válasza boncser (#87036) üzenetére


starr
őstag

És tényleg. :R

(#87038) Miertvansote


Miertvansote
tag

Helotok!

Lenne egy problémám. Van egy Lumia 535 -ös (asszem) telefonom. A napokban összetörtem a kijelzőjét és egy kicsit szórakoztam vele, de nem nagyon reagált semmit, szóval bevittem a szervízbe. Megcsinálták, majd azt tapasztaltam, hogy nem lehet megpróbálni feloldani a billentyűkódot csak kb 2 év múlva :D.
Mit tudok ezzel csinálni ? Tudom a jelszót hozzá de egyszerűen nem tudom beírni, nem lehet valahogy kikerülni azt a 933000 percet ? :D

Az nagyon a végső eset lenne, újra telepíteni vagy hardver resetet csinálni, mert nem akarom elveszteni a rajta lévő dolgokat. Kösz előre is a tippeket.

(#87039) Sjkolrd válasza Ryoo (#87028) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Szerintem, erre a legjobb megoldás min. 32 gb tarhely, s jó napot. Nem kell bővíthetőség. Ha megfelelő tarhely kapacitással látják el a készüléket. Nekem a 32 gb elég,mivel mindent felnyom a telefon onedrivra, s a telefonon az adatokat meg törölni szoktam.

(#87040) Sjkolrd válasza Miertvansote (#87038) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Szia, pontosan mit nem szeretnél elveszíteni? Telefon számok?Kepek,videok? Telefonszám ms fiokhoz kotodik, programokat az áruházban a saját tartalmak között könnyedén le tudod tölteni ujra. Ha a képek feltöltése engedélyezve volt akkor meglesznek azok is

[ Szerkesztve ]

(#87041) Miertvansote válasza Sjkolrd (#87040) üzenetére


Miertvansote
tag

Értem, de más megoldás nincs ? Nem tudom valahogy beírni előbb a jelkódot ?

Illetve az a baj, hogy nem emlékszem szinte sem az e-mail címre a jelszóra meg főleg, ezt az emailt sose használtam, egyszer már nemrég egy másik telefonommal is így jártam de ott próbáltam a microsoftal szórakozni, hogy be tudjak jelentkezni, de nagy szarakodás volt nem segítettek asszem.

Szóval any megoldás a dologra van még esetleg ? Köszi előre is.

(#87042) zsamiatt válasza Sjkolrd (#87040) üzenetére


zsamiatt
őstag

Ez nem igaz. Nem kötődik MS fiokhoz.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#87043) Ralond


Ralond
tag

0x80070057 hiba a frissítés letöltésénél, HR után is. Valaki tapasztalt ilyet még? :)

(#87044) turbulencia8 válasza Bogyó bá' (#87031) üzenetére


turbulencia8
őstag

Koszi szepen a valaszt, szerintem 650 lesz Redmi 3 helyett, a jatekok sebessege lenyegtelen.

(#87045) Boonen007


Boonen007
őstag

Van valami megoldas arra, hogy a kapcsolatokban a nevjegyeket ne kapcsolja szet naponta akar tobbszor a facebook profilokkal?

(#87046) hroberto válasza Boonen007 (#87045) üzenetére


hroberto
veterán

Nekem is ezt csinálta egy jó darabig. Aztán jó lett. Lehet, hogy azért mert letiltottam FB app háttérben futását? :F

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#87047) Lauda


Lauda
félisten

Sziasztok!

Talaltam is egy bugot a rencerben', mikor ebresztesnel szundira nyomod, kozben felkelek es ki akarom kapcsolni az ebresztest, mindig visszarakja aktivra. Amikor ebreszt a szundi miatt es kilovod, utana mar ki lehet kapcsolni az adott ebresztest. A 8.1-ben ilyen nem volt. Lehet ezt valahol jelezni, ahol foglalkoznak is vele?

---------------------------------------------------------

Szeretnek kerdezni is:

- hogy tudom elinditani a beallitott fiokkal valo szinkronizalast? Beallitottam ugyan azt a fiokot, mint a regi teloban es nem szinkronizalja le a fiokot.

- gepelesnel felul megjelennek szotippek, ezt ki szeretnem kapcsolni, nem talaltam hol lehetne

- pin kodot hol tudom megvaltoztatni?

Koszonom szepen! Amugy szuper a telo es a win is, gyors porgos, nagyon tetszik!

(#87048) Boonen007 válasza hroberto (#87046) üzenetére


Boonen007
őstag

Nalam "A windows kezeli.".

(#87049) this is life válasza Boonen007 (#87048) üzenetére


this is life
Ármester

A windows kezeli atallithato..

Lauda a billentyuzeten mikor hasznalod hosszan nyomd a szamok gombot a felugro menuben a beallitasok valasztasa ,a betoltodo beallitasoknal klikk a magyar nyelvre es ott kikapcsolhatod a predektiv bevitelt .
Pin kod a mobilhalozat es sim kartyam/sim kartya beallitasai ...
A szinkronizalas elvileg megy ugyan arrol a fiokrol , de mostanaban neha lehidalnak az ms szerverei .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#87050) Boonen007 válasza this is life (#87049) üzenetére


Boonen007
őstag

Arra ertettem, hogy nincs letiltva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.