Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95651) egykori válasza Vegha (#95648) üzenetére


egykori
őstag

Én éppen egy hete töröltem emiatt.

Bogyó bá': nekem a 930 villódzott ma délelőtt, nagyon csodálkoztam. Remélem, nem a halálán van, mert amúgy teljesen meg vagyok vele elégedve.

[ Szerkesztve ]

(#95652) Ice_Man22 válasza Ryoo (#95647) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Nalam ma jelent meg ez.... Erdekes dolog, igaz en is androidon bongesztem.

[ Szerkesztve ]

(#95653) Vegha válasza Ice_Man22 (#95652) üzenetére


Vegha
senior tag

Ti Androidon használtok Edge-et ? : )

(#95654) this is life válasza Vegha (#95653) üzenetére


this is life
Ármester

Androidon egesz turheto az edge , meger egy probat , beta sttusz ellenere jobb mint w10m-en . Igaz elrontani is nehez lenne ,mert jo esellyel a chrome-ra epul ,vsz csak a gui es egy ket aprosagba nyultak bele. Lehet hogy anno nem sajat os kellett volna ,hanem csak egy android fork.

ΞΔGLΞ

Valamelyik keddi update hozomanya ez a funkcio . De komolyra forditva a szot , valamit elqrtak megint , a live fiokombol , a nevjegyzek utan az uzenetek is eltuntek amelyek regebbiek mint 3 honap ...
Rs2 alatt a hr nem cseszi szet a rendszert , 1 hete nyomtam a 640-en (megint) es eddig jol muzsikal .

daimonion
Az a lenyeg hogy megoldodott a gond, hogy mi segitett ki tudja ;) :K :) , de egy restart neha csodakra kepes .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#95655) Ice_Man22 válasza Vegha (#95653) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Nem. Google chrome ot.

(#95656) hroberto válasza Vegha (#95653) üzenetére


hroberto
veterán

Elég volt itt kínlódni vele. ;] Vannak jobb alternatívák.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#95657) LacTom


LacTom
csendes tag

Volt valami tegnap? Mert nekem eldobta a Live fiókot, benne az összes kontaktal.

Szerencsére vissza tudtam szinkronizálni...

(#95658) Spet válasza LacTom (#95657) üzenetére


Spet
addikt

Valószínűleg a szokásos MS háttérprobléma. Nálam Onenote nem tudott szinkronizálni, de pár percre rá megjavult.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#95659) alratar


alratar
addikt

Sziasztok.
Van egy Lumia 640LTE telefonom.
Ha nyomok rajta egy HR-t, a winphone 8.1 lesz rajta?
S ha igeen, lehet még frissiteni 10-re?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#95660) Spet válasza alratar (#95659) üzenetére


Spet
addikt

HR a jelenleg rajta lévő frissítést állítja vissza alaphelyzetbe.

WDRT-vel tudod visszaállítani 8.1-re majd 10-re felfrissíteni.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#95661) alratar válasza Spet (#95660) üzenetére


alratar
addikt

Nem akarok downgradelni, ha nem muszáj.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#95662) Spet válasza alratar (#95661) üzenetére


Spet
addikt

Akkor lehet sima HR. De ha biztosra szeretnél menni, akkor WDRT.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#95663) Drag77 válasza LacTom (#95657) üzenetére


Drag77
senior tag

Szia,

Hogysikeült vissza szinkronizálni? Nekem is eldobta és nem akar vissz a jönni a contact lista.

üdv Drag

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#95664) kpal


kpal
veterán

Mit kell csinálni ahhoz hogy más windows telefon ne szinkronizája a teflonszámokat, vagy hol kell kilépni a ms fiókbol ?

(#95665) Sztyepadzso válasza kpal (#95664) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Kapcsolatok->...->Beállítások->outlook fiókra kattint->Fiók eltávolítás az eszközről.

(#95666) Hunork válasza LacTom (#95657) üzenetére


Hunork
veterán

Oké. Köszönjük!
De mit kell csinálni?? Nem megy, be vagyok jelentkezve, minden rendben a fiókommal, és NINCS meg egy rohadt névjegy sem! :W :W :W

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#95667) Sztyepadzso válasza Hunork (#95666) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

jelentkezz ki-be, egy próbát megér

(#95668) Hunork válasza Sztyepadzso (#95667) üzenetére


Hunork
veterán

Könyörgöm miből? :O
Minden alkalommal kér címet és jelszót. A PC-n látom az Outlok People- ben az összes névjegyet. A rohadt telefon nem szinkronizál. Semmi nincs. :W A telefont már többször kikapcsoltam, újraindítottam. Semmi. Mit tegyek még, hogy az erre a célra rendszeresített eszköz működjön? :U Azért vettem, hogy az eredeti Win10 és a telefonom jól ellegyen, mindkettő szinkronizáljon.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#95669) btudos válasza Hunork (#95668) üzenetére


btudos
Topikgazda

Exportáld ki a webes felületről, ha van GMail-es címed, ott a címtárba importáld be, és szinkronizálj onnan. Rendszeresek ezek a problémák, a legegyszerűbb elkerülni, ha más forrást használsz a névjegyek tárolására.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#95670) turbulencia8 válasza Hunork (#95668) üzenetére


turbulencia8
őstag

Kemeny ez a hiba. En droidon mereszkedtem meghagyni az outlook-os cimtarat, es ott nincs problema, de ilyen hireket olvasva ennek gyorsan veget fogok vetni.

(#95671) Drag77 válasza Hunork (#95668) üzenetére


Drag77
senior tag

Nekem ugyan ez a gondom:-(

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#95672) Hunork válasza btudos (#95669) üzenetére


Hunork
veterán

Ok. A Gmail Címtárban ott van minden. Telefonon szinkronizál, és semmi. Minden változatlan.

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#95673) Hunork


Hunork
veterán

Most ez tényleg komoly?
Lát az MS fiókból kettő, azaz KETTŐ névjegyet. 391 van.
A Gmail-ből semmit. NULLÁT.
A telefonom most sötét. Mint a Microsoft programozói.
Itt nem lehet a csv fájlt megmutatni ennek a szánalmas telefonnak valahogy? Nekem ez munka eszköz.
Most írjak be 391 mínusz két számot ma éjjel? :W :W

Ja, a jó hír, hogy azért a csempén a fényképeket megjegyezte...

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#95674) betegphiu válasza Hunork (#95673) üzenetére


betegphiu
senior tag

Szokott lenni ilyen bug (is).
Nekem múltkor 3, az asszonynak,meg vagy 6 órán át nem tudta szinkronizálni. Lehet outlook frissítés lesz.

(#95675) Hunork válasza betegphiu (#95674) üzenetére


Hunork
veterán

Ez volt az utolsó rohadt Win telefonom. Most akkor majd reggelre kiderül? 2017-ben? Remek. Egy miatt vagyok ideges, hogy nem tudom holnaptól kukába dobni: előfizetés készülékkel. És nincs pénzem két telefonra, meg előfizetésre. Részemről a történet itt véget ért. Használható válasz amúgy sem jött. Már három Gmail és/vagy Microsoft fiókban vannak a névjegyek, és egyiket sem látja. Kár, hogy országunkból nem mennek arrafelé programozni fiatalok, talán még életképes is lenne...

Ja, amúgy ilyen bug nálam soha nem volt.
Azt már megszoktam, hogy aktuális hívás közben nem jelez, ha más hív. Azt is, hogy magától újraindul. De ez új.

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#95677) Hunork válasza #32839680 (#95676) üzenetére


Hunork
veterán

Hát marhára vígasztal. Most mi a rákot lehet tenni?

[ Szerkesztve ]

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#95678) Hunork válasza Hunork (#95677) üzenetére


Hunork
veterán

No, kérem. MS fiókból kitöröltem mindent, majd kilép-belép, importál. Semmi.
Végül a harmadik Gmail fiókról ment. a dolog. Ez azért szánalom. Mindenesetre jövőre Apple lesz, oszt jó napot.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#95680) betegphiu válasza Hunork (#95678) üzenetére


betegphiu
senior tag

Hát,ha 4- 4,5 colon akarsz szenvedni 3szoros pénzen hajrá..
Inkább komolyabb Huawey

(#95681) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Ha meg nem volt es erdekel( szemely szerint nem probaltam): [link]

(#95682) kpal válasza Sztyepadzso (#95665) üzenetére


kpal
veterán

Az is jó ha Gépen bejelentkezek MS fiókba és onnan eltávolítom az adott készüléket ? Akkor a készülékről törlődnek a telefonszámok amik korábban szinkronizálva lettek ?

(#95683) Sztyepadzso válasza kpal (#95682) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Itt valami más hátteret sejtek, mint ami az első kérdésedből számomra leesett.

Lehetséges, hogy van hatása, de az után, amit most írtál, te egy telefont akarsz a te névjegyeidtől, megfosztani, meg úgy a live fiókodtól, ugye? És a telefon nincs nálad.

Amit te írsz, az szerintem nem fogja letörölni őket, hanem csak a szinkronizációt szünteti meg. Van valahol telefon zárolása/tartalom törlése opció, szerintem a live fiókodban a telefonok listájából valahogy elérhető.

(#95684) Hunork válasza betegphiu (#95680) üzenetére


Hunork
veterán

Az Androiddal az a bajom, hogy vagy brutál telefont veszek nagy memóriával, mert nem enged szinte semmit az SD kártyára. Legalábbis fiam és feleségem is szenved ezzel az LG K8-al. Nem tudom, hogy ez már a múlt az új telefonoknál, újabb android rendszereken. :F Mert ebben nem vagyok járatos. Mindentől függetlenül én annak örülnék a legjobban, ha maradna a Win Phone, lenne fejlesztve, és értelmesen. De ez meg ugye csak álom.

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#95685) betegphiu válasza Hunork (#95684) üzenetére


betegphiu
senior tag

remélem lesz valami hacker csapat,akik hozzáértőbbek,mint a "szakemberek"

(#95686) betegphiu válasza kpal (#95682) üzenetére


betegphiu
senior tag

ha valaki kipróbálja és működik az nagyon jó lenne :)

(#95687) kpal válasza Sztyepadzso (#95683) üzenetére


kpal
veterán

Igen a telefon nincs nálam. Aztan mindennemű szinkronizációit megakarok azzal szüntetni.

(#95688) Sztyepadzso válasza kpal (#95687) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

sztem ez szól neked:
https://support.microsoft.com/hu-hu/help/10547/microsoft-account-remove-deregister-device
Live fiókban a telefonra mész, ott "Before you sell or gift a device", és ott elolvasod a dolgokat. Ha nem baj, akkor a sajátomon nem próbáltam ki ;)

(#95689) betegphiu


betegphiu
senior tag

[link]

Kész a chip, jöhet a Surface Phone. :)

(#95690) #78693120 válasza betegphiu (#95689) üzenetére


#78693120
törölt tag

De jó lenne. Rögtön váltanék vissza. :)

(#95691) naja


naja
aktív tag

Ez a hír megvan már? Itt a Lumia készülékek bootloaderének mesterkulcsa
Nem írok linket, mert egy másik oldalon van fent a hír, ide még nem jutott el. Gugli a barátod.

[ Szerkesztve ]

(#95693) kpal válasza Sztyepadzso (#95688) üzenetére


kpal
veterán

Most már megoldva ;) :K :R

(#95694) Sztyepadzso válasza kpal (#95693) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Örülök, hogy segíthettem.

(#95695) McSico


McSico
senior tag

Sziasztok!
Lumia 1520-as készülék nem akar frissülni.
0x8018830f hibakóddal elszáll a telepítés. Van valami tapasztalat, hogy mi lehet a gond?

jelenlegi verzió: 10.0.14393.1770

frissítés: 10.0.14393.1884

[ Szerkesztve ]

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#95696) univerzita válasza McSico (#95695) üzenetére


univerzita
addikt

Nálam se akar frissülni(930) erre a verzióra. Lehet csak azok tudnak frissíteni akik,,Insider " használnak.

(#95697) LacTom


LacTom
csendes tag

Más is van akinek elszállt a Postafiók alkalmazás? (Hiába nyomok rá nem indul el. Restart volt már többször is.) Vagy csak nálam áll fenn ez a probléma?

Ezen kívül a MindigTV app is megadta magát.....

(#95698) betegphiu válasza univerzita (#95696) üzenetére


betegphiu
senior tag

én nem vok insideren. de frissült egy HR után..

(#95699) LacTom


LacTom
csendes tag

Sziasztok,

Outlook Posta és Outlook Naptár: Működnek ezek nálatok?

Nekem csütörtök óta nem nyitható meg egyik sem.

Köszi!
L640

(#95700) zsamiatt válasza LacTom (#95699) üzenetére


zsamiatt
őstag

nekem működik. Bár a naptár csempéről eltűntek az események. Pedig frissítés se volt.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.