Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33001) Blyan válasza emvy (#33000) üzenetére


Blyan
félisten

Nincs ebben semmi meglepő. Vagy is nem lenne az.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33002) btudos válasza zkiss0 (#32989) üzenetére


btudos
Topikgazda

Próbáltad törölni a listából a headsetet, és újra párosítani? Talán az megoldja.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#33003) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Beállok a rejtélyes merülések sorába. Black óta ez volt a 2. éjszaka, hogy 3 óra alatt 70%-ot merült a telefon. Sajnos úgy érzem nem fogom megúszni a HR-t.

(#33004) Quadlahara


Quadlahara
csendes tag

Sziasztok!

Az miert van hogyha az amerikai régiós áruházból töltök le valamit az sd-re akkor az áruház azt dobja ki ra hogy nem elérhető és inkompatibilis???

(#33005) Oppenheimer válasza Quadlahara (#33004) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Aalizsd a telefon régióját is amerikaira

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#33006) Kyller válasza Pikkolo^^ (#33003) üzenetére


Kyller
senior tag

Van telepítve olyan progi, ami nézi a battery állapotát? Mer' akkor töröld!:)

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#33007) btudos válasza Kyller (#33006) üzenetére


btudos
Topikgazda

Az nem feltétlen elég, nameg azok általában állandóan jelenlévő kis terhelést okoznak, amitől csak gyorsabban merül, de általában nem hirtelen.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#33008) Kyller válasza btudos (#33007) üzenetére


Kyller
senior tag

Nekem az volt a tapasztalatom, hogy az ilyen programok processzei bent ragadnak, és pörgetik a procit. Nekem is volt ilyen, letöröltem, és azóta (kb féléve) nem volt ilyen:)

Eternity, my friend, is a long fucking time...(iPhone 11 Pro 64GB Space Gray)

(#33009) hitman77 válasza Kyller (#33008) üzenetére


hitman77
senior tag

Ezt csak megerősíteni tudom. Két akksi figyelőt is próbáltam, de semelyik nem vált be. Sokkal jobban merült az akkumulátor. Letöröltem és meglepődtem, hogy az első nap végén még 50% körül van a töltöttség. :)

(#33010) moleculez válasza hitman77 (#33009) üzenetére


moleculez
veterán

Ennyit számít??? Kipróbálom.
Más: Van a beallitasokon belul a "tarterulet", meg a "tarterulet-ellenőrzés". Az ideiglenes fajlokra az elobbi 562 mb, az utobbi 281mb-t ír. Miért?

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#33011) zoo8800


zoo8800
veterán

Bammeg, annyira elegem van már a fb körüli szarakodásból. Hetekig teljesen jó volt a chat, de tegnap megint nem jelzett.

rip and tear, until it is done

(#33012) Sofian válasza zoo8800 (#33011) üzenetére


Sofian
őstag

Dehogynem 20-30 perccel később jelzett... Már rég elköszöntem amikor megszólalt a telefon, hogy valaki rám írt.. :D

[ Szerkesztve ]

(#33013) zoo8800 válasza Sofian (#33012) üzenetére


zoo8800
veterán

Tegnap írtak nekem, de még mindig nem jelzett. Most már megvárom, mikor jelez végre. :D

rip and tear, until it is done

(#33014) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Én kipróbáltam egy pár aksi figyelő programot, drasztikus merüléseim nem voltak, de most, hogy nincs fent egy sem szemmel láthatóan jobb. Például amikor fent volt 1-1 ilyen program 20-30%-ot merült 1 este alatt állandóra állított wifi-vel. Most ez a szám 10% alatt van így, hogy letöröltem az ilyen programokat. Amúgy is tök felesleges, csak folyamatosan azt figyeli az ember és idegesíti magát. Ha mutatja a szívecskét az aksijelzőnél akkor rárakom töltőre és nem foglalkozom azzal mikor mennyit merül.A legutóbbi töltésem előtt kíváncsi voltam 20% alatt takarékos üzemmódban mennyit bír. Hát nem csalódtam az biztos, kb 16 óriág ment még a telefon úgyhogy nagyon minimálisan facebook chateltem meg telefonáltam. Egyébként takarékos üzemmódban nem merül egy éjszaka alatt csak 2-3%-ot nálam.

(#33015) SpongyaBob válasza zoo8800 (#33011) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nekem ma pöccre, azonnal jelez mindent :D Ki érti ezt..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#33016) Blyan


Blyan
félisten

És a beépített tényleg csak nekem megy rendesen? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33017) Sofian válasza Blyan (#33016) üzenetére


Sofian
őstag

A beépített chat tök jó lenne, hogyha képes lenne szinkronizálni a beszélgetést.. dehát..

(#33018) Воланд válasza Blyan (#33016) üzenetére


Воланд
titán

nem. :P

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33019) Blyan válasza Sofian (#33017) üzenetére


Blyan
félisten

Nagy kaland itt abbahagyom, ott folytatom, nyilván én aki semmiféle tudományos értekezést nem folytat a FB-on, csak fénykard, puncik és dugás a téma. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33020) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Az mitől van, hogy Lock Screen-en meg Glance-en a facebook értesítésnél tökmindegy mennyi különböző dolog érkezik(értesítés vagy üzenet vagy meghívó..) mindig csak 1-es szám szerepel a facebook jel mellett? Ha 6 különböző ember ír akkor is 1 van ott. Egyébként ma reggeltől megint pöpecül működik az értesítés. Hamarabb jelez mint ahogy gépen megjelenik :D

(#33021) nikilauda válasza Blyan (#33019) üzenetére


nikilauda
senior tag

meg a Halálcsillag újraépítéséről... :)

A beépített nálam is tökéletes. FB appot nem is használok emiatt.

(#33022) Blyan válasza nikilauda (#33021) üzenetére


Blyan
félisten

Arról is! :K

Én se használok. Amúgy igen, tényleg jó lenne, ha full szinkronba lenne, de sajnos csak másik fél írásai jelennek meg.
Mellesleg engem jobban zavar az, hogy minden válasz egy újabb pittyenés a telefonon, mikor éppen laptopon beszélgetek. Pedig mehetne ez normálisabban is.
De talán a FB Blue majd ezt is megoldja - ha megoldja....

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33023) Sofian válasza Blyan (#33019) üzenetére


Sofian
őstag

Itt abbahagyod... ott folytatod.. és a kettő között 6 üzenet nem jött meg mert a FB azt hitte, hogy nem a WP-n vagy ezért oda nem jött push... :D

Ilyen üzenetek szoktak lenni: "Ma mégsem jó, inkább holnap. Remélem még nem indultál el" :DDD

(#33024) Blyan válasza Sofian (#33023) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem tökéletesen jön minden pillanatban.
Olyankor ragad be csak, ha telefon offline állapotában kaptam üzenetet, mert akkor általában csak akkor jön meg, ha kapok online is valamit. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33025) Pikkolo^^ válasza Kyller (#33006) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A Black után jött elő ez a hirtelen merülés, korábban nem volt. Jó mindig az aksi figyelőre fogni :)

(#33026) BobTail


BobTail
őstag

OneDrive is launching now! (...) Click the link below to get an extra 20 GB for one year

Végre én is megkaptam a jól megérdemelt 20GB plusszomat :P

(#33027) mukibuci válasza BobTail (#33026) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

én is. ismét :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#33028) Blyan


Blyan
félisten

Érdekelne, hogy ezek az egy éves ajánlatok miért olyan királyak, hogy mindenki lengeti rá a kukiját. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33029) mukibuci válasza Blyan (#33028) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

összeadódnak, én már 2018ig jó vagyok :B

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#33030) Blyan válasza mukibuci (#33029) üzenetére


Blyan
félisten

Hűű, reméljük akkor már rászánt pénzed is lesz rá, vagy ki tudja, talán jön újabb akció. ;]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33031) mukibuci válasza Blyan (#33030) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem mintha használnám, de ingyen van :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#33032) Blyan válasza mukibuci (#33031) üzenetére


Blyan
félisten

Így van, ez a jelszó idehaza vörösposztó általában. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33033) snoopycica válasza saiyajin (#32876) üzenetére


snoopycica
csendes tag

Nekem sem Facebook, sem skype, sem Intsa, sem Viber nem jelez szombat óta....
Érdekelne mit lehet tenni, ha valaki tud help pls.!!!!!! :)

(#33034) StLui válasza Blyan (#33032) üzenetére


StLui
veterán

Amit feltöltesz rá az megmarad, használhatod, csak nem tudsz többet feltölteni, fényképek tárolására ez elég így

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#33035) Blyan válasza StLui (#33034) üzenetére


Blyan
félisten

Írásvédett online pendrive. Csodásan hangzik. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33036) StLui válasza Blyan (#33035) üzenetére


StLui
veterán

Nekem már tele egy 25GB-os tárhely 2004-2010-es fényképekkel, oda kapnék egy 20GB plusszt na arra átraknám a 2012-13-at azt aktívan használtról, és akkor le is záródhatna amelyiken a 2004-13-ig van, mert azzal nem sok mindent szeretnék, csak megnézni, és biztonsági másolatként tárolni.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#33037) mukibuci válasza StLui (#33036) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha kapsz kódot, azt bármelyiken felhasználhatod, nem csak azon az accounton, amire kaptad

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#33038) Integrale válasza snoopycica (#33033) üzenetére


Integrale
veterán

Egyelore csak a droidra valtas a megoldas!

Onedrive: en csak 3 GB-t kaptam.( tevedes, 23-at.
Mar 10GB lenne az ingyenes?

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#33039) Fkris válasza Zoli133 (#32970) üzenetére


Fkris
őstag

Tiszteletem! :DDD

[ Szerkesztve ]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#33040) Assdak


Assdak
őstag

Nekem még nem frissült, maradt Skydrive, és még extra tárhely sem jött, pedig lassan tele a 250 giga.

(#33041) mukibuci válasza Integrale (#33038) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

7 az alap, +3, ha a camera roll oda ment, +20 az emailben szereplő kóddal

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#33042) Blyan válasza mukibuci (#33041) üzenetére


Blyan
félisten

Ez megmagyarázza, hogy a másik accountomnál miért látszik ez (pedig nem értettem):

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33043) Fkris válasza mukibuci (#33041) üzenetére


Fkris
őstag

Az emailes kódot csak kivalasztottak kapjak? Vagy milyen akció keretében osztogat(tak)jak?

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#33044) Integrale válasza mukibuci (#33041) üzenetére


Integrale
veterán

Remek, koszonom! Akkor az a 3GB az orok?

Fkris: asszem azok kapjak akik feliratkoztak, de csak asszem!

Mukibuci: a decemberi az mindenkinek jart nem? A mostani meg csak azoknak akik jelentkeztek, meg a onedrive indulasa elott.

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#33045) mukibuci válasza Fkris (#33043) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

csak az igazi bérencek kapják :K én pl kaptam most is, meg a multkori akcióban is :DDD

viszont másik acc-ra most (még) nem, csak a multkoriban

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#33046) Воланд válasza Fkris (#33043) üzenetére


Воланд
titán

en a legelso blogposztban jelentkeztem, hogy ertesitsenek, hogy ha elindul az ondrive es voltak olyan jo fejek, hogy ertesitettek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33047) Fkris


Fkris
őstag

Mukivuci,Woland,integrale, köszönöm!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#33048) StLui válasza mukibuci (#33037) üzenetére


StLui
veterán

Köszi, pont ezen gondolkodtam el amikor írtam :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#33049) Lall válasza Fkris (#33047) üzenetére


Lall
veterán

Mukivuci :DDD

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#33050) Melack válasza mukibuci (#33041) üzenetére


Melack
veterán

A camera roll +3 Gbját csak WPs telón adja meg?

(#33051) mukibuci:akkor droidon nem sok értelme volt bekapcsolni :D :(((

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.