Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39001) glehel


glehel
senior tag

nekem az egy nagy - hogy a hangerő gombbal még mindig a csengőhangerőt szabályozom alapból. mi a tökömért?

(#39002) Blyan válasza glehel (#38999) üzenetére


Blyan
félisten

Én feldolgozom, mert nem nekem vannak emiatt fájdalmaim, hanem másoknak. ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39003) Воланд válasza glehel (#39001) üzenetére


Воланд
titán

ha nem vagy benne semmi appban, hivasban, akkor a csengohangerot, zenelejatszaskor csak a fules hangerejet, alkalmazasban meg az alkalmazas hangerejet.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#39004) glehel válasza Blyan (#39002) üzenetére


glehel
senior tag

akkor legyél velünK és ne ellenünk :) van droidom is!

(#39005) Воланд válasza Blyan (#38997) üzenetére


Воланд
titán

mire? szivarvanyos ios-re, vagy valami lagdroidra?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#39006) negyedes válasza emvy (#38998) üzenetére


negyedes
addikt

suti. :U

nekem megy rendesen a kijeloles. nincs semmi bajom vele. kurzormozgatas is megy, mondjuk elsore gondolkoznom kellett hogy hogyan fogjam meg, de ha 1x megfogtad akkor mar toda huzod ahova akarod, tok mindegy hol van az ujjad a kijelzon, lehet a szokoznel lent akkor is tudod huzni.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#39007) emvy válasza Blyan (#39000) üzenetére


emvy
nagyúr

Aha, igy megy nekem is, csak idáig ment úgy is, hogyha hosszan ranyomtal a szóra. Akkor ez a variálás csak nekem tűnt fel, mert én mindig így használtam.

A mindig szó helyett mindíg-et is felajánl a billentyűzet, pedig utóbbi helytelen :)

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#39008) glehel válasza Воланд (#39003) üzenetére


glehel
senior tag

hát pont ez a bajom ha nem vagyok benne semmi appban, opcionalitást akarok ebben is DEFAULT!

(#39009) Воланд válasza glehel (#39008) üzenetére


Воланд
titán

irtam en, hogy ez is szarul lett megoldva. logikusnak persze logikus, csak eppen eddig kenyelmesebb volt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#39010) negyedes válasza glehel (#39008) üzenetére


negyedes
addikt

nem ertem a problemad. :U mi bajod hogy defaultban a csengest allitaj?

woland_y2k: eddig rohad kenyelmes volt az egy hangero de a sok droidnak kulon kell allitani. meg a photos es a people hubot is nekik lehet koszoni. :O

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#39011) zsamiatt


zsamiatt
őstag

Az az erzesem 2t lepunk elore 1t hatra... Nevetseges,hogy ami jo volt most szar lett. Eddig a naptarbol automatikusan at tudtam adni a cimet a drivenak pl. Most masoljam at... Idiotak. Egyszeruen erthetetlen, hogy ennyi ido alatt egy ilyen bugos vackot voltak kepesek adni.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#39012) Blyan válasza emvy (#39007) üzenetére


Blyan
félisten

De az a fajta kurzorhasználat megszűnt, ami a hosszan rányomsz és kijelölsz. Már az szövegboxban sem így megy a kurzorkezelés.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39013) Sofian


Sofian
őstag

Azért van még baj..

(#39014) StLui


StLui
veterán

Lassan látom néhányan eljutnak oda, hogy akkor majd talán a 9-es jó lesz már, nem nagyon jött el a kánaán? :(

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#39015) T.Peter válasza emvy (#38984) üzenetére


T.Peter
őstag

Az azonnali némítás nem annyiban módosult, hogy most két érintés kell hozzá?

Amúgy ie-ben még az is változott, hogy ha az Open in New tab megnyomása után még töltés közben visszalépünk, akkor nem tölti be az oldalt. 8.0-nál betöltötte.

(#39016) Воланд válasza StLui (#39014) üzenetére


Воланд
titán

en mar akkor ezt mondtam, amikor elkezdtek jonni az infok a 8.1-rol. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#39017) glehel válasza negyedes (#39010) üzenetére


glehel
senior tag

nekem nem tetszik mert sokszor lehet csak nálam véletlenül is megnyomódik a hangerő gomb és általában lefelé állítja utána meg nem hallom meg ha csörög.

(#39018) Blyan válasza Воланд (#39009) üzenetére


Blyan
félisten

Pedig csak 3 sor lett volna. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39019) Воланд válasza T.Peter (#39015) üzenetére


Воланд
titán

nem. eddig keleltt ketto (hangero gomb + csengo ikon), most meg minimum harom (mert hangero gomb, majd nemitsd le a csorgest, majd a mediat).

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#39020) Воланд válasza Blyan (#39018) üzenetére


Воланд
titán

igen, ebbol a sok harom soros tortenetbol lett az, amit kezhez kaptunk.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#39021) Blyan válasza Воланд (#39019) üzenetére


Blyan
félisten

De cserébe ki lehet rá csempét tenni a quick controls nevű csodával! :P

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39022) Blyan válasza Воланд (#39020) üzenetére


Blyan
félisten

Én elővenném az Omniat a helyedben. :) Bár asszen NSU-val vissza lehet mókolni a 8.0-át.

Tök kellemesen csalódtam, ennél sokkal rosszabbra számítottam. Már lehet kibírom az idei évet WP-vel és nem kell mindenáron váltanom.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39023) bardo válasza Воланд (#38969) üzenetére


bardo
tag

Majd írd meg kérlek hogy kell. Neked is 1020-ad van ha jól tudom.

Köszi,
Bárdó

Huawei P9 L09C432, Mate 10 Pro Telekom single sim

(#39024) glehel válasza Blyan (#39022) üzenetére


glehel
senior tag

várjunk még egy kicsit hátha jönnek a patchek

(#39025) dewil666


dewil666
őstag

Viszont azon elgondolkodhatnának a WP alkotói hogy miért a droid a legnépszerűbb :U
Biztos nem azért mert a droid felhasználók utálják a Nokia termékeket.
Az androiddal kell versenyezni így az irányba vagy legalábbis megfelelni azoknak a felhasználóknak akik szeretnek sok-sok alkalmazás között válogatni ami MINDEN igényt kielégít. És teljesen személyre szabható lenne a telefon(még a symbian is testre szabhatóbb volt pedig az is elmaradt a droidtól). Nagyon sok + ügyfelet nyernének az biztos. Így viszont a droid malmára hajtják a vizet. Pl:: egy a zene listában szereplő zenét csak úgy nem lehet csengőhangnak beállítani?! Ez alap dolog lenne. Es ez csak egy a sok közül. Ez az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#39026) Blyan válasza glehel (#39024) üzenetére


Blyan
félisten

Jó lenne, de sajnos a MS nem az a patchelős fajta, szóval lehet a következő 8.x lesz majd a patch.
Mondjuk idénre még két update-ről suttognak.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39027) Воланд válasza Blyan (#39022) üzenetére


Воланд
titán

hozzanyulok a telefonhoz, aztan esik tiz szazalekot a toltottseges. ma delutan kap egy hr-t, holnap meg megnezem, hogy normal hasznalat mellett mit produkal, aztan ha nem lesz jo, akkor megy vissza a black.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#39028) leftyke


leftyke
aktív tag

A névjegyeket,hogy lehet megszűrni? Be van állítva hogy csak a hotmail-t nézze,de baszik rá!

(#39029) dewil666 válasza Blyan (#39026) üzenetére


dewil666
őstag

A következő 8.x azt lehet majd ezekre frissíteni?
Netán majd ha megjelenik a 9 arra is?

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#39030) Воланд válasza dewil666 (#39029) üzenetére


Воланд
titán

a 8.1-hez erkezo update-ek elerhetoek lesznek a wp9-et meg majd meglatjuk.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#39031) Blyan válasza dewil666 (#39029) üzenetére


Blyan
félisten

Haha, ki tudja ezt?

A 8.xx szerintem rákerül majd minden mostani telefonra.
A 9.xx meg szvsz legjobb esetben is max csak a 2 gigás telefonokra (1020 kizárt) - ha egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39032) Воланд válasza Воланд (#38989) üzenetére


Воланд
titán

ok, ezt egy history torles megoldotta.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#39033) Bogyó bá' válasza Воланд (#39027) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Na, én is az akkumerülés miatt rágtam be az előbb, és - életemben először - nyomtam egy HR-t neki. A Lumia 610 egy éves, a 920 fél éves használata mellett még sohasem volt rá szükség.

Most negyedórája fogaskerekezik a szemét...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#39034) Воланд válasza Bogyó bá' (#39033) üzenetére


Воланд
titán

el lesz azzal egy darabig. de azert keszitsd be az nsu-t.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#39035) Blyan válasza Воланд (#39034) üzenetére


Blyan
félisten

Az 520 30 perc alatt HR-ezett.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39036) negyedes válasza dewil666 (#39025) üzenetére


negyedes
addikt

apa kezdodik. :U :W

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#39037) Воланд válasza Blyan (#39035) üzenetére


Воланд
titán

nekem meg harom orat anno. a vegen meguntam es ujrahuztam az egeszet.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#39038) Lall


Lall
veterán

Viszont az tényleg gáz, hogy reggel huztam le töltőről és most 60%-on vagyok. (PH olvasgatas, Cortana-val ökörködés a gyereknek, 2db 1 perces telefon).

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#39039) dewil666 válasza negyedes (#39036) üzenetére


dewil666
őstag

??
Mi a probléma?
Nekem tetszik a WP igaz egy hete ismerkedem vele de szerintem ez igaz amit írtam.
Ha a Nokia csinálna komolyabb androidos telefont akkor olyat vettem volna (tudom hogy az Nokia x android te gyenge hardverrel bír).

[ Szerkesztve ]

KLÍMA szerelés, telepítés, karbantartás! dewil666 felhasználónak 270, 940 (régi) pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! Motoros üdvözlettel ! ! ! Ne vezess olyan gyorsan hogy az őrangyalod lemaradjon!

(#39040) Integrale


Integrale
veterán

Fasza, meg mindig nincs zenefelismeres a cortana mellett. :(((

"Bad reklám is reklám too"

(#39041) Blyan válasza Lall (#39038) üzenetére


Blyan
félisten

Bezze 8.0-án a Cortanas hülyéskedés nem szívott le semmit, max 80%-ot.... :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39042) Rivaul


Rivaul
addikt

Most zongoráztam végig a telót s látom hogy még mindig Black-nek hívja magát. Gondolom akkor ez még sem a fix verzió. Remélem igazam van s finomítanak a történeten mert egy kézzel adnak s a másikkal elvesznek ahogy látom (csak közbe a lábukkal meg ne a t..ünkön taposnának :U )

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#39043) Blyan válasza Rivaul (#39042) üzenetére


Blyan
félisten

Te sem vagy tisztában ezekkel a Black vs MS update dolgokkal, mi?

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39044) kliszi


kliszi
senior tag

Sziasztok ! Nálam nem frissül a HTC Live a telefonon az idöjárás és az idö sem ! HTC 8x-em van és 8.1 !! Valakinek van megoldása erre ?

(#39045) Integrale válasza Rivaul (#39042) üzenetére


Integrale
veterán

A Black az Nokia, nincs koze a tegnapi updatehez.

"Bad reklám is reklám too"

(#39046) Rivaul válasza Blyan (#39043) üzenetére


Rivaul
addikt

Nem nagyon :DDD Eddig droidom meg ios-om volt. :B

Most egy világ omlott össze bennem... Tudom hogy egyszerű világ lehetett de nekem számított :C

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#39047) Bogyó bá' válasza Lall (#39038) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A 8.1-től az enyém is végre igazi okostelefon lett: eddig 4-5-6-7 napokat kibírt egy tölréssel, most nem sok cseszegetéssel 1 napot sem.

Na, azt hiszem, kivégeztem a telefonomat: a rohadék arab nyelven, valami soha nem látott felületen jelentkezett be újraindítás után! Mi a faszt csináljak??? :Y

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#39048) Lall válasza Blyan (#39041) üzenetére


Lall
veterán

De a Cortanas baromkodas kb. 3 perc volt, míg beértünk a suliba.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#39049) Blyan válasza Rivaul (#39046) üzenetére


Blyan
félisten

Na de minek kéne hívnia magát? :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#39050) Воланд válasza Bogyó bá' (#39047) üzenetére


Воланд
titán

ne csodalkozz, irtad mar, hogy szaud-arabiabol, vagy honnan van a keszuleked. viszont hamar kesz lettel a hr-el.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.