Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94051) this is life válasza ΞΔGLΞ (#94050) üzenetére


this is life
Ármester

A finn nokia nem tudom mit tudna hozza tenni egy xiaomi-hoz , hisz licence ami a mobilokhoz kapcsolodik viszonylag keves van a birtokukban, a pw az ms-e talan még mindig ,sw fejleszto mernok garda mar szet szeledt ... a foxconn-os licencelt nokia nevvel bohockodast meg mas lap , ha sw fejlesztes a xiaomi fejlesztok reggelire megeszik a hmd,foxconn csapatat...

Amugy a windows 10 on arm projectet nem erzem atutonek es piac felforgato ujitasnak , foleg hogy korlatozott kepessegu lesz a hirek szerint, s hiaba a szep csomagolas (render kepek) funkcionalitasa azert korlatozott foleg hogy az intel mar elore brekeg az sse licenceles miatt (igy az azt hasznalo programok kihullanak).

Az ms-nek pedig nem bocsanatot kellene kernie ,hanem az osszes x50 szeriat hasznalo tulajnak karteritest fizetni, a 640 tulajokat is karpotolnia kellene valahogy (mert ezen tabor lett leginkabb behajtva a pelo erdobe).

Ha pedig flagshipben gondolkozol akkor szifon (nem a szivem csucskei , de arkategoriajukban ok nyujtjak a legtobbet) .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94052) ΞΔGLΞ válasza this is life (#94051) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez ok, de azt azokat a valóban hozzáértő fejlesztőket vissza is lehet csalogatni. :)

(#94053) this is life válasza ΞΔGLΞ (#94052) üzenetére


this is life
Ármester

Vissza lehet csalogatni oket , kerdes hogy a nokia/alcatel lucent be akarna e allni ismet a mobil piacba ...
Azon a szegmensen mind a ket ceg nagyot bukott, es a semmibol kellene ujra kezdeni , es megprobalni a samsung hegemoniat megtorni ... ez utobbi kevesbe tunik megvalosithatonak.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94054) Blue Eagle válasza Kbhont (#94049) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Nincs opció, sajnos ezt a 930 sehogy nem fogja megvalósítani.

(#94055) T. I. válasza Blue Eagle (#94054) üzenetére


T. I.
senior tag

Viszont a glance plusz app droidon szépen helyettesíti. Még IPS kijelzőn is! Persze a tuti kombó az amoled. Én mondjuk még Nokia N8-on szerettem meg, és érzem azóta is nélkülözhetetlennek, szóval ez nem egy lumia találmány.

(#94056) Kbhont válasza T. I. (#94055) üzenetére


Kbhont
senior tag

És megosztanátok velem, hogy mi a teendőm a cél érdekében?

(#94057) zsoltzsolt válasza Kbhont (#94056) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Egy androidos telefon beszerzése 😁

(#94058) Blue Eagle válasza Kbhont (#94056) üzenetére


Blue Eagle
őstag

A lényeg nem azon van, hogy androidos készülék beszerzése, hanem a frissen vásárolt 930 telóval mellélőttél ha a glance fontos számodra.
Teendőd? Megszabadulsz a 930-tól, vagy nem lesz glance. Egyszerű.

[ Szerkesztve ]

(#94059) betegphiu válasza janeszgol (#94046) üzenetére


betegphiu
senior tag

Neked biztos nem. :D Ascend Y330,ha jól emlékszem., a maga 512 mb ramjával :D.
A tablet ,az samsung galaxy tab4,de nekem a facebook azon is fagyogat.. Abban pedig már van anyag,ha nem is mai.

[ Szerkesztve ]

(#94060) scyllarus válasza betegphiu (#94059) üzenetére


scyllarus
veterán

Hát az a teló nem referencia. 768 MB-oson már elindul, pedig az sem mai hardver...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#94061) Vegha


Vegha
senior tag

Az 550-em rendre 1456x2592 méretű fotókat készít, ami alig éri el a 3.7 MP-t, holott állítólag 5-öt tud. Mit kell állítanom rajta, hogy nagyobb felbontású képeket készítsen ? A kamera alkalmazásban nem találok ilyet, ott egyetlen lehetőség van (main camera), bármelyik is az, nem tudom változtatni a 4 MP-ről.

(#94062) pprod94 válasza Vegha (#94061) üzenetére


pprod94
aktív tag

Képarányt állítsd 4:3-ra, ha fontos az 5mpx.

(#94063) snakebait válasza T. I. (#94055) üzenetére


snakebait
senior tag

Feltettem ezt a glance pluszt. Nem rossz,de az újjlenyomat olvasót nem tudom használni. Nem old fel a képernyő,csak az oldalsó gomb megnyomása esetén. Nekem meg fontos az újjlenyomat olvasó. Vagy van véletlen olyan beállítás amit nem vettem észre??

Poco F5-12/256 +Huawei Watch Gt2

(#94064) T. I. válasza snakebait (#94063) üzenetére


T. I.
senior tag

Megfogtál ezzel a kérdéssel, mivel nekem nincs ujjlenyomatolvasóm (eu-s Alcatel Idol 4S). Nézve a menüjét, én sem látom, csak a duplakoppot és az alulról behuzást, amit használok.
Úgy tűnik, mégsem tökéletes a progi, de ingyenes legalább.

(#94066) height


height
aktív tag

Sziasztok!

Nokia Lumia 1520-as mobil készülékkel videó felvételt készítek, de a videó a felvétel az 5-ik perctől elkezd szaggatni, a 7-ik perc után le fagy készülék, és a videó felvétel megszakad!

A felvételt vissza nézve az 5-ik perc után zavaró ahogy akadozik, szerintetek mi lehet a probléma ?

Köszönöm, ha válaszoltok!! ;)

[ Szerkesztve ]

(#94067) Vegha válasza pprod94 (#94062) üzenetére


Vegha
senior tag

Koszi.
Más megoldás nincsen ? Igy lemarad egy csomó részlet a kepernyorol : (

(#94068) Sanyi52


Sanyi52
tag

Sziasztok!
Lumia 535, windows 10 Phone.
A Messenger-rel milyen videót tudok küldeni? Időhatár van, a 15 sec-es, vagy mérethatár a 10 MB? Formátum feltétel is lenne?
mp4-et próbáltam küldeni, hol sikerült, hol nem.
Próbáltam a sima Messengert és próbáltam a Béta-változatát is.
Több órát próbálkoztam sikertelenül, nagyon köszönném, ha valaki tudna segíteni!

(#94069) djstavross


djstavross
tag

Sziasztok!

Most készülök megválni a Lumia 1020-as telefonomtól és ez miatt lenne egy technikai kérdésem.

Az új telefonba majd az outlook fiókommal szeretném átköltöztetni a névjegyeket, ez tiszta sor (bejelentkezek, szinkronizálom, kész). Viszont az lenne a kérdésem, hogy ha a 1020-ast alaphelyzetbe akarom majd állítani (és ezzel törli onnan az outlook fiókot, képeket, adatokat, stb...) akkor a névjegyeket az esetleges szinkronizálás miatt nem fogja a fiókból és ezáltal az új telefonról is törölni?

Nem szeretnék meglepetést miután alaphelyzetbe gyalulom a telefonomat.

Válaszokat előre is köszönöm!
Szép napot!

(#94070) Kbhont válasza Blue Eagle (#94058) üzenetére


Kbhont
senior tag

Köszönöm a számomra szomorú válaszokat...
Valószínű vissza térek 1020-ra...

(#94071) ΞΔGLΞ válasza djstavross (#94069) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem fog onnet torolni semmit. A kettonek semmi koze egymashoz.

(#94072) djstavross válasza ΞΔGLΞ (#94071) üzenetére


djstavross
tag

Szia!

Biztos? Mert ha létrehozok egy névjegyet és közben neten is vagyok és szinkronizál a telefon, akkor gépen is megjelenik a névjegy. Illetve ha törlöm akkor szinkronizálást követően a gépen bejelentkezett hotmail fiókból is eltűnik a névjegy!

(#94073) Sztyepadzso válasza djstavross (#94072) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

3 telefonomon él a live fiókom, ezeket minimum 10szer gyalultam Alfölddé WDRT-vel. Mindenem, Excel táblázat, OneNote, Kapcsolat, OneDrive, minenem megtalálható PC-n, L920 8.1-en, L950 FR és RP is.
Ez a lényege a felhőnek.

u.i.: Ha egyenként letörölgeted őket a telón, akkor persze, eltűnnek a dolgok, de ha a telefont legyalulod, az nem ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#94074) Blue Eagle válasza djstavross (#94072) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Te most kettő dologról beszélsz a két utolsó hozzászólásodban. Az egyikben azt kérdezed, hogy gyári alaphelyzetbe állításkor történik e bármi változás a hozzárendelt felhőben? Válasz NEM. Ez azért van, mert a feladat CSAK a telefon rendszerének az alaphelyzetbe állítása, nem pedig még bármi másé.
Másodikban a kapcsolati listában matatsz és Te magad hozol létre ebben változást. Ha kézileg törölsz egy kontaktot az persze törlődik a felhőből is, hiszen ez volt a cél. Ergó nem kell a névjegy a telón, akkor a felhőben sem kell. Na ez a kettő dolog közt a különbség!

(#94075) T. I. válasza Blue Eagle (#94074) üzenetére


T. I.
senior tag

Nagyon nagy hülyeség lenne azt tanácsolnom, hogy offline pucolja le a telefont és törölje az accountját...? Így baj tuti nem lehet.

(#94076) Blue Eagle válasza T. I. (#94075) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Teljesen indifferens. Hard reset-kor még egy kisújjal sem nyúl a felhőhöz. A vissza állítás mint folyamat egyébként offline zajlik, hiszen csak egy alapvető rendszer indul el (fekete háttér fehér fogaskerekek), ahol nem indulnak el a hálózati tevékenységhez szükséges drájverek sem.

(#94077) mirci18


mirci18
addikt

Sziasztok.
Ismerősömnek van egy Lumia 640-e.
Eddig úgy ahogy tudta használni.
Jelenleg több alkalmazás nem nyílik meg csak akkor ha le tudná frissíteni.
De az alkalmazások frissítését a telefon nem tudja véghez vinni?
Sőt még párat újratelepíteni sem enged.
Van valami gond a wp 8.1 rendszerrel hogy már ez sem működik.
Nem tudom esetleg ezzel kapcsolatban befolyással volt e a dologra az hogy elindította a frissítési tanácsadót de annak a telepítése sem ment végbe.

Kérdés hogy tudnám a legegyszerűbben a windows 10-et rárakni hogy frissen fusson és stabilan (haha)?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#94078) Spet válasza mirci18 (#94077) üzenetére


Spet
addikt

WDRT. Visszaállítod vele alap 8.1-re, majd felfrissíted a legújabb 8.1-re, hogy minden lehetőség benne legyen.
Majd minden app törlése ami lehet, és utána frissítési tanácsadó, és pár óra mantrázás.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#94079) mirci18 válasza Spet (#94078) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ.

Volt itt régebben egyébként egy szép pontról pontra íródott lista hogy mit kell tenni.
Megtalálom én azt még valahol?

Egyébként mi lehet most a probléma?
Behalt az alkalmazásbolt vagy direkt csinálják?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#94080) Petester válasza mirci18 (#94079) üzenetére


Petester
senior tag

(#94081) Spet válasza mirci18 (#94079) üzenetére


Spet
addikt

Behalt egy kicsit az áruház, más is jelezte.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#94082) mirci18 válasza Spet (#94081) üzenetére


mirci18
addikt

És most jó?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#94083) zsoltzsolt válasza mirci18 (#94082) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nem, még takarítanak 😀

(#94084) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Csak nalam lett atnevezve a Terkepekben Gyor varos Gyirmotra?

(#94085) tibike8 válasza turbulencia8 (#94084) üzenetére


tibike8
őstag

Gondolom mindenkinél.

(#94086) zsoltzsolt válasza turbulencia8 (#94084) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Veszprém meg Gyulafirátót 😁

(#94087) mirci18 válasza Petester (#94080) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#94088) mirci18 válasza zsoltzsolt (#94083) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ akkor figyelem a fórumot hátha 1-2 nap múlva visszaáll az alkalmazásbolt.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#94089) zsoltzsolt válasza mirci18 (#94088) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Szoktak ilyen átmeneti üzemzavarok lenni.

(#94090) Spet válasza mirci18 (#94082) üzenetére


Spet
addikt

Nekem működik

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#94091) Nergalos válasza mirci18 (#94088) üzenetére


Nergalos
aktív tag

Nálam is megy...

(#94092) Nergalos válasza turbulencia8 (#94084) üzenetére


Nergalos
aktív tag

Nálam van Győr és Veszprém is..win10m

(#94093) betegphiu


betegphiu
senior tag

Mikor már alig bírod kivárni, hogy jobb lesz-e, vagy rosszabb ?
:D

(#94094) turbulencia8 válasza Nergalos (#94092) üzenetére


turbulencia8
őstag

Fura, hogy ilyen gyakran bena a Terkepek. Orulok, hogy megvettem a Sygic-ot! Ott egyedul az M1-M7 elagazasnal (Balaton fele) kommunikal idiotan balra levo kijaratrol. Fizetos app leven azert kisse hianyolom beleole, hogy pl. a benan vezeto/lassan kapcsolo kollegaimnak minden utasitas vegere be lehessen kapcsolni nemi "bazmegelest".

(#94095) tibike8 válasza zsoltzsolt (#94086) üzenetére


tibike8
őstag

Ja, nálam is, de csak a laptopon. Telón rendben van.

(#94096) Gömbike


Gömbike
senior tag

Sziasztok!

Segítség!!!!

Kérlek, segítsetek!

A munkatársam 640-én nem sikerült életbe hozni a Bluetooth keresést. Ezért HR-t csináltam neki az éccaka. előtte bizt mentés, stb.

Minden oké, a névjegyzékben meg van a név és a szám is, de a tárcsázóban az előzményeknél csak telefonszámot ír ki.

Ha hívása érkezik, akkor sem írja ki a hívó nevét, csak a számot.

Köszönöm !

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#94097) ΞΔGLΞ válasza Gömbike (#94096) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mi más lenne, mint a HR maga a hiba forrása, ezért régóta nem ajánlott használata, mert vagy meg sem oldja, vagy egy/több további problémá(ka)t generál. WDRT lesz a megoldás.

(#94098) gaijin09


gaijin09
csendes tag

szevasztok,

Gyors állapotadatokat mutató alkalmazások közé valahogy fel lehet venni a messenger-t? nekem az alkalmazáslistában nem ajánlja fel.

(#94099) Sztyepadzso válasza gaijin09 (#94098) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Soha, semelyik Messengert nem találtam meg ott.

(#94100) djstavross válasza Blue Eagle (#94074) üzenetére


djstavross
tag

Köszönöm a válaszokat! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.