Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) Dale


Dale
aktív tag

Lényegét tekintve kicsit off, de tegnap elmentem a relative közeli Best Buyba fejhallgatót venni, és láttam egy Lumia 822-t. Nem csak láttam, egyenesen odavonzott sok pulttal odébbról, úgy hogy azt hittem valami Androidos cucc ez (ami nem szokott izgatni), de annyira megkapó volt fehér színben hogy nem bírtam neki ellenállni. Nem kicsit lepődtem meg a Windows gomb láttán. :) Nagy hiba hogy ez csak a Verzionnak készül, a site képei nem adják vissza hogy mennyire formás kis dög. Ráadásul a kijelzőre nézve meg nem mondtam volna hogy csak 480*800, meg kellett néznem a rendszerinfóban. Pedig a 820-ban nagyon nem tetszett a kijelző ősszel és azóta 920-at nézek, szóval le a kalappal. Remélem történik valami csoda és kiadja a Nokia világszerte, megérdemelné ez a telefon.

Ugyanitt végre volt alkalmam kipróbálni a Surface RT-t és a Surface Pro-t, mindkettő nagyon bejött, bár erre a revízióra most még nem költök. Remélem mások igen, és nem szűnik meg a termékvonal. Nem is volt világos nekem hogy az RT-ben is van Windows desktop csak ARM-ra van forgatva, és van .net 2, 3.5 és 4 alatta, így már el is tudom képzelni hogy valamire használni tudnám. :) A Pro meg egyelőre a jövő ígérete, majd meglátjuk Haswell alapon milyen lesz.

https://enginedesigns.net

(#15002) marcusa válasza Dale (#15001) üzenetére


marcusa
addikt

Ez érdekes, pedig teljesen ugyan az a kijelző a 820-822-ben... :U Bár nekem a 820-é nagyon bejön. :B

:-)

(#15003) Dale válasza marcusa (#15002) üzenetére


Dale
aktív tag

Én sem értem, de nem bánom, lehet hogy valami volt azzal a 820-al, nem volt megfelelő a fényerő vagy csak a mellette levő 920-al a kontraszt... De mivel akkor meg is vettem a 920-at, és azóta az Optimus 7-em kijelzője finoman szólva vicc minden szempontból, így a 822 se kellett volna hogy tetsszen. Mindegy, a lényeg hogy jó. 810-et nem láttam azóta se, csak a Nokia oldalán.

Mivel telefonom már van és Verizonhoz nem akarok átigazolni, így ezen a téren nincs veszély, de a feleségem már most érzi hogy hamarosan bukóban lesz a családi költségvetés egy Surface miatt, hiába fogadkozom hogy ezt a szériát még nem akarom bevállalni... :) Túl jól ismer. Egyelőre nem megyek a bolt közelébe egy darabig.

https://enginedesigns.net

(#15004) Psychonaut válasza zzz03 (#14996) üzenetére


Psychonaut
addikt

Nem kb., hanem egészen pontosan. Ugyanazt hallod, amit a CD-n, mivel veszteségmentes formátum mindkettő.

(#15005) greggggg


greggggg
aktív tag

Hello, van wp8ra olyan progi mint a siri iosre? Mert a logo hosszan nyomva csak hanghivas... Koszi

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#15006) Воланд válasza greggggg (#15005) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15007) daniel909 válasza greggggg (#15005) üzenetére


daniel909
addikt

[link]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#15008) Dale


Dale
aktív tag

Asszem emlitettetek korabban, mindenesetre ma jott rendszer update a 920-amra ami feltehetoen csak egy tarhely manager programot hozott. Fel is szabaditottam vele 1 giga helyet cache/temp-bol, meg megmutatja hogy melyik app pontosan mennyi helyet foglal. Gondolom csak Nokiakra jon, szivas.

[ Szerkesztve ]

https://enginedesigns.net

(#15009) dejaris válasza Dale (#15008) üzenetére


dejaris
addikt

Hurrá:W Ezt nem hittem volna, hogy lumia only lesz. Viszont az appok méretét tőletek, nokiasoktól is meg tudjuk kérdezgetni, legalább:)

(#15010) Oppenheimer válasza Dale (#15008) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ilyenkor basznám földhöz a 8x-et

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#15011) tybsen válasza Dale (#15008) üzenetére


tybsen
addikt

Pont jokor neztem be a topikba :DDD Ez azt jelenti, hogy megoldodik vegre a tarhely cache problema, ami miatt alapvetoen eladtam a 820-at anno? Allando wifi-kapcsolat mar lehetseges egyebkent, arra jott mar frissites, illetve skype / fb messenger megy a hatterben normalisan vagy ugyanaz a helyzet, mint korabban - neha igen, neha nem (btudos-nal nyilvan mukodik minden ;] ;) )

[ Szerkesztve ]

(#15012) Lall válasza tybsen (#15011) üzenetére


Lall
veterán

Tárhely bug megoldódni látszik ezzel a frissítéssel, állandó WiFi már az első frissítéssel jött, skype is kezd gatyába rázódni, nem fagy tőle szét a telefon és leírások alapján egész jól működik.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#15013) greggggg válasza Oppenheimer (#15010) üzenetére


greggggg
aktív tag

végülis a htc kiadott egy saját tárhelyappot még tavaly...

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#15014) Oppenheimer válasza greggggg (#15013) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ami nem csinál semmit

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#15015) tybsen válasza Lall (#15012) üzenetére


tybsen
addikt

Na, alakul ez! Koszi! Nekem igy elsore mar csak egy atlathato kozponti ertesitesi rendszer, egy swype-szeru billentyuzet-megoldas es magyar nyelvu diktalasi lehetoseg hianyzik, aztan lehet, hogy ujra visszaterek ;] Ja meg valami alternativ bongeszo sem lenne rossz.

(#15016) marcusa: el sem hiszem, tenyleg ez volt az egyik legfontosabb - a masik a tarhely problema (nelkule en egyszeruen nem tudom hasznalni a rendszert..)

[ Szerkesztve ]

(#15016) marcusa válasza tybsen (#15011) üzenetére


marcusa
addikt

Igen, jött már portico 820-ra T-sekre is, és már van állandó wifi és DLNA is :K

:-)

(#15017) Oppenheimer válasza tybsen (#15015) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Meg rendes hozzáférés az appoknal a fájlrendszerhez.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#15018) tybsen válasza Oppenheimer (#15017) üzenetére


tybsen
addikt

Igaz, igaz.. Kozben nekem is jutnak am eszembe dolgok... felszakadnak a regi sebek... ;] ;] ;]

(#15019) Lall válasza tybsen (#15015) üzenetére


Lall
veterán

Találkozunk 2 év múlva. ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#15020) legiaap válasza Oppenheimer (#15010) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én meg ilyenkor örülök, hogy eladtam. Csak azt bánom nem 920-al kezdtem anno. Így buktam egy csomót.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#15021) crey válasza Lall (#15019) üzenetére


crey
MODERÁTOR

A nexus topikban ;] :DDD

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#15022) Lall válasza crey (#15021) üzenetére


Lall
veterán

;]

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#15023) pushalias válasza crey (#14986) üzenetére


pushalias
addikt

Van egy sokkal egyszerűbb oka, amire gyorsan ráébred az, aki megnézi az S4 specifikációját, amiben (surprise, surprise!) nincsen FM régyijó. Az amerikai piac egyre kevésbé igényli, internet rédijó már többvan, mint az ájerbe elektromágneses sugárzást broadcastoló őskövület bratyójából, és még mindig az amerikai piac a mérvadó MS-nek.

Honor 9 / HP 8470P

(#15024) crey válasza pushalias (#15023) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Tudom. :) Sőt, azt is számításba kell venni, hogy ha a rádiót hallgatod, akkor nem fogsz annyi pénzt elkölteni iTunesban/XbOX musicban zenéér t ;)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#15025) pushalias válasza martin66 (#14992) üzenetére


pushalias
addikt

FLAC Player? :)

Honor 9 / HP 8470P

(#15026) kezman válasza pushalias (#15025) üzenetére


kezman
őstag

Már régi, de szerintem mire feltöltöd a számaidat addigra az a kevés hajad is kihullik ami van :DDD

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#15027) regener


regener
veterán

Nem tudja valaki hogy kapcsolhatnám ki a nyomkövetést?
Be sem állítottam de bevan kapcsolva :/

(#15028) pushalias válasza kezman (#15026) üzenetére


pushalias
addikt

Nem tudom, nekem egy cca 400 MB-os mócárt tíz perec se vót.

Honor 9 / HP 8470P

(#15029) pushalias válasza regener (#15027) üzenetére


pushalias
addikt

Teljesen felesleges kikapcsolni, ingyen van.

Honor 9 / HP 8470P

(#15030) Dale válasza Dale (#15008) üzenetére


Dale
aktív tag

Kis kiegészítés: a phone update-en keresztül jött a dolog, nem a Marketről, de a részleteknél csak annyit írt hogy Nokia update, majd jó 10 perc molyolás és újraindulgatás után a rendszerverzió semmit sem változott. Lehet hogy más komponenseket is frissített, de a Settingsben csak a "storage check" menüpont megjelenése a látható változás. Itt van róla egy screenshot. A Details gombra bökve kilistázza az appokat és játékokat és kiírja a méretüket, elfoglalt tárhely szerint csökkenő sorrendben.

https://enginedesigns.net

(#15031) Dale válasza Dale (#15030) üzenetére


Dale
aktív tag

Ahhhaaaa így már világos, firmware update is jött csak azt a verziószámot pont nem figyeltem. 1232.5951.1249.0001 -> 1232.5957.1308.0001 lett nálam, de ez AT&T függő lesz. Remélem az auto brightness tényleg javult mert ráfért, néha elég hülyén tud viselkedni.

https://enginedesigns.net

(#15032) polonic válasza Dale (#15031) üzenetére


polonic
félisten

Most már csak azt derítsd ki, hogy errefelé mikor lesz elérhető. :D

(#15033) dejaris válasza Dale (#15030) üzenetére


dejaris
addikt

Ha nem kényes, légyszíves csinálj screenshotokat az applistáról is. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy valójában mekkora helyet foglalnak.

(#15034) regener válasza pushalias (#15029) üzenetére


regener
veterán

Viszont elvileg feleslegesen meríti az akksit, nem?

Illetve a Windows gomb-nak csak annyi a funkciója hogy levonja az épp futó appot?

[ Szerkesztve ]

(#15035) Воланд válasza regener (#15034) üzenetére


Воланд
titán

nem merit annyit, hogy eszreveheto legyen a kulonbseg, miutan kikapcsoltad.

igen, annyi. hatterbe teszi uaz adott alkalmazast.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15036) regener válasza Воланд (#15035) üzenetére


regener
veterán

Értem, köszi.
Azért a wingombra csinálhattak volna több funkciót ha már ott van.

(#15037) Воланд válasza regener (#15036) üzenetére


Воланд
titán

ha hosszan nyomod, akkor a hangvezerles erheto el. lezart kijelzo eseten nalam meg felebreszti azt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15038) btudos válasza Воланд (#15037) üzenetére


btudos
Topikgazda

Az ebresztes csak fizikai gombos keszulekeken megy, a tobbseg viszont nem ilyen.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#15039) greggggg


greggggg
aktív tag

az hogy lehet h én beírom a magyar vodafoneos wp8as htc-mbe h temple run és semmilyen találatom nincs rá??? amugy több appnál is tapasztalom h a forumokon belül írkálnak én rákeresek és nem dobja ki találatnak. nem nokia only vagy regio korlátozott appokrol írok... ráadáasul nekem wp8as.

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#15040) mukibuci válasza greggggg (#15039) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

kezdésnek elárulhatnád, hogy milyen telefonod van.

----
egy kérdést pedig csak egy helyen tegyél fel, ugyanaz a pár ember jár mindegyik topikba, aki válaszolni fog

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15041) xperiasigi


xperiasigi
őstag

wp8-on mekkora sky drivet kapok? (7gb?)

Iphone 6s

(#15042) Воланд válasza xperiasigi (#15041) üzenetére


Воланд
titán

igen, az alap annyi.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15043) xperiasigi válasza Воланд (#15042) üzenetére


xperiasigi
őstag

értem:R..és menyibe kerül hogy ha akarok többet?vagy hogy van ez?..(mert nekem az kevés)

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s

(#15044) greggggg válasza mukibuci (#15040) üzenetére


greggggg
aktív tag

htc 8x. magyar vodafone.

[ Szerkesztve ]

greggggg felhasználónak 5 piros pontja 0 fekete pontja van.

(#15045) Воланд válasza xperiasigi (#15043) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#15046) pzstm válasza xperiasigi (#15043) üzenetére


pzstm
titán

nem sok.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#15047) dejaris válasza xperiasigi (#15043) üzenetére


dejaris
addikt

20 GB $10.00/year
50 GB $25.00/year
100 GB $50.00/year

(#15048) Tomeeka28 válasza greggggg (#15039) üzenetére


Tomeeka28
aktív tag

Régiót átállítod USA-ra és már szedheted is le. Nekem is Vodás 8X-em van, reggel így töltöttem le...

HTC 8X / Lumia 1020 / Lumia 930 / HTC One M8 / Lumia 950 / iPhone 6 / LG G4 / iPhone 7 / MacBook Air / iPhone Xs Silver / iPhone Xs Space Gray / iPhone 13 Mini

(#15049) xperiasigi


xperiasigi
őstag

:R

Iphone 6s

(#15050) pzstm válasza dejaris (#15047) üzenetére


pzstm
titán

azt amúgy valaki elmesélhetné, hogy USA MS Accal, USA régióval, USA címmel nekem ezek az árak miért forintban jelennek meg.... :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.