Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94101) Gömbike válasza ΞΔGLΞ (#94097) üzenetére


Gömbike
senior tag

Köszönöm!

Akinek két bekezdésnél több van a memóriában, az látja a szomorú jelent.

(#94102) janeszgol


janeszgol
félisten

Megszűnt a Windows Phone 8.1 támogatása

"... a felhasználók háromnegyede még mindig Windows Phone 8.1-et használ, az AdDuplex legutóbbi adatai szerint is csak maximum 20 százaléknak van Windows 10 Mobile-ja. "

Csodálkoznak? Az legalább stabil.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#94103) T.ati válasza janeszgol (#94102) üzenetére


T.ati
tag

Mit jelent ez a támogatottság? Nem is emlékszem, mikor jött utoljára frissítés. Vagy a háttérben folyamatosan javították a rendszert?

(#94104) Vegha válasza janeszgol (#94102) üzenetére


Vegha
senior tag

Hurrá!

Jöhet újabb 300 hsz. a semmiről.

(#94105) Spet válasza T.ati (#94103) üzenetére


Spet
addikt

Első mondat összefoglalja a lényeget: A Microsoft még 2014-ben adta ki a Windows Phone 8.1-et, a mai nappal kezdődően pedig többé már nem garantál sem rendszerfrissítést, sem biztonsági javítást az ezt futtató készülékekhez.

Nem is tudom talán 2015 végén jött ki rá utoljára frissítés. :F

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#94106) janeszgol válasza Vegha (#94104) üzenetére


janeszgol
félisten

Bocsánat, nem akartam félbeszakítani a "figyeljetek, miért nem megy" címú örök slágert. :)
Parancsoljatok.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#94107) T. I. válasza Spet (#94105) üzenetére


T. I.
senior tag

Nos, szerintem még ezzel együtt is biztonságosabb, mint a legújabb, legfrisebb android, mert hát ugye ki a franc ír erre kártevő progit. Még app sincs rá nagyon, aminek a férges válrozatát ki lehet adni. Szóval ez a biztonsági téma sokadrangú dolog szerintem.

(#94108) mdraco válasza T.ati (#94103) üzenetére


mdraco
őstag

Nem jött semmi, évek óta nincs támogatva, nem tudom miért olyan fontos a mai nap ilyen szempontból...

(#94109) spiderpig820 válasza gaijin09 (#94098) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Nem lehet kirakni.

4B

(#94110) k-adi válasza Vegha (#94104) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát ha neked ez "semmi" és hurrá, minden OK, akkor inkább nálad van a baj...nagy baj.... :B

(#94111) gaijin09 válasza spiderpig820 (#94109) üzenetére


gaijin09
csendes tag

kösz. volt egy ilyen gyanúm... :W

(#94112) Blue Eagle válasza betegphiu (#94093) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Úgy néz ki nagyon semmi. Melegük van nekik is, lusták.

(#94113) zsoltzsolt válasza Blue Eagle (#94112) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Gondolkodnak...
A 8.1 vagy a w10m szűnjön meg hamarabb? Nehéz döntés 😁

(#94114) janeszgol válasza zsoltzsolt (#94113) üzenetére


janeszgol
félisten

Ha van egy kis eszük, a W10-et dobják. Túl nagy falat volt nekik.
Vagy kihoznak valami mást. Nem teljesen újat, de mást.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#94115) scyllarus


scyllarus
veterán

Jön a havi frissítés, akit érdekel.
(Tényleg, valaki nem tud hekkelt 8.1-et 550-re? :K )

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#94116) Nergalos válasza janeszgol (#94102) üzenetére


Nergalos
aktív tag

Én spec azok között vagyok akiknek a w10m stabil lumia 930-on. A 8.1 is stabil volt.

(#94117) Nergalos válasza scyllarus (#94115) üzenetére


Nergalos
aktív tag

Tényleg, esetleg tudod, hogy merre találni a frissítésről leírást?

(#94118) Spet válasza scyllarus (#94115) üzenetére


Spet
addikt

Hekkelt 8.1 :F

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#94119) scyllarus válasza Spet (#94118) üzenetére


scyllarus
veterán

Vicc lett volna. Csak arra utaltam, hogy a 8.1 sokkal stabilabb és gyorsabb volt nekem is, szívesebben használnám azt, ha lehetne.
Szerk.:550-ről beszéltem. SOHA nem volt rá 8.1, 10-zel jött ki....

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#94120) Spet válasza scyllarus (#94119) üzenetére


Spet
addikt

Szerintem működni fog az még, hiszen már évek óta nem volt frissítés hozzá.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#94121) betegphiu


betegphiu
senior tag

RP körön kapás van (L735)

(#94122) hdtomi


hdtomi
senior tag

A mai frissítés RÉSZLETEI.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#94123) this is life válasza hdtomi (#94122) üzenetére


this is life
Ármester

Na ahogy nezem , kb a nagy semmit javitottak megint ....

scyllarus
Talan registry hackel fel lehetne szuszakolni a wp8.1 , bar erosen ketseges hogy mi lenne a vegeredmeny ...Vagy tegla esetleg hasznalhato telefon ...

janeszgol
Kar volt a cikkert a pcword-on , hisz a wp8.1-re mar evek ota semmi sem jon , se bug fix,se update se uj appok ...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94124) scyllarus válasza this is life (#94123) üzenetére


scyllarus
veterán

Ne viccelj, nagy javítás volt, a koreai kézírás hibája már a múlté! :R

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#94125) this is life válasza scyllarus (#94124) üzenetére


this is life
Ármester

Vegre az utolso bug-ot is javitottak :DDD most mar felfele vezethet az ut ... ;] ... tenyleg az edge-t ,blutyuk bug-ot,nevjegyzek lag-ot javitottak mar, illetve a neha elfelejti menteni az elkeszult kep funkcio is kikerult mar a hozza adott ertekek kozul ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94126) scyllarus válasza this is life (#94125) üzenetére


scyllarus
veterán

A Gépház-rendszer-Értesítések freeze javult valamennyit, minimális fagyás van csak a menüpontba lépés előtt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#94127) this is life válasza scyllarus (#94126) üzenetére


this is life
Ármester

Na akkor kb semmi sem valtozott... ugy erzem bukni fogom a fogadast :O Eagle ugy nez ki, majd en jovok neked eggyel ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94128) hegti


hegti
aktív tag

Nokia Lumia 735: A Windows Mobile rendszer 10-es (10.0.14393.1480-es) frissítése elérhető. Mit sikerült javítani?

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#94129) this is life válasza hegti (#94128) üzenetére


this is life
Ármester

A build szamot :DDD ha nem rontottak el semmit mar magaban az is javitasnak minosul .. amugy mi a gondod az rs1-el ?

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94130) hegti válasza this is life (#94129) üzenetére


hegti
aktív tag

Semmi gondom nincs vele.

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#94131) this is life válasza hegti (#94130) üzenetére


this is life
Ármester

Ezert is nem ertettem a kerdesed, a 735-onnjol muzsikal a rs1 , ha javitas , illetve uj buid jon , inkabb attol kell felni, hogy nem e rontanak el valamit.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94132) mirci18 válasza T. I. (#94107) üzenetére


mirci18
addikt

Ez kb olyan összehasonlítás lenne mintha azt mondanám hogy vegyen mindenki trabantot mert kevés benne a hibalehetőség és olcsóbb fenntartani mint egy Mercedest.

Okostelefont elvileg azért veszünk hogy használjuk.
De lassan már nincs mire a windows-os telókat.
És tényleg két pozitívum sorolható fel majd melettük.
A stabil 8.1-es OS. És az hogy senki nem költ a feltörésére.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#94133) Vegha válasza mirci18 (#94132) üzenetére


Vegha
senior tag

Ez kb olyan összehasonlítás lenne mintha azt mondanám hogy vegyen mindenki trabantot mert kevés benne a hibalehetőség és olcsóbb fenntartani mint egy Mercedest.

És milyen igazad lenne !

(#94134) Kin Tan Te


Kin Tan Te
tag

Jó reggelt!
A tegnapi frissítés óta találkozott valaki az Áruházban alkalmazás frissítési hibával?
0x7008000B a hibakód.
Az XBox frissítés települt rendesen, de se a WORD, Exel se a Powerpoint nem akar gatyába rázódni. Minden alkalommal ezzel a hibakóddal száll el.
Soft reset megvolt.

Köszönöm.

Kin

(#94135) turbulencia8 válasza Kin Tan Te (#94134) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nalam egyelore nincs bug. Nem tudom mikor fog bekrepalni az edge, egyelore meg az sem fagyott.

(#94136) Spet válasza Kin Tan Te (#94134) üzenetére


Spet
addikt

735 alatt sikeresen települtek nálam a Microsoft termékek sőt előtte egy kamera software frissítés is volt.

Ellenben 640XL-n egyik alkalmazás sem frissült. (egyszerűen, mintha nem találná)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#94137) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Mar meg is volt az elso rovidebb edge leallas. Kb. 6-7 masodpercig kellett varnom, hogy kimenekuljek a kezdokepernyore. Most, hogy irom ezt a szoveget, a torles is ugyanugy igenyelt kezi, kurzoros rasegitest, mint eddig... A koreai karakterhiban kivul nem hiszem, hogy sokat javitottak a rendszeren.

(#94138) Kin Tan Te válasza Kin Tan Te (#94134) üzenetére


Kin Tan Te
tag

Köszönöm minden Őstagnak a válaszokat!
Időközben kisült, az a problémája, hogy SD kártyán tartottam ezeket az alkalmazásokat. Eddig nem volt gond, rendben frissültek ott is, de most nem akartak. Átraktam készülékre őket és rendben frissült minden.

Érdekes...

Apropó! Tudja valaki mire jó az Áruházon belüli vásárlás nevű alkalmazás?

üdv.

Kin

(#94139) Nergalos válasza turbulencia8 (#94137) üzenetére


Nergalos
aktív tag

Az edge fagy nálad? Milyen telefon? Nálam soha nem fagyott le se az edge se más. Maga a teló kb. 4szer három év alatt.
Amúgy ios-en is hasonló frissítések vannak legtöbbször. Kb. semmit nem észlelni belőle. Karakterfrissítés is szokott lenni😊

(#94140) starr


starr
őstag

Ad blocker for Windows 10 Mobile
Még nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#94141) MATEO6600


MATEO6600
őstag

Hi!

WDRT-vel és számos mókolás után Lumia 925-re felhackeltem egy Win10 Developer-t.
Ez volt még azután, hogy megszűnt a messenger támogatás.
Elég retek így a telefon...
Van mód visszaállítani egy stabil WP 8.1-re?
Tudom, hogy nem lesz messengerem, de inkább élek azzal a kompromisszummal.

:R

(#94142) ftc válasza MATEO6600 (#94141) üzenetére


ftc
nagyúr

Windows device recovery tool

(#94143) Auratech


Auratech
őstag

Itt a kezemben egy 550 es lumia. Sim, net nélkül legyalultam mindent róla, ami a telefonáláson, sms mail
1607 van rajta buildszáma 10.0.14393.953
Hardver verziószáma 3.0.0.1
A rendszer 2.64 Gb-ot foglal el, miután letakarítottam.
Lehet valamivel még karcsusítani a rendszert?
Aztán nekiállok sim kártyát operálni nanora..

Jobb lenne 8.1et rátenni?
Mi az előnye?
Lehet?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#94144) Ice_Man22


Ice_Man22
senior tag

Sziasztok! A mai napon elhagyom a windows tabort, megvalok a Lumia 640 esemtol. A kicsi 435 os telot imadtam... de ez a creators update, plussz amit muvel a Microsoft ezzel a platformal. A multheten kellet a terkep egy kirandulashoz,a csoda Windows terkep egy kalap sz*r. A felesegem Samsung J3-a volt a gps, Pc n megterveztem az utvonalat es lekuldtem a telefonnak es kesz is volt. Bezzeg a Windows terkep... Az utod egy HUAWEI P9Lite 2017 es telo, remelem lesz olyan jo mint a lumia 640 es. Koszonom a forum lakoinak a segitseget es a hozzaerteset(szokszor kihuztak a sz*rbol). Remelem mihamarabb talaltok egy olyan platformot/telefont amivel nem fogtok annyit szivni mint ezzel, es nem utolso sorban remelem, hogy azoknak a tulajoknak akiknek A windows teloja tokeletesen mukodik tovabbra is mukodni fog problema nelkul(Nem szarkazmus)!

(#94145) hdtomi válasza Ice_Man22 (#94144) üzenetére


hdtomi
senior tag

Mindkét tesóm sima P9 Lite-ot használ, én csak ránéztem, így nagyon nem tudok nyilatkozni. De nem panaszkodnak, szerintem jók a Huawei-ek. 640 után valószínű jobb lesz :)

Nem csak hozzád, hanem mindenkihez aki váltani szeretne fordulok a kérdésemmel:

Gondoltatok arra, hogy Nokiát vegyetek?

Jól összerakott fém ház, nem megpiszkált Android, ráadásul majd Carl Zeiss optikával is jönnek állítólag. Nem tervezem a váltást egyelőre, de ha nem lesz windows-os telefon, gondoltam arra, hogy majd Nokiát fogok venni.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#94146) Ice_Man22 válasza hdtomi (#94145) üzenetére


Ice_Man22
senior tag

Igen gondolkodtam egy Nokia 5 os vasarlasaban, de meg nem jelent meg itt ahol lakom. Es a lumia felb*szta az agyam a kirandulas elott/alatt es elofizetesre vettem egy Huaweit. De szerintem lehet adni egy eselyt az uj Nokianak plane, hogy a teloikon android fut.

(#94147) hroberto válasza Auratech (#94143) üzenetére


hroberto
veterán

Ettől kevesebbet nem fog foglalni. 550-re nem lehet 8.1-et tenni.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#94148) bnoe válasza hdtomi (#94145) üzenetére


bnoe
tag

Igeeen személy szerint én nagyon várom a csúcskészüléküket, bár lassan iphonon is gondolkozom...(lumia 950el egy éves kapcsolat után érik a szakítás)...de még húzom amíg lehet én is a váltást...

[ Szerkesztve ]

(#94149) Auratech


Auratech
őstag

Ezt a micro simet levághatom nanora?
Meg egy kicsit le is csiszolok belőle..

Auratech Field Recording

(#94150) this is life válasza Auratech (#94149) üzenetére


this is life
Ármester

Levaghatod , en is azt tettem , utana meg egy kicsit csiszolni kellett rajta ,mikor az adapterbe raktam ...

Ice_Man22
Hugimnak egy p9lite 2016 van es nem panaszkodik, a telefon teszi a dolgat (nem kicsit mas vilag mint a w10m 1giga rammal szerelt 2+ eves telefonjai) . Responziv ,szinten egybol reagal az utasitasokra,appok furgen nyilnak meg , kamera se rossz ...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.