Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94501) Vtwo válasza janeszgol (#94500) üzenetére


Vtwo
senior tag

Halva született...

Szóval akkor aki WP-t vett így járt ? Gusztustalan húzás. Remélem az amcsi felhasználók szétperelik a mikrofost.

[ Szerkesztve ]

(#94502) betegphiu válasza Vtwo (#94501) üzenetére


betegphiu
senior tag

Ez már megy egy éve kb.
A mostani insideres 640-eken már RS3 fut.
Az szívta meg ,aki megvette mondjuk 2-3 hónapja a 950-et.
Ez után us használható lesz a jelenlegi winfossal,de 90-ről lement az ára 40-45-re.
Az új,állítólagos UltraMobil meg ha megjelenik,simán a szifon fölé fogják árazni.
Úgyhogy a950-ből nem lehet kiszállni jó árban és venni az MS ultramobilt,hanem szinte a teljes vételárat ki kell pengetni.
Meg persze mi is megszívtuk a kisebb vasakkal. Legalábbis én telefont nem egy évre veszek,nem szarom a pénzt.

(#94503) Vtwo válasza betegphiu (#94502) üzenetére


Vtwo
senior tag

Amíg elketyeg a 8.1-el marad az XL.Utána leszek gondban...

(#94504) T. I.


T. I.
senior tag

WP 8.1.-en akartam gmail klienst, vagy gmailt kezelő levelezőappot beállítani. Sajnos a MetroMail nem működik már ezen. Tudtok valamit ajánlani, ami jelzi a bejövő gmaileket?

(#94505) this is life válasza betegphiu (#94502) üzenetére


this is life
Ármester

Ami rs3 neven jon mobilra az nem az , mas a build szam , nezz utana .. Amugy mint emlitetted mar reg emlegetett beharangozott lepesrol van szo .. a minimum hw kovetelmeny a snapi 835 ami egyik w10m keszulekbe se kerult bele . Legnagyobbat a hp elit x3 tulajok szivnak...

Vtwo
Gondolom az ms a tervezett eletciklus vegeig nyujtja a supportot igy nem lesz indok a perre ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94506) onlineair


onlineair
tag

Megjött az augusztusi up.

(#94507) gorgo


gorgo
őstag

Hi!

nézem napokban a telón a szabad helyet, hát alig maradt. Veszem észre a tárterület segéd megnyitásával, hogy van rajta 900Mb "egyéb" fájl, amit természetesen nem mutat meg, nem tudja, és hogy mik azok. Javasolja, csatlakoztassam PC-hez ezek azonosításához. nem mintha bármit is mutatna/azonosítana ha csatlakoztatom. Mi a túrót lehet ezzel kezdeni? Amúgy is kezd nagyon tele lenni a hócipőm ezzel a szopós microsofttal, legszívesebben földhöz k*nám...

Van rá valami megoldás, hogy azt a gigányi szemetet valahogy letakarítsam? (az új alkalmazások kivételével az SD kártyára van irányítva, és kb. fél éve nem szedtem le semmi appot...)

Jut eszembe, kedves kis Messengert valamivel lehet pótolni wp-n?

thx!

[ Szerkesztve ]

"Lehet az olaj keletről jön, de a szabadság mindig nyugatról érkezik"

(#94508) Spet válasza gorgo (#94507) üzenetére


Spet
addikt

Ideiglenes fájlok, mentések stb. Elméletileg eltávolítható.

Messenger helyettesítése: Viber, Whatsapp W10-re frissítés, ha az eszköz támogatott.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#94509) Petester válasza T. I. (#94504) üzenetére


Petester
senior tag

Mi a baj az alapból rajta lévő outlookkal? Bár 8.1-et régen próbáltam, de anno nekem együtt ment a hotmail és a gmail fiókom, valamint a munkahelyi exchange levezés is. Nem telepítettem külön levelező programot.
Szinkronizálta a névjegyeket és naptárat is. Most ugyan ez megy w10m-en is.

[ Szerkesztve ]

(ó\_!_/ó)

(#94510) Vegha


Vegha
senior tag

0x80072af9 hibakod eseten mit lehet tenni az Outlookkal hogy újra szinkronizáljon ?

(#94511) Vegha válasza Vegha (#94510) üzenetére


Vegha
senior tag

Outlook kilovese, telefon restartja megvolt.

(#94512) ΞΔGLΞ válasza Vegha (#94510) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ezekre a elfuserált hibakódokra még maga az MS sem tudja a választ (hogy is tudná?)
Ha írnál nekik, végig csináltatná veled az aktuális "úgyfogyi" a protokollt.
Restart
Aksi ki-be
Outlook fiók törlése.
Kijelentkezés, majd be
Majd végül benyögné a gyári visszaállítást, hogy cseszd el még jobban az időd.
És a többi kib.szott f.szság.

Általában még mindig nagyobb (jóval) nagyobb eséllyel megoldja a problémákat egy WDRT, mert megérdemled, hogy elcseszz 4-6 órákat, hogy ez a ...izé...rendszer?nek nevezett agyvelőgyulladás egy ideig normálisan működjön.
Egy a lényeg, ha egy, vagy több hibakód megjelenik, az onnan a büdös életben nem fog már magától (megjavulni) eltűnni. Esetleg megjelenik másik kód alatt.

(#94513) T. I. válasza Petester (#94509) üzenetére


T. I.
senior tag

Köszönöm, csekkolni fogom. (igazából az outlook eszembe sem jutott). Yahoo-s az elsődleges mail, és arra van app, ami nagyon jól működik. Ebből indultam ki.

(#94514) Vegha válasza ΞΔGLΞ (#94512) üzenetére


Vegha
senior tag

Bekaphatják: Kifele megy a levelezes csak befele nem. Ez csak az egyik Gmail account, a másik tok jól működik (asszem). Meg a MS account is.
Hogy lehet valami ekkora trágya ?!
(nem kell rá válaszolni)

(#94515) zsamiatt válasza Vegha (#94514) üzenetére


zsamiatt
őstag

GMAIL-ban bekapcsoltad, hogy be tudjon jelentkezni?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#94516) pontyos


pontyos
senior tag

Sziasztok, tegnap frissült e telo, de maradt 1 db frissítési értesítő de nem dob be semmit?! Ill etve a térkép nekem használhatatlan lett. Nem talál utcákat, vagy más kerülteben az utcára keresve, közérteket dob ki pl...WTF??

(#94517) Vegha válasza zsamiatt (#94515) üzenetére


Vegha
senior tag

Úgy erted kikapcsoltam-e ? : ) Mert eddig gond nélkül ment.
Mar többször elofordult: Pl. Funyiras közben, a nadrágzseb bemben levo telefon kijelzovel befele pihen, meleg van megizzadok, kioldja a képernyőt es ki/be kapcsolgat ezt azt (Bt, flight mód, szin sema stb.)
Úgy tűnik tegnap is ez történhetett, de csak annyit láttam hogy a MS account csempeje máshova került a desktopon. Ma láttam hogy a Gmail account nem szinkronizal. Ezt talaltam annak az accountnak a mail szerverenel megada:
imap.gmailyyyyYy.com:993:1
Az a furcsa, hogy kifele mentek a levelek, csak befele nem.

(#94518) zsamiatt válasza Vegha (#94517) üzenetére


zsamiatt
őstag

be.. nem láttam, hogy ment sorry. mondjuk ez biztos nem jó:
imap.gmailyyyyYy.com:993:1

Régebben reklámozták a lumiákat azzal, hogy még kesztyűben is működnek a kijelzők. Ha jól emlékszem volt olyan beállítás ahol a szenzitivitást lehetett csökkenteni.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#94519) zsamiatt válasza pontyos (#94516) üzenetére


zsamiatt
őstag

néha nálam is bejön storeba. De ezt már egy hónapja játssza. Néha eltűnik aztán elől jön.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#94520) pontyos válasza zsamiatt (#94519) üzenetére


pontyos
senior tag

... És a térkép dolog? Használnám, de nem tudom, idáig csodálatosan működött.

[ Szerkesztve ]

(#94521) T. I. válasza Petester (#94509) üzenetére


T. I.
senior tag

Nem találom a menüben az "O" alatt, és az áruházban sem. :\

(#94522) zsamiatt válasza pontyos (#94520) üzenetére


zsamiatt
őstag

sygic-t használom, de most kipróbáltam neked. Beírtam több címet is. Megtervezte az útvonalat és pontosan meg is találta. Mondjuk én csak utcát és házszámot írtam be.
Le van töltve az offline térkép? Frissítetted?

[ Szerkesztve ]

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#94523) Sztyepadzso válasza T. I. (#94521) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Lol, azt konkrétan ki se lehet törölni. De ide menj:
Minden beállítás ->fiókok ->levelezési és alkalmazásfiókok->fiók felvétele

(#94524) Cane


Cane
őstag

Hali!

Tegnap éjjel frissített a telefon, production ringen vagyok. Azóta nem megy az Edge és a Térképek sem. Insider funkció sem működik, mert valami hibát talál az MS fiókommal. Valaki tapasztalt ilyet? :F

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#94525) Auratech


Auratech
őstag

Lassan lecsücsül az omnia7 mostani szintjére a teló. A L550-em (páromé, csak rendes vagyok, cseréltem vele) tök megbízhatatlan. Ha hallgatom a hangüzenetet, a közben érkező bejövő hívást nem tudom felvenni.. Fiam szerint tele van halott pixelekkel, és tényleg.. nem poros.. Netet megosztva fél óra után bont és nem tudok visszaakadni rá. csak ha új AP-t csinálok és újraindítok mindent..
Kiadhatna a MS egy frissítést, amivel megbízható butatelefonként tudna működni.. Az okostelefon funkciók fellázadnak szépen sorban..

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#94526) boncser


boncser
aktív tag

Üdv.
Lehet hogy ez csak nekem újdonság, de azért megosztom veletek.
Valamelyik frissítéssel ugye sikerült elcseszni a 2. sim kártya csempéjét amire most nem írja ki a 2-es sim nevét és a csempe színe is megegyezik az 1-es csempéjével. Véletlenül jöttem rá ha rányomok a "csempék összekapcsolása" majd "...szétkapcsolása" menüre akkor megjavul és újra kiírja a nevet és a színe is más.

(#94527) Bogyó bá' válasza boncser (#94526) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nekem kezdetektől fogva "névtelen" a második SIM csempéje.
Hol van ez a csempék összekapcsolása a gépházban? Nem találom, sőt a kereső sem...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#94528) starr válasza Bogyó bá' (#94527) üzenetére


starr
őstag

A telefon appban lehet összekapcsolni, és külön az sms appban is kell

(#94529) Bogyó bá' válasza starr (#94528) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Köszi mindkettőtöknek! TÉNYLEG működik!!!! :DD :R :C
(Az alapból teljesen Ferrari-piros csempéim között most szürke színűre váltott a második SIM Telefonja és Üzenetei, viszont rajtuk a felirat.)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#94530) pontyos válasza zsamiatt (#94522) üzenetére


pontyos
senior tag

természetesen, ma többször próbáltam. Sok a hiba pl XIII ker Gács utca Kapitányság, Orvosi Rendelő, stb.. csak nem az ami kellene. Sygic et megnézem, thx

(#94531) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Frissult a BKK futar. Nalam eddig rendben fut.

(#94532) Cane


Cane
őstag

Recovery tool-on túl vagyok, már majdnem jó a 10-es, de egy kis segítség kellene. Hol is találom a navi sávon dupla koppra képernyő kikapcsolást?

[ Szerkesztve ]

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#94533) T. I. válasza Sztyepadzso (#94523) üzenetére


T. I.
senior tag

Köszönöm, így már persze sikerült! :)

(#94534) mtm800 válasza Cane (#94532) üzenetére


mtm800
senior tag

Személyre szabás .....navigációs sáv

(#94535) scyllarus válasza Cane (#94532) üzenetére


scyllarus
veterán

Beállítások -Személyre szabás - Navigációs sáv - A képernyő kikapcsolása a navigációs sávra való dupla koppintással.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#94536) Cane


Cane
őstag

Köszönöm mindkettőtöknek!

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#94537) Pacee87


Pacee87
aktív tag

Sziasztok!

Végre eljutottam addig, hogy beadjam garanciális javításra a 950-et a Telekomhoz. Röpke egy A4-es oldalnyi volt a hibalista hozzá. Két kérdésem lenne ezzel kapcsolatban:
Azt mondták, hogy amennyiben az esetleges (ami valljuk be valószínű) 3. vagy 4. javítás után sem lesz jó akkor a készülék jelen piaci árán választhatok valamit. Ez nem egészen tiszta nekem! Tudtommal újonnan már nem kapható a készülék, a Telekom meg nem forgalmaz használt készülékeket, így mi alapján és ki szabja meg a jelen piaci értékét? Vagy hogy is van ez?

A másik kérdésem az lenne, hogy anno tesztelési céllal feltoltam szegény kis Lumia 620-asomra a 10-et és most szeretném visszarakni rá a 8.1-et, hogy használható legyen. WDRT-t (legfrissebb) próbáltam rajta már többször elindítani, meg is találja a telefont, el is indul a program, de egy idő után azt írja, hogy a telefon nem érzékelhető, indítsam újra a telefont és futtassam ismét a programot. Kell még a WDRT előtt bármit csinálni? Registry nincsen bütykölve, még abban az időben került rá a 10 amikor bármire fel lehetett tenni insiderrel.

(#94538) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Éppen L820-ról költözik barátnőm L635-re. Store pillanatnyilag nem elérhető:
Ugye van még WinPhone store 635-re?

J.

(#94539) this is life válasza Pacee87 (#94537) üzenetére


this is life
Ármester

Elvileg a listaárát kellene alapul venniük...te se sufni gsm-es garival gombokert vetted..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94540) janeszgol válasza Pacee87 (#94537) üzenetére


janeszgol
félisten

1, Kitalálnak egy árat, hogy szerintük ennyit érhet, ha árulnák. A fügetlen 950-et nem veszik figyelembe. Kérd a vásárláskori árat.
2, semmit nem kell csinálni. Ott baj van vagy a kábellel vagy a telefonnal. (De az is lehet, hogy egy gyors újra csatlakoztatás után mindent folytat ott, ahol abbahagyta.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#94541) timelord1987 válasza Pacee87 (#94537) üzenetére


timelord1987
őstag

Szia!

Én is most készülök leadni szervizeltetésre.
Miket kellett vinni?
A SIM kártyát vissza kaptad?
Nyomtál a telefonon HR-t?
Kb. Mennyi idő mire visszakapod?
Csere készüléket adnak?

(#94542) turbulencia8 válasza timelord1987 (#94541) üzenetére


turbulencia8
őstag

Csere keszuleket nem adnak, a sim kartyat odaadjak. Emlekeim szerint atlagosan ket hetet mondanak a javitasra.

(#94543) GeorgeV


GeorgeV
aktív tag

Nekem mostanában a 950 XL jól működik.
Amióta keveset frissítik, egész jó.
Lehet, hogy az asztali Windows 10-et se kellene macerálni, az is stabil lenne.

(#94544) turbulencia8 válasza GeorgeV (#94543) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nalam most egesz jo mindketto, a laptopon csak az Office365 benazik neha.

(#94545) btudos válasza Pacee87 (#94537) üzenetére


btudos
Topikgazda

Vásárláskori kisker listaár határozza meg, hogy milyen készüléket hozhatsz el, ha nem javítják a Lumiát.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#94546) Pacee87 válasza timelord1987 (#94541) üzenetére


Pacee87
aktív tag

this is life, janeszgol köszönöm szépen, én is úgy gondolom, (sőt annak idején a Telenornál úgy is történt, hogy a vételi árat számolták, sőt mivel ott olcsóbb készüléket választottam kp-ben visszaadták a különbözetet) azt hiszem konzultálni fogok ügyvédemmel mielőtt erre sor kerülne...

timelord1987 én vittem magammal mindent dokkolóstól, dobozostól mindenestül, de csak a készülék a gyári töltője és a számla kellett. Azt mondta a srác, hogy legfeljebb 30 nap, de jellemzően előbb vissza szokott érni, futár fogja hozni címre. HR-t megpróbáltam, el is kezdte csinálni, majd azt mondta, hogy viszlát! Na ezen a ponton nem foglalkoztam tovább vele, képernyőzár van rajta, így elvileg nem igazán láthatják, hogy mi van rajta. SIM-hez semmi közük szerintem alapesetben sem, azt nem vehetik el, de az én helyzetem speciális ilyen tekintetben... Cserekészülék az van amit a fiókod alján találsz! :) Nekem pillanatnyilag Nokia E51, ha sikerül 8.1-et raknom a 620-ra akkor az.

(#94547) trust007


trust007
tag

Wp-ről (830) androidra(Redmi 4x) költözés miként megy? Névjegyek naptár érdekelne. Mail-fiók szinkronizáció eddig okés de a több nem megy. Vki tud segíteni?

Redmi 4X → Mi 9 SE → Redmi Note 12 Pro 5G

(#94548) arm1n_


arm1n_
csendes tag

Sziasztok,

A keddi frissírés óra érezhetően melegszik a telefonom, kb 5 perc használat után olyan forró, hogy égeti a kezem, lumia 930. Ez mitől lehet, hard, reset, vagy mi javíthat rajta?

[ Szerkesztve ]

(#94549) hdtomi válasza trust007 (#94547) üzenetére


hdtomi
senior tag

Lépj be Google fiókba, ha már van gmailos email címed az a legjobb. Az tudom, hogy Gmailon belül bal fent a Gmail szó mellett a lefele mutató háromszögre kattintasz, lejön a Címtár, szóval a Google Címtárat kell keresned. Mivel Outlookon fent van a névjegyzéket. Azt meg tudod csinálni, hogy bal oldalt a Továbbiak menüpontot lenyitod és importálod Outlookból a névjegyzéket, lehet naptárnál is menne. Aztán belépsz a telódba a Google fiókoddal és szerintem rákerülnek a telefonra a névjegyek.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#94550) trust007 válasza hdtomi (#94549) üzenetére


trust007
tag

köszi! kigugliztam közben. Névjegyeket és naptárat is(külön-külön) ki kell menteni majd hozzáadni a gmail-os acc-hoz(nekem nem volt még, csinálni kell 1 perc). Nem vészes, és a naptár és a kontaktok is megvannak.

Hát akkor bye-bye WP volt egy 620-as meg a 830-as kb 4év után vége. 830 marad kamerázni/videózni, vagy letámasztom a 620 mellé.

Ma nálam volt mindkettő a 830 wifin kártya nélkül, a 4X sim-el, wifivel, mobilnettel. A 830ra 4-5 mp-el előbb jött meg a messenger-es üzenet. :C
Üdv mindenkinek, azért majd néha benézek!! :DD

Redmi 4X → Mi 9 SE → Redmi Note 12 Pro 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.