Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95103) #78693120


#78693120
törölt tag

Tudom, hogy sokan áttértek/áttérnek más platformra (nekem is tartalék lett a 735), de nem lehetne leválasztani az ilyen beszélgetéseket egy külön topikba?

Elhiszem, hogy azt is ki kell tárgyalni, meg már leáll a W10M fejlesztés, stb., de a ha ios, vagy androidról van szó, akkor azoknak 1000 topik van már.

(#95105) #92673536 válasza tibike8 (#95096) üzenetére


#92673536
törölt tag

Értem,
köszönöm! :R

(#95106) egykori válasza #78693120 (#95103) üzenetére


egykori
őstag

+1 :K
(Itt sem ártana egy kis moderátori gyomlálás...)

[ Szerkesztve ]

(#95107) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Üdv. Tudom hogy már halálra van ítélve a rendszer, de amíg a telefon működik szeretném használni.
Outlook posta pár napja frissült, és azóta az "egyéb" mappába érkező levelekről nem kapok értesítést, csak ami a "szűrt" mappába jön. Ez valami bug, vagy nincs valami beállítva ? :F :R

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#95108) #16695808 válasza ZsoltG60 (#95107) üzenetére


#16695808
törölt tag

Egyszerűen undorító amit a ms csinál.

(#95109) this is life válasza #78693120 (#95103) üzenetére


this is life
Ármester

Ennyi off belefer , ki kell beszelni az alternativakat a halott sirja felett . Amugy is nehez mar on topic irogatni , sajnps elmultak azok az idok ...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#95110) k-adi válasza #78693120 (#95103) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ontopic, ontopic... már alig van miről beszélni. :D

(#95111) Bogyó bá' válasza k-adi (#95110) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Most lesz csak igazán exkluzív dolog egy WP-s telefon birtoklása! :)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#95112) this is life válasza Bogyó bá' (#95111) üzenetére


this is life
Ármester

Most kellene hp elite x3-at venni , az lesz igazan exkluziv telefon... csak ertelme nincs arra kolteni ...esetleg ha droid lenne rajta :DDD

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#95113) Vegha


Vegha
senior tag

Én tökre megvagyok időnként az 550-nel. Persze vannak marhaságai, de ha belegondolok hogy mit tudnék venni helyette, elsírom magam. A 135 mm-nél feljebb nem vagyok hajlandó lépni, sőt, kisebb kellene. És a kamerájával nagyon elégedett vagyok, szuper képeket csinál (normál fénynél).
Lehetne A3, de az nekem még mindig ugyanolyan nagy, ráadásul túlságosan tucattelefon számomra. Marad az új XZ1 Compact, de az meg aranyáron majdnem butább kamerával jön.
Anything else ?

(#95114) Bogyó bá' válasza Vegha (#95113) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

4"-os iPhone SE van már 80k körül is. Azért mégse android....

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#95116) this is life válasza Vegha (#95113) üzenetére


this is life
Ármester

Sony xa,xa1 igaz kicsit nagyobb mint az altalabb belott meret hatar, de a nagy kava miatt nincs magasan a kijelzo felso resze ..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#95117) Vegha válasza this is life (#95116) üzenetére


Vegha
senior tag

Lehetőség szerint valamelyest friss peldanyra gondoltam, mondjuk ideire. Úgyis csak jövőre valtanek.

(#95118) this is life válasza Vegha (#95117) üzenetére


this is life
Ármester

Xiaomi redmi 4x ? Meret ,ar korrekt , a kamera se csak pacakat tud loni , lassan a gyerekbetegsegeit is kinovi talan .. nehez kompakt meretu , jo hw-el szerelt telefont talalni . Ebben a mereben samu a3,sony xa1,xiaomi r4x,xperia xc.. nekem is fajt a fejem mikor a 735 utodjat kellett megtalalni ..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#95119) ΞΔGLΞ válasza ZsoltG60 (#95107) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szia!

Azt kellene megérteni, hogy...

A telefonok eddig is működtek és működni is fognak. Viszont a rendszert nem tudod rajta használni.
Belfiore, aki éppen az MS aktuális "kurvája", ráesett a sor, hogy kinyögje végre, amit régóta tudott mindenki, de nem is ez a lényeg.
Szerinted, csak úgy megkérdezem...
Az MS éveken át hazudozott ás főleg, hazugságokkal szerzett (átvert) felhasználókat, akiknek mindvégig röhögve a szájába csulázott a sok meg nem valósult ígérgetéssel. Vagyis a kérdés?
Mennyi esélye van ezek után, hogy elismerték, vége, hogy néhány frissítést még megkapnak a készülékek, ami kb build szám emelést jelent, nem pedig azt, hogy jobbá tennék. Mi a lófütyi értelme lenne egy több éve, használhatatlan rendszer egy ilyen bejelentés után úgy megcsinálni, hogy neked jobb legyen....

Ezt lehet úgy venni, hogy a "frissítések" kész vannak, a rendszer meg majd automatikusan kidobálja, de az is lehet, hogy épp a csámcsogni való és végletekig hozzá nem értő Dona fogja azt nyomkodni, amikor jelez az iphone-ja, hogy "frissítésidő", van.

Azt kellene megérteni, ha egyszer vége, akkor vége, direkt úgy csinálják/ták évek óta, hogy minél több ember lelépjen a rendszerről, ami sikerült is nekik, ezáltal jött el az idő a számadatok alapján, hogy most már nem lesz akkora felháborodás, ha bejelentjük, hogy ennek az ez szarkupacnak vége. Ha te év végén bezárod a boltot, mert (nagyon) veszteséges, dolgozni fogsz, vagy dolgoztatsz, kifizetve a béreket, hogy a "vásárlóknak" addig is jobb legyen, de eddigh amit asztalra tettél az egyenlő volt a nullával?

Na, ezt kellene értelmezni, erről ment sokszor itt (is) a diskurzus, csak sokan nem hitték el, de lehet még most sem. :DDD Az MS gennyesre keresi magát avval, hogy droid-ra fejleszt....többek között.

-------------
(#95118) this is life

Mindjárt itt az 5-ös sorozat, érdemes lesz megvárni, mert nagyobb szintet ugrik.
Visszatérve, a fogadást megnyertem, mert ennek szinte ezer és egy % volt az esélye , mint írtam nincs szükségem rá, én nem iszom alkoholt, a sört meg kimondottan utálom, de még a szagát is.
Évente 3-4X minőségi pezsgő, amit inni szoktam. :)

[ Szerkesztve ]

(#95120) ΞΔGLΞ válasza ZsoltG60 (#95107) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Annyit tudsz tenni, hogy a megoldás általában mindig a WDRT, és visszaállítás után telenyomod a 950 XL belső tárhelyét annyira, hogy ne tudjon frissíteni és használod a TRESHOLD2 107 build-ot, ami fényévekkel jobb, gyorsabb és stabilabb...volt.

(#95121) Vegha válasza this is life (#95118) üzenetére


Vegha
senior tag

Nekem nagy. Igazából az 550-et is soknak érzem.

(#95130) ΞΔGLΞ válasza jacis (#95128) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

8.1-et használom (640 xl), mert én sem tudom csak úgy elhagyni a wp/m -t, teljesen frankó, már úgy értem, hogy ami működik rajta az stabilan teszi, gyorsan bugmentesen. A 950 xl meg ott rohad (meg) a dobozában a W tízzel egyetemben.

[ Szerkesztve ]

(#95131) this is life válasza ΞΔGLΞ (#95130) üzenetére


this is life
Ármester

:DDD ;] onts ra sos vizet , ugy gyorsabban oxidalodik az alaplap ...
Probald ki wdrt utan , frissitve a 640-et , egesz meglepoen jol mukodik . Az anyos eddig nem panaszkodott ra(vagy nem mer nyavajogni ,1 hete kapta meg w10m rs2-vel, egy galaxy y-t valtott , ahoz kepest fenysebessegu) en csak fel napig tesztelgettem es egesz jo volt , meg a fotokat se bacta el , edge nem omlott ossze , sot a gephaz bugos megnyitasa is eltunt ... mondjuk ez lehet hogy egyedi hiba,hogy jol mukodik .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#95132) Xantal válasza Vegha (#95121) üzenetére


Xantal
tag

Szia. Most vettem egy Sony Z3 Compact telefont. A nevének megfelelően kézreálló méretű, viszonylag erős hardver, jó akku idő, ráadásul 30 ezer környékén vihető. Még a Galaxy Alpha is hasonló méret. 2-3 éves telefonok. Kb még ennyi használat van bennük.

[ Szerkesztve ]

GI

(#95133) hcl válasza Xantal (#95132) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Eeeeeh, ha van rá értelmesen supportált ROM.
Én is azért cserélek majd telefont, mert a droidos Samsungra a gyári támogatás over, viszont elég ritka cucc, és nincs rá supportált alternatív ROM. Pedig a hardver elég jó , 4 mag, sok RAM.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.