Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) Blyan válasza madd dogg (#18993) üzenetére


Blyan
félisten

Ez ronda... :D

(#19000) woland_y2k

Symbianhoz képest az. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#19002) Воланд válasza Blyan (#19001) üzenetére


Воланд
titán

jogos. :DDD

most nezem: 19000!!4negy4negy!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19006) emvy


emvy
nagyúr

(#19007) #56573440 válasza emvy (#19006) üzenetére


#56573440
törölt tag

"Es teny, hogy mostmar a WP-n a Skype tokeletes, minden megjon egybol, fel eve nem ez volt a helyzet."

ez azért gonosz volt ;]

nekem ha egy gépen se vagyok bejelentkezve, akkor egész jó ütemben be tudnak esni (már amióta rájöttem hogy a képernyőzár mellett is lehet aktív a wifi :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#19008) @matthew@ válasza #56573440 (#19007) üzenetére


@matthew@
őstag

Képernyőzár mellett h lehet aktív a WiFi?

Matthew 24:42

(#19009) emvy válasza #56573440 (#19007) üzenetére


emvy
nagyúr

Nekem szemely szerint tokeletesen erkeznek az uzenetek (az app maga nem tul gyors, az teny).

while (!sleep) sheep++;

(#19010) Воланд válasza @matthew@ (#19008) üzenetére


Воланд
titán

wp8

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19011) marcusa válasza @matthew@ (#19008) üzenetére


marcusa
addikt

Wifi beállításokbál kell beállítani. De csak wp8 :B

[ Szerkesztve ]

:-)

(#19012) rgeorge válasza @matthew@ (#19008) üzenetére


rgeorge
addikt

Windows Phone 8-on már elérhető ez a beállítás.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#19013) @matthew@ válasza marcusa (#19011) üzenetére


@matthew@
őstag

Dejó.... Pedig nem hiszem h nagy dolog lenne betenni egy frissítésbe 7.8-ba vagy vmi, bár tuti nem fogják, mert akkor nem lenne késztetés a WP8-ra váltásra :U
Akkor marad így :DDD

Matthew 24:42

(#19014) mukibuci válasza @matthew@ (#19013) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

frissítésbe? aztán bele ne lógjon a kezed a bilibe, mert nedves álmod lesz :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#19015) @matthew@ válasza mukibuci (#19014) üzenetére


@matthew@
őstag

Nemrég keltem, tudjuk be annak az álmodozást :DDD

Matthew 24:42

(#19016) szőröscica


szőröscica
addikt

WP7-ről 8-ra migrálni csak annyi lesz, hogy csatlakoztatom az új telefont a Zunehoz? Áthúzza magától a kontaktjaimat?

(#19017) Воланд válasza szőröscica (#19016) üzenetére


Воланд
titán

wp8-nal nincs zune. ugyan azt az ms fiokot kell megadni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19018) savoo


savoo
addikt

ó hogy milyen remekül múkodik ez a fb chat... :D

(#19019) nábob válasza pzstm (#18981) üzenetére


nábob
tag

Ez szuper lenne, de valami olyan kene ami megy 7.8 alol is...
Nekem is a feedlyhez kene valami :)

Mas:
A gmailes leveleimhez tudok flageket (megjeloles) allitani es keresni is tudok a server-en, az outlook.com-osoknal egyik sem megy. Esetleg ha piszkalnam a beallitasait, lehet, hogy mennenek? Valakinek mennek egyaltalan? :W

Harap utca három alatt megnyílott a kutyatár

(#19020) Zaja2 válasza madd dogg (#18993) üzenetére


Zaja2
senior tag

Mikor lesz ilyen kis kijelzője WP-s telónak?

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#19021) Zaja2 válasza savoo (#19018) üzenetére


Zaja2
senior tag

"ó hogy milyen remekül múkodik ez a fb chat... "

Mi,hol,melyik? Hol tudom letölteni azt a REMEK fb csetet?

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#19022) MasterMark válasza Zaja2 (#19021) üzenetére


MasterMark
titán

Gondolom a beépített.

Switch Tax

(#19023) Zaja2 válasza MasterMark (#19022) üzenetére


Zaja2
senior tag

Az minden,csak nem remek. Az egy trágya!!! És ez a legszebb szó,amivel ékesíthetem csóri Microsoft appját.
Ha már WP/FB chat,akkor Nimbuzz.

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#19024) Воланд válasza nábob (#19019) üzenetére


Воланд
titán

nextgen reader

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19025) savoo válasza Zaja2 (#19021) üzenetére


savoo
addikt

Irony?

(#19026) Zaja2 válasza savoo (#19025) üzenetére


Zaja2
senior tag

What? Ha az egy app,akkor még nem ismerem.:D

Megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=Zaja2 /Valamint adatlapon

(#19027) duo


duo
őstag

Azért nyugtassatok meg hogy annak ellenére hogy (teljes joggal) kritikával illetitek a rendszert az érintett területeken, azért nem eldobnivaló. most szándékozok platformot váltani és a push értesítések teljesen hidegen hagynak. csak ebookozni meg böngészni fogok minimális multimédia etc. de az utóbbi mondjuk két hétben csak az eke ment meghogy meneküljön a platformról ki merre lát. ilyenkor nekem aki igensokat melózik még egy budget phoneért is, motoszkál a gondolat hogy kidobom a pénzt az ablakon.
meg attól is félek, hogy majd hetente viszem a lumiát a szervízbe hol sorozatos újraindulás hogy gomb problémák hol kijelzőfoltosodás miatt. (pontosabban a vodához) és többet lesz szervízben mint nálam.

a másik opció hogy egy relatíve gyengébb droidos hardverrel (ilyen árban mint amit lehetővé tesz bérem és fizetésem) meg szopok a lagg miatt.

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#19028) MasterMark válasza duo (#19027) üzenetére


MasterMark
titán

Nem tudom milyen Lumiáról van szó, de az enyémmel amióta megvettem 1 éve, semmi gond nincs.

Switch Tax

(#19029) duo válasza MasterMark (#19028) üzenetére


duo
őstag

lumia 520. talán masszívabbnak tűnik elsőre mint a 620 de kb ugyanaz. na a 620ból úgy látszik kijött egy problémás széria. de az 520 nál is külföldi nokia oldalakon a spontán kikapcsolást illetve a kameragomb gyíkját is mondogatják. (ez utóbbi nem tudom menyire user error mert ugye ha nem pontosan rakod fel, akkor be sem lehet nyomni) mivel a darabom beszart kb 20 óra alatt. jelen pillanatban cserére vagy pénzvisszafizetésre várok.

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#19030) madd dogg válasza duo (#19027) üzenetére


madd dogg
senior tag

Nálam semmi gond, szerintem a 920-asokkal volt aránylag több gond az elején, nem tudom orvosolták e. Arra amire használni akarod, tökéletesen megfelel, és jobb felhasználói élményt nyújt a droidnál.

Mindezek mellett: Ekézzük, mert alulról építkezik a rendszer, és még sok hiányossága van. De a tulajdonosok nagy része "régi motoros", nem váltogatunk havonta készüléket annak működésképtelensége miatt, és nem arról diskurálunk, hogy hogyan lehetne életre kelteni a GSM modult.

Ez belső jókedvű fórumhangulat. Mint ha vennél egy Jaguart, és mindig bosszankodnál, hogy hol csepeg az olaj, hol nem. Néha megáll az elektromos ablak. De ha betéved egy Suzuki tulajdonos, és elkezd a saját autójára esküdni, szimplán kiröhögöd.

(Utólag is elnézést minden Suzuki tulajtól, szimplán a példa kedvéért vettem elő, jól szemlélteti az arányokat.)

(#19031) daniel909 válasza duo (#19027) üzenetére


daniel909
addikt

bátran vedd meg szerintem, ezekre bőven elég egy l520. az meg mindig benne van, hogy hibás darabot fogsz ki, ezzel nem lehet mit tenni.
ha neten vásárlod akkor 8 napon belül visszaviheted, addig csak kijön rajta h valami nem ok.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#19032) MasterMark válasza madd dogg (#19030) üzenetére


MasterMark
titán

Jó kis metafora. :C

Switch Tax

(#19033) duo


duo
őstag

:D

köszi mindenkinek
oké. értettem. :)
nem netről, helyi vodánál vettem.flottára némi kedvezménnyel. ott a 72 órás passió játszik.
most megígérték hogy égre földre előkerítenek mégis egy cseredarabot. ha nincs akkor meg remélem visszacsöngetik a pénzt. ( csak már 2 hete húzódik) és pont ilyenkor áll rá a szemem hogy olyan kommenteket olvassak/lássak meg hogy jé másnak is beszarik a gomb spontán reset meg ilyenek.
de remélem minden oké lesz.

köszi még1X :R

[ Szerkesztve ]

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#19034) FireKeeper válasza duo (#19029) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

a kamera gombbal a hátlap első felrakása után nekem is volt egy kis gondom, nem állt rendesen, de egy hátlap fel-le, meg kis igazgatás után már normálisan működik, bár kicsit erősen kell lenyomni. a többi gomb is korrektül működik, bár szerintem ennek ellenére is ez a leggyengébb része a telónak.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#19035) madd dogg válasza FireKeeper (#19034) üzenetére


madd dogg
senior tag

Jó kis unibody :)

(#19036) szőröscica


szőröscica
addikt

Az Amazon Kindle még mindig olyan visszafogott képességű az iOS verzióhoz képest?
Ugye a Kindle jó tulajdonsága, hogy regisztrációkor kapsz egy kindle email címet, amire bármilyen szöveges anyagot elküldve átkonvertálódik, és aztán olvashatod gond nélkül az eszközödön. Na ez az, amire a WP7-es Kindle szoftver nem képes, nem tölti le ezeket a dokumentumokat.

(#19037) blg válasza szőröscica (#19036) üzenetére


blg
senior tag

az Amazon oldalán megvásárolt könyveket a WP Kindle app letölti. azokat a könyveket, amit az email címre küldesz, azokat nem.

(#19038) szőröscica válasza blg (#19037) üzenetére


szőröscica
addikt

Ez szomorú. :( Na mindegy, úgysem sokat olvasnék rajta, arra ott az iPad.

(#19039) CyberPunk666 válasza duo (#19027) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Szerintem jó telefon.

Nálam csak az újraindulás dolog jelentkezett eddig, de azt is megfigyeltem, hogy mindig netezés közben, és mindig ugyanazon az oldalon történik (de nem mindig), szerintem ott lesz valami ie bug, ami ezt okozza. Ezen kívül se alkalmazásból nem lépett ki, se nem indult újra máshonnan.

(#19040) Halfer


Halfer
tag

Hali!
HTC 8X és Lumia 720 közt mi szól az alábbiak kivételével a 720 mellett?
Nokia appok, IPS panel

Köszi előre is.

(#19041) dejaris válasza Halfer (#19040) üzenetére


dejaris
addikt

Nokia firmwire frissítések és ennyi.

(#19042) csaabz válasza Halfer (#19040) üzenetére


csaabz
őstag

820-at akartal irni nem? A 720 egy "alacsonyabb" kategoria.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#19043) marcusa válasza Halfer (#19040) üzenetére


marcusa
addikt

Meg talán a picit jobb üzemidő.

:-)

(#19044) legiaap válasza Halfer (#19040) üzenetére


legiaap
nagyúr

A HTC 8X viszont erősebb gép és az 1 giga ram miatt elfutnak olyan dolgok is, amik a 720-on nem.
Jobb a kijelzője is, de beszéljenek a számok: [link]

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19045) Halfer válasza csaabz (#19042) üzenetére


Halfer
tag

Független készülékek árait néztem és egészen hasonló, de most hogy mondod igen, 820 is pont ezen az áron jár. Bár az felejtős. Marad a választásom a Nokia-nál, csak kíváncsi voltam azokon kívül amiket tudok róla mi indokolja, hogy közel ugyanazon az áron van már 8X-el...

(#19046) marcusa válasza legiaap (#19044) üzenetére


marcusa
addikt

+1, 1GB RAM alá nem adnám én sem, még wp fronton sem... Ha hasonló áron van, akkor inkább 820... :)

:-)

(#19047) Halfer válasza legiaap (#19044) üzenetére


Halfer
tag

Nem, 8X akart lenni a 8X.

Viszont akkor még egy kérdés ha már postoltam: 820 és 720 közt viszont mivel alig van függetlenül árkülönbség, a jobb üzemidő mennyivel jobb 720 esetén? Valamint 720 kijelzője nekem jobban tetszik. Van még rajtam kívül aki képes lenne ezek közül 720-at választani ugyanazon az áron?

[ Szerkesztve ]

(#19048) marcusa válasza Halfer (#19047) üzenetére


marcusa
addikt

Üzemidő simán megvan egy nap intenzív használat mellett 820-on, este úgyis töltőre kerül... Szerintem az Amoled jobb, az mellett nekem csak a HTC féle SLCD2-3 jön be igazán. Amoled előny lesz a zárképernyős óra használata mellett, mert fekete háttér mellett jóval kevesebbet fogyaszt, valamint fekete hátteret használva is jobb. :K
720-8X közül 8X-et választanám, mikor én vettem, akkor a 820-8X volt kb egy árban, és a 820-at választottam, és most is azt választanám, hiába jobb a kijelző felbontás.

:-)

(#19049) Halfer válasza marcusa (#19048) üzenetére


Halfer
tag

Köszi a válaszodat, elgondolkodtattál, hogy 820-at kellene vennem. Ha így lesz akkor csak azt bánom, hogy nem korábban vettem meg, hiszen a 720-ra vártam mióta felröppent a híre. De az árak most mást sugallnak...

(#19050) Flashback


Flashback
addikt

Allows installation of Nokia exclusive apps on all phones.
Gondolom a navi azért még nem megy 8X-en?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.