Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72001) Qwen válasza Lacielvtárs (#72000) üzenetére


Qwen
tag

Nekem lumia 520-am van 8.1-el.Ezen rajta van.
Úgy emlékszek alapból rajta volt.De ha nincs akkor az áruházból letöltőd.

[ Szerkesztve ]

(#72002) Qwen válasza Lacielvtárs (#72000) üzenetére


Qwen
tag

Nem kell párosítani,csak az lg-n legyen bekapcsolva a bluetooth a nokián még azt se kell az elején.
A lumián a főképernyőt balra húzva ott kell lennie az adatátvitelnek,elindítod,ott lesz az előkészítés majd rámész a folytatás-ra és ott kéri hogy kapcsold be bluetooth-t ha még nem tetted.
Ezután megkeresi bluetooth kapcsolatokat,ha megtalálta az Lg-t,ráböksz és már megy is névjegyek másolása.

[ Szerkesztve ]

(#72003) szimi57 válasza Lacielvtárs (#71998) üzenetére


szimi57
őstag

Vcf-be elmented a contact+message backuppal... :)

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#72004) Lacielvtárs válasza Qwen (#72002) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

tényleg benne van alapból, nagyon nagyon köszönöm a segítséged :DD :R

szimi57: neked is köszönöm de ha a fenti mód megy, akkor mindjárt készen is leszek :D

de nagyon köszönöm mindkettőtök segítő készségét :R :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#72005) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Ma ingyenes és eddig mindent lejátszott a Video Navigator Pro

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#72006) szalabzs


szalabzs
tag

Sziasztok! Van bármi ötletetek, hogy miért jelennek meg olyan események a Calendarom Live Tileján illetve a Zárolási képernyőn, amit vissza sem jelöltem, illetve ha megnyitom a calendart, akkor ott sincs.
Lumia 735
Koszi

(#72007) KoLa_2


KoLa_2
csendes tag

Sziasztok, a következő gondom lenne egy windows phone-nal. Egy Nokia 735 telefonról van szó, denim oprendszerrel. Van egy bluetooth-os navis fejegység az autómban. Összekapcsolva a telefonon 'csatlakoztatva, hanghívások' látszik a bluetooth-os eszközöknél. A kihangosítás működik ellenben a2dp és avrc nem. Elég gáz, mert eddig soha nem volt ilyen gondom más telefonokkal. Tökéletesen ment eddig mindenféle android, illetve IOS eszközzel. Lehet valamit ezzel kezdeni?

(#72008) nygyorgy válasza KoLa_2 (#72007) üzenetére


nygyorgy
csendes tag

Nekem a Disconnect/Connect lett a megoldás, minden kapcsolódásnál...utána működik, még ki nem kapcsolod...(gyári Ford fejegységgel)

(#72009) tpeter77


tpeter77
addikt

sziasztok,

szakmai kérdésem lenne a szakértőkhöz.
Nemsokára kapunk céges Lumia telefont és olvastam, hogy a Microsoft-fiókhoz tartozik felhő tárhely.
Az érdekelne, hogy milyen adatok mennek fel a felhőbe, és ezeket lehet korlátozni?
Céges levelezés, meg fényképek nem kellene hogy a felhőbe landoljanak!
Azon kívül fogalmam sincs, hogy még milyen egyéb dolgokat tárol el a felhő.
Meg tudjátok mondani mit tárol a felhőbe kikapcsolhatatlanul, és miket opciósan?
Bőven elég, ha csak a készülék beállításait, és a névjegyzéket + híváslistát tárolja, ennél többet nem kellene a felhőre bízni.
Ezt a beállítást 80 telefonon kell elvégezni, tehát jó lenne tisztába lenni a lehetőségekkel.
Van aki könnyen meg tudja csinálni, de sokaknak be kell majd állítani.
Nekem Lumia telóm nincs, csak androidos, tehát ezért is nehéz a helyzetem :)
üdv.

(#72010) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Miért van, hogy mióta beállítottam a upc wifreet a 730-asomra (8.1 Denim), nem tudok csatlakozni az addig használt otthoni wifi hálózathoz, csak a wifreehez?

Persze a wifreevel sincs baj, de azt alapvetően a lakáson kívül akarnám használni, otthon van saját, ami stabilabb, gyorsabb. Valahányszor csatlakozni akarok 'Nem sikerült csatlakozni a wifi hálózathoz' hibaüzenettel dob vissza.

Telefon, router restart megvolt, telefon mellett a laptop vígan hasít ugyanazon a jól bevált hálózaton, aminek a beállításait évek óta nem kellett piszkálni. Ami még érdekesebb, hogy ha törlöm a wifreet az ismert hálózatok közül, akkor sem enged a sajátra csatlakozni.

Valami ötlet?

Let the Zone take me if I am.

(#72011) liquidgold válasza hülyegyerek (#71967) üzenetére


liquidgold
tag

http://www.windowsphone.com/s?appid=b4cf45cc-a355-40d2-8b74-51517a042a18

Nekem kártyán vannak a térképek

(#72012) confuser válasza tpeter77 (#72009) üzenetére


confuser
senior tag

A névjegyzék és a letöltött alkalmazáslista mindenképp eltárolódik a megadott MS fiókban, ezen kívül minden más opcionális (SMS-ek, OS beállítások, app beállítások - már amelyik támogatja, képek és videók).

Levelezéseket szerintem nem is lehet felhőben tárolni. Mellesleg felesleges is, hiszen minden email szolgáltatónak megvan a saját "felhője" (szervere), a telefon pedig onnan bármikor lehúzhatja az emaileket.

[ Szerkesztve ]

(#72013) KoLa_2 válasza nygyorgy (#72008) üzenetére


KoLa_2
csendes tag

Szia, az ilyen connect/disconect, ujrapárosítás stb. már túlvagyok. Egyik sem oldotta meg ezt a problémát. Olyan mintha a telefon párosításkor, nem akarna a telefon tudomást venni arról, hogy rádió támogatja a2dp-t,avrct...profilokat. Ez azért érdekes, mert a fejegységben 4.0 (parrot) bluetooth modul van 2014-es firmware-rel...

(#72014) liquidgold válasza liquidgold (#72011) üzenetére


liquidgold
tag

Aham. Ezt a Beállítások közé rakja be. Már emlékszem, volt téma. A Lumia tárterület-ellenőrző kell hozzá ami nincs már a storeban. Nekem szerencsére fent maradt

[ Szerkesztve ]

(#72015) hülyegyerek válasza liquidgold (#72011) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Akkor te vagy az egyetlen. Amíg HR-t nem nyomsz...

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#72016) liquidgold válasza hülyegyerek (#72015) üzenetére


liquidgold
tag

Amióta megvan a tel (2éve) nem kellett HR. :)

[ Szerkesztve ]

(#72017) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt
még egy gyors kérdés...
van e már mód a lumia 532-es telcsi esetén hogy cseréljek microsoft fiókot, anélkül hogy vissza keljen állítani a telefont?
előre is köszönöm a választ :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#72018) spider80 válasza Lacielvtárs (#72017) üzenetére


spider80
őstag

Nincs,és nem is lesz.

Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

(#72019) Lacielvtárs válasza spider80 (#72018) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

értem, köszönöm a választ.
és akkor arra sincsen mód hogy egy windowslive.com-os biztonsági mentés átrakjak egy másik live.com-os mailra?
mert most a lányommal egy emailon vagyunk, és neki a telefonja teli van játékkal, viszont ezt nerm akarom az én telcsimre felrakni ha úgy van hogy vissza kéne állítani a telcsit...
ez amolyan elméleti kérdés, mert most a lányom telefonján kikapcsoltam az automatikus mentést, így nem menti csak ha én elindítom manuálisan :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#72020) tpeter77 válasza confuser (#72012) üzenetére


tpeter77
addikt

kösz szépen. Megnyugtató, hogy majdnem minden kikapcsolható a felhővel való szinkronizálásból.

liquidgold
mi az a HR ?

(#72021) ZavaBalazs válasza tpeter77 (#72020) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

hard reset, avagy alaphelyzetbe állítás.

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#72022) tpeter77 válasza ZavaBalazs (#72021) üzenetére


tpeter77
addikt

:D én meg személyügyi vonalra gondoltam, nem is értettem, mi köze hozzá a telefonnak ;] :B

(#72023) maroskah


maroskah
aktív tag

Sziasztok!

Készülök felrakni a win 10-et a telefonomra, az érdekelne, hogy a jelenlegi 8.1-et miként tudnám lementeni, hogy probléma esetén vissza tudjam állítani arra? :)

(#72025) Bogyó bá' válasza maroskah (#72023) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A 10-es prev. legfrissebb verziója már egész korrektül működik, én (920-on) csak a brutális akkumerüléssel nem vagyok kibékülve vele. Nagyon kevés használat mellett anno a 8.0-ás 5-7 napot bírt nálam, a 8.1 stabil 3 napot, ez meg két nap alatt nullára meríti, pedig napi 10-15 percnél többet az a telefon nincs használva. :O

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#72026) maroskah válasza Bogyó bá' (#72025) üzenetére


maroskah
aktív tag

Nekem a 8.1 sem bírja tovább 1-1,5 napnál, mert rá vagyok "kényszerítve" a használatára. Folyamatos email-ezés, telefonálás, szóval akkor a 10 még a nap végét sem bírná ki így? :O

(#72027) Gery1987 válasza maroskah (#72026) üzenetére


Gery1987
őstag

Szia!

Azt mindig elfelejtik hozzá tenni hogy a Prev. az X3X szériára van megcsinálva. Ha megnézitek mely telókra megy fel igazán akkor kiderül hogy az X2X-es széria nem ugyanarra épül. Persze hogy nem fog úgy működni mint a másikon.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#72028) maroskah válasza Gery1987 (#72027) üzenetére


maroskah
aktív tag

Értem. És mely telefonok tartoznak az x3x szériába? Csak mert ilyen infót én nem találok. :(

(#72029) ZavaBalazs válasza maroskah (#72028) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

meglepő, de a x3x azokra a telefonokra utal, aminek a nevében a középső szám 3. ;]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#72030) maroskah válasza ZavaBalazs (#72029) üzenetére


maroskah
aktív tag

Vagy úgy. Értem köszönöm. :)

És azokkal a készülékekkel mi van, aminek a középső számjegye 4? :D

[ Szerkesztve ]

(#72031) szimi57 válasza maroskah (#72028) üzenetére


szimi57
őstag

Szerintem mindegyik, amelyik nevük számjelzésében középen ott a 3-as.

Bocs, már volt.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#72033) ZavaBalazs válasza maroskah (#72030) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

azok azért lettek x4x sorszámúak, mert már elfogyott minden x3x sorszám, annyi belépőt kiadott a nokia/MS az utóbbi 1-1,5 évben. :DDD
na viccet félre, hardveresen egy család a 30-as szériával, úgyhogy nyilván azon is ugyanolyan.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#72034) tpeter77


tpeter77
addikt

sziasztok
kérhetnék egy linket ahol van video a Lumia készülékek beállitásairól?
Onedrive és egyéb felhős szinkronizálások tiltása miatt lennék rá kiváncsi mert ezeknek a zömét a céges telón ki kellene kapcsolni. A céges fotók meg a megtekintett weboldalak ne legyenek tárolva sehova.

(#72035) zsamiatt válasza kutga (#72010) üzenetére


zsamiatt
őstag

Ha van vállalati levelezés pl exchange akkor a névjegyeket sem tárolja felhőben.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#72036) kutga válasza zsamiatt (#72035) üzenetére


kutga
nagyúr

Ezt nekem akartad?

Amúgy nem tudom miért de a hatodik újraindítás után csatlakozott a saját hálózathoz.

Let the Zone take me if I am.

(#72037) liquidgold válasza tpeter77 (#72034) üzenetére


liquidgold
tag

Fényképeknél kapcsold ki az automatikus feltöltést. Megtekintett weboldalakat sztem nem tároja felhőbe?

(#72038) tomboy0013


tomboy0013
veterán

A napokban elvileg frissítették a Facebook Beta appot a 10-es verzióra. Csak nekem nem akar frissülni? Ha appon belül próbálom frissíteni azt írja, hogy a legfrissebb van fent illetve az áruház sem hozza fel a frissítést. W10-es 920-on van fent illetve egy 8.1-es 520-on de egyik sem frissül.

(#72039) Воланд válasza tomboy0013 (#72038) üzenetére


Воланд
titán

nem frissult mindenkinek es szerintem mar a storeban sincs fent.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#72040) csacsi67 válasza tomboy0013 (#72038) üzenetére


csacsi67
addikt

Tessék ne tedd fel mert nem ér semmit [link]

Vagy itt is itt van qr kod oda irányit le tudod tölteni [link]

[ Szerkesztve ]

(#72041) tomboy0013 válasza Воланд (#72039) üzenetére


tomboy0013
veterán

Miért nem frissült mindenkinek? Akkor minek csinálták meg az új verziót ha nem kapja meg mindenki?

(#72042) Воланд válasza tomboy0013 (#72041) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#72043) zsamiatt válasza kutga (#72036) üzenetére


zsamiatt
őstag

nem. Bocsi.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#72044) Bogyó bá' válasza Воланд (#72042) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A WP10 keresőjéből hova lett a QR-kód olvasó? :F

(#72045) gyurkikrisz: köszi, nézem is! :R
szerk: akármi legyek, ha megtalálom... :(

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#72045) gyurkikrisz válasza Bogyó bá' (#72044) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Kamera appba lett áthelyezve

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#72047) tomboy0013 válasza gyurkikrisz (#72045) üzenetére


tomboy0013
veterán

És azon belül hova? Nekem már vagy 3-4 build óta mondogatják ezt de sehol nem találom a gyári kamera alkalmazásban a QR kód olvasót.

(#72049) TommyX_


TommyX_
őstag

Létezik olyan program, amivel el tudom érni azt, ha rányomok az adott Tile-ra, akkor a csengés hangereje 0 lesz és csak rezegni fog a telefon híváskor?
(Tudom ezt elérhetem máshogy is.)

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#72050) maroskah


maroskah
aktív tag

Na csak frissítettem win 10-re a 640-em, első ránézésre nekem nem tetszik. Sokkal szebb volt a 8.1 felülete, továbbá, hogy az MSN időjárás és az Xbox app sem működik, csak az Áruházat dobálja fel az vicc.. A lezáróképernyőről hova tűnt az óra? Gyorsaságra egyelőre nem panaszkodom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.