Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34001) dejaris válasza mike1334 (#33977) üzenetére


dejaris
addikt

720 a neked valo.

(#34002) kiszi07


kiszi07
senior tag

Sziasztok, a novemberben vásárrolt Lumiahoz kaptam egy gyári fülest (Nokia wh-208). Kb januárig tökéletesen Szólt.. Aztán egyik oldal elhalkult, majd a másik is. Mitől lehet ?

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#34003) dejaris válasza kiszi07 (#34002) üzenetére


dejaris
addikt

Sokat gyurted a zsebedbe es elszakadtak a szalak benne.

(#34004) BMS válasza Lall (#34000) üzenetére


BMS
őstag

kb ilyen az összes webshop :/

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#34005) zzz03 válasza germinator66 (#33998) üzenetére


zzz03
őstag

Qiuck settings nevű app fent van neked? Mert már csak arra tudok gyanakodni, hogy az kavarhat be neki. Pár órája töröltem azóta most jó.

(#34006) Dave™


Dave™
nagyúr

Erősen gondolkodom a 920/925 beszerzésén. Tisztában vagyok az eltérésekkel, és ár/értékben a 920-at tartom jobbnak, de a 925 jobban tetszik, illetve jobban kézre esik a vékonysága miatt. A 920 a 32GB miatt szimpatikus, illetve a polikarbonát jobban tűri az esést, a 925 pedig a külsőn kívül a kontrasztosabb kijelző miatt, bár a pentile miatt kicsit kár. Lumia 800-ról váltok. Az újakat nem hiszem, hogy van értelme megvárni, lévén elég drágák lesznek és nyárnál előbb nincsenek itt. Észrevételek ezzel kapcsolatban?

(#34007) kiszi07 válasza dejaris (#34003) üzenetére


kiszi07
senior tag

Hát nem tudom l.. Igazából nem mondanám ezt:D

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#34008) dejaris válasza kiszi07 (#34007) üzenetére


dejaris
addikt

Akkor nem vetted ki a fuledbol, csak kabelel rantottad ki.

(#34009) Blyan


Blyan
félisten

Pics... mostanában engem is utolért a nem lehet csevegést indítani, meg nem jön meg a FB üzenet dolog.
Fene tudja mit szarakodnak.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#34010) T.Peter válasza dejaris (#34008) üzenetére


T.Peter
őstag

Volt olyan fülesem, aminek ez volt a típushibája, 4x küldtem vissza, mindegyik alkalommal azzal, hogy a jobb oldala elhalkult. Mindig csak a jobb, és én a külön hozzá adott tartójában tároltam mindig, gondosan belehajtva. Nem téptem ki a fülemből, nem törtem meg a szálakat, és nem egyik napról a másikra halkult el, hanem egy idő után minden használatkor. Ha egy ideig nem volt a fülemben, akkor visszaállt, aztán használatkor előjött újra (persze az első 1-2 hónapban még rendben volt, utána jött elő a hiba). Szerintem ez típushiba, vagy szerencsésebb esetben egyszeri rossz darab. Ki kell cseréltetni ezzel a hibával.

[ Szerkesztve ]

(#34011) tomboy0013 válasza Dave™ (#34006) üzenetére


tomboy0013
veterán

Melyikre szeretnéd, hogy rábeszéljünk? :D
Én is a 2 telefon között töprengtem egy ideig, de én a külsőségek alapján szoktam sokszor meghozni a döntést mert nekem számít a külleme a tárgyaknak amiket birtokolok. Régebb óta tetszett a 920 és végül is amellett tettem le a voksom. Ha te is ilyen típus vagy akkor a 925-öt javaslom hiszen azt írtad, hogy az jobban tetszik. A tárhelyet bővítheted netes megoldással, szóval ha ez a megoldás nem okoz gondot akkor a tárhely ne legyen előny a 920-nál. A 920 kijelzője viszont szerintem jobb mint a 925 amoled kijelzője és ezt úgy mondom, hogy amoledre esküdtem eddig, mert azt használtam a 920 előtt. Éjszaka kicsapja a retinám az Amoled hiába veszem le a fényerőt :D

(#34012) BassMonroe


BassMonroe
újonc

Miért nem tudok hozzászólni és értékelni a wp alkalmazásboltban. Valami fiók kell hozzá?

(#34013) savoo válasza Urban Terror (#33994) üzenetére


savoo
addikt

Microsoftos fiók mindenképp kelk a telefonhoz, anélkül félkarú óriás.

(#34014) Urban Terror


Urban Terror
tag

Üdv!

MEg lett vásárolva faternak a 625-os Lumia. Alapértelmezett címnek belőttem egy hotmailes címet. Eddig minden oké.

Viszont a freemailes címet, amit igazán használ emailezésre, az Istennek sem tudom beállítani. Spec beállítással beállítottam pop3-hoz a freemail.hu-t, smtp-hez pedig a smtp.upcmail.hu-t. Azt írja ki a készülék, a postafiók alá, hogy beavatkozás szükséges. :(

Nem tud valaki segíteni a beállításban?

sz: (#34013) savoo !
Igen, én is jopbbnak láttam a hotmailes fiók beállítását. A baj az, hogy a freemail-es postafiók kezelésére is szükség lenne levelezés szintjén.

[ Szerkesztve ]

(#34015) Zoli133


Zoli133
őstag

Hali, időközben felmerült két kérdés a rendszerrel kapcsolatban.
1. Írtam születésnapkat a névjegyeimhez. (homtailes névjegyek), elvileg ezeknek meg kellene jelennie a naptárban, a régi dátumok (amiket még az adatátvitel hozott át az előző rendszerről) meg is jelennek, de amiket WPn írtam be nem jelennek meg. 1 hete írtam be őket, gondoltam kell szinkronizálásra idő vagy bármi, de semmi nyomuk a naptárban.

2. Ez ugyan nem túl fontos, de a Bing képek a lock screenen elég furán frissülnek, Van, hogy kihagy napot, meg a frissítési idő se tudom mikor történik, az előző HR előtt este 6-7 körül váltott képet, most meg az éjszaka közepén ami szerintem nem olyan praktikus. Valaki felfedezett benne valami logikát?

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#34016) Dave™ válasza tomboy0013 (#34011) üzenetére


Dave™
nagyúr

Jól közelítetted meg a kérdést :) A 925 felé húzok, de ha lenne nagyon jó áron 920, akkor lehet elcsábulnék. Valahol olvastam, hogy 11 szinten lehet állítani a 925 kijelzőjét, tehát elvileg elég jól testreszabható. Persze túlszaturált, meg pentile, de bejön a kontraszt és a teljes fekete fekete. De ha lenne jó áron 920... :) a külső hamgszórója jobb a 925-nek, nem? A Lumia 800-é nagyon rossz, a korábbi Omnia 7-em sokkal jobb volt. Mivel a 920-nak is hasonló a kialakítása, kicsot félek tőle. A 925-é viszont jobbnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#34017) kolosanyi válasza Zoli133 (#34015) üzenetére


kolosanyi
veterán

Csinálj fészbúkot, lesz annyi szülinapod a naptárban, hogy az se tűnik fel, ami fontos. :D

(#34018) Statikus válasza Urban Terror (#34014) üzenetére


Statikus
senior tag

Szia,

smtp-nek a netszolgáltató címét kell megadni általában, tehát amelyik mobilszolgáltatónál vagy, azt.

Persze van még más lehetőség is, de nem hiszem, hogy azokkal kellene foglalkozni az esetedben.
(saját domain, azonosítás után használható smtp szolgáltatók stb...)

Üdv.

(#34019) Urban Terror válasza Urban Terror (#34014) üzenetére


Urban Terror
tag

Közben sikerült minden beállítás.
smtp-nek a vodafont adtam meg, így müxik.

(#34018) Statikus

Köszi!

Első körben az upc-vel próbálkoztam, valamiért nem ette. Lehet, hogy elrontottam egy karaktert egyéb mezők kitöltésénél, a lényeg, hogy a vodással megy. :)

[ Szerkesztve ]

(#34020) j.gabi


j.gabi
csendes tag

sziasztok lumia 520-am van.valaki probálkozott már hálozati megosztással lejátszani videot zenét?van rá valamilyen progi?én még nem találtam.help

(#34021) Zoli133 válasza kolosanyi (#34017) üzenetére


Zoli133
őstag

Már csak az FB hiányzik, kösz, de mint tudod remek életem van anélkül is. :)

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#34022) kiszi07 válasza dejaris (#34008) üzenetére


kiszi07
senior tag

De az a helyzet,hogy gépn rendesen szól,ha bedugom a hangfalba... Nem értem :D

[ Szerkesztve ]

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#34023) kiszi07 válasza Dave™ (#34016) üzenetére


kiszi07
senior tag

Nekem semilyen problémám nem volt még vele.. 920

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#34024) tomboy0013 válasza Dave™ (#34016) üzenetére


tomboy0013
veterán

Én zenét nem szoktam hangszórón hallgatni csak fülessel, de amikor próbálgattam akkor nekem nem volt gond a hangzással. Én használtan vettem a 920-am 60-ért kicsit több mint 1 hónapja és az szerintem jó vétel volt. Hajszálkarcos a hátulja amit csak erős fényben lehet látni és kb ennyi külső problémája van. Jah és garancia is van rá még több mint 1 év. Ilyesmi áron találsz szerintem használtba is jót. De ha érdekel van egy ismerősöm aki még a múltkorában árulta a fehér 920-asát, rákérdezhetek megvan-e még ha érdekel mert annak sem sok problémája van és arra is több mint 1 év Nokia garancia van.

(#34025) Воланд


Воланд
titán

New pictures of WP8.1 start screen with picture backgrounds looks a lot better

meh, hal istennek ez meg mindig hanyas. :P

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#34026) kezman válasza Воланд (#34025) üzenetére


kezman
őstag

Te nagyon nem vagy vele kibékülve :D

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#34027) T.Peter válasza Воланд (#34025) üzenetére


T.Peter
őstag

First really real pictures of WP 8.1 Cortana
Akkor már ezt is linkeljük. Bár nem tudom mennyire "real picture".

(#34028) orangutan4


orangutan4
tag

egy olyan gondom lenne, h átállítom a hangoknál a csevegőüzenetek hangját, valamiért nem történik semmi, egy sokkal korábban beállított jelzés szól mindig vibernél/fb-nál. . Vajon csak a HR segíthet ilyenkor? Ez a hang mitől tud beragadni?

(#34029) Oppenheimer válasza Воланд (#34025) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Sajnalom, hogy kiveszik a csempeszíneket, és ezt kell majd használnod. ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#34030) polonic válasza Воланд (#34025) üzenetére


polonic
félisten

szerintem nem is rossz ez a megoldás

(#34031) Воланд válasza Oppenheimer (#34029) üzenetére


Воланд
titán

ha kiveszik a csempeszineket, akkor tuzvillam torestesztet fogtok latni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#34032) dejaris válasza kiszi07 (#34022) üzenetére


dejaris
addikt

Akkor tuvel probalj a jackdugod aljaba kotoraszni, mert tele lehet koszal es nem tud teljesen becsuszni.

(#34033) BobTail válasza Воланд (#34031) üzenetére


BobTail
őstag

Ezt elforgatod, beállítod háttérnek, és kész :DDD

(#34034) Blyan válasza Воланд (#34031) üzenetére


Blyan
félisten

Videót róla! ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#34035) kiszi07 válasza dejaris (#34032) üzenetére


kiszi07
senior tag

Amimt haza erek megprobalom. Koszi :)

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#34036) Assdak


Assdak
őstag

A sima szürke, mint választható csempe szín, mikor került be?

(#34037) kezman válasza Assdak (#34036) üzenetére


kezman
őstag

Már a 7-be is volt , habár nekem magentás volt és van :)

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#34038) Assdak válasza kezman (#34037) üzenetére


Assdak
őstag

Nem csak acél szürke volt eddig?

(#34039) Dave™ válasza Assdak (#34036) üzenetére


Dave™
nagyúr

Operátor szín, t-mobile. Hogy miért szürke a t nem tudom...

(#34040) Assdak válasza Dave™ (#34039) üzenetére


Assdak
őstag

Az nem a Magenta volt? Mert olyan is jött. =)

(#34041) batai15 válasza Воланд (#34025) üzenetére


batai15
félisten

ne ne ne -- :(

(#34042) Oppenheimer válasza Воланд (#34031) üzenetére


Oppenheimer
veterán

De mi lesz ha lejjebb görgetek? Kúszik tovább a kép? Az szarul nézne ki. De ilyen hosszúkás képek meg nincsenek.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#34043) Blyan válasza Oppenheimer (#34042) üzenetére


Blyan
félisten

Semmi, a kép fix méretű és helyzetű, és csak a csempéken át látszik, amiket görgethetsz fel-alá.
Tudod, ablakok. ;)

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#34044) pzstm


pzstm
titán

No ilyen lesz a start screen testreszabás

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34045) Alexios válasza pzstm (#34044) üzenetére


Alexios
veterán

jó lesz ez. Ha valaki nem akar képet, akkor nem rak be, így viszont mindenki jól jár.

(#34046) Rob700


Rob700
senior tag

Melyiknaz a progi amivel SD kártyára lehet menteni a térképeket?

iPhone 12 128GB Black 

(#34047) meszike91 válasza Rob700 (#34046) üzenetére


meszike91
senior tag

ez

du, du hast, du hast mich

(#34048) TheZukker


TheZukker
tag

Miért van az, hogy akinek eddig mondtam, hogy WP-t vettem, azok közül egy se kezdte azzal, hogy: "Tényleg, és milyen?" Neeeem, ehelyett: "Fú bazdmeg, ezt a szart vetted? Én ám amúgy ismerem ezeket a telefonokat, nagyon szarok."
Más: van rögtön a kis aksi jelző cucli mellett balra egy kör, amit körbe vesz egy karika. Azmiaz?

(#34049) dejaris válasza TheZukker (#34048) üzenetére


dejaris
addikt

GPS

(#34050) cattus válasza TheZukker (#34048) üzenetére


cattus
őstag

Az a helymeghatározás ikonja, akkor aktív ha valamelyik app éppen lekérdezi a helyzeted.

Do the thing!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.