Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95501) Blue Eagle válasza Spet (#95500) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Nem egyszerű az áruházból levenni alkalmazást.

(#95502) kutyek válasza this is life (#95487) üzenetére


kutyek
senior tag

Nálam Androidon minden (kontakt, naptár, mail, SMS) jól szinkronizál továbbra is

(#95503) #11563776 válasza csigasfiu (#95473) üzenetére


#11563776
törölt tag

Mielőtt teljesen eltűnnének a névjegyek - a felhőből is, exportáld őket a gépre.

(#95504) tibike8 válasza hcl (#95499) üzenetére


tibike8
őstag

Én a Client for Hangouts-ot és a GMessenger-t használom.

(#95505) scyllarus válasza kutyek (#95502) üzenetére


scyllarus
veterán

Csak megerősítem, hogy droidon tényleg minden oké nálam is.
Kezd ez furcsa lenni, csak a WM-t érinti.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95506) hcl válasza Spet (#95500) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Gáz
@Tibike8 : Köszi

Hüle kérdés : a jobb alsó sarkos keresőgombot nem lehet kiirtani? Folyton rányomok véletlenül.

Mutogatni való hater díszpinty

(#95507) scyllarus válasza hcl (#95506) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is mindig így jártam :) Feltűnőbb, mint a billentyűzeten lévő.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95508) Vegha


Vegha
senior tag

Milyen az FCU ? Érdemes frissíteni ?

(#95509) scyllarus válasza Vegha (#95508) üzenetére


scyllarus
veterán

Szerintem igen. Mintha kicsit fluidabb lett volna tőle az 550, új hibát nem tapasztaltam.
(Egy hét tapasztalata, azóta én is droidra menekültem...)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95510) hcl válasza scyllarus (#95507) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ezért akarom kiütni...

Mutogatni való hater díszpinty

(#95511) scyllarus válasza hcl (#95510) üzenetére


scyllarus
veterán

Megértem, de szerintem nem lehet. Illetve ha felfelé suhintasz egyet a navi soron alul, akkor eltűnik, de értelemszerűen mindhárom.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95512) totron


totron
addikt

Hello. Lumia telefonokkal lehet-e stabilan mobilnetet megosztani? Wifin es USB-n kellene. Van, aki szerint utobbi nem jatszik. Mi az igazsag?

(#95513) TFSi válasza Vegha (#95508) üzenetére


TFSi
őstag

950XL esetében nincsen érdemi változás. Lassú Edge, random restartok, laggok. :) Ártani így tuti nem fog, csak konzerválja a meglévő állapotot. Pár újítás ezért van benne, amiért érdemes lehet.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#95514) hcl válasza totron (#95512) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Wifajon lehet.

@Scyllarus : Franc.

Mutogatni való hater díszpinty

(#95515) Joker88


Joker88
őstag

Windows10 rendszeren, Instagram, vagy 6TAG ? melyik optimálisabb ?
640XL . :K

In loving memory of Garrett Lockhart

(#95516) Spet válasza Joker88 (#95515) üzenetére


Spet
addikt

Instagram működik rendesen (mobilnetről is)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#95517) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

Az outlookban megjelent a focused meg az other szűrő, hogyan lehet ezt eltüntetni?

(#95518) onlineair


onlineair
tag

Valaki használ DosBox alkalmazást a telefonon? Ill GBA emu már sehogyan nem telepíthető fel?

(#95519) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Kivételesen vettem (még) applikációt, pc vettem meg, de a telenoros számlát megterhelve.
Mindegy, lényegtelen.
Létezik pc-re és mobilra is és ezek mindig működtek oda-vissza, tehát, amit megvettem, az használható volt mobilon és pc-én is, pl játékok, programok etc... amit itt használtam, a másikon folytattam ennyi.... Most a mobilon nem jelenik meg ez a kicseszett program, újbóli vásárlással lehetne "odavarázsolni". Hát kapják be.

Szerintetek, mi (lehet) a probléma, azon kívül, hogy winfos?
Jelen esetben a CAR SCANNER PRO applikációról van szó. Tehát áruházból megvéve pc-re letöltve frankó, de mobilon meg semmi.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#95520) Spet válasza ΞΔGLΞ (#95519) üzenetére


Spet
addikt

ATTENTION TO WINDOWS MOBILE 10 USERS! LATEST WINDOWS MOBILE 10 UPDATE HAS A BUG (error Code: 0x8007000B) - YOU CAN'T INSTALL APP, IF YOU HAVE DEFAULT INSTALL LOCATION SET TO SD CARD! PLEASE, SET DEFAULT APP INSTALL LOCATION TO PHONE MEMORY, IF YOU'RE EXPECTING TROUBLES WITH DOWNLOADING CAR SCANNER!

:F

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#95521) Vegha válasza scyllarus (#95509) üzenetére


Vegha
senior tag

És használod is még az 550-et ?

TFSi: RS2-n vagyok, többé-kevésbé nyugodtak a napjaim. Ezért nem tudom hogy megérné-e updatelni.

(#95522) scyllarus válasza Vegha (#95521) üzenetére


scyllarus
veterán

Hát, nem igazán. Mivel céges teló, megvan (amíg le nem cserélik, ami jövő év elejére várható).
Azért minden nap bekapcsolom, megnézem, van-e frissítés a rendszerre vagy a programokra, ha van, lefrissítem, kipróbálom, mi változott. De kb. ennyi.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95523) Vegha válasza scyllarus (#95522) üzenetére


Vegha
senior tag

fél éve leszoktam a frissítésekről. Csak annak engedem, amelyikkel bajom is van. Hátha javul. (eddig nem javult)

(#95524) scyllarus válasza Vegha (#95523) üzenetére


scyllarus
veterán

Én engedek mindent. Így, hogy már nem okoz gondot, ha elszúrnak valamit, menjen csak, lássam, hol tartanak :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95525) ΞΔGLΞ válasza Spet (#95520) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ezt én is olvastam, de...

8.1-et használok.

(#95526) hcl válasza Vegha (#95523) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Mondjuk az utóbbi idők Bluetooth és wifi sebezhetőségei okán, én inkább frissítem... Sőt, ezért váltottam winfora, pedig nem szeretem, de bagóért megkaptam az 535-öst, ami még supportált - OS-t kibírom, appok megvannak rá, amik kellenek... Bármi más esetben maradtam volna a droidnál, de az egy bő 30 ezres kiadás lett volna, hogy legyen egy rendes telefonom, jobb dolgokra is tudom költeni.

Mutogatni való hater díszpinty

(#95527) betegphiu válasza hcl (#95526) üzenetére


betegphiu
senior tag

És pont az egyik leggyengébb darabot vetted meg (535).
(ezzel nem gúnyolódni akartam,csak olyan árban kapsz jobb win telót is,ami pörgősebb.)
Amúgy nem támogatott az 535 már.
550,650,950 lumiavonalról, amit foltozgatnak.
Vagy át kell írni 950-re.

[ Szerkesztve ]

(#95528) hcl válasza betegphiu (#95527) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát, most töltött le frissítést :) Win10 van rajta. Amúgy nem az az erőgép, de tudja, amit nekem kell.
Vettem? Keresek rajta... A Samsung S4 Mini Plust drágábban tudom eladni... (Baromi jó hardver, de nagyon ritka, a sima Minire van még Lineage támogatás, a Plusra nincs, azt se tudja senki, milyen az .)

Mutogatni való hater díszpinty

(#95529) betegphiu válasza hcl (#95528) üzenetére


betegphiu
senior tag

Ha nincs megmókolva,akkor max a 15254.1 lehet rajta. FCU nem.

(#95530) hcl válasza betegphiu (#95529) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az van.
Hogy lehet FCU-t rá? insiderrel?

Mutogatni való hater díszpinty

(#95531) betegphiu válasza hcl (#95530) üzenetére


betegphiu
senior tag

Interoop unlock-al.
A 640-ben találsz egy linket,a youtubeon is ott van. De biztos van itt,aki le tudja írni a menetét, én nem csináltam még.

(#95532) hcl válasza betegphiu (#95531) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Gúglizok erősen, de még nagyon nem tiszta. Az megvan, hogy el kell hitetni vele, hogy ő egy 950, de elég meredek. Ha hard resetni kell, akkor meg hajam kitépem, mert most laktam be :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#95533) hcl válasza hcl (#95532) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Most nézem.
10.0.14393.1770, Okt. 11-ei megjelenéssel...
Ha biztonsági hibákat javítanak még, akkor nekem bőven elég is...

(Windows 10 Mobile Anniversary Update

-- Lifecycle Start Date: 16 August 2016

-- Mainstream Support End Date: 09 October 2018

Jól gondolom, hogy ez OS szinten értendő, nem fognak belőle konkrét modelleket kizárni?)

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#95534) ΞΔGLΞ válasza Spet (#95520) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Áhh, nem megy. Mert miért is menne.... :DDD
Egyszerűen ez az elqurt rendszer képtelen (le)szinkronizálni, hogy megvettem az applikációt.
És most nem az ezresről van szó, hanem, hogy újabb (sokadik) példa az MS egyik beleszarásába, hogy valami tudjon jól működni, amíg létezik...

Tehát pc-én megvéve:

De mobilon is meg kellene venni újból...és meg is veszem, mert muszáj.
Egyébként kiválóan működő applikáció. ELM 327 kütyüvel.

(#95535) albiosz válasza albiosz (#95432) üzenetére


albiosz
őstag

újra működik, jönnek az értesítések egyből. :)

(#95536) turbulencia8 válasza ΞΔGLΞ (#95534) üzenetére


turbulencia8
őstag

Amugy ezt miert nem a Note8-adra vagy az iphone X-edre vetted meg? Egyszer majd irhatnal egy osszehasonlito tesztet: Samu Note8, Szifon X vs. WP8.1!

(#95537) ΞΔGLΞ válasza turbulencia8 (#95536) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Note 8-on a torque-t használom, kicseszett jó program, iphone x-em meg (még) nincs, ha lesz, a halálán lévő hetest váltja, mint melós telefon. Másra nem használom.
De kérdésedre válaszolva, ez a program sokkal jobban működik és főleg gyorsabb, mint a többi még 640-en is.

2 napja megemeltük a Talisman-t, mer furcsa hangot hallottam hátulról, mint kiderült egy tetves kavics beszorult a féktárcsa és mögötte lévő porvédő közé, szóval megforgattuk a kereket, de persze előtte az elektromos féket deaktiválni kellett.

Nos ez nem tetszett neki, pedig így találtuk meg egyből a kavicsot, szóval indításkor pirosba borult minden és Brake fault hibával letiltott mindent, főleg az indulást, közben szirénázott.

Elm 327, car scanner kapcsolat indít és már írta is ki, hogy az autó megemelt állapotban "futott", emiatt hibára vágta a gépet. 5 sec alatt töröltem a hibát. A torque meg van amikor elgondolkozik rendesen, sőt nem létező hülyeségeket is írt már, de ettől független profi az is. Hát, ezért vettem win-re.

(#95538) turbulencia8 válasza ΞΔGLΞ (#95537) üzenetére


turbulencia8
őstag

Lol, hat erre nem gondoltam volna (azt hittem valami gyujtoi nosztalgia)! :) En a legtobbszor elajandekozom a nem hasznalt keszuleket, mar csak baratnom 650-ese miatt kovetem a WP-s topikot (egy darabig).

(#95540) moleculez válasza ΞΔGLΞ (#95537) üzenetére


moleculez
veterán

Botcsinálta munkaeszköz lett😉

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#95541) Sztyepadzso válasza ΞΔGLΞ (#95537) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Ez nekem is megvan, de anno a 950-el használtam. Megnézem a 920-al hogyan műküdik.

(#95542) Sztyepadzso válasza ΞΔGLΞ (#95537) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Na, megnéztem, az áruházban a megvett programok listában megtaláltam a car scanner pro-t, de ha a linkre kattintasz, akkor az oldal nem található. Ez lenne, ez van a listában: Car Scanner PRO

(#95543) DuDieHUN


DuDieHUN
aktív tag

Milyen wp telefont erdemes meg venni amin mukodik a viber vagy whatsapp?

(#95544) Bogyó bá' válasza DuDieHUN (#95543) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Most? Szezon után? Egyiket sem....

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#95545) Xantal válasza DuDieHUN (#95543) üzenetére


Xantal
tag

Szia. Én 730-on és 930-on is gond nélkül használtam a whatsapp-ot. Win10-el hibátlanul ment a chat, a hívás és a videohívás is. A Vibert soha nem használtam, nincs tapasztalatom.

GI

(#95546) hdtomi válasza Xantal (#95545) üzenetére


hdtomi
senior tag

Vibert néha használom, gond nélkül megy, anyukám se szokott rá panaszkodni.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#95547) kutyek válasza ΞΔGLΞ (#95534) üzenetére


kutyek
senior tag

Most lehet, hogy hülyeséget írok, de mintha nekem is lett volna hasonló esetem 8.1-en. Szerintem próbálj rányomni a "vásárlás" gombra, és telepíteni fogja. Ha fizetési tranzakció indul, úgyis kér még egy megerősítést, nem? Úgy rémlik, nekem így viselkedett. De aztán ne rajtam kérd számon az ezrest :)
Persze lehet, hogy rosszul emlékszem...

Alternatív ötlet: vásárlási előzményekben (nem emlékszem pontosan, hogy hívták) nem listázza? Esetleg onnan is érdemes megpróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#95548) betegphiu válasza DuDieHUN (#95543) üzenetére


betegphiu
senior tag

Van pénzed : 950 - 40k
Nincs pénzed : 930- 20k

Én utóbbiba tartozom :)
Szerettem a 735-öt,de 930-al ég és föld

[ Szerkesztve ]

(#95549) ftc válasza betegphiu (#95548) üzenetére


ftc
nagyúr

Vau nalunk a 950-est meg 300eurert aruljak :D

(#95550) DuDieHUN válasza betegphiu (#95548) üzenetére


DuDieHUN
aktív tag

Koszonom a valaszokat, sikerult vennem egy makulatlant 20k-ert, eddig nagyon tetszik, komolyan nem gondoltam hogy ennyire jo, maga a keszulek nagyon jo benyomast kelt, a kijelzo szep, stb...

Kerdeseim:
- zarolt kepernyore ki lehet tenni az orat? Esetleg az ertesites ikonjat?

- google photos app letezik ra? :)

Ket kerdes, be lehet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.