Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95001) LacTom válasza Gyulus76 (#95000) üzenetére


LacTom
csendes tag

Szia,

Érdekes, nekem is pontosan ezek a modellek szerepelnek a WP evolúciómban és ebben a sorrendben ☺

Én még nyúzom a 640-et, jövő áprilisban jár le a hűség időm, utána váltok. Még nem tudom melyik oprendszer lesz az utód, de biztos hogy nem ez, fájó szívvel én is búcsúzni fogok a Lumiáktól....

(#95002) NGA válasza LacTom (#95001) üzenetére


NGA
addikt

Én amióta megvettem a P9-et, sokkal nyugodtabban használom a telefont. Sőt, eladtam az ipad air-t is, így az ios sem idegesít az állandó frissítési üzeneteivel, meg a belassulásával. Air-on a messenger a végén már kb 4-5 másodperc várakozással indult el, az outlook meg még lassabban.

[ Szerkesztve ]

(#95003) #47106304 válasza NGA (#95002) üzenetére


#47106304
törölt tag

Az Outlook Androidon nagyon jó és gyors. Érdekes, hogy a Lumia 650 telefonomon mintha el sem akarna indulni.
Egyébként Androidra az MS a Microsoft Launcher applikációval bizonyítja és büszke is rá, hogy tudnak ők ha akarnak csak a saját részlegüket hanyagolják. :((

[ Szerkesztve ]

(#95004) zsoltzsolt válasza #47106304 (#95003) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Igen, az a launcher tökéletes. A többi alkalmazása is androidon.

(#95005) hcl válasza #47106304 (#95003) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Mivel a WP kivezetés alatt áll, nem csoda :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#95006) n.p


n.p
csendes tag

[link]

Game over officially. :(

(#95007) moleculez


moleculez
veterán

Afféle okoskameraként van egy 1020-am. Pár hónapja vettem, egész szép állapotban. De hogy milyen lassú... Kameraindítás normális, hogy több másodperc?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#95008) hcl válasza n.p (#95006) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Hát ezt már lehetett tudni, hogy nem fejlesztik tovább...

Mutogatni való hater díszpinty

(#95009) NGA válasza moleculez (#95007) üzenetére


NGA
addikt

Igen, ez már így marad sajnos.

(#95010) Kin Tan Te


Kin Tan Te
tag

Kedves Mindenki!
Sajnos eljött az idő, hogy platformot váltsak. Androidra nyergelek, egy Szumszung lesz az utód.
Tudnátok abban segíteni, hogy a komplett névjegyzéket hogyan tudom MS fiókból Google fiókba importálni?
Nagyon köszönöm.

Kin

(#95011) TommyX_ válasza Kin Tan Te (#95010) üzenetére


TommyX_
őstag

Ez a hozzászólás segíthet.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#95012) k-adi válasza Kin Tan Te (#95010) üzenetére


k-adi
nagyúr

Jó döntést hoztál. A legegyszerűbb ha gmail fiokot hozzáadod arra az 5 percre míg beszinkronizálja a G címtárba.. nekem nem volt rá lehetőségem mert megdöglött a telefonom így onedrive-ból kellett bénáznom..

(#95013) Kin Tan Te válasza k-adi (#95012) üzenetére


Kin Tan Te
tag

Köszönöm a válaszokat!
Elnézést, de rutintalan vagyok. Nem tiszta, hogy hová adom hozzá a g-mail fiókomat amíg beszinkronizál honnan hova?

Köszönöm.

Kin

(#95014) Ricardo


Ricardo
félisten

Megerősítést nyert az, amit eddig is tudtunk :(

(#95015) Bogyó bá' válasza Ricardo (#95014) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Szomorú vagyok: akkor már SOHA nem lesz magyarul is értő / beszélő Cortanám? Zokogni fogok....

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#95016) betegphiu válasza Ricardo (#95014) üzenetére


betegphiu
senior tag

Igen, sajnos.

Bár nekem tök jól lenne,ha így maradna,mivel nem vagyok HC user.
Játékra ott a gép,tv-zni a tv.
Ezt telefonálni és fotózni használom,meg netezni.
Egy picit ha pörgősebb lenne a rendszer,akkor annak örülnék,de ha így marad,nekem úgyis jó. .. Amíg az alap appok működnek.

Tuti nem lesz pénze az embereknek majd (tömegesen) megvenni az ultramobilt. Meg innentől nem csak a pénz játszik majd,hanem az,hogy az emberek megbíznak-e a Microsoft logóban, mernek-e megint telefont venni tőlük ? Kell-e az a feleség,aki egyszer már félrekúrt ?
Meglátjuk.
Még mindig azt mondom,ha a facebookot és a messengert megcsinálták volna rendesen, fele ennyi ember nem lépett volna le WP8-ról és WM10-ről. (hány embert hallottam nyavajogni,hogy "eltűnt a messenger,veszek új telefont...)
Persze nem csak ez volt a buktató..

(#95017) Bogyó bá' válasza betegphiu (#95016) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

"Kell-e az a feleség,aki egyszer már félrekúrt ?"

Mi az hogy egyszer? Szerintem ez már legalább a harmadik "ügyfélbarát" dobásuk volt... (WP7.8; WP8.1 és most a THE END). :W

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#95018) Vegha válasza Bogyó bá' (#95015) üzenetére


Vegha
senior tag

Még mindig nem késő megtanulni angolul pl.

(#95019) k-adi válasza Bogyó bá' (#95015) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nem csak magyarul nem beszélő Cortana-d nem lesz, hanem rendesen üzemelő okostelefonod se ;] ;]

(#95020) Bogyó bá' válasza Vegha (#95018) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Egy koszlott telefon miatt? Öreg vagyok én már bohócnak... :(((

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#95021) scyllarus


scyllarus
veterán

Szombaton nekem a Fast Ringen lévő telómról egyszer csak elment a mobilnet. Újraindítás, ki-bekapcsolás, SR nem segített. Áttettem a kártyát egy másik telóba, ott ment hibátlanul.
Ez sok jót nem jelez a F.CU-ról, ugye elvileg RTM állapotban van..

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95022) betegphiu válasza zsoltzsolt (#95004) üzenetére


betegphiu
senior tag

square home2 odaveri szerintem. :K

(#95023) erahurka válasza Bogyó bá' (#95020) üzenetére


erahurka
félisten

Azért nem csak a telefon miatt jön jól, ha egy alap szintre felrántod magad angolból.

(#95024) janeszgol válasza betegphiu (#95016) üzenetére


janeszgol
félisten

Hát igen. Akkor szavaiddal élve marad a WP8.1 (butácska, de házias), az android (elég nehéz eset, bonyolult személyiségű, de vonzó) vagy az iOS (tud néhány extrát, de egyszerűbb a szentem).

(#95025) janeszgol válasza janeszgol (#95024) üzenetére


janeszgol
félisten

Ja, az első hamar vénülő, kiöregedő fajta. Csak lejárt a szekesztési idő.

(#95026) A_Papa válasza Ricardo (#95014) üzenetére


A_Papa
aktív tag

Ha 2-3 évig még biztonsági frissítéseket adnak ki és optimalizálnak, továbbá a meglévő appok nem döglenek ki... én elleszek vele. Kb 5 évig használok egy készüléket.

Papa

(#95027) scyllarus válasza A_Papa (#95026) üzenetére


scyllarus
veterán

Optimalizálni nem fognak. Az appok kidöglenek és/vagy lemaradnak funkciókban. Ez várható.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95028) turbulencia8 válasza Ricardo (#95014) üzenetére


turbulencia8
őstag

A HP Elite X3 tulajdonosoknak ezt vajon hogy adjak be?

(#95029) NGA válasza A_Papa (#95026) üzenetére


NGA
addikt

Várható, hogy törlik őket az áruházból

(#95030) jackal79


jackal79
aktív tag

Sziasztok! Megoldható WP 8.1-en, hogy a telefonkönyvet CSV vagy Vcard formátumban felmásolom a telefonra és onnan importálom a névjegyzékbe?
Másik kérdésem, hogy a Microsoft már nem támogatja a 8.1-et, ez így adatvédelem szempontjából mennyire biztonságos?
Köszi!

(#95031) jacis


jacis
nagyúr

katt

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#95032) Blue Eagle válasza turbulencia8 (#95028) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Na igen! Ráadásul egyre több szemétséget csinál a MS.

(#95033) this is life válasza jacis (#95031) üzenetére


this is life
Ármester

Amugy Belfiore is elmehet oda ahova gondolom , ok nemm dtak ki keszuleket, lassan es bugosan mukodo Os-el sz.pattak a nepet, mitol lett volna novekedo reszesedesuk .. mar az x40 szeria is csak muszajbol jott vsz...
Az lesz szep halal ha az edge jon droidra es ott add-on is lesz hozza ...

turbulencia8
A hp elite x3 tulajokat is le ... magasrol , tul sokan nem lehetnek ...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#95034) tatararpad válasza jacis (#95031) üzenetére


tatararpad
őstag

Címre reagálva, szerintem nem most ölte meg a Microsoft, már rég halott volt, ez már csak egy nagyon elhúzódott halottá nyilvánítás.

(#95035) ΞΔGLΞ válasza betegphiu (#95022) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

(#95036) ΞΔGLΞ válasza this is life (#95033) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A hp elite x3 tulajokat is le ... magasrol , tul sokan nem lehetnek ..

Lófaxt erről van szó. Sokan ringatták magukat abba, hogy ez megváltozik, de nem sokkal, egy kis ésszel és utánajárással látható volt, hogy ennek annyi még a legelvakultabb winfos agymosás ellenére is. Pedig, "valaki" még jól be is akart vásárolni ebből készülékből. :DDD Belfiore-t meg hiába szidod, ő csak egy báb, aki beoboázta magát az MS-hoz és az volt legfőképpen a dolga, hogy össze-vissza hazudozzon.
Nem kell a rizsa, sokan átlátták, hogy ez mind-mind csak duma, persze az a kevés kivétel, aki mindig ajnározta, vagy épp új blikk szintű cikkeket keresgélt a sztrádán, hátha mégis másképp lesz ezzel az elqurt rendszerrel. Ők nem tartoznak abba a "sokba".
Kb, 100 ezret fizettem ki csak store applikációkra, meg egy valag pénzt költöttem 2010 óta új telefonokra, tehát nyugodtan mondhatnám, hogy elmehetnek a k anyjukba, csak épp régóta várható volt, ezért már nem is érdekel ez a része.

Te is valami morbid kíváncsiságból kötöttél velem fogadást, szerintem, nem pedig azért, mert elhitted, hogy ezt a rendszert gatyába rázzák valaha is... :-D

[ Szerkesztve ]

(#95037) janeszgol válasza ΞΔGLΞ (#95036) üzenetére


janeszgol
félisten

És akkor a continuumnak is annyi? Emlékszem a Samsung DEX megoldását "lebénázták", nem rossz continuum másolat, de blablabla. Kérem, az előbbi kuka lesz (lett?), a Samsung DEX pedig tökéletesen működik, nagyon átgondolt, logikus, hasznos. Senki nem számított rá amúgy, nem hiába másolja a Huawei.
Ennyit erről. Most itt lesz ez a Windows S. Ez erősen a boltra támaszkodik. Pont ezen bukott meg a mobilos Windows.

(#95038) ΞΔGLΞ válasza janeszgol (#95037) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Csak úgy megsúgom, hogy a DEX mögött, maga az MS áll :), nem pedig a Samsung, akinek (ehhez még) fingja nincs, hogy kell ilyet megcsinálni, de láthatóan az MS droid-ra ezt is frankón megcsinálta, mint ahogy minden mást, ami szuperül működik droid és ios alatt (is).
Nyilván a mostani bejelentés nem amiatt lett, mert ki jön új MS termék, amit lehetett esetleg várni, hanem amiatt, mert a fent említett két rendszerre való melózás, nevezzük így, rengeteg pénzt hoz nekik, ellenben a saját rendszerük, amit régóta más bevételekből tartottak fent, szinte röhögve, mert annyira tele van lóvéval ez a cég.
De hát előbb, vagy utóbb mindenki megunja, ha valami veszteséges...Az MS-nál is eddig tartott.
A 8.1-et kellett volna tovább fejleszteni, az mág most is stabil és gyors, mármint a w10-hez mérve, ami egy használhatatlan szarkupac, bughalmaz lett.
Pedig 2015 novemberében megjelent insider bulid-ok szanaszét gyalázzták az előbb említett 8.1-et. Villámgyorsak voltak és már akkor stabilak. EZ a 30 és 100 közötti build-okra értem. Utána, ahogy léptek feljebb úgy lett egyre rosszabb. Tehát, volt ez nagyon jó is valamikor...
Szerintem, a legstabilabb w10, ami még gyorsnak is mondható volt. AZ a 164-es volt. Ha lehetne, azt dobnám fel a 950 XL.re.

[ Szerkesztve ]

(#95039) Gyulus76 válasza Kin Tan Te (#95010) üzenetére


Gyulus76
aktív tag

A névjegyzék könnyen áttölthető a Samsung Smart Switch szoftverével. Ez WP-re is letölthető.

(#95040) ΞΔGLΞ válasza ΞΔGLΞ (#95038) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Egyébként meg a note8-hoz ajándékba, de már a párom s8 telefonjához vett dex-et sem használjuk. Szerintem, attól függetlenül, hogy sokkal jobban működik, mint a continium ez egyelőre még gyerekjáték. Van a birtokomban pár brutál erős lapos, meg desktop, emaitt nem is érdekel ez a része, de a note8, mint készülék, szerintem nagyon frankó. De lehet hamar csere lesz, ha a Huawei ki jön a mate tízzel, mert ennyit beharangozni, amit az a készülk tud és esetleg csak hazudozás lenne, azt kétlem, hogy megengedheti magának a cég.
Viszont, ha tényleg olyan lesz, amit ígérnek, konkrétan a note8 az iphone meg úgy az összes többi egy gagyi telefon lesz mellette. Mehetnek a levesbe, konkrétan...

(#95041) ΞΔGLΞ válasza Gyulus76 (#95039) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem kell ehhez mást csinálnia, mint a mostani névjegyzéket a gugli címtárba is elmenteni. Az új droid telefonján meg beírja a google mail címet és táfdámm, mindenki ott van. Kb, talán 1 perces művelet...

(#95042) janeszgol válasza ΞΔGLΞ (#95038) üzenetére


janeszgol
félisten

Tényleg, el is felejtettem. Hát ehhez már nem fűznék semmit.
Aktívan használtam az első W10M buildeket is. Igen valóban nem voltak rosszak. A WP 8.1 nekem a mai napig az egyik kedvencem. Nem tud túl sokat, de azt stabilan csinálja. (Mint a 4.1-4.4 droid.)
Na mindegy, remélem jönnek még jó és ötletes appok is tőlük Androidra.

Szerk.: a Mate 10-re én is kíváncsi leszek. Ha megvalósul az, amit ígértek, a Huawei simán befurakodta magát egy szintre a Samsung-MS-Apple trióhoz :)

[ Szerkesztve ]

(#95043) ΞΔGLΞ válasza janeszgol (#95042) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Szerintem a Huawei már ott van ebben a trióban. De ha ez megvalósul, (Mate 10), amit ígérnek, akkor ő magasan kiröhögi a másik kettőt, én meg azonnal lecserélem a note-ot.

(#95044) janeszgol válasza ΞΔGLΞ (#95043) üzenetére


janeszgol
félisten

A Telefonok minőségében már 2013-ban is ott volt. Én az innovációra gondoltam. :R

(#95045) k-adi válasza ΞΔGLΞ (#95035) üzenetére


k-adi
nagyúr

:C :C :C

(#95046) this is life válasza ΞΔGLΞ (#95036) üzenetére


this is life
Ármester

Azért hogy x3-ba beruházni amikor már rég látszott a rendszer halála több mint doreseg volt . Sajnos már lassan 2 éve látszott ez a végkifejlet ,pedig lehetett volna másképp is . De az MS nem sokkal a x50 széria után dobta a projektet és most végre kimondták amit már rég meg kellett volna tenniük. A fogadás nem perverziobol volt,hanem elvárt kötelességük lett volna úgy elengedni a platformot hogy elötte gatyába rázzák . Amugy akkor már a droid felé kacsingattam ,S végül vettem is . Ha elküldöd privátbankár a címed megy amibe fogadtunk ,fogadd el tényleg érdemes megkostolni..
Tisztában vagyok vele hogy Belfiore nem.hibaztathato hisz a a döntéseket nem ő hozza . De azért kell egy bűnbak ☺️. Jól írtad anno ,mikor sokan lehurrogtak ,hogy game over,bár a te szavait kevésbé voltak cizzelleltak mint az enyém ..

UI : felelesztettem a 640-et wdrt etc ... és egész korrektül működik, még meg is lepődtem ...az anyós használja hagy sz.pjon vele😁 bár a Galaxy y után neki előre lépés...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#95047) scyllarus


scyllarus
veterán

Nem tudom, miért szidjátok a Microsoftot. Korrekten betartotta az ígéretét, megmondták, hogy a céljuk az egy Windows. Megcsinálták, már csak egy van, az asztali :C

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95048) jackal79


jackal79
aktív tag

Sziasztok! Megoldható WP 8.1-en, hogy a telefonkönyvet CSV vagy Vcard formátumban felmásolom a telefonra és onnan importálom a névjegyzékbe?
Másik kérdésem, hogy a Microsoft már nem támogatja a 8.1-et, ez így adatvédelem szempontjából mennyire biztonságos?
Köszi!

(#95049) Bogyó bá' válasza jackal79 (#95048) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ezt már valaki kérdezte tegnap is..... ;]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#95050) jackal79 válasza Bogyó bá' (#95049) üzenetére


jackal79
aktív tag

Igen-igen csak válasz nem érkezett :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.