Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) btudos válasza mukibuci (#16000) üzenetére


btudos
Topikgazda

Szerintem azon már semmi se segít ;]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#16002) mirci18 válasza MasterMark (#15998) üzenetére


mirci18
addikt

Nyitottam fiókot pár napja ahhoz regisztráltam telefonon keresztül a bankkártyát mit kelett volna még tennem webes felületen miért látja azt hogy nincs semmi regisztrálva hozzá?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#16003) dejaris válasza btudos (#15999) üzenetére


dejaris
addikt

Azert ez tulzas, hogy gyorsabb volt. Eleg nyugodtan elvoltam eddig, de most mar kezd felmenni a pumpa. Foleg, hogy most rajottem mivel lehet "elovarazsolni" az other content bugot: ha valami szerencsetlenseg folytan egy podcast-et nem tud letolteni, es valamikor maskor ujbol inditom a letoltest akkor a mar megkezdett fajlreszlet szepen ott marad es a rendszer b@szik kikukazni. Ugyan ezt eljatsza a videok, kepek feltoltesenel is :W Es ezt nem kepes megoldani az MS fel eve? Vagy ha tudtak jol, hogy szar, akkor nem voltak kepesek felemelni a rendszerkovetelmenyeket 8GB-ra? A wp7-es tapasztalataimbol tgondoltam, hogy az MS-nel jol belovik a rendszer-kovetelemyeket, es gondoltam eleg lesz a mindennapos hasznalatra 4GB+SD. A HTC meg azert rohadna meg, mert nem voltak kepesek letesztelni, hogy mit adnak ki, es belesz@rnak egyebkent is az egeszbe ugy teljesen. Erdekes a Nokia meg az 520-asbol sem sajnalta ki a hattertarat, sot megcsinaltak a storage checket es most ezt a terkepes dolgot is.
Remelem kidobjak mar azt a nyamvadt catwalkot es lemegy az ara a hasznalt 920-asnak.

(#16004) Воланд válasza dejaris (#16003) üzenetére


Воланд
titán

fel eve? mar a wp7 is igy mukodott/mukodik...

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16005) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Aztarohadt, tényleg ennyire bugos a rendszer? :Y Hozzáadtam a netkártyámat, amin 1493Ft volt, gondoltam elshoppingolom. Megvettem a Glydert is. Rá kellett néznem netbankban a főszámlámra és az összesítóben látom mindhármat és a netkártyám számláján 1273Ft elérhető és 230Ft zárolt. A számlatörténetben sincs -235Ft levonás/zárolás. Nem panaszkodom, minfjárt veszek még valamit :C

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16006) dejaris válasza Воланд (#16004) üzenetére


dejaris
addikt

Ott nekem nem tunt fel.

Mister X: Nem kell aggodni, csak par napon belul vonjak le.

[ Szerkesztve ]

(#16007) btudos válasza Mister_X (#16005) üzenetére


btudos
Topikgazda

Később vonják le az app árát, A 230 Ft az a regisztrációs ellenőrzés miatt van zárolva.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#16008) Воланд válasza Mister_X (#16005) üzenetére


Воланд
titán

ne aggodj, le fogjak azt vonni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16009) Mister_X válasza dejaris (#16006) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De hülye rendszer, nem is zárolja? Ha veszek egy sajtburgert, akkor le lesz zárolva 250Ft. Így mi a biztosíték, hogy nem kapkodok most össze huszonpár fizetős játékot?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16010) Воланд válasza Mister_X (#16009) üzenetére


Воланд
titán

akar ossze is kapkodhatsz, aztan majd ha nem tudjak levonni az arat, akkor letiltjak a fiokodat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16011) btudos válasza Mister_X (#16009) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ha később nem tudja levonni, zárolják az accountodat, és cseszheted az összes adatodat. Na? Megéri? Nem hiszem.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#16012) Mister_X válasza btudos (#16011) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igaz... a zárolás feloldható?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16013) dejaris válasza Mister_X (#16009) üzenetére


dejaris
addikt

Nyugi, amiben penzt kaphatnak kozvetlenul, az mindig tokeletesen mukodik, fel vannak keszulve K-Europara ;]

(#16014) daniel909 válasza dejaris (#16003) üzenetére


daniel909
addikt

látom te is hullámvölgyön vagy a telefonnal kapcs. én is egyszer imádom egyszer utálom...

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#16015) f.pee


f.pee
csendes tag

Sziasztok!
Emailek szinkronizálásánál gmail fiók esetén megoldható, hogy elemek érkezésekor szinkronizáljon? Windowslive-os email címnél van ilyen lehetőség, viszont gmail esetén nekem nem ajánlotta fel, csak 15 perc, 1 óra, 2 óra és manuális lehetőség van.

(#16016) MasterMark válasza f.pee (#16015) üzenetére


MasterMark
titán

Nálam ott van.

Switch Tax

(#16017) bolygo85


bolygo85
tag

Üdv Nokia Lumia 800 mobilt szeretnék venni a közeljövőbe kérdés akinek lenne ilyen készüléke leírná jók/rossz tulajdonságait minden érdekel köszönöm :)

Vive cum honore, mori cum gloria!

(#16018) MasterMark válasza bolygo85 (#16017) üzenetére


MasterMark
titán

WP8-ast nézz inkább.

Switch Tax

(#16019) bolygo85 válasza MasterMark (#16018) üzenetére


bolygo85
tag

az a helyzet hogy még WP7-el sincs sok tapasztalatom így összehasonlítási alapom sincs ismerősömnek van és megtetszett a mobil formavilága és tudása sem rossz :)

Vive cum honore, mori cum gloria!

(#16020) Mister_X válasza bolygo85 (#16019) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A x20-as Lumiáknak van jövője, hardverük gyorsabb, WP8 fejlettebb. Az oldal jobb felső sarokban vannak az operációs rendszerek összesítői, ajánlom elolvadásukat :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16021) bolygo85 válasza Mister_X (#16020) üzenetére


bolygo85
tag

köszönöm :R
már olvasom is :))

Vive cum honore, mori cum gloria!

(#16022) AMD Power


AMD Power
titán

Ehhez mit szóltok?

Kivégezték a Nokiát: -10%

Eközben az okostelefonok értékesítéseiből származó bevételek, amire a vállalat fordulatot megcélzó stratégiája épül, kismértékben, 2%-kal felülmúlták a várakozásokat. A Windows operációs rendszerrel piacra dobott új Lumia okostelefonoknak köszönhetően az átlagos értékesítési ár több mint 30%-kal emelkedett az előző év azonos időszakához viszonyítva.

Az értékesítések volumene a felére csökkent, a Lumia-telefonok eladásai egyelőre még nem tudják ellentételezni a Symbian leépítése miatt hanyatló értékesítéseket. A Nokia a Microsofttal szövetkezett a mobilpiaci offenzívájában és Windows operációs rendszerrel ellátott okostelefonokat dobott piacra. A két cég közös célja, hogy a harmadik nagy ökoszisztémává váljon a globális mobilpiacon, de ez egyelőre még várat magára.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16023) btudos válasza bolygo85 (#16021) üzenetére


btudos
Topikgazda

Javaslom ezt elolvasni, pont a téged érintő témáról szól :)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#16024) pushalias válasza AMD Power (#16022) üzenetére


pushalias
addikt

Az a durva, hogy a hangzatos bulvár cím ellenére benne van a cikkben, hogy ez bizony jó eredmény.

Honor 9 / HP 8470P

(#16025) Mister_X válasza pushalias (#16024) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Valahogy meg kell fogni az olvasókat...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16026) AMD Power válasza pushalias (#16024) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan. Mondjuk én ha egy mód van rá csak ilyen és ehhez hasonló oldalakon szoktam tájékozódni. Sőt a Portfolio.hu az egyik kedvenc portálom.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#16027) Воланд


Воланд
titán

csodbe megy az ms!!44negyot!!4

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16028) bolygo85 válasza btudos (#16023) üzenetére


bolygo85
tag

Köszönöm ez tényleg arról szól ami engem érdekelt! :R

WP8 mobilok megjelenése úgy érzem nekem is kedvez mivel lenyomja rendesen a Lumia 800 árát újonnan vagy akár használtan(felmerülhet az emberekben minek ilyet venni mikor van már jobb pl.nekem ez tetszik, olcsóbb,amire én használnám bőven elég!)

Az új WP8-as mobilok igaz hogy jobbak mint tudás és támogatás terén de én személy szerint nem használnám ki a sok pluszt amiket belepakoltak :N

Azért a Nokia igazán bele tehette volna a 7.8 frissítésbe az egyszerűbb egyéni csengőhang beállítást és a Bluetooth fájl szabadon oda vissza küldését!

Vive cum honore, mori cum gloria!

(#16029) pushalias válasza Mister_X (#16025) üzenetére


pushalias
addikt

Jó, persze, a portfolio.hu az az indexes portfólió tagja, és abban nem ritka, hogy a cím éppen az ellenkezőjét sugallja, mint ami aztán a cikkben van. Sajnos az indextől távozott a krém az elbulvárosodás miatt, és ez tovább rontotta a „minőség”-et.

(#16027) woland_y2k MS lassan 10 éve megy folyamatosan csődbe. Bár most jut eszembe, először valamikor 1997 körül kezdték el mondogatni, hogy jön a NetPC, és a kutya sem fog venni Vindózt, aztán a Thin Client is bő 15 éve örök reménység a Darth Gates elleni örök küzdelemben.

BTW átnéztem a Linux - abszolút kezdőknek topikba. Semmi mást nem kell csinálni, csak elolvasni 50-100 hozzászólást, és azonnal rájöhet bárki, miért megrendíthetetlen a Gonoszt Birodalma, és ezen nincs az a Steam, ami segít.

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#16030) btudos válasza bolygo85 (#16028) üzenetére


btudos
Topikgazda

Beletette, Ezt is olvasd át, ebből megtudhatod hogy milyen pluszt ad a Nokia. (és kicsit tájékozódhatsz a rendszer korlátaival kapcsolatban)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#16031) pushalias válasza bolygo85 (#16028) üzenetére


pushalias
addikt

A WP8 a perspektívái miatt lehet jobb. A WP7.8 egy nagyjából befejezett holmi, ha valami nem jó benne, az úgy is fog maradni, míg a WP8 ha lassan is, de javul, és az elméleti lehetőség szinte mindenre megvan, ami nincs benne.

Honor 9 / HP 8470P

(#16032) btudos válasza pushalias (#16031) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ezt mondjuk mindig, de kíváncsi vagyok mikor lesznek valóban kihasználva az elméleti lehetőségek. :U

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#16033) negyven2 válasza f.pee (#16015) üzenetére


negyven2
veterán

[link]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#16034) pzstm válasza AMD Power (#16026) üzenetére


pzstm
titán

a lényeg az, hogy ha kicsit utánaszámolunk akkor már most látni, hogy több Lumia-t adtak el mint a karácsonyi szezonban...ami bizony figyelemre méltó eredmény...;)

Az MS jelentéshez meg nem tudom mit szólnak azok, akik állandóan szapulják...pláne hogy nemrégi kijött az a nagyszerű elemzés, hogy hanyatlik a PC piac, és valami igen magas kétszámjegyű mínuszra emlékszem....akkor gondolkodjunk el, hogy egy ennyire hanyatlásos időszakban a Windows részleg stabil tudott maradni akkor bizony mindenki beláthatja, hogy rengeteg hülyeséget adott el nekünk nagyon sok "szakmai" blog is.....

Bár ez már megszokható...sőt ezek az MS csődbe megy cikkek simán elrakhatóak későbbre aztán elég csak a dátumot átírni rajta....egy ideje már csak ez megy :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16035) mukibuci válasza pzstm (#16034) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

azért a 200 millió wp telefont egy év alatt még mindig elég merésznek tartom, de majd visszanézzük jövőre :P

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16036) pzstm válasza mukibuci (#16035) üzenetére


pzstm
titán

azt én is...ilyen drasztikust emelkedést nem is várok, de ha a folyamatos növekvő trend tényleg folytatódik/emelkedik, az bizony rossz nem lehet (sem a platformnak, sem pedig nekünk, felhasználóknak)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16037) pushalias válasza pzstm (#16034) üzenetére


pushalias
addikt

Nem hogy stabil, de még némi szolid növekedés is van. Ennek részben az is lehet az oka, hogy az OEM-ek kezdenek rájönni, az érintőképernyős cuccokhoz adott W8 előnyeit felfedezik a júzerek, míg a "hagyományos" ultrabook júzerei elégedetlenkednek.

(#16035) mukibuci A 200 millió nekem is vad, de a Nokia még csak most kezdi kóstolgatni a mid-low kategóriát, ahol sok minden eldőlhet, mert a WP eddig az olcsó szegmensben jóformán nem létezett csak a 3. világban.

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#16038) legiaap


legiaap
nagyúr

Mintha valaki korábban kérdezte volna hogy lehet kikapcsolni, hogy ne jelezzen állandóan a születésnapokra a telefon.
Megoldás rá, hogy a calendar, settings-ben kapcsoljuk ki a szülinapos részt.
Viszont azt meg lehet oldani, hogy lássam a szülinapokat, csak ne jelezzen?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#16039) mukibuci válasza pushalias (#16037) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha negyedévről negyedévre megduplázza az eladásokat, akkor se jön ki a 200 :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16040) Lall válasza mukibuci (#16039) üzenetére


Lall
veterán

És ha megtízszerezi? ;]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#16041) Mister_X válasza mukibuci (#16039) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Lehet Q3-ra, Q4-re valami nagy dobással-dobásokkal készülnek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#16042) xperiasigi válasza Mister_X (#16041) üzenetére


xperiasigi
őstag

bezony..kapunk még 3 csempe színt..

Iphone 6s

(#16043) mukibuci válasza Lall (#16040) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

és ha minden második androidos telefont is ideszámolunk? :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16045) mukibuci válasza xperiasigi (#16044) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ebből talán vennék is egyet :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#16046) pzstm válasza xperiasigi (#16044) üzenetére


pzstm
titán

ezek kis telefonok ehhez képest

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#16047) polonic


polonic
félisten

Mi ez a szó, hoyg phablet. Idióta dolog. :U

(#16048) xperiasigi válasza pzstm (#16046) üzenetére


xperiasigi
őstag

ez már meteorit..

mukibuci:rohanok veszek is egyet..utána meg a szabómhoz átszabatni a nadrág felét egy zsebre..:U

polonic:hát ha telefonnák hívnák az meg pofátlanság lenne..

[ Szerkesztve ]

Iphone 6s

(#16050) AMD Power válasza pzstm (#16034) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan így van! Ott a pont. És lassan az 520 és (521) meghozza a Q2-ben az eredményt. :R

mukibuci: Ezt egy kicsit én is erősnek tartom. Egyenlőre. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.