Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32001) Воланд válasza mukibuci (#32000) üzenetére


Воланд
titán

me' nem? hiszen egesz nap internetezel. amugy az utolso bekezdes a lenyeg.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32002) Oppenheimer válasza Воланд (#32001) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Én elolvastam a buszon, szerintem kicsit faszság. Kivancsi vagyok az okostelefon userek mekkora hányada van tisztaban azzal, hogy milyen ökoszisztémát használ. Megítélni sem tudom, mert én "felvilágosult" (:D) körökben mozgok, de szerintem elég sokan vannak. Náluk mind nem igaz, hogy azért mert normandyt vesznek, ezért a következő okostelefjuk wp lesz, mert azon Vannak ms szolgáltatások.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#32003) Воланд válasza Oppenheimer (#32002) üzenetére


Воланд
titán

eleg nekik az, hogy a menu, meg az alkalmazasok ikonjai ugyan ugy neznek ki.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#32004) mukibuci válasza Oppenheimer (#32002) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

a nagy többség nem internetet akar a telefonjára, hanem facebookot. szerintem ez mindent elárul

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#32009) Tim82 válasza mukibuci (#32000) üzenetére


Tim82
nagyúr

Levonva a tanulságot, Xiaomi telefont kell venni. ;]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32011) gzbotii válasza Oppenheimer (#31998) üzenetére


gzbotii
veterán

Na, a videot vegul feltolta SkyDrivra, csak epp kellet neki 12 ora, hogy webes eluleten si megjelenjen.
Meg 1,5p buffereles, hogy vegul elinduljon :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#32012) savoo válasza gzbotii (#32011) üzenetére


savoo
addikt

Hát, te nagyon béna vagy. ;]

Mi gyalázatosan silány az FB appban?

[ Szerkesztve ]

(#32013) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

A droidos faszbuk is egy kalap híg kaki, de ez a wp-s....Dizájnban jobb egy picit, de kezelhetőségben a béke hátsója alatt van. Csak két konkrét példa : lájkolni csak akkor tudsz, ha tizedmilliméterre pontosan sikerül eltalálnod a piktogram közepét, hosszabb szövegek elolvasásához meg rá kell bökni a bővebben feliratra, ami behozza a webes felületet, de természetesen ott se hozza be elsőre az egész szöveget, hanem ott is rá kell bökni a bővebben-re....egyszóval gyalázatos.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#32014) istnag válasza hülyegyerek (#32013) üzenetére


istnag
addikt

előtte meg be is kell jelentkezni és ugye tudjuk,hogy az IE,hogy áll a jelszavakhoz. :U :C

(#32015) Blyan válasza istnag (#32014) üzenetére


Blyan
félisten

Míg nem törlöd az előzményeket, vagy a süti nem járnak le, addig nem kell újra bejelentkezni. Feltéve ha bejelentkezve maradtál.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#32016) istnag válasza Blyan (#32015) üzenetére


istnag
addikt

Én soha nem írtam be a jelszót,mert lusta voltam. Meggyőztem magam,hogy nem is érdekel annyira... :D

(#32017) hülyegyerek válasza istnag (#32014) üzenetére


hülyegyerek
addikt

A belépéssel nincs bajom, mert elsőre megjegyezte az ie a jelszavam, de az hogy 3x kell betöltenem egy netes valamit, hogy elolvassak egy 3 sornál hosszabb szöveget, szerintem kimeríti a szadizmus fogalmát az app készítőitől. Mindez 2014-ben, és nem 1995-ben....

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#32018) gzbotii válasza savoo (#32012) üzenetére


gzbotii
veterán

Miert vagyok en bena? Mert nem kepes egy videot feltolteni valahova? 20p mulva checkoltan es akkor sem volt ott. Azt hittem nem is jon ossze. Na mindegy.

Mi a silany a FB appban? Probald ki iOS/Droidon. Droidosnal szebb, iOS verzional nem, de legalabb mindnel benabb. Joval.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#32019) kezman válasza hülyegyerek (#32017) üzenetére


kezman
őstag

Én a betát használom, próbáld azt :)

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#32020) savoo válasza gzbotii (#32018) üzenetére


savoo
addikt

Nem tudom, hogy miért de érdekes hogy csak neked nem sikerül ez a video feltöltés dolog.

Tudom milyen a többi platformon, hülyegyerek által említett hiba tényleg gáz, ezt leszámítva semmivel nem rosszabb mint a többin.

(#32021) Pikkolo^^


Pikkolo^^
addikt

A bépített FB-t hasznlom, az bőven elegendő. Az appot már régen töröltem.

(#32022) Bogyó bá' válasza Pikkolo^^ (#32021) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Pedig a Beta jó! Én is idegenkedtem tőle eleinte, de egyre jobban működik...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#32023) WinPho


WinPho
senior tag

Melyik progi is játsza le az mkvt? :B

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#32024) btudos válasza Bogyó bá' (#32022) üzenetére


btudos
Topikgazda

Csak a rázásra frissülő thread-ek kiötlőjét kéne vasvillával bökdösni. :(((

WinPho: MoliPlayer

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#32025) Bogyó bá' válasza btudos (#32024) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Na látod, azt én még sohasem használtam: ha lefelé húzom az ujjam a képernyőn, akkor is frissül.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#32026) WinPho válasza btudos (#32024) üzenetére


WinPho
senior tag

:R

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#32027) kezman válasza btudos (#32024) üzenetére


kezman
őstag

Moly lejátssza a matrjuskát? Mindig tanul az ember.

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#32028) btudos válasza Bogyó bá' (#32025) üzenetére


btudos
Topikgazda

Beszélgetsz valakivel, bent vagy a thread-ben. Lefelé húzod az ujjad, görgetsz visszafelé. Felfelé húod az ujjad, nem történik semmi, nem frissül, nem csinál semmit. Megrázod a telefont, megjelenik az új üzenet. Reakció: :O

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#32030) WinPho válasza hülyegyerek (#32013) üzenetére


WinPho
senior tag

Képkommentek meg nem jelenítése, képkommentet nem lehet használni üzenetben nem lehet bármelyik képmappát használni (skydrive pl)... De majd valamikor jó lesz, ez MS időmértékegységben 3 és fél év.

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#32032) WinPho válasza btudos (#32028) üzenetére


WinPho
senior tag

Ez most komoly? :C

bogyo: :DDD

[ Szerkesztve ]

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#32039) gzbotii


gzbotii
veterán

Olyan opcio nincs, hogy se rezges, se hang ne legyen?
Most csak olyat talalok, hogy Csenges + Rezges/Rezges.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#32040) Lall válasza gzbotii (#32039) üzenetére


Lall
veterán

Beállítások, hangok

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#32041) cattus válasza gzbotii (#32039) üzenetére


cattus
őstag

Beállítások --> hangok-ban kell kikapcsolni a rezgést.

Do the thing!

(#32043) legiaap válasza gzbotii (#32018) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az a baj veled is, hogy túl sok rendszert ismersz és észreveszed hogy valahol másként, jobban mennek a dolgok és nem fogadod el, hogy minden úgy jó itt ahogy van.
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#32045) Jamby18


Jamby18
senior tag

Hali! Még csak most ismerkedek a win8 telókkal. Igazából Androidot szerettem volna, de nem sürget az idő, úgyhogy válogattam abban is. L9 II-őt akartam, vagy ace 3, S4 mini-t. De jött most egy Edigital újság, hogy holnaptól 35k lesz az 520-as lumia. Az érdekelne, hogy azt írják atomstabil a teló, de alkalmazások terén van annyira jó mint az Android? Értem játékok alatt, lehet bőven válogatni mint a Play-ről?

(#32046) cattus válasza Jamby18 (#32045) üzenetére


cattus
őstag

Nyilván kisebb a választék, de a népszerőbb appok / játékok körül sok megvan itt is.

Do the thing!

(#32047) btudos válasza Jamby18 (#32045) üzenetére


btudos
Topikgazda

Egyszerű: ha játszani akarsz, vegyél droidot.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#32048) Bogyó bá' válasza btudos (#32047) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

De lehetőleg ne a 35k árkategóriából, mert azon talán csak a pasziánsz nem akad...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#32049) quailstorm válasza Bogyó bá' (#32048) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nono, egy kellően megbuherált galaxy S 18ezerért csodákra képes... pl Asphalt 8 Windows PC-s grafikával 20FPS...
Csak olyat kell választani aminek a chipsetéhez nyíltan elérhetőek a driverek. Nem ilyen Ace2-őket. Bár azon is elmegy jópár játék szépen.

(#32050) Bogyó bá' válasza quailstorm (#32049) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Hol kap újonnan Galaxy S-t 18k-ért? :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.