Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63001) air válasza Melack (#63000) üzenetére


air
nagyúr

Hol?

Szerk. Céges Wifin elindul a feltöltés, de a OD 2 perc alatt 2 restartot okozott.
Mondom, hogy hulladék. :D

(#63002) Melack

Videóknál a "Nincs feltöltés" van beállítva. De mivel ez az automatikus feltöltésre vonatkozik, így rendben is van. Neki ne álljon mindent automatikusan feltölteni! :)
De hogy még manuálisan se, az furcsa.
Illetve otthon nem megy, a cégnél elindul viszont rebootol a készülék közben.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#63002) Melack válasza air (#63001) üzenetére


Melack
veterán

Beállítások - Alkalmazások - Fényképek és kamera - lent OneDrivera katt, majd az új menüben nezd meg a videók feltöltését.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#63003) burny


burny
aktív tag

Akkor a rajfenzennél lesz majd elsőnek kapható lumia 532? [link]

(#63004) détéfecó


détéfecó
csendes tag

Sziasztok!

Jelenlegi Samu S2-ről szeretnék váltani egy dual sim-es telefonra. Valahogy képbe került a 730-as, ami most igen jó áron van. Mivel céges és saját simet használnék a telefonban és mindenképpen külön be kellene állítani a névjegyzékben egyesével, hogy a kimenő hívásokat melyik simről indítsa. WP alatt lehetséges-e ezt automatikusan beállítani a kontaktokhoz? Esetleg van-e valaki aki Copilot navigációt használ, az még érdekelne, hogy jól működik-e, mert jelenleg azt használom. (Gondolom a licencet át tudom hozni erre a telefonra, korábbi váltásnál sem volt gond, igaz ott androidos volt mindkét készülék)

Köszi a segítséget!

(#63005) kolosanyi válasza détéfecó (#63004) üzenetére


kolosanyi
veterán

Szia!

Automatikusan nem, de hívás indításakor ki tudod választani, hogy melyikről menjen, ugyanez sms-nél is. A Copilotot nem ismerem, de nem hiszem, hogy a licensz áthozható lenne, meg kell venni újra. Viszont ott az ingyenes HERE Drive+, adhatsz neki egy esélyt.

(#63006) this is life válasza détéfecó (#63004) üzenetére


this is life
Ármester

Illetve van sygic full Európa 6100 ft-ert.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#63007) savoo válasza air (#63001) üzenetére


savoo
addikt

Hát ott valami nagyon nem kerek, nekem manuális feltöltésnél sem produkál ilyen hibát szerencsére.

(#63008) ciceroo válasza détéfecó (#63004) üzenetére


ciceroo
tag

Ha a Kapcsolatok menüben a nevek mellett lévő SIM-kártya váltót beállítod, akkor később, ha telefonálnál, akkor azt a beállítást tartja meg preferáltnak, persze ettől még ott lesz a kapcsoló, mellyel 1 pöccintéssel tudsz váltani a SIM-ek között hívás előtt...

(#63009) Kbali válasza détéfecó (#63004) üzenetére


Kbali
nagyúr

copilotról itt tudsz véleményeket nézni.

(#63010) zodes válasza ciceroo (#63008) üzenetére


zodes
aktív tag

Ez igaz, de gondolom détéfecó valami olyasmire gondol, amit már régóta Én is hiányolok. Nevezetesen ha pl. egyszerűen a névjegyzékben csoportokat létre lehetne hozni és külön csoport műveletek lennének sokunk életét megkönnyítené. Így mondjuk a munkatársak csoporthoz hozzá lehetne rendelni a céges SIM-et és/vagy más csengőhangot stb..... De ez nem is bonyolult, nem nagy ördöngösség nem is értem eddig miért nem csináltak egy ilyen kapcsolatok appot?????

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#63011) kolosanyi válasza zodes (#63010) üzenetére


kolosanyi
veterán

nem is értem eddig miért nem csináltak egy ilyen kapcsolatok appot

Ennél fontosabb dolguk van. Háttérkép a csempék mögé, hamburger menü stb. Nem lehet mindent egyszerre... ;]

(#63012) no1r válasza kiváncsi38 (#62993) üzenetére


no1r
őstag

az én oldalamon semmi probléma, simán tervezek utat is here mapsban, pc-n
telefonon erre ott a here transit, egyből azt nyitom meg

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#63013) ArsenalF


ArsenalF
aktív tag

Kaptam egy ismerősömtől egy 520-ast hogy tegyek már fel neki egy európai firmware-t, ami nincs tele az AT&T előre telepített hülyeségeivel. Hamar kiderült hogy az RM-915-re nem igazán megy fel Európai RM-914-es szoft, ezért legalább megpróbáltam neki keresni valami Dél-Amerikai országot ahol van CV és lehetőleg már kinn is van rá a Denim. Braziliára esett a választásom úgyis azt hallottam ott elég jól fogynak a WP-k gondoltam biztos foglalkoznak azzal a piaccal majd a jövőben is. Minden gond nélkül fel is ment a rendszer, frissítgette is magát többször is.
Azonban mostmár nem talál több frissítést, de az extrák alatt azt írja hogy Lumia Cyan. A microsoft honlapja szerint pedig már a Denim elérhető erre.

Azért kíváncsiságból megnéztem és csodák csodájára van mappázás rajta. Most akkor fenn a Denim vagy sem? Vagy ez most mi?

(#63014) kolosanyi válasza ArsenalF (#63013) üzenetére


kolosanyi
veterán

A mappázás nem Denim újítás, PfD-vel itt is sokaknak megvan Cyanon is.

(#63015) zodes válasza kolosanyi (#63011) üzenetére


zodes
aktív tag

Hát ez igaz! Meg zsemlámpa, találtam gyónás appot!!! Gyerekek gyónás alkalmazást magyarul!!!! Jézus f@sza! :DDD

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#63016) savoo válasza zodes (#63015) üzenetére


savoo
addikt

Mondjuk ezekhez sok köze nincs az MS-nek.

(#63017) ArsenalF válasza kolosanyi (#63014) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Jó de írtam hogy frissen telepített szoftver, utána hard reset is volt, microsoft account hozzá sem lett még adva, sőtt előtte sem volt rajta pfd soha, tehát teljeséggel kivan zárva hogy úgy került volna rá.

[ Szerkesztve ]

(#63018) Bukk900 válasza ArsenalF (#63017) üzenetére


Bukk900
őstag

A névjegynél mit ír? Ha 8.10.14219.341-es OS van rajta, akkor az a 8.1 update1, ami a mappázást hozta. Mi a firmware száma?

[ Szerkesztve ]

(#63019) zodes válasza savoo (#63016) üzenetére


zodes
aktív tag

Hát közvetve talán némileg.... Le tudnám vezetni, de hosszú. Az appok sokasága, egy rendszer elterjedése, ugye nagyban függ attól, hogy mennyire jó a rendszer illetve, mennyire jó a marketingje. A régebbi Windows/WP rendszerekről egyik sem mondható el. Míg az IOS és az android már a megjelenés pillanatában jobb, stabilabb, színesebb volt. Szerintem ez nagyban változott a nyóccal, főleg a 8.1-gyel.
Nyílván, ha programozó lennék, akkor arra írnék progit, amit többen töltenek le (esetleg uram bocsá' többen vesznek meg)...... na ez egyenlőre nem a WP........ sajnos. De szerintem 1-2 éven belül ez is változik.

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#63020) savoo válasza zodes (#63019) üzenetére


savoo
addikt

"Míg az IOS és az android már a megjelenés pillanatában jobb, stabilabb, színesebb volt"

Ezen most felhördültem... :DDD

És továbbra sem értem, hogy jön az MS fejlesztési sebességéhez, az, hogy van zseblámpa meg ima vagy mi a tököm app..

[ Szerkesztve ]

(#63021) ArsenalF válasza Bukk900 (#63018) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

8.10.14219.341
és
3058.50000.1424.0002 a firmware

(#63022) kiváncsi38 válasza zodes (#63019) üzenetére


kiváncsi38
tag

egyetértek veled :)

(#63023) kolosanyi válasza savoo (#63020) üzenetére


kolosanyi
veterán

(#63024) Integrale válasza kolosanyi (#63023) üzenetére


Integrale
veterán

Hát nem színesebb? Ne mondd, hogy nem látod, nézd csak meg a földgömböt, vagy az akkumulátor indikátorát... :D

[ Szerkesztve ]

"Bad reklám is reklám too"

(#63025) Bukk900 válasza ArsenalF (#63021) üzenetére


Bukk900
őstag

Akkor a legfrissebb os és fw van fent, a felirat ne zavarjon.

(#63026) #72797440


#72797440
törölt tag

Én az L925-ömet már win8.1-gyel vettem. Valaki akinek win8 volt rajta meg tudja erősíteni, hogy a térerőt a frissítés rontotta le, vagy az mindig ilyen gyenge volt. Ahol más telefonok ugyanazon szolgáltatóval még két "csík"-ot mutatnak addig a lumián már nincs térerő.

(#63027) Burt1793 válasza #72797440 (#63026) üzenetére


Burt1793
veterán

Én is észrevettem, hogy a 930 jóval gyengébben veszi a jelet, mint az s5, pedig egymás mellett vannak. Vannak olyan erdei útszakaszok, ahol az s5 tartja a 2G-t, a 930 meg feladja a küzdelmet... :( Pedig snapi800/801 nem nagy különbség (de ha azt mondanátok, hogy igen, a note3 is jobban tartja a gsm-et, mint a 930).

(#63028) Plazmacucci válasza Burt1793 (#63027) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Elmondom, hogy a Note kettő is :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#63029) bepken válasza zodes (#63019) üzenetére


bepken
veterán

volt is neked régi droidos telód vagy csak dobálózol a szavakkal? én mondjuk froyo-nál szálltam be a buliba, de még azt se nevezném nagy élménynek.....szóval szerintem nem olyan vibráló, színekkel teli, napfényes az az indulás, mint ahogy Te gondolod... :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#63030) taip


taip
senior tag

Szerintem az iPhone-ok a mai napig nem tudnak csomó dolgot, amit a WP igen, sőt elvárják hogy tudja. Pedig az iPhone 150-250 ezres telefon, WP meg már 20-30 ezerért is van. És mégis az iOS az elterjedtebb és arra van több alkalmazás. Lehet, hogy mindenki őrült csak én vagyok villamos :)

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#63031) polonic válasza taip (#63030) üzenetére


polonic
félisten

Mondjuk ez igaz, van pár dolog, amit nem tud. Pl azokat, amik a gestures alkalmazással bejöttek.
Te mire gondoltál?

[ Szerkesztve ]

(#63032) Pttypang válasza taip (#63030) üzenetére


Pttypang
veterán

Irj mar par olyan dolgot kerlek, engem is erdekel.

Everybody lies.

(#63033) air válasza Burt1793 (#63027) üzenetére


air
nagyúr

A SoC-nak mi köze van a GSM vételhez?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#63034) taip válasza polonic (#63031) üzenetére


taip
senior tag

Nem ástam bele magam nagyon az iOS-be, de pl.:

- Sokan követelik az értesítési LED-et a 30 ezres készülékre, miközben iPhone-on sincs (persze mindkettőn lehetne)
- iPhone-on tök jó, hogy van hardveres hangerőszabályozó, meg némítógomb, ami hat a csengőhangra, de a zenére, multimédiára, Siri-re, stb. nem.
- Androidon van normális magyar billentyűzet ékezetes betűkkel, WP-n ugyan nincs direktben, de könnyen elérhetőek az ékezetes betűk és jó a predikció, iOS alatt nem tudok róla, hogy bármelyik is lenne, csak a hosszan nyomvatart, listából kikeres van.
- Androidon van widget, WP-n élő csempe, ilyesmit iOS alatt nem láttam még.
- A gyorsgombok is nemrég jelentek meg iOS alatt, de nem is testre szabhatóak.

Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#63035) Plazmacucci válasza taip (#63034) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mit fogsz te kapni :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#63036) zodes válasza Plazmacucci (#63035) üzenetére


zodes
aktív tag

Én is kaptam...pedig mindhármat használtam, ezért mondtam....de ez mindig így van. Most komolyan szó szerint értettétek a "színes" megjegyzésem :F Istenem..... :DDD

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#63037) savoo válasza zodes (#63036) üzenetére


savoo
addikt

Vicces, hogy mindig sikerül egy szót kiragadnod. Mondjuk én pont azt a részt nem is emeltem ki, na mindegy. Most mondjam azt, hogy netto baromság volt amit írtál?

(#63038) savoo válasza Burt1793 (#63027) üzenetére


savoo
addikt

Szerintem a 925 és a 930-nál is köze lehet a dolognak a fémhez. Nekem idáig azok a telefonok amikben volt fém, azok mind gyenge térerővel rendelkeztek. (925 előtt pl az Omnia 7 is gyenge volt).

(#63039) bepken válasza zodes (#63036) üzenetére


bepken
veterán

legközelebb ne is vegyem komolyan, amit leírsz? :N :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#63040) zodes válasza savoo (#63037) üzenetére


zodes
aktív tag

Windóz mindenek felett! :DD

Gigabyte GA-B85-HD3 rev.2.0 - i5-4460-16GB DDR3-Samsung SSD 840 EVO 120GB Hackli***MacBook Pro (Retina kijelzős, 13 hüvelykes, 2014 közepe)***

(#63041) savoo válasza zodes (#63040) üzenetére


savoo
addikt

Komolytalan vagy. :K

(#63042) bluemirage válasza #72797440 (#63026) üzenetére


bluemirage
őstag

Az L925 topicban többször volt szó térerő problémáról... És külföldi forumokon is. Nekem is van vele gondom.

Meliora sunt bono inimica

(#63043) Plazmacucci válasza bluemirage (#63042) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Úgy vettem észre, hogy a 4g képes telefonjaim gyengék voltak térerőben. Pl S3 LTE gázos volt, a 1520 is, de az S2, Note 2 kiválóan vette az adást, ott se dobta el a netet ahol azok igen.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#63044) viewdetails válasza bluemirage (#63042) üzenetére


viewdetails
addikt

A Tiéd szervízre vágyik. :P ;)

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#63045) Воланд


Воланд
titán

"Starting in March 2015, Rooms on Windows Phone will no longer be supported. You'll still be able to view and use your room photo albums, calendars, and notes."

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#63046) Pikkolo^^ válasza Воланд (#63045) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Kötsög banda :( :O

WP-n szerencsére nem sok alternatíva van.

[ Szerkesztve ]

(#63047) Pttypang válasza Воланд (#63045) üzenetére


Pttypang
veterán

Nem igazan hasznaltam, de akkor ettol is megvalik a rendszer, hurra.. :U

Everybody lies.

(#63048) Burt1793 válasza air (#63033) üzenetére


Burt1793
veterán

Nem tudom, azt hittem, hogy a gsm modul az soc része, de lehet, hogy csak egyes esetekben és itt pont nem, ez esetben elnézést. Nem néztem utána, csak így gondoltam... :B
És igen, tényleg a fémház lehet az oka. Amúgy nem zavaró a dolog, nagyon ritkán megy el a 2g, inkább azt veszem többször észre, hogy az s5 3g-n van, a 930 meg csak 2g-n.

(#63049) viewdetails válasza Воланд (#63045) üzenetére


viewdetails
addikt

Ófákk. Aktív használatban volt családi és baráti körben is. Örültem volna, ha átültetik Skype alapra.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#63050) Воланд válasza Pttypang (#63047) üzenetére


Воланд
titán

ez volt az utolso, normalis panorama alkalmazas, masreszt a group chat meg ilyen hulyesegek mellett nincs sok letjogusaltsaga. ellenben skype-al, vagy akarmi massal a budos eletben nem lesz meg egy ilyen szolgaltatas wp-re.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.