Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94951) gaijin09


gaijin09
csendes tag

szevasztok,

áruház illetve filmek+TV alkalmazások frissítése folyamatosan 0x80073CF9-es hibára fut. van valami megoldás a hiba orvoslására?

(#94952) Vegha válasza karway (#94930) üzenetére


Vegha
senior tag

Persze. Nem is azért linkeltem, hanem csak az aktualitása miatt

[ Szerkesztve ]

(#94953) zsamiatt válasza turbulencia8 (#94937) üzenetére


zsamiatt
őstag

Ez már eleve egy komoly probléma. Szerintem ismerkedj meg a Microsoft Outlookkal. Egyébként nem egészen értem amit leírsz. Ha a géped biztonságáért aggódsz akkor oda is lehet több féle autentikációt beállítani. Még nfc-s eszközök is szóba jöhetnek és akkor nem kell jelszó. De az újlenyomat olvasó is működik a windows autentikációnál. Utána már a programokhoz felesleges plusz jelszót beállítani. De ha nagyon extrém vagy használhatsz jelszó tároló programot is. De titkosításod pluszba a partíciót is amit jelszóval, vagy más egyébbel védesz le. A lehetőségek száma elég nagy. A gépen pedig be kell állítani a securityt automatikus kiléptetésre, és akkor nem marad úgy véletlenül se. Pl ha elviszed az nfc s beléptető kártyádat a géped közeléből automatikusan zárolódig.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#94954) janeszgol válasza zsamiatt (#94953) üzenetére


janeszgol
félisten

A cégek nem a tárolt adataidra kíváncsiak. Írok egy példád, ez az előbb történt meg velem.
Pályáztam álláshirdetésekre, majd az egyikhez elfelejtettem csatolni az önéletrajzom (de a szövegben ezt megemlítettem). Erre kiírta a levelezőrendszer hibafelülete, hogy a szövegben azt írtam csatoltam, míg nem csatoltam semmit, kívánom-e így is elküldeni.

Tehát a netes tevékenységeket figyelik. Mit látogatsz meg, mit veszel, a közelállók mit vesznek, mit írsz (lásd a példám). Van olyan bank, aki megvizsgálja a te, illetve családtagjaid adatait, a hitelképességed megállapításához. Stb-stb. Szóval aki totál biztonságban akar lenni, az szépen kapcsoljon ki mindent (bár mindent nem lehet, szerintem a példámban szereplő esetet nem) vagy ne használjon semmit.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#94955) zsamiatt válasza janeszgol (#94954) üzenetére


zsamiatt
őstag

maradjunk annyiban, hogy a cégek mindenre kíváncsiak amit oda adsz nekik.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#94956) zsamiatt


zsamiatt
őstag

win 10 mobile őszi frissítés changelog:

https://www.windowscentral.com/windows-10-mobile-feature2-complete-changelog

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#94957) Bogyó bá' válasza zsamiatt (#94956) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ez mikor fog kijönni hivatalosan?

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#94958) Joker88 válasza Bogyó bá' (#94957) üzenetére


Joker88
őstag

elméletileg ha jól tudom,mikor az asztalira is kb október közepe..
ha nem csúsznak - ismét -

In loving memory of Garrett Lockhart

(#94959) Spet válasza gaijin09 (#94951) üzenetére


Spet
addikt

Várjuk a messiást (viccen kívül). Ha MS javítja vagy nem, vagy az őszi nagy frissítés javítja az áruház hibát is, vagy nem.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#94960) gaijin09 válasza Spet (#94959) üzenetére


gaijin09
csendes tag

LOL :DD :DD :DD :DD

(#94961) J3LLyF!sH


J3LLyF!sH
tag

Sziasztok!

Remélem, jó helyre írok, ahogy néztem itt van a legtöbb élet a Windows Phone-es topikok közül. Az lenne a problémám, hogy van egy Lumia 520-asom, ami egészen idáig tökéletesen működött. Kb. 1 hete egyszer csak meg akartam nyitni az Internet Explorert, és nem nyitotta meg. Azonnal visszadobott a kezdőképernyőre. Ezt még néhány más alkalmazással is eljátszotta. Gondoltam remek, korábban családon belül volt már ilyen probléma, nem is oldódott meg, de azért "hátha alapon" kivettem az aksit, meg vissza. Ekkor az fogadott, hogy nem akart bootolni a készülék. Bejött a Nokia logo, vártam, utána az eltűnt, és semmi. Nem jött be a Windows logo. Harmadjára sikerült beröffenteni a cuccot, utána ment szépen. 1-2 nap múlva megint jött ugyanez a herce-hurca. Utána rá egy nappal megint. Most ott tartok, hogy kb napi jelleggel megcsinálja, és már 7-8-szor újra kell indítsam, mire méltóztatik bootolni rendesen. Nem olyan régen lett resetelve, ha nem muszáj akkor most nem feltétlenül nyúlnék ehhez az opcióhoz. Van rá valami gyógyír?

Előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

Összeadás ergo sum | Ah, teenagers. Known for dealing with shit in a stoic manner.

(#94962) Spet válasza J3LLyF!sH (#94961) üzenetére


Spet
addikt

1. Megpróbálod a WDRT-t (fél-1 napos mulatság)
2. Szerzel más telefont.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#94963) J3LLyF!sH válasza Spet (#94962) üzenetére


J3LLyF!sH
tag

Köszönöm!

Szóval reseten kívül nincs sajna más opcióm? :(

Azt egyébként lehet tudni, hogy ez mitől van? Mert elég sokat próbáltam már utánaolvasni, de semmi érdemlegeset nem találtam ezzel kapcsolatosan. :F

Összeadás ergo sum | Ah, teenagers. Known for dealing with shit in a stoic manner.

(#94964) Spet válasza J3LLyF!sH (#94963) üzenetére


Spet
addikt

Sajnos, hogy biztosra menj, nincs.

Ami okozhatja:
-legutóbbi frissítés bezavart valamit
-egy alkalmazás frissítés zavart be
-hardveresen megy tönkre benne valami és ezzel adja a tudtodra

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#94965) J3LLyF!sH válasza Spet (#94964) üzenetére


J3LLyF!sH
tag

Nagyon köszönöm a segítséget! :R

Amikor tudok majd neki látok :( Remélhetőleg addig kibírja

Összeadás ergo sum | Ah, teenagers. Known for dealing with shit in a stoic manner.

(#94966) this is life válasza Spet (#94962) üzenetére


this is life
Ármester

Az 520-on hamar meg van a wdrt , mert nncs a frissitesi mizeria w10m-re , belakassal max 1.5-2 ora es mar mukodik is .

J3LLyF!sH
Ha meg nem tetted meg , probald sd nelkul bekapcsolni ,hasznalni , illetve a belso tarhelyen tegyel szabadda 800meganyi helyet , ha ez utan se javul meg akkor wdrt .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94967) Erno85


Erno85
csendes tag

Sziasztok!
Excel helyett van másik ingyenes táblázat kezelő alkalmazás? Eddig simán működött a számolás excelben, de most 3000ft-ot kellene érte fizetnem havonta....(lumia 950)

(#94968) Erno85 válasza Erno85 (#94967) üzenetére


Erno85
csendes tag

Ma működik, egész hétvégén nem volt jó. Azt írta ki fizessek élő a office365-re. ..

(#94970) Vegha válasza Erno85 (#94968) üzenetére


Vegha
senior tag

Idonkent nekem is csinált ilyet régebben bmelyik Office termek. A MS accounttal volt legtöbbször valami gikszer.

(#94971) this is life válasza Vegha (#94970) üzenetére


this is life
Ármester

Rossz a megfogalmazasod , nem az ms account-al volt/van gond hanem az Ms-el .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94972) Vegha válasza this is life (#94971) üzenetére


Vegha
senior tag

Nem tudom hogy ez most poén akart-e lenni, de tényleg, valami szinkronizacios hibája volt. Periodikusan feldobta a hibauzit, hogy nem tud leveleket letölteni, itt az Edge, azonosítsam csak magam szepen! Rohadt idegeseito volt, de a mai napig nem tudom hogy en kefeltem el valamit az accountnál vagy bug volt. Minden esetre azóta több wdrt-n túl vagyok - mar sosem fog kiderülni.

[ Szerkesztve ]

(#94973) this is life válasza Vegha (#94972) üzenetére


this is life
Ármester

Bocs a smiley lemaradt, arra celoztam volna , hogy eselyes hogy az ms oldalan volt valami nyug (jo szokas szerint) , miota tart naluk atszervezes, migralas azota csak a problemak jonnek ... tuti hogy naluk lehetett gebasz , de ez mar sose derul ki ..

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94974) Blue Eagle válasza this is life (#94973) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Hi, pontosan milyen migrálás is van és mióta tart? Ugyanis Win8.1 alatt nem lehet MS-fiókkal összekapcsolni a helyi fiókot úgy már pár hete. :W

(#94976) this is life válasza Blue Eagle (#94974) üzenetére


this is life
Ármester

Lassan masfel eve szerencsetlenkednek vele , tobb kevesebb sikerrel , anno a nevjegyek kepei mentek emiatt a levesbe , vagy epp valamelyik szolgatatasuk lett elerhetetlen...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94977) betegphiu


betegphiu
senior tag

[link]

kérem a következőt..

(#94978) zsamiatt válasza betegphiu (#94977) üzenetére


zsamiatt
őstag

azt elolvastad, hogy nem a program szűnik meg hanem a stream szolgáltatást szünteti meg az ms? Minden platformokon kivonul erről a piacról.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#94979) betegphiu válasza zsamiatt (#94978) üzenetére


betegphiu
senior tag

Igen ,el. Akkor is csak még egy lépés lefelé. :/

[ Szerkesztve ]

(#94980) Cane


Cane
őstag

Shazam elérhető még?

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#94981) tatararpad válasza betegphiu (#94977) üzenetére


tatararpad
őstag

Valószínűleg a video streaming szolgáltatásuk, aztán az ebook. Mondjuk érdeklődés hiányára való tekintettel lassan az egész Áruházukat lelőhetik.

(#94982) hdtomi válasza Cane (#94980) üzenetére


hdtomi
senior tag

Rákerestem áruházban, nem találta. Telefonomon rajt van és működik amúgy.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#94983) scyllarus válasza hdtomi (#94982) üzenetére


scyllarus
veterán

+1. Nálam is ez a helyzet.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#94984) this is life válasza Cane (#94980) üzenetére


this is life
Ármester

Shazam w10m-re innet developer modban telepitheto[shazam appx]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94985) Cane válasza hdtomi (#94982) üzenetére


Cane
őstag

Nekem korábban fent volt de pár hete üres a csempe helye a képernyőn (eltűnt). PR ringen vagyok.

Ui. Kösz a linket!

[ Szerkesztve ]

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#94986) zsamiatt válasza tatararpad (#94981) üzenetére


zsamiatt
őstag

azért nem. A tablettek jól mennek, a Windows 10 S hez is kell store, plusz az asztali gépeken is vannak egész normális programok. De remélem, hogy az andromeda OS új közös UWP platformja elhozza végre a programok átjárhatóságát és ezzel pedig a programok elszaporodását.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#94987) akos3


akos3
addikt

Sziasztok!

Továbbra sem működik egy tracker program sem a telómon (win10, lumia 550).
Probáltam szinten mindent (Run the map, Runtastic, Fitbit...)
Ötlet, h miért van ez, és mit lehetne csinálni? :F

[ Szerkesztve ]

(#94988) Bogyó bá' válasza akos3 (#94987) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Mer' a szoftverfejlesztők törődnek velünk... ...androidra váltani. :O

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#94989) onlineair


onlineair
tag

Sziasztok,

W10M legfrissebb verzió, be van állítva a blokkolás és szűrés, tehát a rejtett számokat és amiket beállítottam jelzi (így állítottam) de a híváslistában nem. Tegnap volt egy hívás ami a híváslistában is megjelent szürkén, "Személyes" néven, ez mi lehet? Persze semmi infó nincs róla csak az idő higy mikor hívott...

(#94990) Spet válasza onlineair (#94989) üzenetére


Spet
addikt

Hasonlo mint a privat szam. En ezeket is blokkoltam.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#94991) onlineair válasza Spet (#94990) üzenetére


onlineair
tag

Nem lehet blokkolni, csak mutatja hogy volt ez a hívás. Vagy van valami külön beállítás? Meg mi az hogy személyes?

(#94992) turbulencia8 válasza akos3 (#94987) üzenetére


turbulencia8
őstag

Insideren mar mukodnek, elobb-utobb csak kiadjak a javitast.

(#94993) Spet válasza onlineair (#94991) üzenetére


Spet
addikt

Hosszan nyomj rá a hívásnaplóban és ha előhozza a menüt, akkor lehet blokkolni.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#94994) Spet válasza gaijin09 (#94951) üzenetére


Spet
addikt

Javították a mai napon.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#94995) onlineair válasza Spet (#94993) üzenetére


onlineair
tag

Nem lehet, írtam... Akkor ez egy rejtély hogy mi a fene lehetett, mert nem rejtett szám, arra nem is ezt írja és nem is itt jelenne meg.

(#94996) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hello,
Mit csinálok rosszul, ha
- kezem közé került egy Lumia 535, rossz volt (USB csati), megjavítottam
- kéne rá tennem pár dolgot (Win10, zenelejátszó, stb.)
- kártyát nem tettem bele, ez lehet baj?
- fogtam a MS fiókom, bejelentkeztem rá
- de nem lehet rá telepíteni, mert mindenre közli, hogy állítsam be a családot
- de a családban ott van a teló, és max. magamat tudom hozzáadni, de ha felveszem magam felnőttként, akkor sem hajlandó semmit letölteni ez a dög az áruházból

(Az külön szép, hogy a Frissítési tanácsadó és az Insider se hajlandó települni, merthogy nem erre az eszközre való - a MS hivatalosan kiadta 535-re a Win10-et :D )

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#94997) hcl válasza hcl (#94996) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Megoldva, a MS fiókomon nem volt beállítva születési dátum, de miután beállítottam, sem frissült le a telefonra. Factory reset, és megy... Köszi Microsoft!

Mutogatni való hater díszpinty

(#94998) scyllarus válasza hcl (#94997) üzenetére


scyllarus
veterán

Az MS fiók elérése napok óta problémás egyébként.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#94999) hcl válasza scyllarus (#94998) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az MS fiók maga egy probléma. Egyáltalán azért van, mert valamikor a céges telefonom Windows Phone volt, vagy másfél éve nem használtam.

Mutogatni való hater díszpinty

(#95000) Gyulus76


Gyulus76
aktív tag

Kicsit fájó szívvel, de én is búcsút intek a platformnak. Lumia 520, 535 és 640 után droidos lettem. Egy Galaxy A3 (2017) lett az utódja. A családban még két WP-s telefon használatban marad, de ahogy "fejlődik" a platform, azok se lesznek örök életűek. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.