Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94251) Spet válasza height (#94250) üzenetére


Spet
addikt

Vagy dobozban állva hosszú ideig. Kilehet fogni mind2 végletet.

1520 esetében ugyanezt teheted, vadászol.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#94252) scyllarus


scyllarus
veterán

Mindeközben: MA hír

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#94253) aprokaroka87 válasza scyllarus (#94252) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem jövő ilyenkor már 0% lesz ott
Vagy max 0.05%

(#94254) Targonca5674


Targonca5674
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Lumia 735-öm, aminek a képernyőtartalmát szeretném "tükrözni" a már nem mai, de kiváló képminőségű Panasonic st30-as plazmatévémre.
Hogyan tudnám ezt megoldani? Milyen kütyüre van hozzá szükség?

Előre is köszönöm a válasz(ok)at!

Üdv,
Laci

(#94255) scyllarus válasza Targonca5674 (#94254) üzenetére


scyllarus
veterán

Én úgy látom, ez a TV wifis. Akkor nem kell hozzá semmilyen kütyü. A Lumián 8.1 vagy 10 van?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#94256) Targonca5674 válasza scyllarus (#94255) üzenetére


Targonca5674
csendes tag

Nem, sajna nem wifis a tv :(
Win 10 van rajta.

(#94257) starr válasza scyllarus (#94252) üzenetére


starr
őstag

Dobogós helyezés.

(#94258) Targonca5674 válasza scyllarus (#94255) üzenetére


Targonca5674
csendes tag

Van olyan wifi dongle, amit támogat/ami támogatja a win10 mobile-t?

(#94259) Clown-corp


Clown-corp
tag

Sziasztok . Nokia 625 re fel lehet valahogy szuperálni a wp10 ? nem baj ha lassu lesz .. csak és kizárolag messengere kellene.. ha nem akkor megy a fiok aljába :D

(#94260) this is life válasza Targonca5674 (#94258) üzenetére


this is life
Ármester

Van ezcast a neve pl [link] de rakereshetsz a a measy ezcastra is .. wp-rol megy a screen mirroring,dlna, tubecasttal video stream...stb jatekra nem alkalmas a lag es az esetleges halozati lassulasok miatt..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94261) ΞΔGLΞ válasza scyllarus (#94252) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ezt így kell értelmezni! : D

[ Szerkesztve ]

(#94262) Tody56


Tody56
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani nekem hívás rögzítő alkalmazást ami megbízhatóan működik? (950XL)
Ha egyszer fizetni kell érte és nem horror az ára akkor az nem gond.

Köszönöm szépen !!!

üdv István

koforg.hu - Forgácsolás, esztergálás, marás, CNC megmunkálás

(#94263) Spet válasza Tody56 (#94262) üzenetére


Spet
addikt

Nincs ilyen lehetőség.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#94264) turbulencia8 válasza Tody56 (#94262) üzenetére


turbulencia8
őstag

Csak be kell kapcsolni a beallitasokban, a gyari hivasrogzito teljesen stabil, minden hivasnal ott az ikonja is. Rendszer-Telefon-Alapertelmezett alkalmazasok. Ott be tudod kapcsolni a blokkolas es szurest meg a diktafont is.

[ Szerkesztve ]

(#94265) Spet válasza turbulencia8 (#94264) üzenetére


Spet
addikt

Na ma is tanultam valami újat.

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#94266) turbulencia8 válasza Spet (#94265) üzenetére


turbulencia8
őstag

Ja, mindketto hasznos funkcio.

[ Szerkesztve ]

(#94267) Tody56


Tody56
aktív tag

Köszönöm szépen !!! Kipróbálom. :R

koforg.hu - Forgácsolás, esztergálás, marás, CNC megmunkálás

(#94268) trust007


trust007
tag

üdv!
Lumia 830-on álló képernyőnél ha szöveget akarok írni nem látom a szövegbeviteli sort. Fektetve megjelenik de állónál nem ugrik fel a sor és nem látom mit gépelek. A billentyűzet némileg áttetsző, de nem ilyen volt eddig. Messengernél és smsnél sem jó. 5let vkinek?

Redmi 4X → Mi 9 SE → Redmi Note 12 Pro 5G

(#94269) Sztyepadzso válasza turbulencia8 (#94264) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Minden hivatalos hívásnál bekapcsolom. Jópofa, múltkor a Fundamentás hölgynek mondtam, hogy én is rögzítem a hívást:)

(#94270) Clown-corp


Clown-corp
tag

akkor ahogy látom nem lehet,vagy már nincs mod hogy wp 10 et tegyek a lumia 625 re.. akkor ennyi volt . elköszönök töle megy a fiók aljába

(#94271) Sztyepadzso válasza Clown-corp (#94270) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

(#94272) janeszgol válasza Clown-corp (#94270) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem jó rajta, sok(k) neki az.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#94273) scyllarus


scyllarus
veterán

Vegyünk most Windows mobilt? rovatunk mai híre:
[link]

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#94274) zsoltzsolt válasza scyllarus (#94273) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

:DDD

(#94275) betegphiu válasza scyllarus (#94273) üzenetére


betegphiu
senior tag

na ezt nagyon érti a Microsoft,hogy a büdös k..va anyjukat. megint írtak egy oldalt és semmi nem derül ki belőle,csak bizonytalanabbá teszi az embert. Azon a mondaton totál kibuktam,hogy azért nem fejlesztik a rendszert,mert kevés a felhasználó.. :( volt felhasználó bőven,hogy rohadjanak meg.

[ Szerkesztve ]

(#94276) janeszgol válasza betegphiu (#94275) üzenetére


janeszgol
félisten

Valami óriási vagy nélkülözhetetlen dologgal kell előrukkolniuk, különben skippelem már a jövőben őket mobil fronton.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#94277) Sztyepadzso válasza scyllarus (#94273) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

"full Windows 10 on ARM "

Ez megint ilyen b*ziskodás, szóval lesz valami, de nem kapjátok meg teljesen. Mint a 7.8-nál

(#94278) Targonca5674 válasza this is life (#94260) üzenetére


Targonca5674
csendes tag

Köszönöm szépen, mirascreen-t vettem, azzal működik.
Gyors, minimális a késlekedés a teló és a tv képe között, állóképeknél szuper.
Youtube v. más streamnél viszont néha szétesik a kép, vagy befagy..

(#94279) this is life válasza Targonca5674 (#94278) üzenetére


this is life
Ármester

Youtubera a tubecastot erdemes hasznalni , azzal nem igazan vannak gondok ,lezart kepernyonel is fut .... lenyegeben azt vetted amit irtam , csak mas csomagolasban...dlna-ra is jol hasznalhato,toltsd le hozza az ezcast app-ot (ha meg nem tetted volna meg)

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94280) Clown-corp válasza Sztyepadzso (#94271) üzenetére


Clown-corp
tag

köszi bárhova kattintok.. google fordito segit az oldal forditásába nem jutottam el a rom linkhez.. jobb ha feladom.. ennyi ennek lejart az ideje.. és milyen fura az élet.. a világ legalabb 90% windowst használ erre épp az a telefonos rendszer megy a levesbe..

(#94281) mirci18 válasza Spet (#94236) üzenetére


mirci18
addikt

Igen más telefonnal sem tudtuk formázni a kártyát.
10-es rendszert még véletlenül sem akartam rárakni csak egy wdrt 8.1-es visszaállítást csináltam.
De valamiért a teleron az újratelepítés után időnként instabil és vagy lassú is lett.
Mi lehet a gond?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#94282) Sztyepadzso válasza Clown-corp (#94280) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Jobb lesz neked az Android, vagy iOS. Egyébként neked az a program kell, ami a legbugosabb, legtrágyábban megírt(vagyis fordított), optimalizálatlan kódhalmaz, amit erre a rendszerre valaha kiadtak. Meg ahogy janeszgol mondta, összef*ssa magát tőle.

(#94283) zsamiatt válasza Sztyepadzso (#94277) üzenetére


zsamiatt
őstag

mit vagy meglepődve? A SOCnak is támogatni kell. Nem véletlenül a 835 csipsztől fog működni. Ráadásul a meglévő eszközökön elég lassú lenne egy full win. KB mire megjelennek addigra lesz 2 -2,5 éves a 950xl-m. Pont időszerű lesz a csere.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#94284) Spet válasza mirci18 (#94281) üzenetére


Spet
addikt

Ha benne lenne a memória kártya, akkor az előidéz ilyen típusú anomáliákat.

Nem melegszik túl a telefon érezhetően?

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#94285) Sztyepadzso válasza zsamiatt (#94283) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Meglepődve? :)

(#94286) k-adi válasza bszg@ (#94230) üzenetére


k-adi
nagyúr

igen, horror áron vannak ájfonok.... Mo.n... magyar fizetéshez képest.
(az SE jó választás lenne, de pici... erős férfi kézbe nem jó)

Nálam is 200k a lélektani határ egy telefonra, így én is csak azt tudom javasolni, mint a többiek: várd meg az őszi készülékdömpinget, utána válassz vagy vegyél P9-et. Most 100 körül van, 1 éves modell és még szépen is néz ki (eleinte P10-et akartam venni, de annyival szerintem nem jobb, mint amennyivel drágább és így legalább maradt még pénzem is).

[ Szerkesztve ]

(#94287) T. I. válasza k-adi (#94286) üzenetére


T. I.
senior tag

Ár érték arányhoz:
Figyelemmel kísérem a xiaomi note 4 b20 topikot is (ami egy kb.60ezres teló). Ott írta ezt egy ex wp-s: "Sziasztok!
Tegnap óta én is boldog tulajdonosa vagyok egy ilyen telefonnak.
Windows Phone-ról váltottam és most nem csak azért ámulok, hogy milyen jó a telefon, hanem, hogy mennyire kőkorszaki állapotok voltak nálam a WP-nal és mennyire más szint az Android."
Gondoltam, megosztom, hátha segít irányt mutatni valakinek.

(#94288) Bogyó bá' válasza k-adi (#94286) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nem-nem! Az iPhone SE maga lenne a tökéletes telefon (számomra) éppen a kis mérete miatt, ha nem volna egy megbocsájthatatlan hibája: 2017-ben sem képesek belőle dual-SIM-est gyártani, forgalmazni. (Nálam a kínai "barkácsszakkörös" megoldás nem játszik). :W

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#94289) ΞΔGLΞ válasza k-adi (#94286) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jobban én sem tudtam volna megfogalmazni és mindennel egyetértek. :)
A p8 és p9-es készülékek szögletesebb és simán mondható rá, hogy jóval igényesebb formájuk (miatt), konkrétan nevetségessé teszi a pétízest. A dízájnert a terveivel együtt rúgtam volna ki a huawei felhőkarcolóból (ha van ilyen), meg azt is, aki jóváhagyta. : D iphone Se-t jobb helyeken már 70-80 körül is lehet venni újonnan. A ájfonnynyóc megjelenésével - amit már nagyon várok -ezek a készülék befognak menni 50 alá és akkor már simán mondható rá, hogy a hülyének is megéri. Kegyetlen erős az a kis készülék, nagyon jó kamerával és kicseszett frankón alá optimalizált, brutálisan stabil rendszerre

-------------

(#94288) Bogyó bá'

Márpedig ilyen készülék sajnos nem lesz. De ezt én sem értem, hogy miért is nem, hiszen vennék, mint a cukrot. :U

[ Szerkesztve ]

(#94290) Bogyó bá' válasza ΞΔGLΞ (#94289) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Hol van garival 70-80k-ért? 32GB-osat legolcsóbban 100-ért látok - annyit meg nem adok érte (nem használom ki).

szerk: szükségem van két SIM-re, és semmit nem utálnék jobban, mint amikor a bal zsebemet a 920 húzta, a jobbat az 530 nyomta. Ezért lett a 650DS.

(#94291) ΞΔGLΞ: lehet én vagyok maradi, de csak boltban vásárolok (még ha az sufni-GSM is. Lekérdezem a cég adatait a Bisnode-tól, ha elfogadhatóan működik évek óta, akkor nem parázok a bolti garitól sem.)

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#94291) ΞΔGLΞ válasza Bogyó bá' (#94290) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Itt az aprón is van pár "megbízható" eladó, bár lehet, hogy most nincsen (nem néztem), de a (bontatlan, regisztrálatlan) apple garancia az ugyanaz, mint egy elbaxott MM-ban, edigiben. 70-80 ezerért elég gyakran látni, hogy árulják a készüléket két év garanciával, megbízható eladók, mint írtam.

(#94292) Bogyó bá' válasza ΞΔGLΞ (#94291) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Gyári garival, számlával ez a legolcsóbb 32GB-os: [link] Szilikon tokkal, üvegfóliával pont egy százasba fáj....

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#94293) Spet válasza Bogyó bá' (#94292) üzenetére


Spet
addikt

Na látod, Eagle nettóban számolt :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#94294) Bogyó bá' válasza Spet (#94293) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Alkalmazott vagyok,nem tudom a munkahelyemmel "benyeletni" az ÁFÁ-t. (Csak SIM-et adnak, és állják a havi számlát - de készüléket magamnak kell vennem)

(#94291) ΞΔGLΞ : tudom, hogy ez már az OFF-nál is OFF-abb, de megkérdezem tőled: a Siri asszisztens tud magyarul? Ez lehet hogy motiválna valamelyest a készülékváltásban.

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#94295) ZavaBalazs


ZavaBalazs
őstag

üdv! droidos telóra hogy tudom átvinni az smseket?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#94296) Spet válasza ZavaBalazs (#94295) üzenetére


Spet
addikt

Adatátvitel.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#94297) ΞΔGLΞ válasza Bogyó bá' (#94294) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem tud és mint írtam ne ilyen helyeken keress telefont. Majd, ha lesz időm megpróbálom meg keresni azt az eladót, ahogy SPET is írta, kibaxott nettóért tudja neked odaadni és nem 1 év, hanem kettővel. De jelen esetben, azt sem tudom, hol áll a fejem, azért szépen böngésszed az aprót, vagy a egyszerűbb, hogy bekérdezel az SE topikba.
De a még jobb, hogy addig nem gondolkozol és keresel ilyen készüléket, amíg az istenverte nyolcast ki nem vágják a piacra.

(#94298) Bogyó bá' válasza ΞΔGLΞ (#94297) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nem most szándékoztam váltani - ha Siri sem tud magyarul még, akkor végképp nem sürgős.
Csodálkoznék ha bejönne az általad jósolt árzuhanás, a fenti olcsó webshopban a 16 GB-os (semmire való) 5S még mindig 80k, pedig hát afölött már rég eljárt az idő: [link]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#94299) ΞΔGLΞ válasza Bogyó bá' (#94298) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Minden új készülék kiadáskor, az előtte lévők árai esnek, ez az apple-nél is így van.
Sőt, most valami nagyon hájtek kütyüvel fognak virítani a 10 éves évfordulóra. Márpedig, ha ez lesz, akkor az előtte lévő -nekem is meg van még, mert más nincs helyette - 7 (+) rettenetesen ronda szappantartók árai is jelentősen csökkennek, vagy csökkenni fognak és mint a dominó dőlnek be a régi készülékek árai.
Viszont van egy olyan érzésem, hogy az apple új telefonja fél millió környékén, vagy közelében fog nyitni és sorban állás lesz érte napokon keresztül, amíg ki nem fogy az üzlet.

Nagyon nagy a csend, semmi infó nem szivárog, valamire készülnek nagyon...
Részemről most close ez a téma.

(#94300) k-adi válasza ΞΔGLΞ (#94299) üzenetére


k-adi
nagyúr

Nem akarok tovább offolni (bár érdemben már nem igazán lehet "szakmailag" beszélgetni a WP-ről :D ) de azért még idebökök egy kommentet. :D

Félmilliós startoló ár? Egy okostelefonért? :Y na az azért elég meredek lenne... bár elismerem, nem követem nagyon az ájfonok árazását, de tudtommal a legdrágább is 400e környékén startolt és már az is elég magas ár volt érte.

Persze biztos nagy durranás lesz, azért nagy a csend.....vagy szerintem épp ellenkezőleg: nagy szarban vannak, elvárások az egekben amiknek a felét se tudják (majd) teljesíteni és most nagy pánikhangulat van náluk.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.