Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#73001) nzsolt77


nzsolt77
tag

lumia 800 telot el lehet még adni?? nekem van egy jo álapotba lévö és el kéne adni de ha már nincs rá kereslet kidobom a picsába.

(#73003) tomboy0013 válasza #05304832 (#72996) üzenetére


tomboy0013
veterán

A személyeskedéssel sokra nem mész nálam ezzel csak magadat mutatod be a csoport előtt. Ha nem érted miről van szó akkor inkább hagyd annyiban, de hogy még mindig nyomod és nem tudod értelmezni amit írtam az elég szánalmas. Az a baj a magadfajtákkal, hogy még akkor is küzd mikor már 3-an mondják neki hogy valamit benézett. Itt ugyebár mindenki hülye csak te vagy rendőrautó. ;) Na kellemes szövegértelmezést kívánok.

Attól mert számodra csak a 8.1 létezik még nem így van azt ugye tudod? ;)

[ Szerkesztve ]

(#73005) MrZidi


MrZidi
tag

De szép is ezeket olvasgatni, de más közérdekű infó következik amit most fedeztem fel. Szvl adott egy mp3-as szám amit annak és módja szerint ringtone markerral megvágtam, hogy lehessen használni ahogy azt az MS kitalálta, de mivel volt ott a számban 0,5 mp ami zavaró volt és kábel híján drivra fel drivról le módszer működik gépre...zene megvágva ahogy kell..majd vissza a drivos módszerrel a telefonra. Na akkor itt kezdődik a csavar, ugye ringtone markerral akartam vissza behelyezni hogy menjen is, de az olyan egy ...program hogy spec szarul akarta át rakni...(a szöveg utolsó 2 betűje levágva így csúnya volt hallgatni). Előzőleg a ringtone mappából kitöröltem a zenét majd egy kis gondolkodás után nem is tudom minek csak simán bemásoltam a jó fájlt amit használni akartam a fájlkezelővel ugyan az a név csak 10kb-al kevesebb adat....és lás csodát működik :D :R

ZTE Grand X In --> Sony Xperia SP --> Nokia Lumia 735/Microsoft Lumia 535

(#73006) ZavaBalazs válasza #05304832 (#73002) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

te tényleg ilyen értetlen vagy? olvasd vissza a 72967-72974 hozzászólásokat, de ha ez se megy, akkor összefoglalom neked: hiányoltad az utóbbi 1 évben a változtatásokat, ketten is leírták neked, hogy hol van a változás (biztos ami biztos, itt is még egyszer leírom: a windows 10-ben), aztán nekiálltál pattogni, hogy de hát nem is jelez a telefonod frissítést, akkor miről van szó, pedig csak arról van szó, hogy fogalmad sincs arról, hogy hogy kerül fel a w10 frissítés fel a telefonra. erről beszél tomboy is, hogy fogalmatlan vagy w10 terén, de azért magyarázol.

így szájbarágósan azért már érted?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#73007) tomboy0013 válasza ZavaBalazs (#73006) üzenetére


tomboy0013
veterán

Szerintem hagyjad, mert sosem lesz vége az off hullámnak, ő biztos nem ismeri be a hibáját úgyhogy tök felesleges az értetlenkedés vele.

(#73009) @matthew@ válasza chipesz (#72999) üzenetére


@matthew@
őstag

Okés, köszi, én is erre gondoltam legrosszabb esetben

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#73010) Ryoo válasza @matthew@ (#72998) üzenetére


Ryoo
senior tag

Mikor értesít nem a leállításra mész, hanem a késleltetésre es beallithatod, hogy mennyi idő után jelezzen újra. Azt nem tudom, hogy ez csak az egész napos eseményeknél működik-e.

[ Szerkesztve ]

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#73011) ZavaBalazs válasza #05304832 (#73008) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

nyilván nem jött még ki, ezt tudjuk mindannyian. attól még a preview ott van, amiben láthatod az utóbbi 1 év általad hiányolt összes (legyen az sok vagy kevés) kézzel fogható eredményét. :C

tomboy: asszem igazad van, ezt felesleges folytatni.

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#73012) chipesz válasza nzsolt77 (#73001) üzenetére


chipesz
őstag

Ki ne dobd, szívesen átveszem egy ötösért. :D

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#73014) Syl válasza hroberto (#72988) üzenetére


Syl
nagyúr

>Ha valaki szerint ennyire szar, elmaradott a rendszer, akkor miért használ ilyen telefont?! Ezt képtelen vagyok megérteni.

[link]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#73015) lugosi válasza hroberto (#72997) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Miért ne lehetne eladni egy hűségre vett telefont?!"

Nem mondtam ilyet, sőt nem is sugalltam. Persze, el lehet adni, hűség alatt persze bukóval, mert a vevő úgy van vele, hogy mi van ha letiltják (én is óvatos lennék, nem hibáztatom).
Viszont ettől az én két évem nem telik le hamarabb, amivel kedvezményesen tudok telefont venni.
Ez a "szövegértés" kártya pedig már rettenetesen közhelyes.

(#73017) this is life válasza Syl (#73014) üzenetére


this is life
Ármester

Szerintem jovore bucsuzol a wp platformtol ... a w10-nel se latni gyokeres valtozast... na jo a gui valtozott... meg talan egy ket plusz ficsor, de semmi eget rengeto..
Mondjuk en ettol el vagyok a wp-vel ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#73018) StLui válasza this is life (#73017) üzenetére


StLui
veterán

Maga a platform szvsz napjaink elvárásaihoz tökéletes, iOS-hez képest semmi hátrány, itt is ott is vannak kisebb gondok, de appok terén továbbra is katasztrófálisan mellőzött a platform, a fejlesztők egyszerűen semmibe veszik, végig kell nézni hány weboldalon olvasom: elérhető androidra és iOS-re, kész és ennyi, sehol a WP, egyszerűen nem éri meg nekik.

Aki kérdezte itt miért marad valaki ha szerinte kevés: én is leírtam már többször is, androiddal már nincs kedvem megismerkedni, túl sok rosszat hallottam róla, iOS-re meg nincs olcsó telefon újonnan, csak ezért.
Szerintem egyszerűen későn ébredt MS, egyszerűen ennyi a probléma, nem lehet a tömegeket már elcsábítani a másik két rendszerről, aki pedig azt írta van 6 féle platform :F ugyan már, kétféle van, és a WP, sajnos ez nem a harmadik még, és nem tudom lesz-e valaha harmadik. 22-es csapdája: amíg nem lesz legalább 15-20%-on a platform addig nem fejlesztenek rá appokat, ameddig nem fejlesztenek nem lesz 15-20%-on sem.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#73019) Syl válasza StLui (#73018) üzenetére


Syl
nagyúr

>androiddal már nincs kedvem megismerkedni, túl sok rosszat hallottam róla,

Én meg olyan sok jót és dicsőítő éneket hallottam a WP-ről, hogy Android és iOS után belevágtam. Aztán sorra jöttek a csalódások, problémák, szívások.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#73020) StLui válasza Syl (#73019) üzenetére


StLui
veterán

3 éve 920-szal agyvérzést kaptam szinte olyan szar volt, mármint a rendszer akkor még, de 140 ezres (előfizetéssel, hűséggel) telefonom mire észbe kaptam egy ruppót sem ért, amúgy sem szoktam cserélni csak ha kifekszik a telefon 2-3 évek általában. Mert egyszerűen így is sokalltam a telefonokra pénzt. 920-nál fogadtam meg, hogy soha többet olyan telefont ami elsőre drágának tűnik, és zavarna ha leveszne, tönkremenne akármi. A mostani egy 50 ezres 640XL függetlenül, és kész, most ez a határ.

A vicc, hogy akkor is kaptam a fanatikus ekézését, hogy én ki mertem nyilvánítani nemtetszésemet.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#73021) lugosi válasza StLui (#73020) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez volt még rosszabb is??? ;]

(#73022) Syl válasza StLui (#73020) üzenetére


Syl
nagyúr

Az iPhone-nak megvan a saját keresztje, teljesen mindegy miket hordanak össze a fanboyok. Van 3G-m (kettő is :B ), 4s és egy rövid ideig használtam 5-öt.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#73023) this is life válasza StLui (#73018) üzenetére


this is life
Ármester

Nekem nincs bajom a wp-vel , symbirol jottem , volt egy rovid ideig akkoriban droidom , de nem nyugozott le, valamiert most sem . Igy maradt egyeduli utkent a wp (sokat hezitaltam a bb-n is) de a win mellett dontottem , s nem bantam meg. Tisztaban vagyok a rendszer korlataival, az app ellatottsag hianyossagaival (mindent megtalaltam amire szuksegem van,volt) kozepkategoriaban szerintem a wp boven jo , az atlag felhasznaloknak meg aztan ,a wp is tobbet tud mint kene vagy szukseg lenne ra. De azert a forum lakok nem az atlag felhasznalok...igy az elvarasok is masok...

Amugy igazad van , az ms is azt qrta el amjt a bb es a nokia , nagyon keson kapcsolt, es amikor reagalt is a piaci igenyekre azt nem villam tempoban tette.
Ja ami kimaradt a l820-on eddig no problem a w10m-el . A dizajnt meg szokni kell meg..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#73024) @matthew@ válasza Ryoo (#73010) üzenetére


@matthew@
őstag

Az eddig rendbenlenne, csak az a baj h az ertesites az egy szimplan hang kb 1masodpercig, aztan ha epp zaj van eszre sem veszem es ha epp nem nezem meg egy oran at a telefont akkor nem ertesit ujra.

Matthew 24:42

(#73025) tomboy0013 válasza ZavaBalazs (#73011) üzenetére


tomboy0013
veterán

Az avatar-ja sok mindent elárul :D

(#73026) Steelers válasza tomboy0013 (#73025) üzenetére


Steelers
senior tag

Ne legyél rasszista! :DD

(#73027) tomboy0013 válasza Steelers (#73026) üzenetére


tomboy0013
veterán

Bocs de ezt nem hagyhattam ki :D

(#73028) this is life válasza @matthew@ (#73024) üzenetére


this is life
Ármester

Olyanrol ne almodj , mint pl a symbin hogy a gombok villognak ertesiteskent, ne adj isten tobbszor figyelmeztessen egy teendore vagy mas egyebbre. Bar nem neztem, arra nincs lehetoseg , hogy egy teendo ertesiteset tobbszor is megismetelje ? Csak kerdes reszemrol , mert mas platformon emlekeim szerint volt lehetoseg erre.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#73029) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Volt már? Lumia 950 review

(#73031) Zsoleszhun válasza lugosi (#73029) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

A tesztképek elég meggyőzőek, brutáljóra sikerült a kamerája.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#73032) busman válasza lugosi (#73029) üzenetére


busman
addikt

Csak a formájával kell megbarátkozni.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#73034) mirci18 válasza Zsoleszhun (#73031) üzenetére


mirci18
addikt

Ez is virtuális gombos.
Ne már. :W

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#73035) lugosi válasza #40993792 (#73033) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem is tetszik.
Amit eddig láttam rajta a w10-ből, az is tetszik. Csak nem tudom, hogy ki tudom-e várni míg a 1520-amra megjön.

(#73036) savoo válasza lugosi (#73035) üzenetére


savoo
addikt

Ugyan az a W10 van rajta mint a preview.

(#73037) pBandi


pBandi
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, hogyan tudnáém az SMS-eket átmásolni egy iphone3GS-ről egy Lumia 640 telefonra. Sajnos az adatátvitellel csak a telefonszámokat sikerült átmásolni.

Próbáltam egy kerülőutat is a következő leírás szerint:
[link]

Így az SMS-ek átkerültek egy Samsung A3 telefonra, majd ismét az adatátvitellel próbálkozva csak az SMS-ek kb 1%-át tudtam átküldeni...

Itt most megrekedtem, mert pont azon a két telefonon van az összes SMS ahol nem kéne hogy legyen :W

[ Szerkesztve ]

...

(#73038) lugosi válasza savoo (#73036) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi, preview-t nem tettem fel, majd a véglegeset ha kijön a telefonomra.

(#73039) nzsolt77 válasza chipesz (#73012) üzenetére


nzsolt77
tag

:R

(#73040) tlac


tlac
nagyúr

hogy lehet beállítani wp8.1-en egy dual simes telefonnál, hogy a 2. kártya legyen az alapértelmezett telefonáláshoz és ne kelljen mindig egyesével kiválasztani?

(#73041) Bogyó bá' válasza tlac (#73040) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Legegyszerűbben ha megcseréled a 2 kártyát: at legyen az 1. amiről hívásokat szeretnél indítani.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#73042) tlac válasza Bogyó bá' (#73041) üzenetére


tlac
nagyúr

más megoldás nincs?
(direkt raktam bele így a kártyákat, hátha így jól működne benne a két t-mobile-os kártya a 640-ben)

(#73043) Pikkolo^^ válasza pBandi (#73037) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nem tudod átvinni az SMS-t.

(#73044) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

A Continuumról ezt a videót láttátok már? [link]
Nekem ez nagyon tetszik, van benne lehetőség.

(#73045) Gery15


Gery15
addikt

Üdv.

Még mindig azzal küzdök, hogyan tudnék 930-asomon laptopról hálózaton keresztül megosztott filmeket nézni... már megvásároltam a pc remote appot is, nagyon hasznos de ezzel is csak addig jutok, hogy gépen keresztül indítja el a filmet.

Valakinek van valami épkézláb ötlete, hogyan tudnék telefonon otthoni hálózaton keresztül megosztott tartalmakat elérni?

HyperX

(#73046) confuser válasza lugosi (#73044) üzenetére


confuser
senior tag

Igen, láttam :) Ezután a videó után éreztem a leginkább a "kell" érzést, de 200-at még így se szívesen adnék ki érte. 160-170-ért jó lenne - ahogy a T árulja - csak én sajnos nem T-s vagyok :(

(#73047) RMZ250 válasza Gery15 (#73045) üzenetére


RMZ250
senior tag

PLEX

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#73048) Zsoleszhun válasza Gery15 (#73045) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

MoliPlayer

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#73049) Ryoo válasza @matthew@ (#73024) üzenetére


Ryoo
senior tag

Állítsd át az értesítő hangot egy hosszabbra.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#73050) mike1334


mike1334
veterán

Leleplezték a Sztárban sztár szavazók között kisorsolandó nyeremények egyikét, amit eddig "csúcskategóriás microsoft telefon"-ként neveztek...nem meglepő, a Lumia 950 az :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.