Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) mukibuci válasza @matthew@ (#13999) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nah ja, másfél év alatt már én is a 3. színt használom :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#14002) bandi0000 válasza negyven2 (#14000) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nokia lumia 610 az áldozat és így van... teljesen legális alkalmazást nem tudok rárakni, mert ugye elvárás ez a nyitás

Xbox One: bandymnc

(#14003) @matthew@ válasza mukibuci (#14001) üzenetére


@matthew@
őstag

Én kéket toltam eddig május óta, és kicsit megcsömörlöttem, de most a zöld egy megváltás :D azon filóztam h kéne egy új ficsőr WP9-be h lehessen ütemezni napok szerint milyen színt rakjon be, vagy lehessen randomot is beállítani :D kicsit feldobná
Meg a böhöm ikonok a legrosszabbak most számomra, ezért kéne 7.8 mert azzal húznám még pár hónapig :D

Matthew 24:42

(#14004) zsírsámán válasza @matthew@ (#14003) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Én is színtléptem pár hónapja ;] Viszont eddig kék volt, most zöld lett, de a többi szín nem tetszik, úgyhogy ha meguntam a zöldet, jöhet a droid ;]

(#14005) crey


crey
MODERÁTOR

E! Okos! :)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#14006) marcusa válasza crey (#14005) üzenetére


marcusa
addikt

Tényleg az, ilyen jöhetne 820-ra is :K

:-)

(#14007) Psychonaut válasza crey (#14005) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hivatalos bejelentés, és kis pontosítás:

“While the protective shell does not make your Lumia 620 indestructible or 100% waterproof, it’s ideal for people who enjoy active lifestyle where working up a sweat, getting caught up in a rain or dropping the phone can be a regular occurrence. It’s also suits people who want to use their smartphone at work, even if it’s a dusty, damp environment.”

(#14008) daniel909


daniel909
addikt

valamit heggeszthettek a viberen, mert kapom az értesítést :C szerintem már nagyon közel a frissített változat.

@matthew@: akkor lumia 720

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#14009) negyven2 válasza bandi0000 (#14002) üzenetére


negyven2
veterán

Ha homebrew appokat szeretnél rátenni, akkor valószinüleg nem fogg menni, ugyanis nincs hozzá főzött ROM. Hivatalos unlock pedig ugy tudom, hogy már csak fejlesztőknek jár.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#14010) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

lumia 928 a verizonnál

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#14011) zsírsámán válasza mukibuci (#14010) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Jól hangzik.

(#14012) @matthew@ válasza daniel909 (#14008) üzenetére


@matthew@
őstag

Még olyanról sem tudok h lenne Telenornál :(

Matthew 24:42

(#14013) Psychonaut válasza mukibuci (#14010) üzenetére


Psychonaut
addikt

Határozottan nagyon jónak tűnik.

(#14014) kezman


kezman
őstag

Megoldódni látszik a Tárhely növekedés probléma ;]

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#14015) marcusa


marcusa
addikt

"Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e megoldás a névjegyek kinyerésére, mert ha záros határidőn belül nem, akkor fogyasztóvédelemhez fordulok az eset miatt, és kérem a lumia/win phone készülékek forgalmazásának felfüggesztését határozattal, amíg nem megoldott a névjegyek leszedhetősége.."
Érdemes benézni a 820 topic-ba... :DDD

[ Szerkesztve ]

:-)

(#14016) Oppenheimer válasza mukibuci (#14010) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Áááh OLED... túl jó lenne.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#14017) btudos válasza Oppenheimer (#14016) üzenetére


btudos
Topikgazda

Nem tudom honnan szedték az OLED kijelzőt :F

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#14018) crey válasza btudos (#14017) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Bémentek a ZOLED raktárba, ahol megkérték a ZOLED kiadó Józsit, hogy adjon má' 300 000 kijelzőt. Az meg adott.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#14019) Oppenheimer válasza crey (#14018) üzenetére


Oppenheimer
veterán

300 000?! Hogy nagy része raktáron maradjon? ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#14020) btudos válasza crey (#14018) üzenetére


btudos
Topikgazda

Lehet hogy én értem félre, de nem azt mondja a cikk, hogy a külsőt leszámítva megegyeznek a technikai paraméterek a 920-szal? Vagy ebben a mondatban "The 928 will also launch with a 4.5-inch OLED display" az also mire utal, ha nem a 920-ra? Abban pedig nem nagyon van OLED kijelző :U

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#14021) @matthew@


@matthew@
őstag

Arról amúgy van hír h Lumia 820 vagy 720 lesz-e Telenornál?

Matthew 24:42

(#14022) savoo válasza @matthew@ (#14021) üzenetére


savoo
addikt

Nincs.

(#14023) legiaap válasza btudos (#14020) üzenetére


legiaap
nagyúr

Remélem nem ez lesz a legnagyobb durranásuk idén.
Ezt megint annyira feleslegesnek tartom, mint anno a 800 után mikor kiadták a 900-at.
Nem is adtak el belőle annyit, mint 800-ból. Eleve csak a 900-at kellett volna kiadni és a 800-at hanyagolni.
Itt s ugyanez a helyzet. 920 után ezt kiadni...inkább a 920 helyett ezt adták volna ki és majd ősszel a 41 MP-eset.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#14024) btudos válasza legiaap (#14023) üzenetére


btudos
Topikgazda

Kétlem, ősszel szerintem lesz még valamit a csúcsra, egy komolyabb WP update hozományaként.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#14025) Alexios válasza legiaap (#14023) üzenetére


Alexios
veterán

nagyon aggódsz valami csúcs nokiáért :D De amúgy ez egy verizon only cucc, kis durranásnak is alig nevezném

(#14026) Mexildos


Mexildos
aktív tag

Egy olyan kérdésem lenne hogy Lumia 800-ra (T-mobile-os) elérhető már a 7.8-as frissítés? Ha elérhető lesz azt a Zune alatt lehet feltenni ugye?

(#14027) btudos válasza Mexildos (#14026) üzenetére


btudos
Topikgazda

Pillanatnyilag szünetelteti a Microsoft a frissítés kiadását, mert volt 1-2 hiba a szoftverben, amit kijavítanak, és utána lesz újra elérhető a frissítés.

Ha gonosz akarnék lenni, akkor azt is mondhatnám, hogy a MS kitolta a támogatás végét néhány hónappal ;]

#14028: Marad a Zune, továbbra is azzal lehet szinkronizálni a médiatartalmakat. A Nokia PC Suite a Symbian-os készülékekhez való, nem kommunikál a WP-s készülékekkel.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#14028) Mexildos válasza btudos (#14027) üzenetére


Mexildos
aktív tag

Köszönöm a gyors választ! Még annyi, hogy látom a Zune megszünt és átkerült az Xbox részlegre.

Viszont a link onnan a http://www.windowsphone.com/hu-hu oldalra mutat. Lényegében akkor most más szoftvert kell használni majd a telefonokhoz? Onnan például nm látok letölthető szoftvert... Sajnos idáig ezzel kevésbé foglalkoztam. Vagy a Nokiától kell letölteni a Nokia Suite-t?

A kettő miben különbözik (Zune és a Nokia Suite?)

Jól látom, hogy Windows Phone 8-hoz már nincs Zune? Mi változik ott?

[ Szerkesztve ]

(#14029) zsírsámán válasza Mexildos (#14028) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Csak a zune-t lehet használni. Nem szűnik meg.

(#14030) btudos válasza Mexildos (#14028) üzenetére


btudos
Topikgazda

WP8-nál van mass storage, illetve van egy simán Windows Phone-nak nevezett szinkronizációs szoftver, amivel lehet másolgatni.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#14031) daniel909 válasza kezman (#14014) üzenetére


daniel909
addikt

de egy következő szoftverfrissítés a többi WP 8-as Nokiára is meghozza ezt az alkalmazást

aha, köszi! :)

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#14032) mbale válasza kezman (#14014) üzenetére


mbale
tag

Ó nagyszerű, és eme csodálatos exkluzív funkció mikor lesz elérhető nem nokiákra? Vagy netalán csak a nokia telefonokon kell működnie a rendszernek normálisan? :W

Zag Zag

(#14033) daniel909 válasza mbale (#14032) üzenetére


daniel909
addikt

igen sajnos igen... de ha belegondolsz ez több szempontból jó húzás. már én is erősen gondolkozom h vegyek egy Nokiát, pont ezek miatt. másrészt ők fejlesztették ki saját pénzből, nyilván nem adják oda ingyen mindenkinek.
megértem a Nokiát abszolút, hiába rossz ez nekem/nekünk nem Nokia tulajoknak.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#14034) mbale válasza daniel909 (#14033) üzenetére


mbale
tag

r=1 ürge: srácok, milyen wp telefont vegyek. keretem x huf.
többiek: csak nokiát, az összes többi szar, mert elfogy rajta a hely és csak HR-tel lehet megoldani.
r=1 ürge: de én inkább samsung párti vagyok, én azt vennék.
többiek: csak nokiát.
r=1 ürge: nokia készülékek nem tetszenek, akkor inkább maradok még az androidnál.

Pont ezért nem jó húzás.

Legyenek exkluzív appok, tényleg, hisz kellenek, de b*ssza meg, az alaprendszer legyen már használható az összes gyártó készülékén, mert kik*rom ezt a szart az ablakon és megyek iOS-ra. (nem minden embernek van türelme)
Már most is úgy állok, hogy ha nyárig nincs változás, eladom, vagy családon belül elajándékozom és kalap kabát. Pofám leszakad. (most is pár gigám tűnt el valahogy).
Béta teszterkedjen a MS-nak az, akinek 2 anyja van

[ Szerkesztve ]

Zag Zag

(#14035) Plazmacucci válasza mbale (#14034) üzenetére


Plazmacucci
félisten

True story bro.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14036) daniel909 válasza mbale (#14034) üzenetére


daniel909
addikt

van ilyen is igen, de azért általában az embereknek tetszenek a Nokiák.
és +1 én is nyárig várok, és ha nem lesz változás akkor én is eladom. :) (durva, h más is van így ezzel, azt hittem én vagyok türelmetlenebb az átlagnál)

Plazmacucci: jaja az elég jó áron van, meg jó is. nekem az xperia T tetszik nagyon, és még lejjebb fog menni az ára:) :B

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#14037) Plazmacucci válasza daniel909 (#14036) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én szemezek egy SII-vel :B

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14038) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Nekem az lenne a kérdésem, hogy WP8-ban a SIM kártya névjegyzékének a kezelése ugyanolyan, mint a WP7.x-ben, vagy már a „hagyományos módon” működik? Tehát tudok létrehozni új névjegyeket közvetlen a SIM kártyára, mint akármelyik feature-phone-nál van, és akár rá is tudok másolni a SIM-re névjegyeket, vagy ezekre ugyanúgy nincs lehetőség, mint WP7-en?

Szerk.: Illetve ha be van kapcsolva az adatforgalom, akkor bekapcsolt wifivel automatikusan wifit használ, kikapcsolttal meg mobilnetet?

+ Van-e valami jól működő hívásszűrő wp-re?

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#14039) legiaap válasza Plazmacucci (#14037) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hátha én visszamennék droidra, akkor vagy valami nagyon brutál Motorolát vennék vagy Note 2-őt vagy S4-et.
Bár nem hinném, hogy valaha visszamegyek. Itt fogok ragadni.
:D

Még van olyan aki SIM kártyára ment?
:D
Azt sem tudtam, hogy lehet ilyet. Tényleg?

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#14040) Maateeo válasza legiaap (#14039) üzenetére


Maateeo
aktív tag

én személy szerint L9-ben gondolkoz(om/tam) ;]

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#14041) Plazmacucci válasza legiaap (#14039) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Azok túl nagyok. Én csak használható telefont akarok. Azért a Lumiával nem mindig tudom megtenni azt amit akarok. Applét meg utálom.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#14042) btudos válasza legiaap (#14039) üzenetére


btudos
Topikgazda

Én vagy itt ragadok a világ végéig, vagy ha a 8X életpályájának végére se javul a helyzet, akkor fájó szívvel ugyen, de iOS tulaj leszek, nem nekem való a droid. :N (de azért a Razr i még csiklandozza a fantáziámat :B )

legiaap: Szerintem ilyen opció nincs, és mostmár soha nem is lesz :D

Maateeo, mbale: Lehet hogy csak én vagyok igénytelen, és nem veszem észre, hogy szar a telefonom :P De amúgy tényleg nem értem mi a fene van, nálam jönnek a Facebook értesítések, Whatsapp tökéletes, e-mailek napjában többször mennek oda-vissza, aminek jeleznie kell, az jelez, aminek kéne, de nem jelez, az nem fontos, szóval nincs okom panaszra, csak a Nokia nyomulása miatt vagyok kicsit bajban, de egyelőre tartom magam ahhoz, hogy jó döntés volt a HTC, látva hogy mennyi gond van a korai 920-akkal. :)

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#14043) mbale válasza sz.balazs.95 (#14038) üzenetére


mbale
tag

"Szerk.: Illetve ha be van kapcsolva az adatforgalom, akkor bekapcsolt wifivel automatikusan wifit használ, kikapcsolttal meg mobilnetet?"
Igen. Wifi>mobilnet, kivéve ha wifin keresztül nem megy, ilyenkor átvált mobilnetre.

@btudos: az én 8x-em valahogy nem ugyanabból a családból származik, mint a tied. :( bárcsak ;]

[ Szerkesztve ]

Zag Zag

(#14044) Maateeo válasza btudos (#14042) üzenetére


Maateeo
aktív tag

hát akinek ilyen hibátlan 8X-e van :D

Xperia XA1 || Xlive: Stratus LX || Steam: Sir Mate LX || YT: maateeoc || Keress telefonon ha kellek!

(#14045) sz.balazs.95 válasza legiaap (#14039) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Akkor itt az ideje Windows Live-ban elkészíteni a sim-kontaktokat. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#14046) AaronOS


AaronOS
tag

Sziasztok!

Van valami trükkje a Walletnak? Megadtam az OTP-s kártyám adataid (mastercard), de azt írja valami hibás az adatokkal.

So Long, and Thanks for All the Fish

(#14047) legiaap


legiaap
nagyúr

A Baskground task-nál ugye az van, ha valamit nem használok két hétig, akkor azt kilövi.
Nálam pl. a HERE Drive+ Beta még mindig megy pedig tegnap volt két hét, hogy nem használtam.
Egyrészt miért megy még?
Másrészt mit csinál ez a navigáció a háttérben? Semmi leírás nincs hozzá.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#14048) polonic válasza legiaap (#14047) üzenetére


polonic
félisten

Ezt tényleg jó lenne tudni.

Na meg az asphalt 7 is mit csinál a háttérben.

(#14049) legiaap válasza polonic (#14048) üzenetére


legiaap
nagyúr

Te miket hagytál bent futni?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#14050) polonic válasza legiaap (#14049) üzenetére


polonic
félisten

- amazing weather hd
- asphalt 7
- battery widget
- calculator 3
- here drive+

kilőve:

- connection tiles
- here city lens
- wpcentral

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.