Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95601) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hello,

A MS újfent nagyon jó adatok kiadásában : sehol nem találok érdemi infót róla, hogy hivatalosan van-e Win10 (mondjuk legalább Anniversary jó lenne) Lumia 820-ra?

Mutogatni való hater díszpinty

(#95602) this is life válasza hcl (#95601) üzenetére


this is life
Ármester

Hivatalosan se Au se th2 nincs a 820 ra ,registry hackel lehet a w10m-et a 820-ra varázsolni .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#95603) hcl válasza this is life (#95602) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Köszi!
Elég sok helyen azt írták, hogy van, de különben meg kétmagosokra nem nagyon volt...

Mutogatni való hater díszpinty

(#95604) zsamiatt válasza Takvan (#95600) üzenetére


zsamiatt
őstag

el nem tudom képzeni, hogy hogyan működött neked. Egy pop3-s fiók nem tudod ilyen szolgáltatást mint amit írtál.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#95605) leslie23 válasza hcl (#95603) üzenetére


leslie23
tag

820 egészen használhatatlan W10M-lal, nem ajánlom. :)

családban van egy 532, igazából csak Skype-ra lenne használva, de még az sem fut rajta normálisan. időnként borzasztó a hang, recseg-ropog, új hívást kezdeményezve viszont megy flottul. ezen kívül sokszor megjelenik a "kérjuk várjon..." felirat, miután a másik fél fogadja a hívást, de nem történik semmi. illetve egy harmadik dolog, hívás fogadása után kikapcsol a képernyő és a mikrofon, nem hallani semmit. felébresztés oldja meg a dolgot. ha esetleg van más is, aki kínozza magát a W10M+Skype kombóval, megosztaná a tapasztalatait? egyéni gond lehet?

[ Szerkesztve ]

(#95606) Francia91 válasza leslie23 (#95605) üzenetére


Francia91
veterán

Lumia 950-esemen flottul megy a Skype-olás, de fater a Lumia 550-esével is hibamentesen használja heti több alkalommal. Németben vannak kint rokonok, velük Skype-olunk, az esetek 80%-ában a két Lumiával (950 - 550)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#95607) hcl válasza leslie23 (#95605) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A Voip elég érzékeny a hálóra, ha nem tudja rendesen számolni a proci, akkor persze, hogy szakad.
Néztem, hogy kétmagos a 820, hát próbáltam 625-ön még az első Win10-et, menni ment, de nagyon tetű volt... Az 535-ösömön szó-szó. de az mégiscsak 4 mag... Inkább az a baj, hogy zabálja az akkut (bár hamarosan lesz hozzá új, mert a mostaniak nem tudom, mennyire jó állapotúak). Meg a lassúság is inkább megakadások formájában jelentkezik. Amikor viszont meló van (Glympse, navigáció), akkor rendesen teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#95608) this is life válasza hcl (#95607) üzenetére


this is life
Ármester

820-ra a th2 valo , az korrektul mukodott rajta (hala az alacsony elbontasu kijelzonek) a ket krait mag ki tudta kenyelmesen szolgalni a rendszert . Abban igazad van ,hogy a kesobbi w10m verziokat nem eroltetnem ,azok mar full 4 core-ra vannak oprimalizalva . De ezzel meg is van love az ember ,mert emlekeim szerint a th2 alatt sem tamogatott a skype w10m-en . A 625-on a memoria mennyisege ami a nagyon szuk keresztmetszet volt, a 820-hoz kepest a wp8.0 is csak docogott rajta,allando ujratoltes es tsai .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#95609) hcl válasza this is life (#95608) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, csak a Th2 már nem nagyon támogatott, ha jól emlékszem...

A 625-ön a 8.1 nekem bejött, igazából sokkal jobban, mint azóta bármelyik 10-es. Rühellem a windózos dolgokat, céges telefonnak kaptam, de ahhoz képest nem is volt olyan gáz. Az 535 + Win10 még a 625-höz képest is szenvedés.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#95610) this is life válasza hcl (#95609) üzenetére


this is life
Ármester

Jol emlekszel a th2 se tamogatott mar,skype arra se elerheto hasznalhato allapotban.

Anno a 625-el leptem be a wp telefonok felhasznaloi taboraba , a kamerat es a telefon meretet leszamitva nem volt gondom vele , ezek miatt adtam el . A 820-hoz kepest volt csak lassu (mert az tobb mindent tudott memoriaban tartani cpu-ban nem volt kulonbseg , a nyers ero meg volt ,a 625 csunyan alazta az akkori droidos 2 magos eszkozoket . Amiert azt irom hogy docogos mukodes az nem mas mint hogy a 820-hoz hasonlitom gordulekenysegben , mukodesben . Wp-n a 820 az orok kedvencem kis meret ,jo kamera egyedul az akksi volt gyenge kapacitasu ..

Az 535-on meg evidens hogy gyengen muzsikal a w10m ,a snapi 200 igen csak beka segge alatti vas,olyan csak az ember ellensegenek valo ;]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#95611) hcl válasza this is life (#95610) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ja, hát a RAM jó dolog - de az alázást én nem láttam :D Jó volt a hardver, ennyi.

Mutogatni való hater díszpinty

(#95612) Joker88


Joker88
őstag

ide is feldobom, hátha..

valaki tudna nekem ajánlatot mondani egy olyan programra,ami :
'Selfie' program és az első vaku hiányában a kijelzőt villantja fel vaku gyanánt..
W10, 640XL

In loving memory of Garrett Lockhart

(#95613) Sztyepadzso válasza Joker88 (#95612) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Estleg ez
https://www.microsoft.com/en-us/store/p/flash-selfie/9nblggh6jbrp

(#95614) TFSi


TFSi
őstag

Talán erre mondják azt, hogy besz*rt a halott. Ellenben mégis kíváncsi lennék, hogy muzsikál egy fapad OS az ominózus cég készülékén.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#95615) ben26


ben26
újonc

Hello! Egy problémával fordulnék hozzátok.

Adott egy Lumia 550, Win10-el (Build: 10.0.15254.12). Kb 3-4 napja a Skype meghalt rajta.
Az alkalmazás indítása után bejön a Skype kezdőképernyője, majd kb 30 mp után visszadob a telefon fő képernyőjére, a Skype pedig nem indul el.
Telefon újraindítáas / alkalmazás újratelepítése nem oldotta meg a problémát.

Esetleg valakinek valami ötlet, hogy mi okozhatja ezt a problémát, és mi a megoldása? :F

(#95616) Joker88


Joker88
őstag

Használja itt valaki a 640-es családon a nemhivatalos FCU-t /ver. 1709 / Windows szoftververziót ?

Én akkoriban rátettem, csak utána szervízbe került a telefon korábbi problémák miatt, nem a szoftver miatt.

Ha igen, milyenek a tapasztalatok ?

In loving memory of Garrett Lockhart

(#95617) Spet válasza TFSi (#95614) üzenetére


Spet
addikt

Arra talán jó lesz, hogy akinél a régebbi készüléken megszerette a 8.1-et, de nem tudott frissíteni, így lesz egy 10-el kijött verzió. Bár az árat igen fellőtték.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#95618) scyllarus válasza Spet (#95617) üzenetére


scyllarus
veterán

Az a S210 az 550-ben is szenvedett. Persze, a 2 GB ram segíthet.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95619) betegphiu válasza ben26 (#95615) üzenetére


betegphiu
senior tag

Vége a Skypnenak

(#95620) Spet válasza ben26 (#95615) üzenetére


Spet
addikt

Elméletben már 2017. július 1.-e óta kilőtték a Skype-ot.

scyllarus: Én az árazáson nevetek, ha tényleg életben szeretnék tartani a dolgot, akkor legalább a hirdetett ár feléért kellene adniuk.

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#95621) scyllarus válasza Spet (#95620) üzenetére


scyllarus
veterán

Én már mindenen nevetek, ma kaptuk a hírt, hogy leadhatjuk cserére a céges Lumiákat :C

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95622) Spet válasza scyllarus (#95621) üzenetére


Spet
addikt

Majd kaptok ilyet helyette ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#95623) scyllarus válasza Spet (#95622) üzenetére


scyllarus
veterán

Nemnem, Huawei P9 Lite Mini/Iphone SE a választék. Azért cserélik le, mert Lumia.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95624) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

[link]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#95625) Spet válasza Bogyó bá' (#95624) üzenetére


Spet
addikt

Már volt.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#95626) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem is tudom mit vártam, de egy nesze semmi fogd meg jól válasz, azért jött. :DDD
Lényegében, szegény "Boginak" tele lehet már a puncija ezekkel a sablon válaszokkal.

Tehát a Car Scanner Pro-ról volt szó, hogy amit pc-én megvettem, az mobilon miért nem működik...

Kérdésére Microsoft Community egy válasz érkezett tőle: Boglarka_B.

Cím: Car Sanner Pro

Válasz
Kedves..............!

Mivel a számítógépen működik az alkalmazás hibátlanul, ezért a telefonos platformra vezethető vissza a probléma.

Viszont a Windows telefonok támogatása megszűnt a magyar fórumon. A Microsoft az angol fórum oldalán biztosít segítséget.
Amennyiben szükség lenne rá, >> ITT<< találod a Bing Fordítót.

Természetesen a magyar Közösség továbbra is a rendelkezésedre áll!

Illetve a fejlesztőkkel is érdemes lenne felvenni a kapcsolatot.

Ha más Microsoft termékkel kapcsolatban lenne kérdésed, jelezd bátran!

Minden jót!

Boglárka

(#95627) hcl válasza ΞΔGLΞ (#95626) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Microsoft színvonal...

Mutogatni való hater díszpinty

(#95628) Energie X


Energie X
őstag

Sziasztok!

Segítségeteket kérném (pontosabban egy idősebb ismerősöm)
Lumia 640 XL-t használ és elmászott a billentyűzet a képernyő közepére. Ha át tudnék menni hozzá akkor valószínűleg meg tudnám oldani a problémáját, de erre a héten nem lesz lehetőségem (Vecsés-Budapest miatt). Valaki le tudná írni kezdő szinten, hogyan lehet visszatenni a telefon aljára a billentyűzetet? Segítségetek előre is köszönöm!

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#95629) Francia91 válasza Energie X (#95628) üzenetére


Francia91
veterán

A szóköznél nyomvatartod, megjelenik egy kék keret, majd onnan rajtatartva a kezdet szabadon helyezgetheted

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#95630) Sztyepadzso válasza ΞΔGLΞ (#95626) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Magyarán ha tőlük függ, megveheted megint a programot a 8.1-re?

(#95631) k-adi válasza Sztyepadzso (#95630) üzenetére


k-adi
nagyúr

miért ne? ;]

(#95632) ΞΔGLΞ válasza Sztyepadzso (#95630) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Pontosan.
Ma írtam még (utolsó esélyt adva a programnak) a fejlesztőnek reggel, aki rögtön válaszolt és megírta, hogy ez MS bug (ki gondolta volna) és ez ellen csak az MS tudna tenni, de nem tesz és nem is akar.
Csak vannak ezek a Boglárkák és nyomják a sablonbullshit-et.
Visszatérve a fejlesztő elkérte a mail címem, majd oda dobott egy linket, ahonnét egyből letudtam kapni az ő fejlesztői verzióját, ami lényegében az áruházban pro néven van.

Jó fej a srác, aki egyébként Orosz és perfekt angolul válaszolgatott, köszönöm, hogy így állt hozzá. Ezt meg is írtam neki. Szóval, igen, az MS leszarja, hogy kijavítsa ezt az orbitális bugot (is), ha kell vedd meg megint ez a mottójuk.

[ Szerkesztve ]

(#95633) Sztyepadzso válasza ΞΔGLΞ (#95632) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Köszi az infót!

Ezek szerint egy áruházi linket kaptál, ugye? Mert te 8.1-re akarsz telepíteni, nem? Az meg nem olyan egyszerű fájlból, mint W10M-en, nem?

(#95634) k-adi válasza ΞΔGLΞ (#95632) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ne szidd szegény bogikat, nemsokára úgyis elveszi a robot a munkáját ;]

(#95635) ΞΔGLΞ válasza Sztyepadzso (#95633) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Jah, a linkre kattintva az áruház nyílt meg, amit csak én látok/használhatok.

(#95636) ΞΔGLΞ válasza k-adi (#95634) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Bogika bekaphatja, a Microsoft-tal karöltve. ;]

[ Szerkesztve ]

(#95637) Vegha


Vegha
senior tag

Csak nekem lassult be mostanában ez a fosadék ? Már több mint 1 hete csak a Resuming.... Loading.... feliratokat olvasgatom. Outlooknál meg feltűnően sokáig csak a Download message and pictures.... szöveg látszik. Másnál is ? Restart eddig nem sokat segített, szabad helyem is van elég.
RS2 on 550

(#95638) daimonion válasza Vegha (#95637) üzenetére


daimonion
senior tag

Csak Neked. Ugyanis nem bírja ha fosadéknak nevezed. Tessék jó gondolatokat közvetíteni feléje és meghálálja a törődést.Amúgy meg egy alaphelyzetbe állítás szokott segíteni, meg még egyszer mondom a pozitív gondolatok. :R

(#95639) this is life válasza Vegha (#95637) üzenetére


this is life
Ármester

Ha van benne sd kartya vedd ki , hatha az okozza a lassulasokat ...ez wp ,w10m ficsor 🤣😂

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#95640) Vegha válasza daimonion (#95638) üzenetére


Vegha
senior tag

Nem tudom mivel érdemeltem ki hogy azt feltételezd rólam nincs jó szavam hozza ; )
Általában jól kijövünk, de most nagyon nehéz napok vannak a kapcsolatunkban... Resetet egyelőre nem erőltetnem, akkor mar inkább WDRT; mar amúgy is érik...

(#95641) daimonion válasza Vegha (#95640) üzenetére


daimonion
senior tag

;] :P
Nálam meg most jött elő az asszony telefonján Lumia 535 win 10,hogy egyszer csak el kezdett villiogni a képernyő .Fogalmam sincs miért. Lehet azért, mert amióta frissítettm win 10 re nem volt még kikapcsolva sem ?
:F
nem tudok rájönni miért van ez. Ha találkoztál már ilyenel és tudod a megoldást megköszönném.
Hiába simogattam becézgettem szép szavakkal nem ér semmit

(#95642) ΞΔGLΞ válasza daimonion (#95641) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Hiába simogattam becézgettem szép szavakkal nem ér semmit

Kihagytad a kijelző teljes Ki/át/benyalását.
Hard reset, de inkább WDRT, ha utána is csinálja, tönkre ment a kijelző, de szerintem csak simán bugos, mi más lenne.

(#95643) Bogyó bá' válasza ΞΔGLΞ (#95642) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Legyen szerencséje. Nekem a 920 3 év után kezdett el nagyon ritkán villogni, majd becsíkozódni, aztán pár hét múlva végleg megdöglött.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#95644) this is life válasza ΞΔGLΞ (#95642) üzenetére


this is life
Ármester

Lehet hogy az asszonyt kellene simogatnia es akkor a telefon is rendbe jon ;) :B

De a wdrt se ordogtol valo ...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#95645) daimonion válasza this is life (#95644) üzenetére


daimonion
senior tag

z asszony simogatáson, és a kijelző ki be át nyalásán is túl vagyok . Viszont a probléma megszünt úgy tünik. Semmi nem lett csinálva csak egy újraindítás

(#95646) Vegha


Vegha
senior tag

Index.hu olvasás közben egyszer csak bedobott az Edge egy ilyet:

Aztán 1 perc múlva újra. Aztán 1 perc múlva újra...

(#95647) Ryoo válasza Vegha (#95646) üzenetére


Ryoo
senior tag

Ezzel én is találkoztam a múlt héten, de androidon, mindig lenyomtam. Aztán pár nappal később már nem jött elő.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#95648) Vegha válasza Ryoo (#95647) üzenetére


Vegha
senior tag

Remek kilátások : )

Azt hiszem a mai nappal megszabadulok a MyAppFree-től. Ez már a második eset, hogy valami adware szrt az ajánlásuk miatt töltöttem le.

(#95649) ΞΔGLΞ válasza daimonion (#95645) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az újraindítás szerves része a win rendszernek. Ha valami baj van, az az első, aztán HR, de az nem javallott, gyakran rosszabb lesz, aztán WDRT, utána erőből falhoz vágás. Ez a sorrend... :DDD

(#95650) ΞΔGLΞ válasza this is life (#95644) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Mi ez valami új ficsőr? :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.