Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41001) Pttypang válasza kezman (#40997) üzenetére


Pttypang
veterán

Ezek szerint nem állította be.

Everybody lies.

(#41002) Bukk900 válasza Zsolty001 (#40999) üzenetére


Bukk900
őstag

Egy próbát ez is megér. Lépj be vagy regisztrálj Te egy MS fiókot és vedd fel mint gyerek a család szolgáltatásba. [link]

(#41003) Zsolty001 válasza Bukk900 (#41002) üzenetére


Zsolty001
tag

Köszi, már próbáltam, de itt is hibaüzenet a vége és nem lehet hozzáadni. Nem működik a rendszerük.

(#41004) Azazael válasza Zsolty001 (#41003) üzenetére


Azazael
aktív tag

Egy másik ötlet, hogy nem lehet véletlenül, hogy az account bárhol máshol használatban van? Pl.: win8-as pc, xbox stb? az is bezavarhat...

(#41005) Dante73


Dante73
tag

Pár napja kizárt az MS fiókom. Valamiért a szolgáltatóm, (digi) kikapcsolta az email címem, amire regisztrálva volt a fiók, mint hitelesítő e-mail. Napokig szenvedtem vele, végül, nagy nehezen sikerült visszaszerezni a mélcímem. (Én MS-t szidtam, hogy majd én észreveszem, ha valaki vissza akar élni a fiókommal...) Erre belépve látom, hogy másik IP-ról is volt belépési kisérlet, ma pedig jött egy sms, hogy fizessem be a számlám, különben a zsbandi.shoprenter.hu-n található webáruházam felfüggesztik. Az sms arról a telszámról jött, ami a Skype-kódomat is megküldte, és (természetesen) semmi közöm a fent említett webáruházhoz...
Gondoltam, mint érdekesség, megemlítem.

(#41006) Azazael válasza Dante73 (#41005) üzenetére


Azazael
aktív tag

Ilyen account lopási kísérlet már volt nálam is, amikor Gtalk klienseket próbálgattam wp7-en, így több adathalász app is lehet a store-ban (bár kérdés, hogy hogyan engedi bekerülni az ilyet az MS)?

(#41007) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Szerintetek a lockscreen-en a naptárban miért van még mindig Béla amikor ma György nap van? (Tegnap volt Béla) :U Tegnap kezdte el a hülyeségét az előző napot írta ki akkor is. Eddig rendesen működött nem tudom mi lelte.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#41008) Sofian válasza SpongyaBob (#41007) üzenetére


Sofian
őstag

No para, nálam ha hozzáadok egy egésznapos eseményt akkor a kiválasztott dátumnál egy nappal korábbra rakja... :U Majd jön frissítés a naptár apphoz 1-2 hónap..

[ Szerkesztve ]

(#41009) david233 válasza SpongyaBob (#41007) üzenetére


david233
csendes tag

Nálam az asztali gépen sem frissíti a névnapokat... :) Előfordul ez. Hátha majd javítják...

(#41010) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

VÉGRE FRISSÍTETTÉK A MINION RUSHT!!4!!!44!NÉGY

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#41011) (jan)


(jan)
őstag

Sziasztok!
wp 8.1 ben van lehetőség nem fogadott hívás értesítésre? (tehát hogy nem fogadott hívás esetén mondjuk pityen egyet a telefon)

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#41012) Воланд válasza (jan) (#41011) üzenetére


Воланд
titán

nincs.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41013) BiP válasza (jan) (#41011) üzenetére


BiP
nagyúr

Ha az elmulasztott hívásnál a csengést sem veszed észre, akkor minek pittyenjen? :P
Viszont az Action Centerben megjelenik, tehát ott látod, ha hívtak.

(#41014) Blyan válasza Bjørgersson (#41010) üzenetére


Blyan
félisten

Jee! Már csak az a kérdés, ez miért nem az alkalmazások topikban van. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#41015) (jan) válasza BiP (#41013) üzenetére


(jan)
őstag

Mototoron nem szoktam hallani ha csörög a készülék, androidon ugy volt megcsinálva hogy pecenként pittyant amíg meg nem néztem, ez nagyon praktikus mert nem kell mindig motorozás után figyelgetni a telefont.

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#41016) Azazael válasza (jan) (#41015) üzenetére


Azazael
aktív tag

Amikor letámasztod a gépet és leveszed a kesztyűt vetsz rá egy pillantást :) vagy BT headset a sisakba (bár beszélni ott nem nagyon lehet, legalábbis az én zárt sisakomban nem)

(#41017) Polllen válasza (jan) (#41015) üzenetére


Polllen
nagyúr

A Smart glance a legtöbb a témában, de az csak bizonyos készülékeken megy.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#41018) sereeff válasza Bjørgersson (#41010) üzenetére


sereeff
aktív tag

Az ota nem is indul!

Asrock 970 Extr3 AMD FX81120 Corsair Vengeance 2x4gb kit Scyteh Ninja 3.....Galaxy S20 Plus Watchactive 2

(#41019) Bjørgersson válasza Blyan (#41014) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mert véletlenül ide írtam! ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#41020) Bjørgersson válasza sereeff (#41018) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én még most akarom majd letölteni, ha találok valahol wifit. Remélem úgy nem lesz vele gond.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#41021) mrhitoshi válasza sereeff (#41018) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nem nagy érvágás. :DDD

Egyébként mire való ez a Wifi Sense ?

[ Szerkesztve ]

PS4

(#41022) Pietro 22


Pietro 22
aktív tag

Megbolondult az ora, es a naptar, valamint nem tudok google accountot hozzaadni a telohoz.

A rendes ido helyett 14:50-et ir, es szerinte marcius 31-e van. Fiok beallitasnal hiaba megyek a google fiok hozzaadasara ez a szoveg fogad. Hiaba megyek a csatlakozasra, ide dob vissza.

Mi okozhatja ezeket? :R

[ Szerkesztve ]

(#41024) Blyan válasza Pietro 22 (#41022) üzenetére


Blyan
félisten

És beállítottad dátumot időt rendesen?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#41025) Pietro 22 válasza Blyan (#41024) üzenetére


Pietro 22
aktív tag

Persze!

Automatikus beallitassal nem jo, de manualisan beallitva jo. De ha automatikus beallitasra megyek, es azon hagyom, akkor az elso rebootnal ujra a regi rossz idobeallitas jon elo

[ Szerkesztve ]

(#41026) Azazael válasza Pietro 22 (#41025) üzenetére


Azazael
aktív tag

Nem lehet, hogy migrált acc miatt rossz időzónát mutat?

(#41027) mukibuci válasza Azazael (#41026) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem valószínű, hogy van olyan időzóna, ahol 25 nappal visszább járnak :D

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#41028) Pietro 22 válasza mukibuci (#41027) üzenetére


Pietro 22
aktív tag

Manualisan beallitottam az idot, automatikust kikapcsoltam. Igy a napot, orat jol mutatja. Gmail fiokot is be tudok allitani mar. Nem tudom mi lehetett.

(#41029) azigazimoris válasza mukibuci (#41027) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Bermuda-háromszögi középidő :-)

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#41030) Partyface007 válasza Pietro 22 (#41028) üzenetére


Partyface007
őstag

ez elég rejtélyes....

nem tettél fel valamit amitől meghülyülhetett?

(#41031) WinPho válasza Jokerx (#40922) üzenetére


WinPho
senior tag

Nemrég velem is. :DDD Szívem megállt, mert előtte leejtettem, és azt hittem, kijelző után most jack-csati miatt vehetek a kicsikétől könnyes búcsút még 10 napra. :D

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#41032) Azazael válasza mukibuci (#41027) üzenetére


Azazael
aktív tag

hmm, efölött elsiklottam :D

(#41033) Pietro 22 válasza Partyface007 (#41030) üzenetére


Pietro 22
aktív tag

Olyant nem, amivel ez osszefuggesben lehet. Transparency tiles meg 2048 nevu jatek.

(#41034) mukibuci válasza Pietro 22 (#41033) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

egyébként sem férhet hozzá 3rd party app a rendszerhez

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#41035) Воланд


Воланд
titán

8.1, onedrive frissult.

nem eleg, hogy tobb kepet ki lehet valasztani a photo "hub-bol" feltoltesre, meg azt is ki lehet valasztani, hogy melyik mappaba toltse fel. :C

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41036) Pttypang válasza mukibuci (#41027) üzenetére


Pttypang
veterán

Esetleg a microsoftnal vannak 3evvel korabbiban, ha a topic atlag velemenyeit tekintem ezzel kapcsolatban :D

Everybody lies.

(#41037) Oppenheimer válasza Воланд (#41035) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nálam nem jelez frisnyítést és nem is tudok egyszerre tobb kepet feltölteni :F

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#41038) Воланд válasza Oppenheimer (#41037) üzenetére


Воланд
titán

keresd meg a store webes feluleten es nyomj ra arra, hogy reinstall. ugy felteszi a legujabb verziot.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41039) Oppenheimer válasza Воланд (#41038) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Micsoda Expert technikak, meg nekem is új. :DDD

Itt egy [link] a hasonlo helyzetben levo hurkaknak.

Nagyon imba lett, elegedett vagyok most. Lehetne smoothabb a telefon es egy szavam se lehetne. :D

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#41040) meszike91


meszike91
senior tag

Nem tudom volt-e már, de 8.1-en itt bújnak az usb beállítások.

du, du hast, du hast mich

(#41041) Bogyó bá' válasza meszike91 (#41040) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ez tök jó! ("Regedit"-re nekem sem ad találatot... :DDD )

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#41042) Воланд válasza Oppenheimer (#41039) üzenetére


Воланд
titán

ezt mar multkor megneztem, mikor sirtak itt a tobbiek, hogy biztos nem fog frissulni az onedrive a store-bol. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41043) Воланд válasza meszike91 (#41040) üzenetére


Воланд
titán

nem is baj, hogy bujkalnak, mivel nem mukodik egyik sem. de azert en rakeresek a file explorer-re.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#41044) komistvan válasza meszike91 (#41040) üzenetére


komistvan
tag

Elképesztő...

ALE-L121

(#41045) savoo


savoo
addikt

Mostanában nincs időm olvasgatni a fórumot, nem tudom hogy felmerült e. Tegnap én hülye csináltam HR-t, mert csak.. :D Ma a zsebemben kikapcsolt a telefon, és csak gombnyomós soft resettel lehetett életre kelteni. Nem tudom, hogy összefüggésben van e ezzel, vagy már közvetlenül a HR után is produkálta e a jelenséget.
Szóval: ha új sms jön egy már meglévő "folyamhoz", akkor nem a lista aljára teszi, hanem a tetejére. A másik, hogy az előbb is beszéltem valakivel és a historyban nincs ott, csak a 3 nappal ezelőtti.
Más tapasztalt ilyet, vagy csak engem örvendeztet megint a 925?

Sőt most megint kaptam egy smst, és most meg a legfelső alá szúrta be..

[ Szerkesztve ]

(#41046) Oppenheimer válasza savoo (#41045) üzenetére


Oppenheimer
veterán

NSU-val húzd újra

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#41047) Kasya


Kasya
nagyúr

Ma ujra rakellett jonnom, hogy a WP Office gyengebb kepessegu, mint akar egy Androidos...

A Battery %-os kijelzoje pedig eleg pontatlan...akar 10+%-ot is tevedhet. (wp 8.1)

(#41048) savoo válasza Oppenheimer (#41046) üzenetére


savoo
addikt

Lehet az lesz. Egy kis szakdoga írás szünetnek pont jó elfoglaltság.. :D

(#41049) Creed23 válasza Jokerx (#40922) üzenetére


Creed23
tag

És ez szoftveres gond?? Azt hittem hogy valami szösz ment az aljzatba jól meg is forgattam benne egy csavarhúzót. :D :D

wavecom.wireless, Nokia l920, Lenovo t520, iphone 5

(#41050) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Korábbi telefonomról pár hangot és zenék bluetooth-on keresztül átküldtem Nokia 625-re, a kérdésem az volna, hogy ezen fájlokat pontosa hol kenne keresnem a telefonon?

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.