Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59001) tothjozsi96 válasza cattus (#59000) üzenetére


tothjozsi96
addikt

Köszi szépen, és neked is Burt1793 ;)

[ Szerkesztve ]

(#59002) Burt1793 válasza tothjozsi96 (#59001) üzenetére


Burt1793
veterán

Igen, arra az alsó emberkére gondoltam. :)
Ajj, egyik profilkép sem ismerős. :( ;]

[ Szerkesztve ]

(#59003) captainnemo


captainnemo
aktív tag

Letöltöttem pár tárcsázót, és sok közülük nagyon jó, minden bennük van ami a gyáriban nincs. Viszont ha tárcsázom, akkor gondolom meghívja a gyári hívás szolgáltatást, ami feldob egy dialógus ablakot, hogy hívja-e a számot vagy sem. Le lehet ezt valahogy tiltani?

(#59004) egykori válasza polonic (#58994) üzenetére


egykori
őstag

Köszi, csak azért reménykedtem, hogy létezik megoldás, mert mind a régi, mind a mostani is MS fiók: outlook és hotmail.

(#59005) Воланд válasza captainnemo (#59003) üzenetére


Воланд
titán

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#59006) captainnemo válasza Воланд (#59005) üzenetére


captainnemo
aktív tag

rövid és velős. :)

(#59007) FishAir


FishAir
senior tag

Na, ma én is csatlakoztam a táborhoz egy 735-el. Első okosom, eddig nagyon tetszik. A kijelző az valami gyönyörű. Ami a legnagyobb királyság, hogy E52-ről egy az egyben átveszi a telefonkönyvemet, sms-eket, képeket, videókat. Már Cortananak is jól megmondtam a magamét, de néha nem igazán vette a lapot. :)

iDontcare

(#59008) Burt1793 válasza captainnemo (#59006) üzenetére


Burt1793
veterán

ő már csak ilyen, sajnos több nem válasz érkezik az "ezt meg lehet valahogy csinálni?" kérdésekre, mint igen... :(
Nekem bejön a tárcsázó, mi vele a bajod?

[ Szerkesztve ]

(#59009) egykori válasza FishAir (#59007) üzenetére


egykori
őstag

miért? az E52 csak okoska volt? ;]

a vejkóm is el van ájulva a 735-től egy szintén gombos Nokia után :K

(#59010) captainnemo válasza Burt1793 (#59008) üzenetére


captainnemo
aktív tag

1. Nagyon szeretem a tárcsázóval való keresést, ahol a számgombok betűket is jelentenek, és ahogy elkezdek rajta gépelni egy a leütött betűkre szűkülő találati lista jelenik meg a képernyőn. Na ez hiányzik nagyon. A többi tárcsázó tudja persze. A gyáriban ha keresni akarok, akkor telefonkönyv ikon, ott nagyító, és aztán billentyűzet, amit kényelmetlenebb is nyomkodni. Nem nagy dráma együtt lehet vele élni, de amikor az ember az utcán megy fel akar hívni valakit hirtelen, akkor ezek a kényelmi funkciók adják a komfortérzetet. Nem baj, ha a gyáriba képtelenek belefejleszteni, mert a szorgos programozók leprogramozzák, de akkor ne erőltessenek bele az apiba egy kikapcsolhatatlan dialógus ablakot.

2. Ha egy kontaktot szerkeszteni akarok, csak a people alkalmazásból tudom megtenni. Miért? Sokkal praktikusabb lenne bárhonnan elérni.

(#59011) FishAir válasza egykori (#59009) üzenetére


FishAir
senior tag

Beokosított az egész család a voip miatt. Amúgy imádom az E52-t. Gondolkozom rajta, hogy egyáltalán eladjam-e.

iDontcare

(#59012) Akron99 válasza Muad-Dib (#58983) üzenetére


Akron99
aktív tag

"Az Office-ra is ráférne egy nagy update, hogy mobilon is lehessen rendesen olvasni Word dokumentumokat"

Szerintem pont úgy van megcsinálva, hogy mobilon rendesen lehessen olvasni a Word dokumentumokat :)
Keveseknek lehet az az igénye, hogy A4 nyomtatott formátumot piszkáljanak a telefonon. Arra való a tablet...

(#59013) captainnemo


captainnemo
aktív tag

hülye kérdésem lenne. be van állítva a biztonsági mentés az alkalmazásokra is. hogyan lehet visszaállítani onnan ha csinálok egy resetet?

ja olvasom, hogy elvileg automatikus...

[ Szerkesztve ]

(#59014) lugosi válasza captainnemo (#59010) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem működik úgy a keresés, hogy a főképernyőn nagyító, és beírom a kontakt első pár betűjét.

(#59015) egykori válasza FishAir (#59011) üzenetére


egykori
őstag

Én szerencsére nem váltam meg a 7 éves 6120C-től. Még mindig 3x hosszabb ideig bírja az eredeti akksija, és tudtam vele telefonálni, mert a L820-szal azt nem lehetett, ráadásul internet, e-mail is megy rajta - csak rettenetesen pindurka a kijelzője, mondjuk a 930-hoz. :K
Szerintem, te se add el, mert ki tudja, mi lesz még az okossal...

(#59016) batai15


batai15
félisten

Sziasztok! Hogy kelett anno még csinálni hogy a naptár a névnapokat kiírja ?

(#59017) egykori válasza captainnemo (#59006) üzenetére


egykori
őstag

az

(#59018) Melack válasza batai15 (#59016) üzenetére


Melack
veterán

Egy csv filet kellett beimportalni. Ha googlen rakeresel, ki is fogja hozni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#59019) batai15 válasza Melack (#59018) üzenetére


batai15
félisten

Közbe meg oldottam!!! Ics file kellett.

(#59020) SOAD19


SOAD19
addikt

Képeket akarnék feltölteni a Onedrive-ra, de megint kínlódik. Nálam sokszor nehezen akarja feltölteni a képeket, pedig most is itt vagyok egy méterre a routertől. Kijelölöm a képeket, majd megjelölöm neki, hogy melyik mappába töltse fel, ekkor kiírja, hogy töltés folyamatban, majd kilök a onedrive app. Ilyenkor a telefonon lévő képek vannak előttem, és feltöltés állapotánál azt írja, hogy nincs folyamatban feltöltés.
Másnál is kínlódik, vagy csak engem boldogít?

Köszi!

(#59021) CJ4567


CJ4567
veterán

Hogy tudom megoldani hogy a naptár mutasson névnapokat?

No Sana No Life

(#59022) cattus válasza CJ4567 (#59021) üzenetére


cattus
őstag

Visszaolvasol hármat. ;]

Do the thing!

(#59023) CJ4567 válasza cattus (#59022) üzenetére


CJ4567
veterán

Hova kell importálni a CSV fájlt, és olyat hol találok? ;]

No Sana No Life

(#59024) jockas válasza CJ4567 (#59021) üzenetére


jockas
senior tag

1. Vagy csinálsz egy Névnap naptárat, amibe beimportálsz egy magyar névnapok .ics-t
2. Vagy olyan naptár alkalmazást raksz fel, ami mutatja a csempén

(#59025) kengyel válasza CJ4567 (#59021) üzenetére


kengyel
nagyúr

Hirtelen találtam egyet, csak ki tudja milyen :)

kengyel

(#59026) CJ4567 válasza kengyel (#59025) üzenetére


CJ4567
veterán

Az app fent van, átlátszó csempéje is van, csak jobban szeretném a gyári naptárba integrálni, mert a zárképernyőn is látnám, meg szebb a gyári csempe.

No Sana No Life

(#59027) Muad-Dib válasza Akron99 (#59012) üzenetére


Muad-Dib
csendes tag

"Szerintem pont úgy van megcsinálva, hogy mobilon rendesen lehessen olvasni a Word dokumentumokat"

Sajnálom, de ebben most nincs igazad, és ezt azért merem így kijelenteni, mert jelen esetben konkrét tényekről beszélünk, méghozzá arról, hogy a Lumiába integrált Word mire is képes valójában. Arra például biztos nem képes jelenlegi állapotában, Lumia 930 és Windows 8.1 alatt sem, hogy egy teljes értékű, "asztali" Word-del megírt dokumentumot ugyanolyan tördeléssel jelenítsen meg, mint ahogy azt asztali gépen, laptopon, tableten, stb. megírták. Az igazság az,hogy a mobilon lévő Word képernyő nagyságúra tördeli a Word dokumentumot, ami rengeteget ront annak olvashatóságán. Aki mást állít az nincs tisztában a Windows phone-os Word működésével és megtéveszti a leendő vásárlókat!

(#59028) Plazmacucci válasza CJ4567 (#59026) üzenetére


Plazmacucci
félisten

töltsd már be azt a retek csv fájlt a naptárba oszt kész.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#59029) kengyel válasza CJ4567 (#59026) üzenetére


kengyel
nagyúr

Megoldódott a csv-vel nekem is :)

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#59030) tybsen


tybsen
addikt

Jön valamikor magyar nyelvű diktálás wp-re, van valami hír ezzel kapcsolatban? (Nem követtem a topicot illetve a wp-s hírek között nem láttam, előre is köszi)

(#59031) CJ4567 válasza Plazmacucci (#59028) üzenetére


CJ4567
veterán

És hol találok CSV-t? Google nem segített.

No Sana No Life

(#59032) Kbali válasza CJ4567 (#59031) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ics az, de csinálj neki új naptárat, ha jót akarsz, mert csak egyesével tudod törölni, ha a sima naptárba importálod

(#59033) Plazmacucci válasza CJ4567 (#59031) üzenetére


Plazmacucci
félisten

asszem ez volt.. [link]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#59034) Воланд válasza tybsen (#59030) üzenetére


Воланд
titán

persze, majd ket ev mulva kb.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#59035) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Barátnőm használatba vette a 800-at, hát basszus, meggyűlt vele a bajom. A köcsög gugli valami automatikus biztonsági marhaság miatt nem engedte, hogy a telefon csatlakozzon a fiókhoz. Próbálom hozzáadni, nem megy. Akkor Exchange fiókként is próbálom, úgy se megy. Hát mi van itt? Ja, semmi, csak gugli bácsi elintézi, hogy nehogy már egy WP-s telefon csak úgy kapcsolatba lépjen azzal a fiókkal, ezért a webes felületen kell állítgatni hozzá hülyeségeket. Tök jó dolog. :N

(#59036) lugosi válasza kolosanyi (#59035) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Volt valami talán tavaly, hogy a Google megszüntette az Exchange (?) hozzáférést olyan fiókoknál a jövőre nézve, ahol addig még nem volt beállítva.

(#59037) Pttypang válasza FishAir (#59011) üzenetére


Pttypang
veterán

En se adtam el az n78-at, helyedben megtartanam. Szep emlek :)

Everybody lies.

(#59038) tybsen válasza Воланд (#59034) üzenetére


tybsen
addikt

Köszönöm szépen!

(#59039) Burt1793 válasza Pttypang (#59037) üzenetére


Burt1793
veterán

Nekem megvan még az n70, brutál darab. Kicsit sajnos meg van kopva, nem bírta olyan jól a kiképzést, meg sokat is kapott. Mostanság próbáltam elindítani, de nem akarta az igazságot, még töltőn se, lehet, hogy beszart az aksi, vagy nem tudom.

(#59040) Pttypang válasza Burt1793 (#59039) üzenetére


Pttypang
veterán

Nekem uj burkolatot kene rendelnem ,hogy szep allapotban orizzem meg, sajna a hatlapon a gomb megadta magat :(

Everybody lies.

(#59041) Woodslave


Woodslave
nagyúr

próbáltam a keresőt nem adott semmi.

mostanában invalid source hibát ad a youtube videók lejátszásakor a nokia 530asom... Van valami egyszerű megoldás?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#59042) kolosanyi válasza Woodslave (#59041) üzenetére


kolosanyi
veterán

Böngészőből, vagy valami app?

(#59043) Deadzone41


Deadzone41
őstag

Sziasztok! Barátnőm vett egy lumia 900-at win 7.8. Az istenértnsem sikerül szinkronizálnom google-el. Valaki tudna segíteni hogy kell beállítani? Azt írja: a google fiókjában nincs beállítva a mobil eszközökkel való szinkronizállás.
Ezt hol tudom beállítani?

(#59044) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Gyors kérdés: most lettem WP-s (735 személyében), de azt nem tudom, hogy kell gyorsan lenémítani a telót? :D

(#59045) Integrale válasza Gabesz87 (#59044) üzenetére


Integrale
veterán

Hangerogombot nyomod amig a szamlalo 0/10 nem lesz, vagy hangerogomb, jobb felso sarokban kicsi nyil, megnyomod es te huzigalod a savot. Vagy hangerogomb, kicsi nyil es a harangot megnyomod, bal alul oedig a rezgest is le tudod venni.

"Bad reklám is reklám too"

(#59046) CJ4567 válasza Plazmacucci (#59033) üzenetére


CJ4567
veterán

Köszi!

No Sana No Life

(#59047) kisstamasp


kisstamasp
újonc

Üdv.

2 problémámon, remélem tudtok segíteni:
530as: van rajta 1,1gb hely, a here magyarország térkép letöltésénél, mégis azt írja ki, hogy nincs elég és töröljek! Mit kéne tenni, hogy le tudjam tölteni?
520as: a gyári naptárnál nem a honos magyar ünnepeket lehet választani, hanem US-t hogyan tudom magyarosítani?

(#59048) Dave™ válasza kisstamasp (#59047) üzenetére


Dave™
nagyúr

530: nem fog menni, csak sd kártyára, de ezt mondja is.

(#59049) Woodslave válasza kolosanyi (#59042) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja app és mobil változat. Úgy néz ki teljes változaton megy...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#59050) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Ja, még egy kérdés: a játékoknál, ahol Xbox profilt lehet létrehozni, hogy tudom csatlakoztatni a meglévő Xbox-os profilomat? Mert azt hiszem, most csináltam egy újat, de azt sem tudom, milyen e-mail címmel, és nem tudom, hogy ezt hogy kell kitörölni. Tanulni kell még ezt a WP-t kicsit :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.