Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#94152) k-adi válasza #32839680 (#94151) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ugyan én még csak pár hete vagyok P9 tulaj de tényleg jó telefon, nekem sincs semmi bajom vele, gyors és az EMUI is jó nekem, megszokható.

A sebesség és az app ellátottság meg valóban ég és föld, de ez várható is volt. :))

#P9reklám #jótelefon #szarWP #kitartás

[ Szerkesztve ]

(#94153) Sztyepadzso válasza k-adi (#94152) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Nekem a Sony XZ Compact lesz bejövős szerintem. Kicsit fura lesz a méret, de szerintem meg fogom szokni, ahogy a HD felbontást is(hacsak nem lesz FHD). Meglássuk, mit dobbantanak, meg hogy mit tudnak kezdeni a kamerájuk kéretlen Balaton-effektjével.

(#94154) Auratech válasza this is life (#94150) üzenetére


Auratech
őstag

Sikerült. Elsőre. Pedikűrkészlettel. Belaktam a telót. Mail, komtakt. Miegymás.
Átmeneti eszköz lesz, amíg beszerzek egy kedvemre valót. Nyilván nem nagyobb win telóra ácsingózok. Én igazán türelmes voltam windows fronton. Az Omnia 7-et is addig használtam, amíg lehetett. Más rég bekukázta volna. 5 éve ipadon is tolom. Emiatt egy almás teló sok előnnyl jár a sok értkes megvett app miatt.
A wines áruház, ha lehet még ergyább, elhagyatottabb. Elég lehangoló. Amúgy a teló ergonómiája a sima felületekkel, szep folyamatos mozgásokkal tetszik. Elegáns lenne, ha... de nincs ha. Elfogadom ilyennek.

Auratech Field Recording

(#94155) hegti válasza hdtomi (#94145) üzenetére


hegti
aktív tag

Nekem is tervbe van véve egy új androidos Nokia telefon vásárlása 2-3 hónapon belül. 735-ös Lumiát váltana le. Nagy gond nincs vele, csak év végén lesz 3 éves, garancia nincs rajta. Meg androidra több alkalmazás, játék van mint Windows mobilra. 6-os Nokiát szemeltem ki: 735 szintjének alább nem akarom adni. Legalább olyan jó képeket lehessen vele lőni.

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#94156) scyllarus


scyllarus
veterán

Na, megjött a szép üzi. A LinkedIn app ugye már egy ideje nem elérhető az áruházban, most megírták, hogy akinek megvan, az se örüljön sokáig, mert 08.31-től nekik is lesz egy szép döglött csempéjük, ami nem indít semmit.
De semmi gond, böngészőből elérhető a weboldal, és még le is írják, hogy kell kitűzni a kezdőoldalra.
De jó, hogy ezt is megvették :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#94157) ΞΔGLΞ válasza scyllarus (#94156) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az mindegy, hogy megint egy alapnak számító, sok százmillió ember által használt applikáció szűnik meg, mert itt is pár ember, aki teljes megelégedettséggel használja a wiccdóz telefonját, neki ez nem szükséges, ezért nem is lényeges ez az infó, csak itt trollkodsz...valld be! :DDD
Jah... kb, ahogy írod is...Megvették, hogy tönkretehessék.

Szegény Nokia-nak is, ahogy látom szép lassan sikerül kimászni a Mikrofos tökönrúgástól a gödörből és nem is akármilyen készülékekkel.

(#94158) this is life válasza ΞΔGLΞ (#94157) üzenetére


this is life
Ármester

Lehet hogy sok szazmillioan hasznaljak , de a wp felhasznalok csak toredeke ennek ,igy mehet a levesbe ...
Te se koltenel par felnotas miatt egy halott rendszer app-nak a fejlesztesere .. amugy sincs ra szukseg akar csak a tobbi megszuno vagy megszunt app-ra sem (ugyis csak biztonsagi kockazatot rejtettek magukban)

Auratech
Nem voltak rosszak a wp,w10m telefonok de sajna a ms sikeresen elqrta ...imadtam a 820-at, a 925 szinten jol sikerult volt,a 735 wp8.1-el hibatlan volt ,w10m-el tavasz vegere hiba mentes lett, de amikor eljon az ido el kell engedni ami nem megy ...

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94159) ΞΔGLΞ válasza this is life (#94158) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ezt most csak viccbol irtad nekem, remelem.

(#94160) this is life válasza ΞΔGLΞ (#94159) üzenetére


this is life
Ármester

Bocs a smiley lemaradt a vegerol 😁 ... nem neked szolt.
Szerinted lehet barmit is komolyan irni a w10m rendszerrel kapcsolatban ? Az lesz a pozitiv amikor megszunik a ms oldalarol a support, es az aruhaz csak annyit ir ki ,hogy mindenki bekaphatja :DDD

Holnap 14.-e nem izgulsz :D ?

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94161) zsoltzsolt válasza ΞΔGLΞ (#94157) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Tényleg vicc már, amit csinálnak. Én is eladtam a 930-at, sajnálom nagyon, szép és jó telefon, de nekem az kell, hogy egy s más működjön is. Hardver szempontjából semmi baja nem volt, még sose használtam ennyi ideig mobilt, de hát ez van. Most tudok mobillal fizetni, megy a messenger, elérnek rajta, meg van még jó pár app, ami megkönnyíti és egyszerűsíti a mindennapjaimat.

(#94162) ΞΔGLΞ válasza this is life (#94160) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Gondoltam is, hogy valami lemaradhatott! :D
Igazából, tök szar ezt látni, ahogy kivégzik az egész platformot.
Ha nem említed meg, hogy holnap van, eszembe sem jut, de most már izgulok, csak nem emiatt.
Hajnalban, Dachau-ba megyek az új autómért és az most mindennél jobban izgat! :-))))

-------------------

(#94161) zsoltzsolt

Egy gyors "számolás" követően, ami kb nagyjából van átrágva, az így néz ki:
Hiába a legvékonyabb az MS szelete, abból a bizonyos tortából, jelen esetben ez még MINDIG 350-400millió felhasználót jelent, igazából említésre sem méltó egy több (3-4) milliárdos droid mellett. De ebből a több száz millió felhasználóból legalább egy MO lakosság használta a linkedln-t is. Ami elég szép tkn rúgás ennyi embernek. Nyilván nem lehet összehasonlítani egy messenger-rel, ahol a 400-ból 347 millió a felhasználó, de ez egy közkedvelt és alapnak számító applikáció....volt ez is!

Szánalmas az egész, többször úgy voltam vele, hogy felbontom a csába a 950 XL-t és megnézem milyen build van rajta (szerintem treshold2 .107), de úgy döntöttem végleg, hogy soha nem bontom fel. Egyszer biztosan sokat fog érni. :)

(#94163) this is life válasza ΞΔGLΞ (#94162) üzenetére


this is life
Ármester

Jo utat es meg jobb autot kivanok neked !

Az ms kedvessegbol zarja ki a sajat felhasznaloit a tulajdonukat kepezo linkedln-rol, legalabb erezni a torodest ,hogy gondolnak a windows mobilt hasznalo taborukra... majd johet utana a skype is , hisz a sajat rendszerukre nem irtak még meg, es igy tovabb .. Valahogy le kell morzsolni a legkitartobbakat is . Inkabb bofognek be hogy itt a vege , bucsu keppen kiadnanak egy stabil jol mukodo buildet , es utana johetne a game over. Agyhalott egy banda.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94164) janeszgol


janeszgol
félisten

A legutóbbi két Chip Magazinban a kétoldalas app-ajánlóban (ez kb 15 appot jelent per szám) egy darab WP-s sem volt. Most megújul az Outlook felülete, természetesen WP-t nem is említették, hogy megkapja. Ezt csak azért írom, hogy aki még hisz ezeknek a majmoknak, ne tegye.
Bár én megtartom a Lumiákat.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#94165) betegphiu


betegphiu
senior tag

14.-e van...

[ Szerkesztve ]

(#94166) mtm800 válasza betegphiu (#94165) üzenetére


mtm800
senior tag

Redmond
Redmond-ban még 13. van ;]

[ Szerkesztve ]

(#94167) betegphiu válasza mtm800 (#94166) üzenetére


betegphiu
senior tag

:C
Akkóazé

(#94168) PuMbA válasza betegphiu (#94165) üzenetére


PuMbA
titán

Mi van 14-én? :)

(#94169) univerzita


univerzita
addikt

Lehet hogy kedvet csinálnak tovább Windows telefont használni? :Y

(#94170) mtm800 válasza PuMbA (#94168) üzenetére


mtm800
senior tag

Állítólag valaki mondott valamit , amit egy ismerőse ismerősétől hallott....kb ennyi :D

[ Szerkesztve ]

(#94171) Blue Eagle válasza PuMbA (#94168) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Péntek és hétvége. Meg haverok, buli, Fanta. Ja ez egy reklám vót? Mindegy, egy hülyeség! 😊

(#94172) T. I. válasza PuMbA (#94168) üzenetére


T. I.
senior tag

Mai nagyszerű hír: EU-ban előrendelhetővé vált az Alcatel Idol 4 Pro (win 10 "powered" csúcsteló)!
Mi ez, ha nem breaking?!

(#94173) betegphiu válasza T. I. (#94172) üzenetére


betegphiu
senior tag

Elég jó kis kütyü,kíváncsi lennék az árára,mert a cpu nem a leghúzosabb benne.

(#94174) scyllarus


scyllarus
veterán

Az elfogulatlanságáról híres :D Windowscentral meg a főoldalon hozza a cikket, hogy kell MS fiókot törölni.
Ők is belátták végre.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#94175) T. I. válasza betegphiu (#94173) üzenetére


T. I.
senior tag

Úgy számolom, kb. 150ezer HUFnyi euro.
Én pont a feléért jutottam hozzá pont ilyenhez, csak persze androiddal.
Amúgy igen, bitangjó készülék, ájm lávin it! :-)
Kíváncsi vagyok, HAprón lesz-e ez a win10es változat majd, és vajon mennyiért.

(#94176) zsoltzsolt válasza scyllarus (#94174) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

:C :DD

(#94177) k-adi válasza scyllarus (#94174) üzenetére


k-adi
nagyúr

és tényleg! beszarok :D ez már mindenen túltesz ;]

a lusták kedvéért: https://www.windowscentral.com/how-close-and-completely-delete-your-microsoft-account

(#94179) ΞΔGLΞ válasza T. I. (#94172) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Inkább unpowered...
A snapi 820 meg két éve volt csúcs, manapság már középmezőny, annak is az eleje...

(#94180) starr


starr
őstag

Én már nem próbálom ki, de hátha valakit érdekel:
[Howto] Set Cốc Cốc Browser as your default mobile browser

(#94181) betegphiu


betegphiu
senior tag

Igen,frissült a coc coc,meg megjelent a storeban 2gagyi coc coc is :)

[ Szerkesztve ]

(#94182) this is life válasza #05304832 (#94178) üzenetére


this is life
Ármester

A w10m rs1-el nincs gond ,azt mar kijavitotta az ms , a hiszti annak szol amugy is , hogy kukaztak a mobil szegmenst , nagy ivben xarnak a feedback-ekbe,bugoktol hemzsego Os-t nyomatnak ,kikerulhetetlenul a x50 szeriat hasznaloknak, a x40 szeriat hasznalok meg tudjak uszni (cserebe wp8.1-en rekednek ) lassan ket eve se uj keszulek se erdemi elore lepes Os tekinte...teben

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94183) zoger


zoger
tag

Na remek, augusztus 1-től nem lesz icsekk (sem).

(#94184) Dog83


Dog83
tag

Sziasztok! Tudnátok segíteni abban, hogy a .1480-as frissítés ront a .1358-on (L735)? Tudom, hogy ahány készülék, annyi rendszer, de hátha rá-, vagy lebeszéltek róla.... Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#94185) zsoltzsolt válasza Dog83 (#94184) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Teljesen kiszámíthatatlan, hogy kinél mi lesz a hatása egy-egy frissítésnek :D

(#94186) betegphiu válasza Dog83 (#94184) üzenetére


betegphiu
senior tag

1563.483-al tökéletesen működik 735-ön.ez már jóval újabb.
Egy két gépelési bug van,de ezenkívül stabil,mint a Deák Bill

[ Szerkesztve ]

(#94187) mtm800 válasza betegphiu (#94186) üzenetére


mtm800
senior tag

mankóval vagy nélküle? ;]

(#94188) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

Srácok egy kérdés:
Nyilván épp a társaság 95% keresi vagy már megtalálta az utódot. Én is ezt teszem, de mert nem hever romjaiban a készülék, és az utód mellett szeretném használni, tartaléknak, fényképezőnek(meg hogy a kislányomnak szóljon róla halkan az Innuendo, amikor alszik).

Arra az esetre, ha eltűnnének az appok, -amiket szeretünk, használunk, és nem fagynak rommá közben- nem lehet őket valahogy(nem ugrik be milyen formátumban) lementeni, hogy később, egy WDRT vagy valami után fel lehessen őket installálni, offline, sideloaddal?

Hm?
Köszi!

(#94189) Ennyike válasza zoger (#94183) üzenetére


Ennyike
csendes újonc

W10m-on? 😪

Ennyike...

(#94190) Vegha válasza scyllarus (#94174) üzenetére


Vegha
senior tag

Mi koze a MS account torlesnek a W10M platformhoz ? Szerintem óriási tévedés osszemosni a kettőt. En pl. MSDN es Enterprise licensinghez meg azelőtt használtam MS accountot, hogy Windowsos telefonom lett volna.

(#94191) MeroM


MeroM
senior tag

Sziasztok.

Nálatok esetleg nem jelentkezett a következő hiba:

Új frissítés nem rég volt, azóta L650 iszonyat mód felforósodott, és az akku használhatatlan lett 12 óra alatt lemerült. Rányomtam egy Gyári beállítást azóta jó. (1nap 12 óra) 100% ról.
Barátnőm Lumia 550 es én tegnap frissítettük ma ugyanazt mondta amit én is tapasztaltam.

Valaki tapasztalt hasonlót? :R

(#94192) this is life válasza Dog83 (#94184) üzenetére


this is life
Ármester

Elvileg nem kellene okoznia uj bug-ot a 735-on , de az ms-nel sose lehet tudni.

Sztyepadzso
Amire eselyed van hogy a netrol levadaszod az appx telepitot es ugy rakod vissza az adott programot pl az https://www.appx4fun.com/-rol. Az updatek pl rs1 elerhetoek jelenleg a win updaten is ,onnet letoltod es flashelheted gond eseten (erre akkor lenne szukseg ha az updatet szolgatato szervereket kilonek a rendszer alol). Az android fele titanium backup-ra sajna nincs lehetoseg .

Ennyike
Gondolhatod hogy nem ios-en vagy droidon kukazzak az icsekk appot(sajnos). De a lenyeg hogy a rendszer el es a jovo ev a windows mobil eve lesz ... ;]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#94193) starr válasza Sztyepadzso (#94188) üzenetére


starr
őstag

https://www.appx4fun.com/
Itt keresd a telepítőket, hátha megvan valami. 8.1-re .xap, w10-re .appx vagy .appxbundle.

Hoppá, megelőztek :D

[ Szerkesztve ]

(#94194) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

(#94192) this is life , (#94193) starr , köszi a válaszokat!

(#94195) scyllarus válasza Vegha (#94190) üzenetére


scyllarus
veterán

Fordítva nézed a dolgot. :U

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#94196) karamblo


karamblo
tag

Olvasom itt a kommenteket , és szörnyű érzéseim támadnak... Lumia 520- assal nyomom már két éve, semmi gond vele, életem egyik legjobb telefonja. Térkép , wifi, böngésző, minden fasza... A Holdról jöttem, tessék mondani ??? .-)))

(#94197) Blue Eagle válasza karamblo (#94196) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Ha az igényeidet kielégíti és nem Te vagy Krőzus... a szíved joga eldönteni milyen telót használsz. :U

(#94198) ΞΔGLΞ

Tudod, a Hold az ott az égen, az a néha kerek vagy C vagy D betű alakú fényes izé sötétben. Onnan jött. A telóján van térkép, GPS, minden. Idetalált vele na! Most akkor nem okos? :)

[ Szerkesztve ]

(#94198) ΞΔGLΞ válasza karamblo (#94196) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Térkép , wifi, böngésző, minden fasza...

A sok hülye isten barma, köztük én is, hogy nálam nem ezek jelentik azt, hogy valami "okos" és főleg stabil!
Mi az hold? :F

----------

(#94197) Blue Eagle

Két másodperccel előbb képes voltál megelőzni? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#94199) Blue Eagle válasza ΞΔGLΞ (#94198) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Ja, és még szerkesztettem is Neked kicsit felent. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#94200) ΞΔGLΞ válasza Blue Eagle (#94199) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A holdon elképzelhető, hogy teljesen frankón működik minden ezen a rendszeren. : D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.