Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95251) mtomi95 válasza Ricardo (#95242) üzenetére


mtomi95
senior tag

Igazad van! Példának okáért a Skype is le volt maradva nagyon sokáig WP-n verzióra.Most mondanám, hogy addig örülj neki ameddig nem frissül, de te már nem mostanság hagytad itt ezt a rendszert.
Hibás volt a Microsoft is, de mondtam már.

kutyek
Mindig tanul valamit az ember. Most nem nézem meg a linkeket, de elhiszem neked! Nekem utoljára még JB androidom volt.
Az (nem) ellenőrzéses dolgot onnan vettem, hogy a legutóbbi Play áruházba feltöltött kártevőről nem olyan rég olvastam egy cikket. Sőt még a Chrome web store-ba is simán feltöltenek kártevőt, bővítmények álcázva. :DDD

NGA
Nekem írta, csak összekeverte az arcképet gondolom. Utólag is köszi neki, így már tudom miért nem kapok vissza jelzést! :K

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#95252) aginor


aginor
addikt

Sziasztok!

Gyárilag win10-el szerelt telefonra lehet valahogy win8-at varázsolni? :B

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#95253) Francia91 válasza aginor (#95252) üzenetére


Francia91
veterán

Nem

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#95254) scyllarus válasza MasterMark (#95228) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, abból van, hogy: "Microsoft’s Joe Belfiore has just confirmed that Windows 10 Mobile is never going to get new features".
Azért a nincs fókuszban vagy leállnak a fejlesztéssel nem éppen ugyanaz.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95255) MasterMark válasza scyllarus (#95254) üzenetére


MasterMark
titán

Linkeld már légyszi. Az amire hivatkoznak tweet, abban annyi volt, hogy not in focus...

Switch Tax

(#95256) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Most már elég 🤣🙃
Halottról jót vagy semmit! 😂

(#95257) betegphiu válasza MasterMark (#95255) üzenetére


betegphiu
senior tag

Amennyit a google fordító elárult ,az az volt ,hogy nem foglalkoznak a jelenlegi rendszerrel tovább, az andromeda os-re koncentrálnak,csak arra meg nincsen vas,amin elfutna.
A HP telókon tesztelgetik.

De ezeknek már nem kell elhinni semmit. Hol a surface phone ? Hol az Ultramobil ?
Szerintem a töketlenkedés megy. Vagy nem jó az oprendszer,vagy nincs alá vas.
Ez van. A jelenlegi állapot marad.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#95258) karway válasza MasterMark (#95255) üzenetére


karway
csendes tag

Sokan, sokféleképpen értelmezik, de pl. itt ezt írja:

[link]

Never Settle

(#95259) MasterMark válasza karway (#95258) üzenetére


MasterMark
titán

Erről beszélek.

Switch Tax

(#95260) mtomi95 válasza MasterMark (#95259) üzenetére


mtomi95
senior tag

Elmehetne még egy jó évnyi szabadságra megint szerintem. :K Sőt mindekit le kellene cserélni és újra gondolni az elejéről a legtöbb dolgot.

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el az USB pendrive-ot...

(#95261) betegphiu válasza mtomi95 (#95260) üzenetére


betegphiu
senior tag

A legnagyobb butaság volt a nokiát kukázni. Ill. Z első nagy butaságuk.

(#95262) bcl


bcl
senior tag

Ez vajon menni fog nem angol Androidos telefonon is?
Mert ha jól tudom, Windows-on csak angol Cortana alatt működött (desktop + telefon is EN kellett, hogy legyen), hogy hívás, sms, értesítések is menjenek a pc-re is.

Elég izé lenne, ha más platformon meg tudná/tudta volna oldani az MS "rendesen"... :W

(#95263) kutyek válasza bcl (#95262) üzenetére


kutyek
senior tag

Bocs, sztornó...
(a kedvencek szinkronizálása és a "continue on PC" működik, de hívás / SMS ügyben nem tudok nyilatkozni :( )

[ Szerkesztve ]

(#95264) NGA válasza bcl (#95262) üzenetére


NGA
addikt

Én azt próbáltam most ki, hogy átadja egymásnak a droidos telom és az otthoni pc, és működik úgy is, hogy a melóhelyemen vagyok.

(#95265) tooolz


tooolz
tag

Hello M kinek..
Wp 10 szeretnék alkalmazást ami betekintést ad dvr online elérésében ...otthoni kamera képek stb. áruházon belül amit találtam egyik sem működik rendesen...v nem hajlandó csatlakozni...tudna valaki segíteni ebben ..
Köszönöm

(#95266) aginor válasza Francia91 (#95253) üzenetére


aginor
addikt

:O

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#95267) this is life válasza tooolz (#95265) üzenetére


this is life
Ármester

Probald ki ezt , hatha mukodik [link]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#95268) bcl válasza NGA (#95264) üzenetére


bcl
senior tag

Hmmm... újabb terület, ahol az MS a "saját" (Windows-) felhasználóit szívatja...

(#95269) scyllarus


scyllarus
veterán

Felraktam tegnap este ezt a csodálatos FCU-t. Egyelőre tesztelgetem, de ami elsőre szemet szúrt: ki bólintott rá, hogy az Áruház ikonját lecseréljék erre a színesre? Most az egy dolog, hogy úgy néz ki, mintha a négyéves Döncike rajzolta volna zsírkrétával, de a sok monokróm ikon mellett teljesen tönkreteszi a kezdőképernyő konzisztenciáját. Az MS minden eszközt bevet a maradék felhasználók elüldözésére, már nem csak hibás, de ronda is a rendszer...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95270) Spet válasza scyllarus (#95269) üzenetére


Spet
addikt

Remélhetőleg mire "normál" frissítésként is elérhető lesz azért csiszolni fognak rajta.

(mert a 950 még nem találja még normál frissítés keretében)

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#95271) scyllarus válasza Spet (#95270) üzenetére


scyllarus
veterán

Ezen nem fognak, benne van a changelogban, ezt direkt csinálták ilyenre...
Amúgy egyelőre nincs rá panaszom, de volt rá idejük, nem hinném, hogy a következő egy hétben nagy varázslat jönne.Normálként nincs kint, de RP ringen már igen, szóval nemsokára jönni fog.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95272) Spet válasza scyllarus (#95271) üzenetére


Spet
addikt

Dobj már be egy képet róla, kíváncsi lennék rá.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#95273) scyllarus


scyllarus
veterán

Nekem még színes a háttérképem, de egy homogénebb háttérrel még zavaróbb szerintem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95274) Vegha válasza scyllarus (#95273) üzenetére


Vegha
senior tag

Szerintem itt a háttérrel van inkább a probléma : )

(#95275) scyllarus válasza Vegha (#95274) üzenetére


scyllarus
veterán

Egy darab színes ikon van. Az mindenképpen elüt a többitől, akármi is a háttér. Sőt, egyszínű háttérnél még zavaróbb lenne.
Amúgy maga a rendszer mintha fürgébb lenne, némi akkuidő-csökkenés mellett. Persze, ez csak pár óra tapasztalata. Majd a BT kapcsolatra leszek kíváncsi, reggel kivételesen nem használtam a kocsiban.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95276) Kin Tan Te


Kin Tan Te
tag

Sziasztok!
Az asztali gépet frissítettem, immár FCU fut rajta. Még csak ismerkedem vele, de érdekes fejlesztési újdonság, hogy droidos és almás készüléket is lehet csatolni az MS fiókhoz. Nem tudom, hogy ebből mi sül ki, de egy próbát megér.
Valakinek tapasztalat erről az update-ről?
Kin

illetve a levelezőrendszer kiírta, hogy "Tudunk Gmail-ül." Na, erre végképp kíváncsi vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#95277) scyllarus válasza Kin Tan Te (#95276) üzenetére


scyllarus
veterán

#95264-as hszben pont írtak róla.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95278) Kin Tan Te


Kin Tan Te
tag

Update:
Alábbi kommentemben írt funkció csak haladóknak, bátraknak és türelmeseknek.
Nekem hazavágta a camcungomat. Az összekapcsolás után néhány ikon megjelent a telefonon és slussz. Semmire sem reagált. Mattot kapott aztán én is.=> gyári beállítások visszaállítása.

(kell egy seprű meg egy lapát, hogy a falhozb@szott törékeny dolgokat feltakarítsam, mielőtt valaki belelépne)

(#95279) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Üdv. Megint kibaszott velem a rendszer.... minden működik csak az értesítősávot nem tudom lehúzni. :W :W
Újraindítás akksi ki-be megvolt semmi változás... nincs más hátra mint előre ? wdrt ? :F

Lumia 950XL

(#95280) Pacee87 válasza ZsoltG60 (#95279) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Soft reset?

(#95281) LacTom


LacTom
csendes tag

Sziasztok,

TV2 Live alkalmazás nem működik már Windows Mobile-on?

Az előbb letöltöttem, de indítás után mindig a levelezés ugrik be, valami sz*rral.... 😒

(#95282) hdtomi válasza LacTom (#95281) üzenetére


hdtomi
senior tag

Nekem is így volt, aztán nem jutottam eredményre, így letöröltem.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#95283) karway


karway
csendes tag

Ezt ismeri, illetve használta már valaki?

[link]

Never Settle

(#95284) scyllarus válasza karway (#95283) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, de hasznosnak tűnik. Letöltöttem, ha úgy hozza a sors, ezt fogom kipróbálni a wdrt helyett.
Köszi a tippet!

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95285) MasterMark válasza scyllarus (#95284) üzenetére


MasterMark
titán

Ez csak update-el ha jól értem, nem?

Esetleg WDRT + ezzel a legfrissebbrehozni és a telefonra addig nem engedni netet lenne a jó?

Switch Tax

(#95286) ΞΔGLΞ válasza MasterMark (#95285) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez akkor lenne igazán hasznos, ha Te dönthetnéd el ebben a végstádiumban, nevezzük így, hogy melyik build-ot szeretnéd felrakni. Mert voltak nagyon stabilak és gyorsak is, hadd használja már az átvágott user legalább addig normálisan és megbízhatóbban a készülékét, de nem... vagyis, hiába rakod/szenveded fel a legújabbat, mikor egy bugtenger az egész, amit nagy ívben lexarnak már (régóta), csak a build szám lesz más frissítésenként.

Nyilván ez a "megoldás" már rég ott volt, vagy mindig is jelen volt az MS kezében, most kiszivárgott, pedig egyszerűbb lett volna ezzel az update (már ha működik), mint a WDRT-vel, főleg 8.1 készülékek esetében 4-6 órákat elcseszni a felhasználó idejéből. Amiből egyértelműen kiderül, hogy az MS, ahol csak lehetett, szinte csak szívatta a felhasználóit, hogy minél kevesebb legyen a számuk.

Mindenkinek elege van már belőlük...

[ Szerkesztve ]

(#95287) ΞΔGLΞ válasza LacTom (#95281) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Igen, vagyis nem működik....egy, vagy több mail címet dob be (ahányat megadtál) indítás után, ahol továbblépve küldheted egyből a tv2-nek a rengeteg hibát, bugot javításra. Nyilván a kutya nem foglalkozik már vele, főleg ennyivel...

(#95288) scyllarus


scyllarus
veterán

Lekopogom, a FCU eddig jól muzsikál nálam.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95289) nhpeti


nhpeti
tag

Ma reggelre, (lefekvéskor még majdnem 100%-on volt) megint koppra merült a telefonom. (szerencsére október 23 révén dolgozni nem kellett menni, ébresztő sem volt :D )

Gondoltam megnézem már mi meríti megint ennyire.

Ja, így már mindent értek :DD

(#95290) zsamiatt


zsamiatt
őstag

Fizetett már valaki mobilal bankkártya helyett? Ha igen mire van szükség hozzá? Köszi

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#95291) zsoltzsolt válasza zsamiatt (#95290) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Androidos telefonra.

(#95292) Gyufaaa válasza zsamiatt (#95290) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Tokra, ami mögé beteszem a bankkártyát. 😜

[ Szerkesztve ]

(#95293) zsoltzsolt válasza zsamiatt (#95290) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Egyébként ez volt az egyik ok, amiért váltottam. Nagyon szuper, kényelmes megoldás mobillal fizetni.

(#95295) naja válasza this is life (#94559) üzenetére


naja
aktív tag

Köszi szépen.
Értem, ez elsőre eléggé szívásnak tűnik. Here helyett van más ami van ennyire jó? A Lumia kamerát jobban szeretem, mint az alap Kamera appot, de ezzel még talán meg lehet barátkozni.

(#95296) this is life válasza naja (#95295) üzenetére


this is life
Ármester

A lumia kameratol erzekeny bucsut kell venned , a terkepek app helyett a sygicet javasolnam , ingyenes verziobn is navigal , de hang nincs hozza , csk csippan ha jol emlekszek , nem mondom hogy vedd meg , mert bar jo app , de a plattform jovoje miatt nem erdemes kolteni (amugy kb 6000ft) a lifetime licence . Amugy jobb fenyevekkel a sygic mint a here barmikor is volt (koztes uticel,savvaltasi seged es tsai).
A microfos kamera appot egesz kellemesre elkeszitettek (mar melto utodja a lumia kameranak, igaz majd 1.5 ev kellett ehez ) a terkepek app , na az felejtos . Esetleg a waze-t kiproalhatod , de az online es kozel sem stabil mindenkinel a mukodese , leven hogy mar 2 eve ohne frissites .. (hala a googlenak)

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#95297) naja válasza this is life (#95296) üzenetére


naja
aktív tag

Köszi szépen. Akkor ezzel már nem fárasztom magam, annyit már nem ér ez az egész. Elrakom backup telefonnak, vagy neki ajándékozom valakinek. Pénzt már úgyse kapok érte. Ez a hajó szépen elment, vagy inkább elsüllyedt. Kár, hogy a hardver még most is tökéletes állapotban van, nagy kár érte. Így jártunk.

(#95298) kutyek válasza zsoltzsolt (#95291) üzenetére


kutyek
senior tag

Hehe, ugyanezt akartam beírni gonosz smiley-val, de megnéztem, és az OTP Simple app windowsra is elérhető (nem használtam). Edit: NFC fizetést persze nem tud :(

[ Szerkesztve ]

(#95299) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Urak! Mi most a végleges információ, a W10 nagy frissítését megkapjuk még a telefonra hivatalosan, vagy már teljesen "vége a dalnak"? :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#95300) Vegha válasza Bogyó bá' (#95299) üzenetére


Vegha
senior tag

Számít ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.