Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95401) this is life válasza Joker88 (#95393) üzenetére


this is life
Ármester

Tubeget for youtube,tubecast for youtube.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#95402) LacTom válasza Joker88 (#95398) üzenetére


LacTom
csendes tag

Szia,

kipróbáltam az alkalmazást én is, tényleg elég pofás.

Egy kérdés: jól látom, hogy amit csak hangként töltesz le, azt a Groove zenelejátszó nem látja?

Köszi!

(#95403) Joker88 válasza starr (#95367) üzenetére


Joker88
őstag

tegnap este kivettem az akkut éjjelre, majd ma reggel vissza,egyenlőre OK...

(ezt elfelejtettem írni... )

In loving memory of Garrett Lockhart

(#95404) turbulencia8 válasza LacTom (#95402) üzenetére


turbulencia8
őstag

A Groove eleg keves formatumot tamogat, erdemes fizetos lejatszot venni.

(#95405) challo


challo
csendes tag

Sziasztok!

Én egy 640-el szenvedtem régóta, garancia lejárta előtt meguntam, és visszavittem a vodához, ahonnan visszakaptam egy 8.1-el (és üvegfólia nélkül, mert csak így fértek hozzá...:D). Így egész használhatónak tűnik, a messenger viszont úgy néz ki kuka. Valaki nem tud rá valami megoldást? Pótappot, vagy bármit, enélkül kb elég lenne egy 3310-es is..

(#95406) betegphiu válasza challo (#95405) üzenetére


betegphiu
senior tag

A messenger, már rég halott a 8.1-en.
Nincs rá pótapp. Vagy vibert, vagy a Line-t használhatod. Gondolom a viber majd mindenkinek megvan.
Sajnos a facebook app is egy kupac .....
10-re van helyette a slimsocial,de 8.1-re nem emlékszem,hogy lett volna. Böngészőn tudsz facezni, de ott meg ha jól emlékszem idegesítően elcsúsztatja a képernyőt.

(#95407) daimonion válasza challo (#95405) üzenetére


daimonion
senior tag

640 XL-em van felraktam rá a win10 mobilt és van Facebook Messenger ami müködik.De 640-re hivatalosan támogatott a win10 .Rakd fel és lesz messengered

(#95408) boncser


boncser
aktív tag

Garanciális szervizeltetést csinált valaki mostanság? Hogy működik pontosan? Rámentem erre a b2x oldalra ott bepötyögtem amit kell és kaptam egy emailt (sajna nem vagyok perfekt angolból) benne egy DHL-es "csomag matricával". Szóval a kérdés: Ezért jönni fog a futár vagy le kell adnom valahol?
Köszi előre is.

(#95409) challo válasza daimonion (#95407) üzenetére


challo
csendes tag

10 volt rajta, de sokszor nem jelezte ha hívtak, erre a szerviz visszarakta rá a 8.1-et, de most frissíteni sem tudok. Parádés.

(#95410) betegphiu válasza challo (#95409) üzenetére


betegphiu
senior tag

Azért nem frissül,mert le kell tölteni a frissítési tanácsadót,vagy az insidert.

(#95411) email6 válasza boncser (#95408) üzenetére


email6
tag

Pár hónapja: Nokia Care, Corvin sétány. Érdemes rákeresni, biztos, ami biztos.

(#95412) scyllarus válasza challo (#95409) üzenetére


scyllarus
veterán

Arra számíts, hogy az 1709-es verziót már nem kapta meg a 640, szóval a CU az utolsó, ami felmegy rá.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95413) Drag77 válasza boncser (#95408) üzenetére


Drag77
senior tag

Le kell adnod dhl csomagponton.

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#95414) T. I. válasza turbulencia8 (#95397) üzenetére


T. I.
senior tag

Hihi,tényleg működik. +1 a windowsnak :)

A letöltött videokat hova menti? Elérhetők, továbbküldhetők valahogy?

(#95415) turbulencia8 válasza T. I. (#95414) üzenetére


turbulencia8
őstag

Igen, ha pc-re kotod gyorsan megtalalod. Ugy emlekszek sima mpeg vagy flv formatumban menti.

(#95416) boncser válasza Drag77 (#95413) üzenetére


boncser
aktív tag

Köszönöm

(#95417) T. I. válasza turbulencia8 (#95415) üzenetére


T. I.
senior tag

Igen, video mappán belül mytube videok mappa, egyszerűen ment :) Köszi a tippet!

(#95418) kutyek válasza boncser (#95408) üzenetére


kutyek
senior tag

Fent írták, hogy le kell adni, de én felhívnám a DHL-t, számos ilyen ügyem volt (nem Nokia, de Microsoft igen), és mindig kijöttek érte, tehát nem kellett leadni, hanem lehetett csomagfelvételt kérni.

[ Szerkesztve ]

(#95419) Drag77 válasza kutyek (#95418) üzenetére


Drag77
senior tag

Javítás után visszahozták már csak küldésnél kellet leadni.

http://draginet.hu , MCSA, MCSE, UEWA, Microsoft 365 Certified: Modern Desktop Administrator Associa Microsoft Certified: Windows Server Hybrid Administrator Associatete,

(#95420) npnp válasza this is life (#95378) üzenetére


npnp
tag

Hogy lehet Camera appal raw formátumba fotózni?

Közben vettem ProShot alkalmazást, de nem készíti el a RAW képeket, elszáll hibával. JPEG megy, de a pulzáló fokuszálás itt is megvan. Másodpercig kell(ene) mozdulatlanul tartani, hogy ne lenyomás közben fokuszálgasson össze-vissza....

Majd holnap készítek nappali fénynél fotókat az új alkalmazással, állítólag ez a legjobb kamera app W10-re...

P

(#95421) starr válasza npnp (#95420) üzenetére


starr
őstag

Ha RAW-ot nem támogat a telefon, akkor így:
[link]

(#95422) pprod94


pprod94
aktív tag

Sziasztok! Jó offline szótárat tudnátok ajánlani? Néztem párat, nem vagyok lenyűgözve. :( Akár egy angol-német is jó lenne,de magyar-német lenne az igazi. Köszönöm előre is!

(#95423) npnp válasza starr (#95421) üzenetére


npnp
tag

oops, garis készülékkel?

Lehet, megvárom a holnapi napot, és nappal lövök pár fotót a ProShot-tal. Ha elfogadható a minőség, akkor üsse a kő a sebességet...

P

(#95424) Vegha válasza pprod94 (#95422) üzenetére


Vegha
senior tag

En a MS fele Translatort használom, bar pont a magyar szotarja nem offline. Van elocsempeje es tud fotoscannelt szoveget is fordítani.

(#95425) pprod94 válasza Vegha (#95424) üzenetére


pprod94
aktív tag

Azt néztem, de már egy "hogy vagy" mondatot sem tud értelmesen lefordítani. Meg neki az "alma" németül is apple...

(#95426) aszti93


aszti93
aktív tag

Sziasztok! Tegnap ahogy törölgetni szerettem volna pár névjegyet, az történt hogy nem tudtam. Addg eljutottam hogy valamiért a névjegyek 99%át atrakta a teló a skyp-os fiókba, eddig pedig a Microsoft account ala mentettem mindent. Tudtok esetleg valamit hogy hogyan tudnam vissza csinálni?

Üdv.: Aszti

(#95427) scyllarus válasza pprod94 (#95425) üzenetére


scyllarus
veterán

Végül is, nagyon nem mindegy, hogy le vagy fel ;]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95428) pprod94 válasza scyllarus (#95427) üzenetére


pprod94
aktív tag

Valóban. :) Remélem azért érted a dolog lényegét, hogy már egy egyszerű szóval sem tud mit kezdeni az átkozottja..

(#95429) scyllarus válasza pprod94 (#95428) üzenetére


scyllarus
veterán

Én olasszal próbáltam, az elég használhatónak bizonyult.
Egyébként igazad van, inkább csak arra jó, hogy tökismeretlen szövegnél sejtsd, hogy miről van benne szó.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95430) albiosz


albiosz
őstag

sziasztok!

8.1-nél rémlik esetleg valakinek, hogy a beállítások/értesítések+műveletek alatt mit tud az alábbi?

,,Zárolt telefon esetén a műveletközpontban jelenjenek meg az értesítések"

(#95431) Blue Eagle válasza albiosz (#95430) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Szia. Szerintem ez azt jelenti, hogy zárolt telefon esetén a zárképernyőn nem jelennek meg értesítések. Vagy nem így van?

(#95432) albiosz válasza Blue Eagle (#95431) üzenetére


albiosz
őstag

Fogalmam sincs. :)

Most bepipáltam. Azért érdekes, mert eddig ritka kivétel voltam a 4 éves Lumia 820-ammal, minden viber értesítést megkaptam egyből. Pár napja nem jön értesítés, csak az alkalmazásba belépve látom, hogy írtak. Nem állítottam semmit pedig. Újra is telepítettem a programot, de nem segített.

[ Szerkesztve ]

(#95433) Sztyepadzso válasza pprod94 (#95425) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Szia,
én Ausztriában élve töltöttem le az Akadémiai kiadó Nagyszótárját(német-magyar, magyar-német). 7000 Ft körül volt. 3000 Ft-ért van egy kisebb változat, kevesebb szócikkel, illetve példával. Na az, az szótár. Ha neked megéri, akkor azt javaslom. Van próbaváltozat, 48 órás, azt hiszem.

Ha ingyen akarsz, akkor "magyar szótár" návre hallgatott egy app anno, ami angol-magyar, magyar-angol, német-magyar, magyar-német variációkat tudta, egészen lehetetlen szavakat ismert, de a névelőket nem .:DD.

Sajnos az utóbbira nem bírok linket beszúrni, mert már Sony-m van, esetleg otthon megnézem.

(#95434) Sztyepadzso válasza albiosz (#95432) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Már panaszkodták mások is, pedig én is megkaptam anno mindent, szerettem is a Vibert emiatt. A messenger meg teljesen hektikusan hol küldütt értesítést, hol nem. Be kellett lépnem minden alkalommal, hogy van-e valami....

(#95435) albiosz válasza Sztyepadzso (#95434) üzenetére


albiosz
őstag

Messengert én nem használtam, szóval az nem zavar, hogy lelőtték.

Viber viszont nagyon érdekes, hogy egyik napról a másikra nem jelez. Sose volt semmi gondom vele. Minden be van állítva jól, több újraindítás, újratelepítés is volt, de nem akar működni.

(#95436) T. I. válasza albiosz (#95435) üzenetére


T. I.
senior tag

Itt az a helyzet, hogy 3 wm-es telóból 2-n, illetve az egy 8.1-esen sem megy a viber. Az az 1 wm-es fateromé, aki soha semmit nem frissített még a 640esén. Na neki megy rendesen.

(#95437) Pityu89 válasza albiosz (#95432) üzenetére


Pityu89
senior tag

Nekem azon a viber sose jelzetg. Ellenben a whatsapp mindig. Át is szoktattam a családot.

(#95438) albiosz válasza T. I. (#95436) üzenetére


albiosz
őstag

nekem is csak ota frissítések voltak, amíg támogatták, semmi nem hivatalos cucc nem került rá. kb. múlt csütörtökig ment minden gond nélkül. no mindegy, majd hátha megjavul.

(#95437) Pityu89: nekem mindig jól működött. kb. 1 éve használom.

(#95439) btudos válasza albiosz (#95438) üzenetére


btudos
Topikgazda

Ha egy tippem lehet, szerintem módosítottak valami szerver oldalon az értesítéskezelésben, amit a WP-s alkalmazás már nem követ le, mert mostanában rengetegen panaszkodnak a Viber értesítésekre.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#95440) albiosz válasza btudos (#95439) üzenetére


albiosz
őstag

Sajnos ez is benne van. Annyira nem nagy érvágás nekem, bár nem túl kényelmes. Lehet év elején veszek egy droidot. :(

Kár, mert szeretem a telefonon. Mondjuk 4 év után beégett a böngésző címsora, meg karcos a kijelző stb., de ezekkel együtt lehet élni.

[ Szerkesztve ]

(#95441) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Valaki tud egy elég fura ügyben tippeket adni?

Adott egy Lumia 550-en, rajta Win 10-el.

Egy olyan érdekes hiba jött elő rajta, hogy eltűnt a teljes névjegyzék, vagyis nem is teljesen eltűnt hanem nem látszanak.
Ha valakinek beírjuk a számát, és hívjuk, mármint olyannak aki benn volt a névjegyzékben annak kiírja a nevét, tehát a telefonban tuti benn vannak a nevek, csak valamiért nem mutatja a névjegyzék.

Ha újat írok be, az meg látszik, csak úgy random megpróbáltam beírni egyet, de a régiek nem.

Próbáltam régi telefonról adatátvitelt csinálni, de ott is kiírja, hogy már rajta vannak, és duplikálódni fognak ha átküldöm.

Szórakoztam a beállításokkal is, mármint hogy miket jelenítsen meg, de ugye az csak annyi hogy azokat lehet rejteni amikhez nincs telefonszám.

Viszont már végképp nincs ötletem mivel elhetne visszahozni őket, ha nem muszáj resetet nem akarok rajta csinálni, de ha más megoldás nincs akkor az lesz.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#95442) Joker88 válasza laceszgamer (#95441) üzenetére


Joker88
őstag

van/volt valami szerveroldali hiba, valakinek órák múlva jöttek vissza a névjegyek. nekem is reggelre eltűntek,most csöpögnek visszafele a telefonra.. nem vesztek el,nyugi.

[ Szerkesztve ]

In loving memory of Garrett Lockhart

(#95443) pprod94 válasza Sztyepadzso (#95433) üzenetére


pprod94
aktív tag

Köszi! Néztem én is, de ezen a platformon már nem szívesen költök pénzt. Láttam egyébként vadászat közben az appot! A 2. javaslatot letöltöttem, az jobbnak tűnt. :)

(#95444) scyllarus válasza laceszgamer (#95441) üzenetére


scyllarus
veterán

"Szórakoztam a beállításokkal is, mármint hogy miket jelenítsen meg, de ugye az csak annyi hogy azokat lehet rejteni amikhez nincs telefonszám." - Nem, dehogy csak annyi. Ott tudod kijelölni a fiókokat is, ahonnan megjelenítse, pont így jársz, ha kiveszed a pipát az elől a fiók elől, ahol valójában tárolod a névjegyeket.
Persze, lehet, hogy az előbb leírt szerverhiba volt a ludas.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95445) laceszgamer válasza scyllarus (#95444) üzenetére


laceszgamer
addikt

Köszi mindkettőtöknek, visszajöttek, valóban szerverrel lehetett akkor valami.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#95446) Takvan válasza laceszgamer (#95445) üzenetére


Takvan
tag

Nekem is eltűnt reggel az összes kapcsolatom, aztán kis vacakolás, meg fiók szinkronizálás után visszajöttek.
Viszont a meglévő csoportokba nem kerültek vissza a kapcsolatok. :(

(#95447) turbulencia8 válasza aszti93 (#95426) üzenetére


turbulencia8
őstag

A Skype-ot tilos a nevjegyek kozelebe engedni, az minden masodik frissitesnel osszekeveri a telefonkonyvet. Nalam is volt hasonlo regebben.

(#95448) this is life válasza Takvan (#95446) üzenetére


this is life
Ármester

Nekem a live fiokbol is eltuntek a nevjegyek , es meg mindig lebegnek a virtualis terben ,meg szerencse hogy volt backup es egybol korrigaltam a hibat ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#95449) sweepy


sweepy
csendes tag

Üdvözlet..
Rendeltem a telómra MOZO hátlapot barna bőr fém keretest s sajnos lumia 950xl helyett 950-est rendeltem.. Így bontatlanul akit érdekel 9e-ért viheti..
[link]

Továbbá elsők között vettem a 950xl-t, szegényke katasztrófális ahogy kinéz, de kezdem azt hinni, ez ütésálló teló.. Kijelzőn se repedés, se törés, se karc, de a hátlap már siralomház.. Egy akkut már cseréltem, s lassan kell a következőt is. :(
De a telo jól zenél, baró..

Ex teló:Alcatel One Touch 8008D Scribe HD Pure White A:4.2.1 JB. Aktuális: Lumia 735 WP 8.1 Lumia 950XL Win10 TABLET: Acer Aspire Switch 10 Tablet/netbook hybrid win 10

(#95450) sweepy válasza sweepy (#95449) üzenetére


sweepy
csendes tag

Ja, s el is felejtettem, de mióta kezel a telefon 2 terrás winyót?

Ex teló:Alcatel One Touch 8008D Scribe HD Pure White A:4.2.1 JB. Aktuális: Lumia 735 WP 8.1 Lumia 950XL Win10 TABLET: Acer Aspire Switch 10 Tablet/netbook hybrid win 10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.