Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95751) turbulencia8 válasza zsamiatt (#95749) üzenetére


turbulencia8
őstag

650-en felebredesi gondok vannak, a 950-en a skype hasznalhatatlan. Igaz mindkettot leselejteztuk tartalekos telonak.

(#95752) ΞΔGLΞ válasza turbulencia8 (#95751) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

640 XL-en (8.1) nincs ilyen gond, ami még működik rajta az normálisan működik . 950 XL meg a (bontatlan) dobozában rohad.

(#95753) Blue Eagle válasza zsamiatt (#95749) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Akku hiba?

(#95754) zsamiatt válasza Blue Eagle (#95753) üzenetére


zsamiatt
őstag

én is erre gyanakszom

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#95755) Francia91 válasza turbulencia8 (#95751) üzenetére


Francia91
veterán

950-esnél mik a gondok a Skype-al? Mert hetente 3-4 alkalommal használom, de még nem tapasztaltam hibát. Szintén 950-essel

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#95756) Blue Eagle válasza Francia91 (#95755) üzenetére


Blue Eagle
őstag

én sem... nekem is jó a Skype.

(#95757) Sztyepadzso válasza Blue Eagle (#95756) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Én egy este kellett, hogy mint bébiőr(vagy mi) használjam a Skype-ot, de kb 20 perc múlva bontotta a vonalat(L950)

(#95758) Kin Tan Te


Kin Tan Te
tag

Sziasztok!
Ha szabad, akkor egy kis offtopic:
Mostanság érkezett az új firmware androidos telefonomra. (Samu j5-re a nugát)
Olvasgatom az idevágó fórumban az ős-droidos fórumosok diskurzusát és látom, hogy nem elegendő engedni a frissítést, muszáj egy gyári visszaállítást is csinálni frissítés után, különben akadozós, aksimerítős, laggolós lesz a rendszer.
Ismerős helyzet.
Anno windows-osként jómagam is inkább EAGLE-kolléga frissítési tanácsadóját használtam mindig, ha problémás volt a rendszer egy frissítés után. Akkor úgy gondoltam, hogy ilyen biztos csak Win-phone használóknak jár az élettől. Csak mi szívunk WDRT-vel. Máshol biztos csak egy gombnyomás az egész... Hát persze...
Nos, úgy látom minden platformon a gondtalan mobilozás újratelepítésekkel és tiszta rendszer-telepítésekkel van kikövezve.

Utólag is elnézést minden redmondi programozótól, akinek sűrűn csuklott anyukája egy patch-kedd után összeomlott kontaktlistától, esetleg szinkronizálási hibáktól.

Kin

(#95759) Vegha válasza Kin Tan Te (#95758) üzenetére


Vegha
senior tag

Minel komolyabb rendszert hasznalsz, annal fontosabb az uzembiztonsag es a folytonossag. Ilyen szempontbol nem eri meg kockaztatni azt hogy a korabbi bugokat is ujratelepited egy backupbol, hosszutavon bekesebb megoldas a clean install. Es ilyen szempontbol mindegy hogy Win, Unix, telefon vagy kapunyito sw-rol van szo. Egy ido utan az ember ugyis rajon hogy jobb visszaterni a legfrissebb bugmentes verziora.

[ Szerkesztve ]

(#95760) Kin Tan Te válasza Vegha (#95759) üzenetére


Kin Tan Te
tag

Persze,ezt értem Csak számomra lassan jött el a megvilágosodás. És ehhez is az kellet, hogy droidon is hasonlót tapasztaljak meg, mint itt.

(#95761) bnoe válasza Francia91 (#95755) üzenetére


bnoe
tag

Nem indított camerát videohívásnál, Webcamerát más eszköz használja kiírás volt ez kb másfél hónapja volt, most függőlegesen tartva a telot, denevérként fejjel lefele adja a saját képed, vízszintesen nincs gond.

(#95762) touchscreen válasza bnoe (#95761) üzenetére


touchscreen
tag

Ez nálam is így van dettó, igaz 1020-ason.

(#95763) Rigormortiis válasza Kin Tan Te (#95758) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Bőven elég android főverzió-váltáskor csinálni visszaállítást. Én a majd' ket év alatt egyetlen egyszer húztam újra, amikor Mashmallowról Nougat-ra frissült a telóm.

Azért ez nem ugyan az, mint wp-n.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#95764) betegphiu


betegphiu
senior tag

Kihalt a droidos topik ? :/

(#95765) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Sziasztok!
Kellene a meloba (retek, kosz) valami olcso mobil, amin tudnek wifivel netes radiot hallgatni (Radio 1) es ha valami uton modon menne a facebook messenger (neha ranezni), az is jo lenne.
Mely modellek kepesek jelenleg ezt teljesiteni?
Koszonom :R

[ Szerkesztve ]

(#95766) Spet válasza zolikaDB (#95765) üzenetére


Spet
addikt

Ezen készülékek tudják a kívánságodat (mert a messenger csak W10M alatt működik)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#95767) kpal válasza bnoe (#95761) üzenetére


kpal
veterán


Nekem meg ez van az egyik telfonon ,pedig mibdkettőn frissült a Skype de calamiért a neveket nem mutat. Sőt laptopon es asztali gépen is ez a verzio van es hibatlan . Mi lehet a gond :F

(#95768) Kin Tan Te válasza zolikaDB (#95765) üzenetére


Kin Tan Te
tag

Szervusz!

Sokáig Lumia 640-et használtam. A telefon kiválóan muzsikál. Tudja amire szükséged van. Bár gyárilag 8.1-el érkezett, megkapta a W10M frissítést, így megfelel Spet fórumtárs által is említett kritériumnak.
Kifutott típus, csak használtan juthatsz hozzá.

Kin

(#95769) tatararpad


tatararpad
őstag

Megszűnik a Simple Windowsos támogatása. Mivel az OTP fejleszti tippre azt mondom a mobilbankjuk is hamarosan követi.

[ Szerkesztve ]

(#95770) k-adi válasza tatararpad (#95769) üzenetére


k-adi
nagyúr

"Meglepő"

ja nem

(#95771) tatararpad válasza k-adi (#95770) üzenetére


tatararpad
őstag

Csak nehogy valaki még 2018-ban ilyen telefont vegyen, mert meglátja hogy van neki minden alkalmazás ami neki kell, aztán meg márciusban lekapcsolják őket. Régen ugye sokan mondták, hogy az UWP miatt nem kell félteni az alkalmazásokat, mert a platformok összeadódnak, stb, ez már akkor is bullshit volt, a mostani alkalmazás bezárások miatt meg már gyakorlatilag is konstatálható, hogy a fejlesztők teliberakják ezt a fícsört.

(#95772) kutga


kutga
nagyúr

WhatsApp, Skype, Viber értesítés ikont hogy tudok kirakni a lockscreenre?

Ami van gyárilag tíz, abból kb kettő amit használok, a letöltött alkalmazások viszont nincsenek a listában.

Let the Zone take me if I am.

(#95773) k-adi válasza tatararpad (#95771) üzenetére


k-adi
nagyúr

nemhogy 2018ban de már 2017ben is bűn volt ilyet venni.... :DDD

aki ilyet vesz az meg is érdemli amit kap :)

(#95774) this is life válasza k-adi (#95773) üzenetére


this is life
Ármester

Kegyelet sertoek vagytok (halottrol jot vagy semmit). Masod telefonnak tobb mint kielegito a lumia sorozat (persze nem power usereknek).

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#95775) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Nem tudom hogy miért vagytok ilyen negatívak: most lesz igazán exkluzív egy WP-s teló az almás és droidos kacatokhoz képest. :DDD

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#95776) bnoe


bnoe
tag

Nincs valakinek egy eladó nokia 1020-a, sajnos a tegnap a gyerekek filmezése közben kiesett a férjem kezéből, képernyője eltörött...vagy egy képernyő donor készülék is jól fogna...

(#95777) Vegha


Vegha
senior tag

Lelottek a Jofogas appot is ? A mobil verziohoz kepest egesz turheto volt, de tegnap ota nalam doglott. Ja, es egyuttal a browseres sem megy mar Edge-bol : )

(#95778) Blue Eagle válasza Vegha (#95777) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Nem megy az app valóban. Akkor ennyi? Ez a kérdés. Majd meglátjuk. Edge böngészőből nekem jónak tűnik.

(#95779) ΞΔGLΞ válasza Vegha (#95777) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Kb jó 1 hete már, hogy észrevettem, hogy megdöglött, pár napja le is töröltem, pedig frankó app volt.

(#95780) ΞΔGLΞ válasza Bogyó bá' (#95775) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Kell abból a szittyóból nekem is, amit szívsz! :DDD

(#95781) Joker88 válasza Bogyó bá' (#95775) üzenetére


Joker88
őstag

ezt adom :C :DDD

In loving memory of Garrett Lockhart

(#95782) betegphiu


betegphiu
senior tag

Sziasztok

8.1-es kollégákákat kérdezem :
Van valami normális. Facebook pótló app ?

Mert ugye messenger nincs 8.1-en.
Ha pedig böngészőben nyitom meg a facebookot, akkor eltolja oldalra a képet, ergo használhatatlan.

Előre is köszönöm.

(#95783) Joker88 válasza betegphiu (#95782) üzenetére


Joker88
őstag

szerintem nincs.. az oldaleltolódásra pedig javaslom az oldal frissítését..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#95784) betegphiu válasza Joker88 (#95783) üzenetére


betegphiu
senior tag

Igen,minden 6.-ra sikerül is :D

(#95785) Vegha válasza ΞΔGLΞ (#95779) üzenetére


Vegha
senior tag

A frankotol azert messze volt, de hasznalhato volt.
Viszont nekem a browseres tovabbra sem muxik: miota hóesés van az oldalt betolti, de azon kivul semmi. Erintesre ujraindul a hoeses.

[ Szerkesztve ]

(#95786) Truman


Truman
senior tag

Sziasztok. Kellemes ünnepeket.

Édesanyámnak van egy Lumia 850 -ese, és az a gond hogy ha Skype -on hívom egyszerűen nem ad semmi hangjelzést neki. Így nem veszi észre, hogy hívom. A sima SIM kártyás bejövő hívások persze normálisan kicsörögnek. Korábban működött neki normálósan. És mivel nem egy műszaki zseni nem szokta piszkálgatni a beállításokat, csak azt tudja amit megmutatok neki. Áttúrtam minden beállítást, de semmit nem találtam erről. Sőt a Skype -ot is újratelepítettem már neki, de semmi változás. Találkozott már valaki ezzel a jelenséggel?

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#95787) touchscreen válasza Vegha (#95785) üzenetére


touchscreen
tag

Ez iPhone-on sem működik. Tegnap ezzel szenvedtem, se chrome, se safari nem engedett tovább. A hóesés itt is megvolt :) W10M-en viszont műkszik :)

(#95788) Spet válasza Truman (#95786) üzenetére


Spet
addikt

Skype-ot már több hónapja lelőtték mobil platformon. Használjatok helyette Viber-t vagy WhatsApp-ot.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#95789) Francia91 válasza Spet (#95788) üzenetére


Francia91
veterán

Nekem Lumia 950-essel nap mint nap megy a Skype videócsevegés, akkor pedig csak nincs lelőve mobil platformon ;)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#95790) MasterMark válasza Truman (#95786) üzenetére


MasterMark
titán

Létezik 850? :Y

Switch Tax

(#95791) hroberto válasza MasterMark (#95790) üzenetére


hroberto
veterán

Nem.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#95792) Truman


Truman
senior tag

Bocsi, 550! Elgépeltem! Bár kevésbé változtat a lényegen.

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#95793) Francia91 válasza Truman (#95792) üzenetére


Francia91
veterán

Faterom 550-essel használja a skype-ot, gond nélkül

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#95794) Johnny70 válasza Truman (#95792) üzenetére


Johnny70
tag

Nekem se a legjobb a Skype, nagyon halkan szól a hívásjelzés, normál háttérzaj mellett észre sem lehet venni, az értesítéseket a hívásról meg nem teszi ki, akkor tudom meg, hogy kerestek rajta, amikor megnyitom (Akkor bezzeg rém hangos a nem fogadott hívás jelzése). Ezt ősz óta csinálja, odáig jó volt. Mondjuk az asztali gépen is be vagyok jelentkezve, lehet azért annyira csendes és nem mutatja a nem fogadott hívásokat (csak ott meg sokszor a család is rárepül és átlépnek a profiljukba, ezért nem szól ott. )

(#95795) Spet válasza Francia91 (#95789) üzenetére


Spet
addikt

Igen elolvasva a cikket alaposabban, csak 8.1 alatt lottek ki a dolgot.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#95796) Truman válasza Johnny70 (#95794) üzenetére


Truman
senior tag

Igen, pontosan így van. Csak akkor lehet picit hallani ha direkt ráteszed a füled. Csak ugye mi a muter accontjával nem vagyunk bejelentkezve sehova máshova. Mindegy, egyelőre parkoló pályára helyeztem a Skype -ot. Mivel a Viber csak angol nyelven érhető el Windows 10 Mobile -ra, így maradt a WhatsApp. Az már jól működik, leszámítva, hogy a névjegy alapján nem ismeri fel hogy én hívom csak a számot írja ki. És persze nehogy már lehessen nevet hozzárendelni az App -on belül, vagy partner listát hozzáadni. Kezdem már érteni, miért buktatta meg a Microsoft ezt a projektet.

Az élet egy sz*r játék, de azért a grafikája nagyon ott van…

(#95797) Sztyepadzso válasza betegphiu (#95782) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Mbasic. Facebook Com
Nem jelez, tény de itt olvashatod, írhatod az üzenetet

[ Szerkesztve ]

(#95798) betegphiu válasza Sztyepadzso (#95797) üzenetére


betegphiu
senior tag

köszi

(#95799) pushalias


pushalias
addikt

Rég írtam ide hölgyeim és uraim, most búcsúzom, de persze vissza-visszanézek még, mert a szerelemnek legalább az emléke megmarad. Aki akar, privátban elér. ;)

Honor 9 / HP 8470P

(#95800) MasterMark válasza pushalias (#95799) üzenetére


MasterMark
titán

Mire váltottál?

Switch Tax

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.