Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58001) Pttypang válasza polonic (#57999) üzenetére


Pttypang
veterán

Tudom, de a denimes telefonok kaptak meg eddig elvileg, akkor igy irom.

Everybody lies.

(#58002) Воланд válasza Plazmacucci (#57993) üzenetére


Воланд
titán

meg mindig bug.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#58003) BiP válasza Pttypang (#57994) üzenetére


BiP
nagyúr

A mappázás OS feature, nem Denim.
Így aki PfD-zik, az már megkapta.

Denimes telefonokra valóban jöhetett már hivatalosan is, 930-ra már olyan verzió a legfrissebb, amiben már ez az OS verzió van, 1520-at nem tudom, de ezek szerint az is.

Azért érdemes pontosan fogalmazni, mert így is sokan keverik, mi a Denim, mi az OS frissítés, ne okozzunk még nagyobb zavart.

[ Szerkesztve ]

(#58004) tyan


tyan
senior tag

Jelenleg 150 MB-os mobilnetem van. Kell-e valamit állítani és ha igen, akkor mit, hogy csak akkor szinkronizáljon, frissítsen, ha wifin vagyok? Nem szeretném, ha a mobilnetet pl. bármely frissítés 1 nap alatt lerántaná.

(#58005) hroberto válasza kengyel (#58000) üzenetére


hroberto
veterán

Mert hozzá van adva a Google fiókod is a telefonhoz. SIM kártyára nem tudsz menteni. Outlook fiókba inkább.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#58006) kengyel válasza hroberto (#58005) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nagyon köszönöm a választ. Akkor inkább mentem a Outlook fiókba.

kengyel

(#58007) waces válasza kengyel (#58006) üzenetére


waces
aktív tag

célszerű egyébként is a felhőben tárolni a kontaktokat (mindegy, hogy gmail vagy outlook), mert a telefonon/sim kártyán tárolt kontakt lista kezelése nehézkes mondjuk egy készülék ellopás/elhagyés vagy egy sim kártya sérülés esetén. mig ha a felhőben van, akkor bármikor eléred. bármilyen eszközről (pl egy új telefon beszerzése után)

Every living creature on earth dies alone.

(#58008) kengyel válasza waces (#58007) üzenetére


kengyel
nagyúr

Igen most utólag átraktam az összes névjegyzéket a outlook -ba. Így bármikor visszaállítható.
Köszi neked is a választ !

kengyel

(#58009) Bukk900 válasza tyan (#58004) üzenetére


Bukk900
őstag

Az áruháznál, képek-videók onedrive szinkronnál választhatsz csak wifit. Időjárásnál, emaileknél meg állíts be megfelelő időközt. A takarékos üzemmódnál, aminek nem szükséges tiltsd le a háttérben futását.
Nálam megy non-stop és havi 5-10 MB megy el a háttérben.

(#58010) DJosef


DJosef
őstag

Üdv Urak!

Van tapasztalata valakinek az új Facebook frissítéssel?

Forget about it

(#58011) SsPL711 válasza DJosef (#58010) üzenetére


SsPL711
őstag

Annyi a tapasztalatom, hogy csempén mutat 2 értesítést, de ha megnyitom, már nem mutatja az appon belűl.
Ha kilépek ugyan úgy mutatja azt a 2 értesítést.
Ha kiválasztom az értesítéseket akkor be frissül, egyébként magától nem.

[ Szerkesztve ]

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#58012) Pttypang válasza BiP (#58003) üzenetére


Pttypang
veterán

Igen, mar irtam, hogy tudom en is, de egyszerubb volt eddig így leirni, mint, hogy "a denimes trelefonok mar megkaptak azt az ors frissitest, ami tartalmazza ezt a funkciot"

Everybody lies.

(#58013) BiP válasza Pttypang (#58012) üzenetére


BiP
nagyúr

Igen, csak pont így, hogy így egyszerűbb volt leírni, pont így okozhat félreértést.
(meg én is csak utólag olvastam a kommentedet, de nem szerkesztettem át.)

Mert a Denimnek még így sincs semmi köze hozzá, az kb. egy véletlenel ér fel, hogy pont azok a friss telefonok kapták meg az adott OS update-et.
Ráadásul ez ugye csak a hivatalos frissítés, ha valaki PfD-zik, akkor úgy is meg lehet kapni a mappázás feature-t.

[ Szerkesztve ]

(#58014) tyan válasza Bukk900 (#58009) üzenetére


tyan
senior tag

Köszi a segítséged.

(#58015) Pttypang válasza BiP (#58013) üzenetére


Pttypang
veterán

Eleg regen nem kovettem mar a tortenetet, nem gondoltam ,hogy nagy frissitesnel hamarabb megkapjak a pfd-sek, de akkor mar ezt is tudom :)

Everybody lies.

(#58016) BiP válasza Pttypang (#58015) üzenetére


BiP
nagyúr

Mivel elég ritkán van hivatalos FW frissítés, emiatt PfD-ben jóval előbb jönnek a cuccok, így a mappázás is jóval előbb jött. Mondjuk ez a hirtelen 930/1520 frissítés kicsit előrébb hozta a dolgokat, de most a Denimes FW frissítésig szerintem nem lesz köztes. Meg ugye ki tudja, hogy az is mikor lesz letölthető az adott típusokra, variánsokra.
De attól még az OS-t fejlesztik, így a PfD-seknek csöpögnek a feature-ök addig is.

lsd. Cortana: A múlt heti OS frissítésben már benne van a német, francia, olasz,.. verzió, de aki megvárja a Denimes FW-t, az még jó ideig nem fogja ezt megkapni. (még ha ez itt Mo-on annyira nem is releváns.)

Ill. másik oldalról megközelítve: Mivel a felturbózott Lumia Camera viszont Denim feature, hiába PfD-zik valaki, ő is csak a Denimes FW frissítéssel kaphatja meg.

Persze, aki csak a hivatalos frissítéseket teszi fel, annak mindegy, mindent csak a Denimmel egy kupacban fog megkapni, aki PfD-zik, annak lehet kérdés, hogy mi OS feature, mi Denim, mert az OS-t előbb kaphatja meg.

[ Szerkesztve ]

(#58017) ArsenalF válasza DJosef (#58010) üzenetére


ArsenalF
aktív tag

Nálam tegnap óta kétszer is eljátszotta hogy nem tudja betölteni a news feed-et, mármint nem aktualizálja, kiírja hogy nem tud csatlakozni, majd bezárás után már ez sem jön be, szimplán csak a 7 órával ezelőtti üzenőfalat mutatta. Majd fél órával később újra elindítva megint jó volt. 2 óra múlva megint nem -.-
Kár volt frissítenem eddig sem hiányoztak a matricák a kommentekből, lényegi változást számomra nem hozott ellenben elromlott megint valami..

(#58018) alratar


alratar
addikt

Nem tudom, hogy mennyire off a kérdésem, de végeredményben WP.

Ha veszek egy ebookot play streban, azt WPn is lehet majd olvasni.?

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#58019) bizonytalan


bizonytalan
tag

Sziasztok, Lumia 930-hoz keresnék autós tartót, tud valaki ajánlani jó minőségűt?
Ezt találtam eddig : [link]
Esetleg még ezt : [link]
Legjobb talán olyan lenne, ami alul-felül fogja a telefon, alul hellyel a töltőcsatlakozó számára.
Köszi!

(#58020) Godfather válasza bizonytalan (#58019) üzenetére


Godfather
aktív tag

[link]

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#58021) Plazmacucci válasza Godfather (#58020) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ez tuti kapható ebay-en tized ennyiért :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#58022) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Én és az 530 4 órán át kizárólag. Próbált már meg valaki BBM-en vagy akármi máson beszélgetni és közben böngészni? Érdekes egyveleg. Berakod egyik a háttérbe előhozod a másikat, folytatás... leírod amit akarsz, be a háttérbe, behozod a böngészőt, folytatás... és még lapot is újratölt. Eredmény? Vagy ez vagy az, a váltás lassan és vontatottan megy. VAGY csak a ram a baja? (folytatás...lap újratöltés) Valaki 1G rammal mit mond erre?

(#58023) Воланд válasza Kolondrum (#58022) üzenetére


Воланд
titán

keves a ram.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#58024) Kolondrum válasza Воланд (#58023) üzenetére


Kolondrum
félisten

Úgy látom ő akkor is ezt csinálja ha nem is indokolt.

(#58025) Воланд válasza Kolondrum (#58024) üzenetére


Воланд
titán

akkor is a ram keves. es tok jo lenne ha mas topicban nem terjesztened a hulyeseget.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#58026) Kolondrum válasza Воланд (#58025) üzenetére


Kolondrum
félisten

És tök jó lenne ha nem mondád meg mit csináljak. :R

(#58027) Воланд válasza Kolondrum (#58026) üzenetére


Воланд
titán

igazad van, vegulis mindenkinek alanyi joga lejaratni magat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#58028) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Másnak is szokott össze vissza jelezni a takarékos üzemmód akku kijelző csempéje? Nekem mindig hülyeséget mutat, de ha változtatom a méretét, akkor a másik méreten jól mutatja... Ha a nagyméretű csempén jó a töltés érték, akkor a kicsin rossz és vica versa...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#58029) Воланд válasza Plazmacucci (#58028) üzenetére


Воланд
titán

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#58030) bizonytalan válasza Godfather (#58020) üzenetére


bizonytalan
tag

Köszi, ez jónak tűnik, az árat leszámítva... Kell hozzá még egy tartó clip is, az még 7-8 ezer, a telefon nem volt annyi.
Nem fogadott hívás(hívásvárakoztatás közben) másnál sem kerül be a hívásnaplóba? A T-Mobile küld üzenetet, de abból bonyolultabb visszahívni.

(#58031) golya87


golya87
őstag

Hello

Tudna valaki adni egy linket, vagy leírást, ami működik, hogy hogyan tudom unlockolni a telefonom? (Student developer unlock)
Hallgatói Dreamsparkom van, de valahogy nem akar összeállni a dolog.

A VLC for WP Beta-t szeretném kipróbálni.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#58032) spiderpig820 válasza Plazmacucci (#58028) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Nekem általábab 40% körül felugrik 50-re a kiscsempén. Az action centerben mutatja, hogy 42%, de a csempén 49% van. Aztán 39% százalék körül mindkét érték újra ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

4B

(#58033) gyurkikrisz válasza golya87 (#58031) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Tudtommal az dev unlockkal sem elerjeto, ha nem regisztraltal

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#58034) Plazmacucci válasza spiderpig820 (#58032) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#58035) golya87 válasza gyurkikrisz (#58033) üzenetére


golya87
őstag

Kellemetlen... :W

Egy dev unlock leírás, ami működik, továbbra is érdekelne azért.

(#58036) gyurkikrisz válasza golya87 (#58035) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

[link]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#58037) Burt1793 válasza gyurkikrisz (#58036) üzenetére


Burt1793
veterán

Ez kell ahhoz, hogy pfd-s szoftvert használhass? Álljatok be minél többen, hogy hamarabb kijöjjön a végleges verza. :)

(#58038) gyurkikrisz válasza Burt1793 (#58037) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Nem, a pfd-hez mas kell, ahhoz app studio-n kell regisztralni :D nekem is volt ehy honap amig kiigazodtam :D

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#58039) Burt1793 válasza gyurkikrisz (#58038) üzenetére


Burt1793
veterán

Áhh, én egyelőre csak használni szeretném a 930-at, nem akarom megmókolni, azért jöttem ide, hogy a havi romolást kicsit kipihenjem. :D

(#58040) moleculez válasza Burt1793 (#58039) üzenetére


moleculez
veterán

Azért ez mas káposzta... Hivatalos frissítések ezek. Én pl letöltöttem a pfd-appot, végig csináltam a regisztrációt, enjoy. Semmi App Studio, meg ilyesmi.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#58041) BiP válasza gyurkikrisz (#58038) üzenetére


BiP
nagyúr

Többféle módon lehet regisztrálni. Az egyik az App studio-n keresztüli regisztracio, a masik pedig a linkelt megoldas, ahol az SDK-n keresztül aktivalod a telefont.

(#58042) Burt1793 válasza moleculez (#58040) üzenetére


Burt1793
veterán

És nem túl bugos a dolog? A romolás se túl bonyolult...

(#58043) gyurkikrisz válasza Burt1793 (#58042) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Többet ad, mint amennyit elvesz, az biztos.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#58044) Burt1793 válasza gyurkikrisz (#58043) üzenetére


Burt1793
veterán

De amit ad, azt később megkapják a nem pfd-sek is, nem? Csak időben van eltolva az egész. :)
És ha nem tetszik, vissza lehet lépni a pfd-ből? Beállítások elvesznek? Nagy procedúra az átállás? A zene app pl nem áll le neked 930on?
Nem értem mid van, kettes számrendszerben nézve nem létezik ilyen Lumia. :D Bocs, ez 920, csak valamiért az rémlett, hogy balról jobbra kell olvasni... régen tanultam eztet. ;]

[ Szerkesztve ]

(#58045) gyurkikrisz válasza Burt1793 (#58044) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

920-am van, a zeneapp szerintem ugyanugy van mint nálad is, szóval az nem ad plusszt a pfd. Viszont néhány kis feature jol jon :) de igem, később megjön minden amit a pfd ad, csak ezt nem lehet tidni mikor főleg a wp-ből kiindulva :D

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#58046) Burt1793 válasza gyurkikrisz (#58045) üzenetére


Burt1793
veterán

Jujj, rákerestem a 920ra a MA-n. Ez egy gnóm. :D Én nagyrészt azért szeretem a 930at mert gyönyörű és a kijelző is nagyon patent.

(#58047) FishAir


FishAir
senior tag

SMS üzenetek át lettek mentve SIM-re, látni látja őket csak hogy a viharba varázsolom át a telefonra? Ha csinálok egy backupot, akkor a restore már a telefonra rakja vagy hogy működik ez?

Köszi.

[ Szerkesztve ]

iDontcare

(#58048) polonic


polonic
félisten

Megérkezett a xiaomi piston 2 fülesem. Tökéletesen működik a telóval. Hangerőgombok is vannak rajta és ahogy nyomkodom, a telefon írja is, hogy nő vagy csökken a hangerő.

Mellesleg minőségi cuccnak tűnik. A csomagolás, kivitelezés, a hangzás. Még csipesz is van a vezetékhez.

(#58049) attszil válasza bizonytalan (#58019) üzenetére


attszil
tag

Hali! Nekem kettő is van az első a céges kocsiban ez ami könnyen gyorsan használható és szerintem nagyon jó minőségű [link]
és egy másik a saját kocsiba olyan mint a Te általad először linkelt de a nagyobb változata [link] ez a méret kell a 930-hoz van ennél olcsóbban is, de most azt nem találtam meg.
Ez az utóbbi iGrip nagyon erős masszív, a másik könnyedebb kevesebbet takar mikor nincs benne a telefon.

11 pro

(#58050) szatomi30


szatomi30
tag

Sziasztok! 35.000 Ft-ig melyik Windows Phone telefont ajánljátok megvételre? Fontos hogy megbízható legyen, ár/teljesítmény arányban jó legyen. Amire kellene: telefonálás, internet, zene, játék. Újonnan venném. Előre is köszi! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.