Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95551) Pikkolo^^ válasza DuDieHUN (#95550) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nem írtad mit vettél. 930-ra nem lehet kitenni, nem olyan a kijelzője és nincsen rá olyan alkalmazás. 950-n meg lehet jeleníteni.

(#95552) DuDieHUN válasza Pikkolo^^ (#95551) üzenetére


DuDieHUN
aktív tag

930 lett belőle, olcsóbb is es jobban is tetszik külsőleg :)

(#95553) hroberto válasza DuDieHUN (#95550) üzenetére


hroberto
veterán

Semmilyen Google app (hivatalos) nincs.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#95554) ΞΔGLΞ válasza kutyek (#95547) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem engedi, fizetési beállítást kér. Holott több is meg van adva erre a célra...öööö évek óta! :DDD

(#95555) prisz válasza ΞΔGLΞ (#95554) üzenetére


prisz
aktív tag

Akkor nálad van a hiba. Én az előbb vettem meg a Nextgen Reader-t. Most csak 925ft. Hibátlan volt a vásárlás és tökéletesen működik.

(#95556) ΞΔGLΞ válasza prisz (#95555) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Akkor nálad van a hiba.

Nos, igen, különben nem tépném a szám. :)

Visszatérve a vásárláshoz. Pc-én az áruházból megvetted és mobilon is egyből működő képes volt az applikáció? Mert nekem ez a gondom.
Nem az, hogy nem tudok vásárolni, hanem az MS elqurt szinkronizációja (is) egy moslék bugtenger.
Vagyis, amit pc, vagy mobilon az áruházban megveszel, annak oda-vissza működnie kell(ene). Mindig is így volt, most már ez sem jó.

[ Szerkesztve ]

(#95557) Cane


Cane
őstag

Levették már a Mapfactor GPS-t is??!

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#95558) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Üdv. Asztali chrome-ból hogy tudnám átvarázsolni a könyvjelzőimet a telefonos Edge böngészőmre ?

Lumia 950XL

(#95559) Joker88 válasza ZsoltG60 (#95558) üzenetére


Joker88
őstag

szerintem az asztali Edge-be kell őket először,aztán onnan átszinkronizálódnak a mobilosba is..
Edge: a kép jobb szélén a három pöttyre katt / beállítások / importálás egy másik böngészőből.

In loving memory of Garrett Lockhart

(#95560) Redneck


Redneck
veterán

Korábbi kommentekben nem találtam tippet ezért kérdezek.

Pár hete egy kép küldése gondot okozott a Vibernek, ezért bezártam, majd mikor újraindítottam kérte hogy adjam meg a számom. Küldött sms-ben aktivációs kódot, azt elfogadta. Kérte a nevem, és hogy állítsak be képet, de tovább nem megy, csak azt írja hiba, a csatlakozás sikertelen. Újraraktam, ugyanez.
Barátnőmnek működik, a teló, a rendszer, de még a memóriakártya is egyforma.

Lumia 735 WP 8.1 legújabb verzió

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#95561) Redneck válasza Redneck (#95560) üzenetére


Redneck
veterán

A poén az, hogy értesítést meg kaptam, de rákattintva ugyanaz a hiba.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#95562) NGC válasza Redneck (#95561) üzenetére


NGC
tag

Írj a Viber supportnak hogy reseteljék az accountodat.

[ Szerkesztve ]

(#95563) Redneck válasza NGC (#95562) üzenetére


Redneck
veterán

Köszönöm a hasznos tanácsot, ez eszembe sem jutott! Valahogy nem gondoltam rá hogy telefonon is léteznek fejlesztők és terméktámogatás. Az appok biztos csak úgy vannak. Vagy teremnek? :DD

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#95564) Lacpac


Lacpac
őstag

Sziasztok,

Miért van az hogy a telefonban tárolt névjegyeket nem tudom szinkronizálni sehova?
Van gmail fiókom, van hotmail fiókom, sehol nem jelennek meg a névjegyek.
Van WP10-es rendszerű telefonom és van 8.1 rendszerű is, közöttük szinkronizálódnak a névjegyek.
Váltanék droidra és nem akarok 100+névjegyet kézzel átírogatni.

(#95565) Sztyepadzso válasza Lacpac (#95564) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Én a Droidos telefonon szinkronizáltam, és megjelentek.
Vagy exportálod őket outlookból(vmi fájlba), majd importálod őket a gmailbe, annak is működnie kell.

(#95566) Lacpac válasza Lacpac (#95564) üzenetére


Lacpac
őstag

OK, megtaláltam a hibát, valamikori biztonsági mentésből való visszaállítás szopatott meg.
Akkor már csak az a kérdés, hogy van-e mód hogy a telefonból közvetlenül mentsem ki a névjegyeket?
Ha van, akkor hogyan?
Milyen programra lenne szükségem?

Sztyepadzso:
Kellene, de nem működik :-)
Valamikor a gmailos fiókom átváltott outlokra a telefonban, és nem is szinkronizál fel semmit.
Tehát:

mail@gmail.com - outlok fiókként van.
Beavatkozás szükséges.... de nem tudok beavatkozni.

Próbáltam hogy megadom neki a hotmail címet, de nem tudom odavarázsolni a névjegyeket.

Szerintem úgy kellene a telefonban, hogy az összes névjegyet kijelölöm, és bementem a hotmailra.
De nincs erre opció, csak törölni tudnám őket.
Próbáltam egyesével (módosítottam a nevet), de nem kérdezi meg, hogy melyik fiókba akarom menteni...
Rámenti a gmail hotmailre....

Üdv:
L.

[ Szerkesztve ]

(#95567) Sztyepadzso


Sztyepadzso
őstag

És a neten, PC-n nézve mit látsz, ha belépsz a gmail-es felhasználónevű live fiókodba?

[ Szerkesztve ]

(#95568) Lacpac válasza Sztyepadzso (#95567) üzenetére


Lacpac
őstag

Nincs névjegy sajnos
Ezen már túl vagyok, azért kérdeztem hogy a telóról le lehet-e menteni valahogy.
Esetleg külső programmal, vagy bárhogy máshogy.

(#95569) zsamiatt


zsamiatt
őstag

Sziasztok,
Ti hogyan használjátok kesztyűben a telefont? :)
Tudom vannak éríntő kijelzőkhöz kesztyűk de a bőr kesztyűm nem ilyen. Ezért gyűjtenék tippeket. Egyébként régen a lumia 920-nak mintha lett volna valami beállítása erre. Vagy rosszul emlékszem? Ma már nincs ilyen megoldás a telokban?

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#95570) Bogyó bá' válasza zsamiatt (#95569) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A 920 érzékenysége valóban 2 fokozatban állítható volt, e kesztyűben az sem működött.
A válasz: kesztyűben soha, sehogy.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#95571) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Van egyik ismerősömnek egy Nokia Lumia 525 telója, és micro USB pendriveról szeretne filmet nézni, de nem érzékeli a telefonja.
Hogyan lehetne működésre bírni a pendriveot azon a mobilon? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#95572) ΞΔGLΞ válasza makoss (#95571) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Sehogy.

(#95573) makoss válasza ΞΔGLΞ (#95572) üzenetére


makoss
addikt

És mi a probléma vele?
Gyenge a mobil hardvere?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#95574) Bogyó bá' válasza makoss (#95573) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Egyszerűen nem OTG-képes a szerkezet.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#95575) makoss válasza Bogyó bá' (#95574) üzenetére


makoss
addikt

Köszi! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#95576) Sztyepadzso válasza Lacpac (#95568) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Akkor passz. Ha van olyan bizt. mentésed, ami tartalmazhatja, akkor ezt ekllene visszaállítani.

(#95577) this is life válasza Lacpac (#95568) üzenetére


this is life
Ármester

Telorol a contacts+message backup appal tudod vcf-be menteni utana azt mar importalhatod barhova .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#95578) TFSi


TFSi
őstag

Sziasztok!

Mennyire macerás droidra átköltöznöm, ha eddig is gmail-be mentettem a névjegyeket és csak MS alkalmazásokat használtam? (O365, Ondedrive, Skype)

Köszi.

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#95579) this is life válasza TFSi (#95578) üzenetére


this is life
Ármester

Egyszeru droidra koltozni wp-rol , a ms app-ok jo resze minoseibb is mint a sajat plattformjukon (kiveve a giccses skype az kb egy 🤮) inkabb a droid felulete amit szokni kell de az athidalhato custom launcherrel ..

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#95580) Sztyepadzso válasza TFSi (#95578) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Én átmentem Droidra, Sony-ra.

Most megnéztem, és a következő van:

-A Live fiókom volt a rendezett, és ultimate címtáram
-A Gmail-em csak kb 20, email-el rendelkező embert tartalmazott, mert egyszer csináltam egy alapos takarítást és kézi szinkronizálást.
-Most a Gmail-en megvan minden, ami a Live-on van, de megvallom őszintén, nem is emlékszem, mikor állítottam be ilyet.

Szerintem ezek miatt nem lesz gond a névjegyekkel.

A Onedrive tárhelyem kevés volt, ezért én befizettem magam egy ilyen 50GB-os csomagra, szóval elvileg nekem mindegy, h milyen eszközt használok, kell, hogy működjenek az office funkciók, de a letöltésük elvileg nem ütközhet problémába akkor sem, ha nem vagy előfizető(talán van valami funkciókorlátozás, nem emlékszem.).

Használtam a Sony WP-s alkalmazását, amivel az sms-ket át lehet menteni(aztán lehet, hogy ez hozta a kontaktokat is, nem tudom, kövezzetek meg), és hiába szidják működik: 9000+ SMS-t(!!!, ~2013 jan-tól) szinkronizált le, igaz, volt vagy 25 perc, mire kiírta, hogy kész a csomaggal, amit át kell tennem a Sony-ra(nem jelzi, h hány százaléknál tart, vagy valami).
Aztán behoztam a csomagot a Sony-val, és fél délelőtt, kb 50-es csomagokban SMS-t kaptam, amint megnéztem az előző 50-es csomagot :D

De megkaptam :)

(#95581) scyllarus válasza TFSi (#95578) üzenetére


scyllarus
veterán

Semennyire, sima ügy lesz. Én is így használtam a WM-et, névjegyek Gmailben, a MS azonosítóm is a Gmailes címemmel hoztam létre anno (éreztem én, hogy így lesz jó... :) )
Költözéskor simán jöttek a névjegyek, az MS alkalmazások adatai (pl. OneNote jegyzeteim) is megvannak.
Az SMS-ek is áthozhatók az Import SMS from Windows Phone alkalmazással. (WM-on letöltöd, beépül a gépházba, backup-ot nyomsz, átküldöd a droidra, ott beolvastatod a Playről letöltött verzióval.)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#95582) TFSi


TFSi
őstag

Köszönöm mindenkinek! :R

Hogy' akarjam magának kifejezni, hogy... (Alexander Salachi)

(#95583) pprod94


pprod94
aktív tag

Sziasztok! Jól emlékszem, van valami közvetlen frissítő eszköz? 8.1 alatt most az áruház sem jön be, mintha nemrégiben írtatok volna róla. :)

(#95584) onlineair válasza pprod94 (#95583) üzenetére


onlineair
tag

Szerintem ez lenne az.[link]

Más: Sikerült találni egy alkalmazást ami még jó gba/snes/nes játékokra. Store-ból az összes emu törölve lett, így ezt csak appx4fun-ról lehet már, elég jó darab: "Nesbox Emulator"

(#95585) pprod94 válasza onlineair (#95584) üzenetére


pprod94
aktív tag

Köszi, erre gondoltam! :R Bár időközben rendbe jött az Áruház, frissítget a 640. :)

(#95586) Joker88 válasza pprod94 (#95585) üzenetére


Joker88
őstag

amit előttem linkeltek,annyival jobb szerintem, hogy a PC-n tölti le majd átküldi a telefonra,az meg csak telepíti.. nem a telefont kell nyomkodni addig se ...

In loving memory of Garrett Lockhart

(#95587) Takvan


Takvan
tag

Sziasztok.
Több email címem be van állítva az outlook posta alkalmazásban (gmail, outlook, freemail). Eddig, ha a pc-n letöltöttem a beérkezett leveleket, akkor a mobilról eltűntek. Most viszont megmaradnak a mobilon és manuálisan kell törölnöm őket.A pc-n nem történt semmi változás. A mobilon nem találtam erre vonatkozó beállítást. Mi lehet a gond?
Ami változott, hogy 730 -on beléptem az insiderbe és két lépésben frissített 15063.540 -es verzióra.Újabb frissítést nem talál (release preview), pedig elvileg a 15063.674 a legújabb.

[ Szerkesztve ]

(#95588) betegphiu válasza Takvan (#95587) üzenetére


betegphiu
senior tag

Nekem 735-re felment a .674.-es. de csak HR után... :/

(#95589) Takvan válasza betegphiu (#95588) üzenetére


Takvan
tag

Újraindítás már volt, de nem változott semmi.
Az emailek itt ragadására nincs valami ötlet? Másnál nem volt ilyen gond?

[ Szerkesztve ]

(#95590) Takvan válasza Takvan (#95589) üzenetére


Takvan
tag

HR -t meg nem szeretnék, mert nincs kedvem újra telepíteni mindent.

(#95591) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Remelem WP-n meg jo a Word, droidon tragedia. Nagyon sokszor elfelejti betolteni az adott oldalt, ha visszalapozok ra, allati zavaro!

(#95592) zsamiatt válasza Takvan (#95587) üzenetére


zsamiatt
őstag

imapot vagy pop3-t használsz? Bár a freemailnak nincs imap.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#95593) Takvan válasza zsamiatt (#95592) üzenetére


Takvan
tag

Most látom, hogy figyelmetlen voltam. A gmail és az outlook most is jól működik, csak a freemailesek nem tűnnek el. Egyébként PC-n minden pop3, mobilon gmail és outlook imap, freemail pedig ahogy be lehetett.

(#95594) turbulencia8 válasza turbulencia8 (#95591) üzenetére


turbulencia8
őstag

Visszaszivom, ha letoltom a csatolmanyokat, hibatlanul kezeli a fajlokat a Word.

(#95595) zsamiatt válasza Takvan (#95593) üzenetére


zsamiatt
őstag

de pop3-nál ha a telod letöltötte és te törlőd a szerverről nem is tűnhet el a telefonról automatikusan. A pop3 nem szinkronizálja a státuszokat.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#95596) Takvan válasza zsamiatt (#95595) üzenetére


Takvan
tag

Hááát nem tudom eddig hogy csinálta, de ahogy a pc-n letöltöttem az emaileket, a mobilról eltűntek a freemailesek is.

(#95597) zsamiatt válasza Takvan (#95596) üzenetére


zsamiatt
őstag

az csak akkor lehetett ha előbb leszedte és törölte a szerverről a pc akkor max nem jöttek le a telóra. De az, hogy abban a pillanatban ahogy leszedted onnan is torlódjon ilyen nincs Pop3nál.

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#95598) Takvan válasza zsamiatt (#95597) üzenetére


Takvan
tag

Napközben jött minden mail a telóra, este pc bekapcs emailek letölt (pop3), és a telefonról szinkronizálás után eltűntek a pc-re letöltött levelek. A freemailesek is!

(#95599) zsoltzsolt válasza Takvan (#95598) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nem fog segíteni, de muszáj freemailt használnod? És pop3-at?

(#95600) Takvan válasza zsoltzsolt (#95599) üzenetére


Takvan
tag

Tulajdonképpen nem. Csak megszoktam. Egyébként 3 kattintással el lehet tüntetni a leveleket a mobilról, csak furcsa volt, hogy eddig magától működött, most pedig vacakolni kell vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.