Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#99551) hentes555


hentes555
senior tag

Köszi a válaszokat, nem is gondoltam, hogy ilyen gyorsan kapok választ, ezek szerint olvasgatjátok a topikot, csak mindenki elégedett, minden működik és nem kell kérdezni semmit :C

Átgondolva annyira nem fontos az offline navi, általában Waze-t használok a fő telómon, illetve ha túrázni megyek, akkor meg úgyis bekapcsolom a trackinget, úgyhogy nem annyira fontos.
A mostani másod telefonomat cserélném le próbaképp, ez gyakorlatilag egy Samsung Ace 4, a nap nagy részében csak a kollégákkal vitatkozom rajta, másra nem használom :))

Csak bennem mindig újra és újra előjön, hogy kipróbálnék valami újat, volt már néhány telóm, de WP-t még sosem volt szerencsém kipróbálni, viszont nagyon érdekelne. De ha vennék, akkor olyat, amit minél jobban leher használni, ha fogalmazhatok így.

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#99552) Francia91 válasza hentes555 (#99551) üzenetére


Francia91
veterán

Olvasom a topikot, igen :)
Van egy Lumia 950-esem és egy 64 Gb-os Lumia 1020-asom, mai napig hibátlanok, mindkettővel fotózgatok is

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#99553) Sztyepadzso válasza Francia91 (#99552) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Fent vagy a telegram csoportokban?
Amúgy itt 950/950XL és szintén 64GB-nyi 1020 van(csak nem úgy :)) )
Viszont nemrég szerváltam egy N808-at is :)

[ Szerkesztve ]

(#99554) Francia91 válasza Sztyepadzso (#99553) üzenetére


Francia91
veterán

Nem vagyok fent
Mármint Nokia 808-ast, gondolom :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#99555) Sztyepadzso válasza Francia91 (#99554) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Pedig te aktív felhasználó vagy lehet, hogy tetszene. Van egy csoportunk Lumia Photography néven , ha van jól elkapott pillanat, oda szoktuk feltenni.
Igen, az a Nokia :) . Nem WP, emiatt bocs, de muszáj vele büszkélkednem, mert 15€volt+5€ posta, elvileg tönkrement állapotban. Aztán bekapcsoltam, és ment.

[ Szerkesztve ]

(#99556) Francia91 válasza Sztyepadzso (#99555) üzenetére


Francia91
veterán

Dobj egy linket, és megnézem/regisztrálok
Nekem is van fotós gyűjteményem a 1020-assal és 950-essel :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#99557) Sztyepadzso válasza Francia91 (#99556) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Parancsolj :
https://t.me/+ksLwu0uxeP9kYThl
A leírásban vannak a társcsoportok, minden is van.
Ja a csoport angol nyelvű, de a képhez elég odabiggyeszteni a készülék típusát,, ISO, Expozíciós idő, vaku, fókusz (auto/manual ) értékét, hogy lássuk

(#99558) hentes555 válasza Francia91 (#99552) üzenetére


hentes555
senior tag

Ha bejön a WP, akkor nekem is tervben van egy 950-es, de előtte szeretnék még kirpóbálni egy kicsot lejjebb levő telót.

Leszükítettem a listát a 735 vs 925-re. De nem tudom eldönteni. Elvileg kijelzőben sokkal jobb a 735 és gyorsabb is, de a 925-nek ahogy olvastam jobb a kamerája. Valakinek a két teló közül van tapasztalata valamelyikkel? Illetve ez lehet hülye kérdés, de most így 2023-ban is ugyanúgy kijön a két telefon közötti sebességkülönség, mint mondjuk anno 2014-ben? Vagy azóta annyira "lebutult" a rendszer, hogy nincs nagy különbség?

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#99559) Francia91 válasza hentes555 (#99558) üzenetére


Francia91
veterán

Sokmindent kinyírtak WP-re (Messenger, Facebook, Skype, stb), így ezeket már nemtudod használni.
Sima használatban szerintem egetverő eltérést nem fogsz tapasztalni, esetleg kamerasebesség, hasonlókban
Mert amúgy a WP sajátossága szinte, hogy hasonlóan gyors egy gyengébb hardveren, mint egy erősebben, nem nagy erőforrásigényű

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#99560) hentes555 válasza Francia91 (#99559) üzenetére


hentes555
senior tag

Ahogy írtam is, ez második teló lenne, csak próbálgatásnak. Van egy Samsung A52-m, azt használom fő telefonnak, ez a cégest váltaná le.

Még egy kérdés, hogy az Outlook működik még vagy az is off? Illetve hogy olyan weboldalak, mint a hardverapro, hvg.hu, aliexpress vagy ilyesmik használhatóak valamennyire vagy nem töltenek be ezek sem?

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#99561) Francia91 válasza hentes555 (#99560) üzenetére


Francia91
veterán

Weboldalak a gyári böngészővel betöltenek, még aránylag jól is olvasgathatóak
Outlook-ot nemtudom, délután meglesem, előszedem a 950-esemet

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#99562) Sztyepadzso válasza hentes555 (#99560) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

A gmail valamilyen extra mókolást igényel, ha jól emlékszem, mert a 2FA valamit bekavar, ha minden igaz.
Ezekre egyábként mind választ találsz a Telegram "Windows 10 Mobile (Lumia)" csoportban.(nem ugyanaz, mint a fent említett, hanem annak szülőcsoportje, vagy tárcsoportja, nevezd, ahogy akarod).
2843 Tag, per pillanat perceken belül választ kapsz

(#99563) Salamander válasza hentes555 (#99558) üzenetére


Salamander
junior tag

A 735 W10-es és 925 csak 8.1és azon már nem működik a store.
W10-re talán még van store, meg kompatibilisabb is a mai dolgokkal, pl.: Edge is újabb. Sajnos már nem tudom kipróbálni, majd más segít ebben, hogy mennyire elérhető a store.

735-öm volt és a kamerája használható nappali fénynél. Nem mai darab és hajlamos időnként akadni, de 2,5 évig elvoltam vele még régen. Memóriakártyát mindenképpen érdemes belerakni, mert belső memóriát az appok és offline térképek (azok még működnek?) hamar telerakják. A méretét nagyon szerettem, meg a fogása is jó. Egy jó akkuval egy napot bőven kibírt nekem.

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#99564) hentes555 válasza Salamander (#99563) üzenetére


hentes555
senior tag

Lehet veszek inkább egy Lumia 950-et, abban minden benne van, W10, kamera, jó akksi aztán kész :D

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#99565) Sztyepadzso válasza Salamander (#99563) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Lehet, hogy egy használt 735 esetén henkölni kell, hogy legyen W10M, ha még 8.1-en van. A kérdés, hogy mennyire döcögős, ha ráekecsölöd.

Tudom, hogy nem akar vele kb mást, csak telefonálni, de pl engem személy szerint felbasz, ha ilyen egyszerű, alap dologok nem ugranak azonnal fel, mint pl a névjegyzék. Aztán akkor valamiben kárt teszek.

Arra jó a 8.1 is, azt is lehet jailbreakelni, és 8.1 SDKval PC-ről rátölteni letöltött alkalmazásokat.

(#99566) Sztyepadzso válasza hentes555 (#99564) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Ahhoz meg azt kell hozzátenni, hogy azok is melegednek, de az összes 808 és 810-el szerelt akkori telefonra igaz volt ez.

Akkuban egyedül a Polarcell nevű gyártóban bízhatsz, nekem iy olyanok vannak mindenhol, gyakorlatilag gyári értékeket mutat(annao az eredeti akku valami 20 %-ot esett 100ról a bekapcsolás után, mielőtt cseréltem. A Polarcell pedig tudta azt a 2-3 %-ot, amivel az elején az eredeti is rendelkezett).

Leld benne örömöd, a fotózásban tényleg erős, videózásban hasonlóképp.

(#99567) hentes555 válasza Sztyepadzso (#99566) üzenetére


hentes555
senior tag

Ez a melegedés milyen felhasználásnál jelentkezik?

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#99568) Francia91 válasza hentes555 (#99564) üzenetére


Francia91
veterán

Itt találsz jópár Lumia 950-es fotómat, szerintem a mai mezőnyben is bőven jó a képalkotása, sok mai telefont lever.
10-18 ezer Ft között látok 950-eseket, szerintem annyit bőségesen megér. Jó, én újonnan vettem 2016-ban, azóta is megvan, azt a kamerát sajnálnám nagyon :)
Mondom úgy, hogy van egy 1020-asom is. Ellenben a 950-es már tud HDr-t, és okosabb a jpg képalkotása

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#99569) Sztyepadzso válasza hentes555 (#99567) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Alap :))

Na jó, azért nem alapnál, de pl 4K felvételnél kb 5-6 perc, és leáll hűsölni. Épp pár napja teszteltem, mert gyorsan le akartam őket meríteni:egy powerbank valós, leadott kapaitására voltam kíváncsi, és kellettek a Lumiák is.

(#99570) Sztyepadzso válasza Francia91 (#99568) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

El is felejtettem a képedidet, pedig tetszettek annak idején. Lépj be a csoportba!

(#99571) Francia91 válasza Sztyepadzso (#99570) üzenetére


Francia91
veterán

Melóval végzek 14.00 fele, ha hazaértem, megnézem a Telegramot :)

Addig itt van Nektek pár album, ha valakit érdekelnek :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#99572) Sztyepadzso válasza Francia91 (#99571) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

-Csak nem te vagy nálatok a rokonságban, aki mindenki laptopját is szereli, mert "meg tudnád nézni?"?
-Ugyanaz az elemtöltőnk van(Varta)
Szép kompozíciók és képek, érzek bennük egy lehelletnyi vonzalmat a keleti blokk termékei iránt :D .

(#99573) Francia91 válasza Sztyepadzso (#99572) üzenetére


Francia91
veterán

De, én vagyok a laptop beszerző, javító, asztali gép építős és mindenes a családban :)

Van egy MZ ETZ 251-esem, amivel külföldet is járom 8-10 napos túrák keretében (meg évente 10-12 ezer km-t belehajtok, nem vitrinmotor), így igen, jól gondolod a vonzalmat :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#99574) hentes555


hentes555
senior tag

Na, közben bejött opciónak a Lumia 930 is, f*szom se tudja mostmár mi legyen :D
Ott nem olvastam melegedésről, W10 van rá, jó hardver, jó kijelző, kamera szerintem ennek is rendben van az én felhasználásomra, akksit is jónak írják.

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#99575) Francia91 válasza hentes555 (#99574) üzenetére


Francia91
veterán

Igen, írtam a 930-ast is Neked, az első kérdésedet követően a 950-essel egyetemben :)

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#99576) hentes555 válasza Francia91 (#99575) üzenetére


hentes555
senior tag

Igazad van, csak elsiklottam fölötte. Végül tényleg ez a kettő maradt a "harcban", az egyik hirdetésre már írtam is, várom a választ az eladótól.

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#99577) Francia91


Francia91
veterán

Előszedtem a Lumia 950-est, felengedtem a netre
Outlook Posta minden további nélkül szinkronizált és frissített, semmit nem kellett állítgatnom benne

Böngészővel megnéztem pár oldalt, jól működnek:

ipon.hu, aqua.hu darabosan tölt be, de az oldalak döntő többsége hibátlan

[ Szerkesztve ]

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#99578) hentes555 válasza Francia91 (#99577) üzenetére


hentes555
senior tag

Köszön szépen a segítséget, közben találtam egy korrekt Lumia 930-at, így az lesz végül, alig várom megérkezzen:C

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#99579) Isti2


Isti2
aktív tag

Hello.
Érdeklődni szeretnék hogy a wdrt és az update advisor megvan valakinek? Egyáltalán működik még?
Egy at&t lumia 1520-at frissítenék fel wp8-ról w10m-re rm-940 modell.
Gondolom magyar 4g b20 lte hálózati működésre nem tudom rábírni sehogy sem? Viszont magyar nyelv most is van benne, az meg hogy? :F
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#99580) Sztyepadzso válasza Isti2 (#99579) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Nem, hiszem, hogy update advisoral mennek a dolgok. Az szeritnem a két rendszer váltásakor működött, utána nem. Addig volt a lehetőség, hogy a támogatott modellek megkapják.
Most már nem olyan egyszerű, de a wdrt szeritnem még megy, azzal a dobozból kivételkor rajta lévő rendszer kerül rá. Ott, meg egyébként bármikor, ha megy a telefon, válhatsz nyelvet. Szeritnem mind, mindig rajta van.
Arról írtam egyszer itt hosszabban, hogyan updateltem a 920-at 10-ig.
Nem hiszem, hogy a 4G menni fog.

(#99581) Isti2


Isti2
aktív tag

köszönöm.
otc updaterrel esetleg?
egyiket sem találom már a neten, honnan lehet még őket letölteni?

(#99582) npnp válasza Isti2 (#99581) üzenetére


npnp
tag

Szia

Próbáld meg ezt:

OtcUpdaterZip.rar

P

(#99583) hentes555


hentes555
senior tag

Sziasztok!

Megjött a Lumia 930, viszont máris van vele egy kis gond, az eladó azt mondta, hogy itthon vette a Telekomnál és neki Telekomos kártyával tökéletesen működött, én viszont most a következő dolgokat látom, ha belerakom a kártyámat (ami más telefonokban tökéletesen működik). Ilyenkor mi a helyzet, más szolgáltató függő a telefon vagy mi a gond? :W



Utolsó képen ha kiveszem a sim-et, akkor ez az üzenet látható.

De az is érdekes, hogy a beszédfelismerésnél is lengyel van beállítva..

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#99584) ledgeri válasza hentes555 (#99583) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Az utolsó képes az az alap "nincs sim" üzi! (régi, buta telók még túl sem tudtak lépni azon ha nincs sim)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#99585) hentes555 válasza ledgeri (#99584) üzenetére


hentes555
senior tag

Asszem még egy kép kimaradt valahogy szerkesztés közben, szerintem ez a lényeg:

Mobile Operator: 000-PL

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#99586) Sztyepadzso válasza hentes555 (#99585) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Nincs az IMEI blacklist-en? Azaz letiltva, mert lopott?

(#99587) prozodus válasza hentes555 (#99583) üzenetére


prozodus
őstag

Itt vetted a ph-n?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#99588) hentes555 válasza Sztyepadzso (#99586) üzenetére


hentes555
senior tag

Ránéztem IMEI24.com oldalon, ott Clean van írva.

Vaterán vettem amúgy, sajnos PH-n nem volt hirdetve 1 db sem, akkor itt vettem volna.

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#99589) prozodus válasza hentes555 (#99588) üzenetére


prozodus
őstag

A vateran is lehet reklamalni, ha csal az elado. Vele beszeltel amugy?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#99590) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Más téma: mért nem tudom frissíteni a térképeket (Lumia 930)? Odáig eljut, hogy vannak frissítések, le is tölti, de a telepítés megakad, és kiírja, hogy próbálkozzak később.
Köszi.

Tiszta Windows rendes ház

(#99591) Francia91 válasza Gyok2 (#99590) üzenetére


Francia91
veterán

Nem hinném, hogy még vannak rá térképfrissítések. Nekem a 950-es vagy 3 éve frissítést sem ajánl fel

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#99592) hentes555 válasza Francia91 (#99591) üzenetére


hentes555
senior tag

Ez amúgy annyiból érdekes, hogy nekem a 930, amin 8.1 van, először megnyitottam a Here Drive-ot vagy mi a neve, megnéztem és Szolnoknál nem szerepelt az M4 autópálya, utána kerestettem vele frissítést, talált is, letöltötte és azon már szerepel rendesen az M4 nyomvonala, amit tavalyi év első felében adtak át.

Mondjuk itt amikor bementem a beállítasokba, konkrétan nem szerepelt a listában semmilyen térkép, hanem rákerestem Mo.-ra és letöltöttem, utána jelent meg.

[ Szerkesztve ]

"Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

(#99593) Gyok2 válasza Francia91 (#99591) üzenetére


Gyok2
aktív tag

Kicsit nyomogattam, most azt mondja, nincs frissítés, naprakészek :)

[ Szerkesztve ]

Tiszta Windows rendes ház

(#99594) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Én meg múlt héten reseteltem a Lumia 640-em, és igencsak elszomorító, hogy net nélkül még a számológép sem megy...(értsd egyszeri netreengedés nélkül... nem folyamatos netre gondolok)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#99595) bluemirage válasza ledgeri (#99594) üzenetére


bluemirage
őstag

A posztod után kiváncsiságból és nosztalgiából feltöltöttem a Lumia 925 telómat. (W8.1). Bekapcsoltam SIM és Wifi nélkül. SIM hibát leokéztam és utána szépen jött a kezdőképernyő és minden alkalmazás működött. Értsd a számológép net nélkül.
Aztán beállítottam a Wifi-t és próbálgattam a NET-es alkalmazásokat... azok is mentek.
A valószínűleg a térkép frissítés és a névjegyek is menni fognak, de ahhoz a fiókomat is frissíteni kell és rendesen beállítani, hogy hozzáférjek a még működő MS szolgáltatásokhoz.
Ezt is kipróbálom majd... hogy legalább a térkép friss legyen rajta.

Meliora sunt bono inimica

(#99596) guipapa


guipapa
csendes tag


RM-1072 Lumia 640 Lite HERE Maps

(#99597) ledgeri válasza bluemirage (#99595) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ha csak pl outlookban, onedrive-ban adtam meg a használandó account-ot, akkor azok működtek, de pl a névjegyzék csak egy irányba ment...
Ha rendszeren belül, akkor vígan ment két irányba...

Neked volt reset?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#99598) npnp


npnp
tag

Szia

A térkép legfrisebb, de 2022 08-ból, nálatok is?

[ Szerkesztve ]

(#99599) Gyok2 válasza npnp (#99598) üzenetére


Gyok2
aktív tag

Nekem 2021. 07.

Tiszta Windows rendes ház

(#99600) Francia91 válasza npnp (#99598) üzenetére


Francia91
veterán

Én nem tudom, hol nézzem meg a Lumia 950-ese. Térképek programban nem találok infót a térkép dátumáról

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#99601) npnp válasza Francia91 (#99600) üzenetére


npnp
tag

gépház-alkalmazások-offline térképek

(#99602) Francia91 válasza npnp (#99601) üzenetére


Francia91
veterán

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#99603) zorzy4


zorzy4
őstag

Sziasztok!
Egy lumia 925re szeretném, az újabb 8.1 rendszert fellrakini, mert nem jelenik meg a gombok rezgésének kikacsolása. Ez több lumiánál segített mostanában. De mintha Lelőtték volna a win recoveri programot?! Létezik más megoldás? Egy hónapja még használtam.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#99604) Sztyepadzso válasza zorzy4 (#99603) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

A WDRT néha nem megy, de eddig mindig helyreállt. De az aktív telegram csoport szerint épp megy(most kérdeztem meg)
De a WDRT nem fog neked újabb rendszert felrakni, mert -ahogy ez a nevében is áll-recovery program, azaz egy régi rendszert pakol vissza, ez esetben azt, amivel a Lumia a dobozban jött.
Ezután kell neked felinstallálnod,- igen, egyesével -az összes nagy frissítést.
Ha 8.0-val jött, akkor az lesz rajta. A telefon pedig általában megtalálja a frissítéseket (még). Ha nem tenné, akkor itt:https://www.youtube.com/@w10mgroup találsz videós útmutatót arra, hogyan flasheld a megfelelő appokkal a telefont az elérhető utolsó szoftverrre.
Ugyanakkor lehet, hogy azok az appok, amik most még működnek, nem fognak már beengedni, vagy a szerverre csatlakozni, ha most újrahúzod a telót. Ez van, rendszer nem támogatott kb 5 éve már...

(#99605) Sztyepadzso válasza Sztyepadzso (#99604) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Elnézést !
A wdrt-t patchelni kell. Ezt itt nem tudom neked megosztani, szóval azt javaslom, csatlakozz ehhez a Telegram csoporthoz:
https://t.me/Windows10Phone
És keress rá a patch szóra, ott pár találat.visszafelé, és ott a leírás.

(#99606) zorzy4 válasza Sztyepadzso (#99604) üzenetére


zorzy4
őstag

Köszönöm! csak gyűjteménybe van, de sokszor javította, és észrevételem szerint frissítette is a program. Csak néha befogom, telefonálni, meg rádiózni a lumiákat, és zavar ha rezeg a gomb.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#99607) Isti2


Isti2
aktív tag

Hello. W10 mobil posta beállításnál mi az Outlook fiók kiszolgáló címe? A telefonon levő ms fiókommal használnám de fiók javítása üzenet jön fel mindig amit először sikeresnek mond de a hiba jelző háromszög ottmaradt és nem sikerül a levelek szinkronja. Mi lehet a baj?
köszönöm

(#99608) bluemirage válasza Isti2 (#99607) üzenetére


bluemirage
őstag

felhasználónév: teljes email cím ... azaz valami@outlook.com
szerver: eas.outlook.com
port: 443
titkosítás: SSL/TLS

próbáld így...

Meliora sunt bono inimica

(#99609) Isti2 válasza bluemirage (#99608) üzenetére


Isti2
aktív tag

"port: 443
titkosítás: SSL/TLS"

ilyen mezők sehol sincsenek, akármilyen fiókként akarom beállítani a telefonon az outlookos fiókot... :W

(#99610) ugabor66


ugabor66
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy másnak is van-e ilyen problémája, mint nekem.
Lumia 930-asom van win10-el.
A böngésző egyes lapokat nem jelenít meg. Van úgy, hogy csak a sütit kéne le okézni, de azt sem engedi. Van, hogy azt írja ki, hogy a böngésző elavult.
Van ennek megoldása?
Gábor

(#99611) Sztyepadzso válasza ugabor66 (#99610) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Erre sajnos már nincs megoldás, azt írják, ami van. Másik telefont kell venned, ha napi rendszerességgel, teljes értékű telefont akarsz használni.

(#99612) janeszgol


janeszgol
félisten

Én is egy Lumia 550-et használtam otthoni telónak, de le keleltt cserélnem egy androisodra már. Sem böngészni, sem levelezni nem lehetett már vele. Sajnálom, mert kamerában még használható volt.
Na meg amit imádok, az a mikrofon és a hangszóró (mindkettő, beszéd és külső) minősége.

(#99613) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Kiváncsi vagyok, hogy az ilyen telóknak még növekedik-e a "nem net alapú használatból adódó rizikója"...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#99614) germinator66


germinator66
aktív tag

Új fiók felvétele -> Speciális beállítás -> Exchange ActiveSync -> , itt lesz Tartomány meg Kiszolgáló.

(#99615) germinator66


germinator66
aktív tag

Egyébiránt sajnos ahogy látom, sokakon csak az segített, ha csinált egy új fiókot immár 365-ös szerveren, azaz régebbi címmel (pl. hotmail) nem megy sehogy sem.:/ Amennyiben csak az email a probléma, úgy meg lehet próbálni IMAP-on beállítani esetleg.

(#99616) ugabor66


ugabor66
csendes tag

Sziasztok.
Bár nem teljesen top böngésző a winpone-ra de az áruházban kutatva találtam rá
a Maxthon browserre
Lumia 930-asom van win10-el.
Gábor

(#99617) betegphiu válasza ugabor66 (#99616) üzenetére


betegphiu
senior tag

Szia. Az is edge motoros, csak máshogy néz ki és más a neve 😇

(#99618) Brucehun


Brucehun
aktív tag

Sziasztok!

Előre is kellemes ünnepeket mindenkinek! :)

Egy olyan kérdéssel fordulok, hogy hozzátok, hogy van egy Lumia 640 LTE telefonom win 8.1-el és a kérdésem az, hogy hogyan tudom felfrissíteni 10-re?

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#99619) Brucehun


Brucehun
aktív tag

Sziasztok!

Előre is kellemes ünnepeket mindenkinek! :)

Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy van egy Lumia 640 LTE telefonom win 8.1-el és a kérdésem az, hogy hogyan tudom felfrissíteni 10-re?

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#99620) npnp válasza Brucehun (#99619) üzenetére


npnp
tag

Szia

Nem próbáltam mostanában, de az OTC -vel szokott menni az upgrade:

https://1drv.ms/u/s!AtQIiIruvvAKhK0BLWxvX9nqoJSWsw?e=LvdBZm

Keress a Youtube-on videót hozzá

Boldog Karácsonyt!

P

(#99621) Brucehun válasza npnp (#99620) üzenetére


Brucehun
aktív tag

Közbe már megoldódott, köszönöm szépen!

És boldog karácsonyt mindenkinek! :)

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#99622) Sztyepadzso válasza Brucehun (#99621) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Szuper!
Neked is Boldog Karácsonyt !

(#99623) Gyok2


Gyok2
aktív tag

Adott egy Lumia 930 a rajta lévő Viberrel, meg az asztali gép, amin újratelepítés volt, és most nem tudja szinkronizálni az előzményeket. Van erre valami megoldás?
Köszi.

Tiszta Windows rendes ház

(#99624) Sztyepadzso válasza Gyok2 (#99623) üzenetére


Sztyepadzso
őstag

Hát, a Viber Backup google play-es letöltésnél a google drive-ba ment.
Ha appgallery-s a letöltés, akkor huawei cloudba.
apple esetén, gondolom, Valami Icloudba (vagy hogy hívják) ment,
itt meg, gondolom, Onedrivera.
Lehet, hogy ott is be kell lépni.
De ugye mókolt a Viber aktiválás, ki tudja, hogy működik-e.


(#99625) Gyok2 válasza Sztyepadzso (#99624) üzenetére


Gyok2
aktív tag

Jó kérdés, viszont a telefonon frissült.

Tiszta Windows rendes ház

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.